تهمت می خواستم کمتر تست پس از کوشنر نگران نتایج مثبت تر خواهد روح بازار:: گزارش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پسر در قانون Jared کوشنر دلسرد تلاش به سطح شیب دار تا تست برای هفته بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس آمار ایالات متحده بیش از نگرانی هایی است که افزایش تعداد موارد ممکن است روح وال استریت با توجه به یک گزارش جدید.

بر اساس مصاحبه با ده ها تن از فعلی و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و بهداشت جهانی مقامات و کارشناسان فایننشال تایمز گزارش داد که کوشنر برگزار می شود تاثیر بیشتری بر رئیس جمهور از برترین کارشناسان بهداشت و درمان به عنوان کشور دست و پنجه نرم کردن با بحران بهداشت و درمان.

تبلیغات:

“جارد [کوشنر] تا به حال شده است با این استدلال که تست بیش از حد بسیاری از مردم و یا سفارش بیش از حد بسیاری از طرفداران خواهد روح بازارها و بنابراین ما فقط باید آن را انجام دهد” یک مغلوب ساختن پیشی جستن محرم که اغلب صحبت با رئیس جمهور گفت: خروجی. “مشاوره که کار می کرد به مراتب بیشتر و با قدرت او را از آنچه دانشمندان می گفتند. او فکر می کند آنها همیشه مبالغه.”

این هفته گزارش تایید اتهامات قبلی که کوشنر در پشت این تردید به سرعت عمل می کنند ادعا می کند که رئیس جمهور در قانون را رد کرده است.

“جارد نگه داشته گفت: بازار سهام پایین بروید و تهمت نمی توانید انتخاب مجدد” یک جمهوری خواه نزدیک به این وضعیت گفت: غرور نمایشگاه در ماه گذشته.

تبلیغات:

کوشنر نیز پشت مغلوب ساختن پیشی جستن botched اعلام گوگل تست وب سایت که نشد (و هنوز هم) وجود دارد و طرح میتوانست دولت در زنجیره تامین منابع گفت: خروجی. چندین کمیته در حال حاضر در حال بررسی کوشنر نقش در بی ربط توزیع لوازم و همچنین به عنوان دولت تشنج از محموله های تهیه شده توسط فرد متحده است.

کوشنر که به نام مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به بحران را یک “موفقیت بزرگ” به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده به سرعت بیش از هر کشور دیگری بود با قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن به “حاشیه بهترین و بودجه در واکنش به این فاجعه بوروکراسی در جهان” بار گزارش شده است. غرور نمایشگاه به طور مشابه به استناد یک مقام کاخ سفید که به نام کوشنر به “عملا رئیس جمهور ایالات متحده است.”

فایننشال تایمز گزارش مفصل تهمت را تکرار می بالد در مورد پاسخ حتی از او به عنوان “نادیده گرفته شود به طور فزاینده فوری هوش هشدارهای” و رد “هر کسی که ادعا می دانید بیش از او.”

تبلیغات:

“مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر در خانه و خارج از کشور در معرض دردناکی بیشتر از هر چیزی پس از او در زمان اداره معنای” امریکا و اولین,'” ویلیام برنز سابق امیرکبیر تحت سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون گفت: خروجی. “امریکا برای اولین بار در جهان در, مرگ و میر, برای اولین بار در جهان در عفونت و ما ایستادگی کردن به عنوان نماد جهانی بی کفایتی.”

کارشناسان بهداشت عمومی با موافقت می سوزد که “آسیب به امریکا نفوذ و شهرت بسیار سخت خواهد بود برای خنثیسازی.”

تبلیغات:

“مغلوب ساختن پیشی جستن می توانست مانع از مرگ و میر دسته جمعی,” گرگ Gonsalves, متخصص اپیدمیولوژی در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل گفت. “و او این کار را نکرد.”

به عنوان برگ برنده را پاسخ آمد تحت انتقاد شدید رئیس جمهور تبلیغ اثبات نشده درمان معجزه و اصرار داشت که این ویروس را به سادگی ناپدید می شوند. یک دولت گفت: با توجه به خروجی که مشاوره تهمت بود مانند “آوردن میوه به آتشفشان.”

“شما در حال تلاش برای دلجویی از یک نیروی بزرگ است که غیر قابل نفوذ به دلیل” یکی دیگر از فرماندهان رسمی گفت. “مردم به نوبه خود به wusses در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر شما ایستادگی کردن به او, شما هرگز به عقب بر گردیم در. آنچه شما را از آن چیزی است که شما در خصوصی. او دقیقا همان است.”

تبلیغات:

اخیرا مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل به پس از رفتن چین بیش از نقش آن در بیماری همه گیر. سابق استراتژیست استیو Bannon پیش بینی کرد که رئیس جمهور خواهد با استفاده از این موضوع به عنوان محور مبارزات انتخاباتی خود به کنگره در انتقاد از خود را پاسخ.

“مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی خواهد بود در مورد چین, چین, چین,” او گفت: بار مالی. “و امیدوارم این واقعیت است که او ریبوت اقتصاد است.”

اما جورج کانوی شوهر از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کلیان کانوی پیش بینی کرد که نسبت ناروا خواهد بود به طور فزاینده ای محصور در یک بحران, او به احتمال زیاد ساخته شده بدتر است.

تبلیغات:

“مغلوب ساختن پیشی جستن در یک جعبه نگه می دارد که کوچکتر شدن” او گفت: خروجی. “به نظر من او یک مخالف و یک بدخیم عاشق. هنگامی که یک فرد مبتلا به این اختلال احساس بسته شدن جهان در آنها گرایش به بدتر. آنها شلاق را و خیالبافی و از دست دادن توانایی به فکر می کنم منطقی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>