تهمت می خواستم یک خانه بسته بندی شده در تولسا و خشونت های خیابانی خارج — 0 2

حتی نمی زحمت تلاش برای مقاومت در برابر لذت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حماسه چهره-کارخانه در تولسا بیش از آخر هفته. یکی از قدیمی ترین و ناب ترین اشکال طنز, خنده در یک دلقک که حس اغراق آمیز از خود اهمیت درگیری با مدارک ارائه شده با واقعیت یک سنت است که گسترش از Dogberry در شکسپیر “Much Ado About Nothing” به تن-افراد ناشنوا که در “بت آمریکایی” ابتدائی که به اعتقاد آنها صدا مانند Mariah Carey.

و پسر پرونده تضاد بین واقعیت و انتظارات تعیین شده توسط تهمت و مدیر کمپین براد Parscale می تواند شده اند بیشتر است. Parscale با هیجان شعار یک میلیون ثبت نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه شب رالی. داخلی, کمپین محافظه کارانه تر پیش بینی شده بود حدود 60000 نفر — بیش از سه برابر آنچه تولسا عرصه می تواند نگه دارید — اما اعتقاد بر این به عنوان بسیاری از 300,000 حامیان نوبه خود ممکن است.

تبلیغات:

در پایان تولسا آتش مارشال تخمین زده است که حدود 6,200 مردم نشان داد که کمتر از یک سوم ظرفیت در BOK عرصه در تولسا می توانید نگه دارید. تصاویری از صندلی های خالی تحت پوشش و توییتر مردمی هم خوب بود meme-ifying مغلوب ساختن پیشی جستن desultory پیاده روی از شرم پشت به کاخ سفید است.

انتظار طولانی بحث در سراسر کابل, اخبار و رسانه های اجتماعی در مورد آنچه که در پایین مردم در انتخابات به معنی: آیا این نشان دهنده یک قطره در مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی و یا به طور فزاینده ای سالمندان حامیان به سادگی می ترسم با این بیماری همه گیر کوروناویروس و اضطراب در مورد سرپوشیده جمعیت ؟

اما در نهایت آنچه که ممکن است مهم تر است پایین مردم در انتخابات در داخل آرنا اما آنچه موفق به اتفاق می افتد در خارج در خیابان. مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز را در قدرت خود را به تحریک غوغا خارج این تجمع از جمله تشویق پلیس شروع به ترک خوردگی جمجمه. به جای او نسبتا بدون عارضه اعتراض ترک سرفصل به جای تمرکز بر آنچه که یک تنه این تجمع خود بود.

تبلیغات:

این بدون اغراق بگویم که برگ برنده های کمپین را پیش بینی درگیری های خشونت آمیز در خارج از این تجمع به عنوان مهم و شاید مهم تر به مبارزات انتخاباتی خود را استراتژی از یک خانه بسته بندی شده در داخل تجمع خود را.

کاخ سفید اعتیاد به مواد مخدره برای آنچه که اتفاق می افتد ممکن است هر بیت به عنوان به عنوان شدید به عنوان تبلیغات حمله رعد اسا در مورد ظاهرا جمعیت عظیمی. دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany اساس حقیقتا سوم این ماه با شور و هیجان در روز جمعه در تهدید “خشونت آمیز معترضان و آنارشیست ها و غارتگران” و کلی “بی قانونی” خارج از میدان جنگ.

در توییتر تهمت خودش زحمت نیست برای پنهان کردن هیجان خود را در مورد چشم انداز از “معترضان و آنارشیست ها و آشوبگران, غارتگران و یا lowlifes که در حال رفتن به اوکلاهما” و اشاره در خشونت سرکوب کرد و گفت: “شما را درمان نمی شود مثل شما شده اند در نیویورک و سیاتل یا مینیاپولیس.”

