تهمت قول به ارزیابی مجدد اقتصادی محدودیت های بیش از coronavirus پس از فاکس نیوز خواستار او را به انجام این کار

ساعت پس از مهر میزبان استیو هیلتون به نام پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس “بدتر از بیماری” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد به ارزیابی مجدد اقتصادی shutdown تنها در 15 روز.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در همه کلاه یکشنبه شب. “در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

تبلیغات:

هیلتون هشدار داد در اوایل بخش که کار آمریکایی ها خواهد بود “خرد” فعلی اقتصادی shutdown.

“شما می دانید که عبارت مشهور? ‘درمان بدتر از بیماری,’,” او گفت:. “این دقیقا همان سرزمین ما در حال برخورد به سمت.”

هیلتون خواست تهمت به ارزیابی مجدد آیا اقتصادی shutdown لازم بود ظرف 15 روز آینده اضافه کرد که “فقر می کشد. ناامیدی می کشد. این خاموش است کشنده باشد.”

تبلیغات:

“من از آنها بدم میاید به این می گویند اما 15 روز است که نمی تواند به اندازه کافی بلند” اجتماعی فاصله Dr. Eric Feigl-دینگ اپیدمیولوژی و ارشد فدراسیون دانشمندان آمریکایی گفت: سالن در روز دوشنبه. (15 روز دوره مورد بحث با تهمت آغاز شد هفته گذشته و در نتیجه پایان دوشنبه آینده.)

پس از توجه به مراکز کنترل بیماری ها توصیه می کند 50 روز اجتماعی فاصله دکتر استدلال در برابر تهمت و ادعا می کنند که آسیب به اقتصاد امریکا را سنگین تر بودن از مزایای فعالانه در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم سلامت عمومی همیشه نیاز به آمده به دلیل این بیماری اگر ما نگه داشتن آن بدون کنترل خواهد شد و در واقع راه آسیب بیشتری به اقتصاد ما از نظر هزینه های مراقبت های بهداشتی در شرایط درد و رنج به نیروی کار در نظر بسیاری از دیگر اقتصادی و ابعاد بهداشت و درمان” Feigl-دینگ اضافه شده است. “من فکر می کنم ما باید به پرداخت برخی از درد کوتاه مدت برای طولانی مدت به دست آوردن اینجا. و من فقط آرزو می کنم که ما این کار را انجام دادند هر چه زودتر به دلیل آن را مانند آتش سوزی ، اگر شما اجازه دهید آتش سوزی خارج از کنترل شما در حال رفتن به مجبور به دور انداختن منابع بیشتری در اطراف آن و انجام خیلی دردناک تر از همه چیز است.”

تبلیغات:

دو برجسته نیویورک تایمز روزنامه همچنین استدلال کرد که تلفات اقتصادی از این بیماری همه گیر پاسخ بدتر از شیوع خود را. توماس فریدمن نوشت: روز یکشنبه که “در هر صورت ما اجازه دهید بسیاری از ما دریافت coronavirus بازیابی و بازگشت به کار — در حالی که ما تمام تلاش خود را برای محافظت از کسانی که بیشتر در معرض خطر کشته شدن توسط آن است. یا ما تعطیل برای ماه سعی کنید به صرفه جویی در همه جا از این ویروس — بدون توجه به مشخصات خطر و کشتن بسیاری از مردم دیگر به معنی کشتن اقتصاد ما و شاید کشتن آینده ما است.”

فریدمن نمایش تکرار شد همکار برت استفنز نوشت که جمعه است که اگر اقتصاد تعطیل است ماه “ما ممکن است به صورت یک رکود اقتصادی اما تمام عیار افسردگی خواهد بود که از نظر مالی ویرانگر برای صدها میلیون نفر و خود فاجعه حذفی اثرات روانی و سلامت روحی و جسمی از جمله برای افراد مسن و بیمار که در حال حاضر بزرگترین خطرات ناشی از ویروس است.”

تبلیغات:

هر دو فریدمن و استفن به نقل از Dr. John P. A. Ioannidis های اپیدمیولوژی و همکاری مدیر استنفورد متا-پژوهشی مرکز نوآوری نوشت که هفته گذشته است که پاسخ به همه گیر شد “مانند یک فیل در حال حمله یک گربه خانه. نا امید و تلاش برای جلوگیری از گربه فیل به طور تصادفی جهش از یک صخره و می میرد.”

اما Feigl-دینگ خواستار توجه به چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدامات خود کمک کرده اند به شدت از این بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم برگ برنده دولت تا به حال بسیاری از چیزهایی است که آن را انجام نمی به درستی” Feigl-دینگ گفت: سالن. “برای مثال NFC [ملی مرکز مالی] موقعیت در همه گیر آمادگی که حذف شد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و بسیاری از CDC بودجه قطع شده است. و هر سال بودجه خود را پیشنهاد شد همیشه برش CDC بودجه به طور کلی.”

تبلیغات:

او به این نتیجه رسیدند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده است “اساسا رد علم” در پاسخ به این بیماری همه گیر.

هیلتون صحبت با سالن در ماه ژوئن در مورد مشاهدات خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن ملی ایدئولوژی.

“من فکر می کنم نزدیک ترین بیان آن در واقع این است که “امریکا برای اولین بار عبارت” هیلتون گفت. “اگر شما به عقب نگاه, نکته جالب در مورد او این است که این بسیار سازگار views. منظورم این است که دیگر شب بر من نشان می دهد من یک نوع, چین, چیز, که در آن ما تا به حال کلیپ های او در سال 1980 و ’90s [و در] 2010 گفت: دقیقا همان چیزی که در مورد تجارت را به عنوان او گفت: امروز. و مردم می گویند ” من خوب او بود صحبت کردن در مورد ژاپن.’ او بود اما او نیز صحبت اخیرا در مورد چین و افزایش چین و غیره. کاملا سازگار برای 30 سال گذشته یا بیشتر.”

تبلیغات:

“در آن روز آن همه چیز در مورد امریکا: ‘ما در حال پاره پاره کردن امریکا باید انجام شود بهتر است.’ این یک نوع شدید از میهن پرستی و اعتقاد به امریکا من فکر می کنم” هیلتون ادامه داد. “”امریکا و اولین,’ بنابراین نزدیک ترین چیزی که من فکر می کنم شما در حال رفتن برای رسیدن به یک تعریف ایده Trumpism و اتصال مسائل تجاری و مسائل مربوط به مهاجرت.”

سازمان دیده بان ویدیو کامل از استیو هیلتون در بخش از طریق یوتیوب:

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>