مغلوب ساختن پیشی جستن پاکستان را “کشور” اگر موج دوم coronavirus عفونت بازدید ما

حتی اگر موج دوم coronavirus عفونت بازدید ایالات متحده در این کشور را تعطیل نمی کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه.

حتی اگر تهمت بستری بود که “امکان مجزا” ملت را موج دوم از عفونت او استدلال کرد که آن را نمی خواهد بود لازم به قفل کردن این کشور دوباره در حالی که بازدید از کارخانه فورد در میشیگان. رئیس جمهور به عنوان داده های جدید نشان می دهد که تاخیر در اعمال محدودیت های اعمال شده توسط مقامات دولتی اولیه شیوع منجر به ده ها هزار نفر از مرگ و میر قابل پیشگیری.

تبلیغات:

“مردم می گویند که یک امکان مجزا آن را استاندارد و ما قصد داریم برای قرار دادن آتش سوزی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وقتی پرسید که آیا او نگران بود در مورد موج دوم. “ما در حال رفتن به کشور است. ما در حال رفتن به خاموش کردن آتش سوزی. می تواند وجود دارد — آن است که آیا یک اخگر و یا یک شعله ما در حال رفتن به بیرون از آن قرار دهید. اما ما در حال بسته شدن کشور ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن البته هرگز قفل شده این کشور را ترک فرد فرمانداران به اعمال محدودیت در تکه تکه مد. تمام 50 ایالت در حال حاضر در حال حرکت به سمت بازگشایی در بعضی از فرم. مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد در اوایل این ماه آن است که “ممکن است” بیشتر مردم می میرند به عنوان یک نتیجه از بازگشایی.

“شما می دانید که مردم در حال مرگ هستند راه دیگر بیش از حد. هنگامی که شما نگاه در آنچه اتفاق افتاده با مواد مخدر آن بالا می رود. هنگامی که شما نگاه کنید در خودکشی — منظورم این است که نگاهی به آنچه در جریان است. مردم از دست دادن شغل خود را,” او گفت: ABC News. “ما باید آن را به عقب و این چیزی است که ما انجام می دهند.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن و نذر و نه به کشور دوباره یک روز پس از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت واشنگتن پست وجود دارد “بدون شک” وجود دارد خواهد بود و موج دوم از عفونت.

“این ویروس در حال رفتن به ناپدید می شوند” او گفت:. “این بسیار انتقال ویروس. در هر زمان داده شده, آن را برخی از محل و یا یکی دیگر. تا زمانی که مورد وجود یک خطر تجدید حیات.”

Fauci گفت که او انتظار دارد موارد جدید “می تواند کوه طور قابل ملاحظه ای در پاییز” اما بسیاری از دانشمندان معتقدند که این عجله برای بازگشایی خواهد شد در نتیجه حتی پیش از آن موج دوم. یک مدل توسعه یافته توسط PolicyLab در بیمارستان کودکان در فیلادلفیا پیش بینی موج دوم عفونت به آمار جنوبی بیش از چهار هفته بعدی, تأثیر, آلاباما, فلوریدا تگزاس و کشورهای دیگر.

تبلیغات:

“به عنوان جوامع بازگشایی, ما در حال شروع به شناسایی شواهدی از تجدید حیات در موارد در مکان هایی که overreached کمی” دکتر دیوید روبین مدیر سیاست آزمایشگاه گفت این پست.

“ما در حال بازگشایی بر اساس علم” دکتر توماس فریدن مدیر سابق از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تحت ریاست جمهوری باراک اوباما به نیویورک تایمز گفت. “ما در حال بازگشایی بر اساس سیاست و ایدئولوژی و فشار است. و من فکر می کنم آن را برای پایان دادن به بد.”

تبلیغات:

برخی از زمان CDC مقامات ادعا شده است که آنها “محدود” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان آن را هل می دهد به بازگشایی شده است.

سری اولیه ایالت مستندات تحمیل شده بود از ترس این که افزایش تعداد موارد خواهد پایمال کردن بیمارستان ها و در نتیجه جیره بندی مراقبت. که این مورد سخت-آمار کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا که در بیمارستان ها به سرعت فرار از تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک دموکرات است که با آن مواجه انتقاد خود را بیش از به تاخیر افتاد coronavirus پاسخ گفت: این مستند که مانع بدترین سناریو.

اخیر, ارائه, تهیه شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی و سازمان مدیریت اضطراری فدرال بررسی توسط پست هشدار داد که به احتمال زیاد موج دوم “می تواند به اندازه کافی تند در برخی از اماکن به پایمال کردن یک ظرفیت است.”

تبلیغات:

ارائه خصوص هشدار داده و از یک کمبود است که می تواند ضربه آریزونا, کلرادو, گرجستان و تنسی. مشکلات ممکن است در تشدید حس کاذب آرام کارشناسان هشدار داده است.

“ما به دنبال در به طور بالقوه یک یا دو ماه بعد از آن ما در حال رفتن برای دیدن تاثیر” سابق بالتیمور کمیسیون بهداشت و درمان لینا ون گفت: خروجی. “شما دیده نمی شود تاثیر بازگشایی نشده است. من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک بسیار مهم تاخیر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>