تبلیغات:

پلیس, در واقع حمله معترضان مسالمت آمیز در آن شهرستانها اما مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح معتقد تولسا پلیس آن را به سطح بعدی.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین قول یک “وحشی شب” در اوکلاهما و به خبرنگاران گفت که او پیش بینی جمعیت عظیمی از آنارشیست ها و آشوبگران و غارتگران است. استراتژی بسیار روشن و آشکار بود: مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار به تولید تصاویر از درگیری های خشونت آمیز بین پلیس و معترضان که او می تواند با استفاده از چرخش یک روایت درباره “خارج از کنترل” در سمت چپ و نیاز به “نظم و قانون.”

تبلیغات:

به این منظور مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همه چیز را می تواند به حداکثر رساندن تحریک در تولسا رالی شروع با محل. BOK مرکز در تولسا که abuts این Greenwood منطقه یک محله بود که به زمین سوخته در بدنام تولسا نژاد قتل عام سال 1921. برای اضافه کردن به نژادپرستانه و تحریک آنها در اصل برنامه ریزی شده این تجمع در ژوئن 19, بهتر شناخته شده به عنوان Juneteenth تعطیلات جشن رهایی از برده داری است که به شدت جشن در Greenwood منطقه. در مواجهه با رسانه های مقاومت کمپین موکول در این تجمع با یک روز و وانمود آن همه چیز در یک تصادف, اما, اولیه پیام از هر دو کمپین و کاخ سفید و روشن ساخته است که آنها درک اهمیت هر دو تاریخ و محل.

گرفته شده با هم روشن است چه تهمت انتخاباتی امیدوار اتفاق می افتد: بزرگ اعتراض تحت Black Lives Matter بنر را نشان می دهد تا در خارج از این تجمع و پلیس تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن را از بند باز کردن خشونت در جمعیت و ایجاد هرج و مرج است. مغلوب ساختن پیشی جستن, کمک, فاکس نیوز می تواند با استفاده از این تصاویر به ترس بازرگان در مورد “غارتگران” “تظاهر” و “آنارشیست ها” — بدون شک سرزنش همه چیز در antifa — نتیجه وضعیتی وخیم در حومه سفید رای دهندگان که تهمت کمپین ترس است بحرانی بر روی یک رئیس جمهور که چندی پیش پیشنهاد آن را ممکن است سرد را امتحان کنید تزریق پاک کننده خانگی به عنوان یک درمان برای COVID-19.

به عنوان الکس Isenstadt از سیاسی نوشت: در یکشنبه, پس از مرگ در شکست تجمع “مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران مدت طولانی است که متقاعد شده است که اگر این مسابقه یک همه پرسی در او” و سپس تهمت است که به طور فزاینده ای شرم آور خود هواداران را از دست بدهند.

تبلیغات:

به جای این کمپین می خواهم به انتخابات در مورد چیز دیگری است و به وضوح تهمت و بسیاری از مشاوران نزدیک خود را بر این باورند که “چیز دیگری” را می توان در مورد قانع کننده گسترده عصری سفید امریکا به احساس خشم و ترس در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. در واقع این تجمع تصور می شد به عنوان چیزی از یک عمل متقابل به تظاهرات که جاروب ملت در پی یک روز یادبود تصویری نشان مینیاپولیس افسر پلیس خرد زندگی از جورج فلوید. رادیو فردا صاحب نظران و تهمت خود را به صراحت در تضاد تولسا رالی با هفته از اعتراض.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای اهریمن جلوه دادن Black Lives Matter جنبش از طریق ترکیبی از تحریک و خشونت پلیس را به طور کامل معکوس تا کنون. وجود تصاویر خشونت آمیز برای بهره برداری در تولسا و عملا هیچ دستگیری ادعا می کنند به عنوان شواهد برای “شورش.” یکی از بازداشت ساخته شده است که عناوین — یک معلم در یک مدرسه کاتولیک که جرم به نظر می رسد که با پوشیدن یک تی شرت که به عنوان خوانده شده “من نمی توانم نفس بکشم” — تنها معترضان نگاه دلسوز.

