تهمت قول به حق وتو سی استقلال لایحه پیش از انتخابات

کاخ سفید روز چهارشنبه به طور رسمی اعلام مخالفت با قانون پیشنهادی به واشنگتن دی سی 51 دولت است.

“این لایحه خلاف قانون اساسی است چرا که retrocession از بخشهایی از منطقه کلمبیا به یک دولت جداگانه را نقض 23rd متمم” دفتر مدیریت و بودجه (OMB) در بیانیه ای گفت. “این متمم به تصویب رساند و در سال 1961 اندیشد یک منطقه نسبت سپس در اثر به عنوان مبنایی برای تخصیص ریاست جمهوری انتخاب کنندگان” بیانیه می گوید و اضافه می کند “اگر H. R. 51 ارائه شد به رییس جمهور و مشاوران او توصیه می کنم که او این لایحه را وتو.”

تبلیغات:

OMB بیانیه به شرح زیر رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آشکار نظرات در ماه گذشته در چشم انداز سی استقلال.

“سی هرگز یک دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: New York Post. “شما معنی ناحیه کلمبیا یک دولت ؟ چرا ؟ بنابراین ما می توانیم دو دموکراتیک تر—سناتور دموکرات و پنج بیشتر اعضای کنگره? هیچ با تشکر از شما. که هرگز اتفاق می افتد.”

دولت می توانست یکی نه پنج کنگره.

تبلیغات:

خانه انتظار می رود که برای رای جمعه در H. R. 51, واشنگتن, دی سی, پذیرش عمل می کنند.

پیشنهاد شده توسط Rep. النور نورتون که نشان دهنده منطقه به عنوان یک nonvoting نماینده این لایحه 226 شرکت حامیان مالی, در خانه به اندازه کافی برای تضمین تصویب آن اتاق. Suchlegislation نشده مواجه رای از سال 1993.

“نه اتاق می گذشت سی استقلال لایحه در سی را 219-سال تاریخ” نورتون توییتی شنبه. “این آغاز پایان از پرداخت مالیات بدون نمایندگی و شروع رضایت از حکومت برای سی ساکنان.”

تبلیغات:

حوادث اخیر در حال تقویت نورتون و دیگر طرفداران استقلال’ تماس—coronavirus بحران و خشونت پراکندگی Black Lives Matter معترضان در Lafaytte مربع است.

Quinta Jurecic مورد بحث ژوئن 1 حادثه روز شنبه در اقیانوس اطلس:

تبلیغات:

سی فقدان استقلال و منحصر به فرد خود را در ارتباط با دولت فدرال این کارتونی نشان می دهد از زور ممکن است. بر خلاف دولت ملی نگهبانان که معمولا در گزارش خود به فرمانداران این سی گارد ملی است که فرمان رئیس جمهور. در نتیجه تهمت می تواند با ارسال نیروهای خود را به منطقه و خیابان بدون نیاز به استناد قیام, قانون بحث برانگیز اختیارات قانونی او را در مورد نیاز به تماس بگیرید تا گارد در جای دیگر در این کشور—و بدون نیاز به این شهر رضایت. رئیس جمهور کنترل بر اجرای قانون فدرال نیز او را قادر به اعزام به شدت مسلح افسران از سازمان های مختلف در سراسر شهرستان—دوباره بدون مشورت با رهبری محلی. واشنگتن پست گزارش داد که کاخ سفید حتی در نظر گرفته تصرف کنترل از سی نیروی پلیس قبل از تصمیم گیری در برابر آن. مغلوب ساختن پیشی جستن یافت و در پایتخت یک محل است که تا به حال هیچ چاره در برابر گسترده اقتدار در حال حاضر اعطا شده به او و اظهار داشت که سازمان با لذت از یک قلدر.

شرکت حامی در کنگره Pramila Jayapal (D-شستشو.) قاب موضوع استقلال—برای یک منطقه که جمعیت آن حداقل 46 درصد سیاه—به عنوان یکی از نژادی عدالت است.

“اشتباه نکنید: یکی از راه های بسیاری در کشور ما سکوت کرده است سیاه صداها و سرکوب سیاه آرا شده است با جلوگیری از سی استقلال,” او گفت: هفته گذشته است. “سی باید یک دولت با دو سناتور و کامل نمایندگی در مجلس. کنگره باید اقدام کنند.”

در مصاحبه با فاکس نیوزدر این منطقه را “سایه سناتور” پل اشتراوس صحبت در مورد چگونگی عدم استقلال تحت تاثیر سی ساکنان در میان بهداشت جهانی بیماری همه گیر. از روباه:

تبلیغات:

اشتراوس یک دموکرات به طور خاص اشاره کرد که فدرال در واکنش به شیوع کروناویروس نشان داد که چرا ساکنان دی سی نیاز به استقلال برای منابع است. وقتی که آمد آن زمان به تخصیص بودجه برای کمک به آمریکایی ها در مقابله با این بیماری همه گیر قانونگذاران درمان d. C. به عنوان یک قلمرو به جای به عنوان یک دولت و استراوس می گوید: “ما نمی دریافت منابع ما مورد نیاز است.”

سناتور. تام Carper (D-Del.), که به همراه قانون در مجلس سنا که در آن سرنوشت آن کم است گفت: روز شنبه که “انصاف” در خطر است.

“برای آمریکایی ها که ممکن است مطمئن نیستید در مورد اینکه آیا یا نه District of Columbia باید اعطا استقلال, من از شما می خواهم به فکر می کنم در مورد آن را این راه: فکر می کنم در مورد پرداخت مالیات به دولت فدرال و پس از آن داشتن یک رای برای کمک به تعیین که چگونه است که دولت توابع. تصور کنید ارتش در حال ارسال به جوامع خود را برای گشت زنی در محله شما بدون نیاز به تایید از رهبران شما منتخب به نمایندگی از شما. که واقعیت کنونی برای بیش از 700 ، 000 آمریکایی زندگی در منطقه کلمبیا” گفت: Carper.

“این یک مسئله انصاف” او گفت: “و این است که وقت را بر کسانی از ما که لذت بردن از حق و امتیاز کامل نمایندگی در کنگره را به این علت از شهروندان ما در منطقه کلمبیا و راست این اشتباه در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>