چه چیزی باعث می شود برگ برنده را پیش بینی غلط و حتی بیشتر ذهن ترا درهم میشکنند است که مبارزات انتخاباتی خود را ظاهرا نمی یاد آن درس از یک مشابه شکست خورده شیرین کاری در اوایل این ماه در خارج از کاخ سفید است. در ژوئن 1 مغلوب ساختن پیشی جستن تیم infamously دستور اجرای قانون به گاز اشکآور معترضان مسالمت آمیز بنابراین رئیس جمهور می تواند به مرحله یک BS عکس-op خارج از سنت جان کلیسای اسقفی در لافایت مربع است.

تبلیغات:

روشن بود که هر دو از راه جدا-گاز برگزار شد — در طول یک مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در باغ گل رز — و پس از آن کاخ سفید پیام رسانی است که در این کمپین امیدوار تصاویری از گاز تیره خیابان ها و پلیس ضد شورش که منجر به سرزنش معترضان و دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک قهرمان.

در عوض آنچه اتفاق افتاده بود به طور کامل مخالف: روزنامه نگاران به درستی گزارش شد که در آن یک پلیس با حمله به معترضان مسالمت آمیز و تهمت و کاخ سفید نه معترضان رو سرزنش می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید تا به دنبال حتی بیشتر شبیه یک #BunkerBoy ترسو بودن بنابراین ترس از تظاهرات مسالمت آمیز.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مصمم خود را شکست و به اهریمن جلوه دادن داعش است. او به وضوح معتقد است که اگر او را نگه می دارد کشیدن این مانع او خواهد شد در نهایت موفقیت در تغییر روایت از این انتخابات به دور از خود را شکست و به سمت نژادپرستانه ترس از سفید امریکا است. تا کنون رای گیری داده نمی با او. بر خلاف داده ها نشان می دهد که رای دهندگان به طور فزاینده ای دلسوز به مردم و به طور فزاینده ای شک و تردید در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این است که همه در شکل گیری تا کنون به عنوان یک پخش از سال 2018 انتخابات میان دوره ای زمانی که تهمت قرار دادن تمام تراشه های خود را در یک برنامه برای مرعوب کردن رای دهندگان به رای گیری جمهوری خواه با ترجمه یک “کاروان” از مهاجران آمریکای مرکزی بود که ظاهرا “حمله” آمریکا به تجاوز و غارت مردم سفید. با وجود دیوار-به-دیوار پوشش رسانه ای ساخته شده است که این “کاروان” (در واقعیت متوسط گروه از پناهندگان فرار violence) شماره 1, اخبار, داستان, در روز قبل از انتخابات دموکرات ها هنوز ساخته عمده انتخاباتی فراتر از بسیاری از صاحب نظران ” پیش بینی.

تبلیغات:

بنابراین نژادپرستانه ترس حداقل برای لحظه ای کار نمی کند برای مغلوب ساختن پیشی جستن. پس چرا او سعی در نگه داشتن? بخشی از آن این است که او یک عاشق احاطه شده توسط yes مردان است که برخی که خود را نژادپرستانه و وسواس در حال گسترده تر در میان رای دهندگان از آنها در واقع هستند. بخشی از آن این است که او نمی باید هر گونه کلاهبرداری در کیسه خود را. بیشتر مردم به مانند او بسیار از این سوال. مبارزه در اقتصاد که برنامه اصلی است-در این صورت از بدترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تازه از ایده های. بنابراین ما می توانیم انتظار او را صرف چهار ماه آینده انجام می دهند بیشتر از همان: نژادپرستانه و تحریک آمیز و تلاش برای پمپ آدرنالین به فرهنگ جنگ در امیدوار است که او می تواند رای دهندگان سفید در میانه آمریکا به نفرت لیبرال ها ترقی خواهان و مردم از رنگ بیشتر از آنها از او متنفرم. تا کنون به نظر می رسد نه تنها به شکست می شود اما backfiring بزرگ زمان رای دهندگان حتی مریض تر از این بی کفایت بازنده از آنها در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>