تهمت می خواهد به دانستن “چه غلطی” در فاکس نیوز: “آن را یک کل جدید ballgame بیش از وجود دارد”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله رادیو فردا بیش از آخر هفته پرسیدن “چه غلطی” در سمت راست متمایل شبکه.

رئیس جمهور به طور خاص هدف قرار فاکس نیوز یکشنبه میزبان Chris Wallace شکایت در توییتر که او “حتی بدتر از چشمان خواب آلود چاک تاد.” توهین به خود جلب کرد نادر عمومی توبیخ رئیس جمهور از یکی از شرکت میزبان از “فاکس و دوستان آخر هفته.”

تبلیغات:

“فقط تماشا مایک والاس سرحال کریس والاس در @FoxNews,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در بعد از ظهر یکشنبه جیر. “من در حال حاضر متقاعد شده است که او حتی بدتر از چشمان خواب آلود چاک تاد از ملاقات با مطبوعات(لطفا!), و یا مردم در محو کردن ملت است. چه جهنم است که اتفاق می افتد به @FoxNews. آن را یک کل جدید ballgame بیش از وجود دارد!”

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص نیست چه بدستآمده بحرانی جیر جیر. Mediaite این باورند که این ممکن است یک بخش که در آن والاس ذکر یک گزارش در نیویورک تایمز آشکار است که “رئیس جمهور هشدار داده شد در مورد پتانسیل برای یک بیماری همه گیر اما اختلافات داخلی و عدم برنامه ریزی و ایمان خود را در غرایز خود را منجر به توقف پاسخ.”

“چه کسانی از دست داد هفته هزینه ما؟” والاس پرسید. فاکس نیوز میزبان نیز به نظر می رسد به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای “به دعوا گرفتن با فرمانداران او فکر نمی کنم به اندازه کافی سپاسگزار و یا خبرنگاران.”

تبلیغات:

یکی از والاس فاکس نیوز همکاران علنا انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای درگیر شدن در کودکانه “نام برد.”

“به اندازه کافی با درجه 3 نام برد. کریس در حال انجام شغل خود را” “فاکس و دوستان” آخر هفته شرکت میزبان Jedediah Bila توییتی در پاسخ. “اخبار نباید هر رئیس جمهور را دوست متحد و یا دوستان. اگر این زحمت شما زمانی که اوباما در مورد شکایت فاکس نیوز اما شما سکوت در این مزخرف کامل و سپس فقط متوقف شود. به طور جدی. به اندازه کافی.”

Bila نشان داد روز شنبه در رسانه های اجتماعی است که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

تبلیغات:

“من می دانم که من یک کمی میا” Jedediah Bila نوشت. “من در واقع در صفحه اصلی دوره نقاهت بعد از Covid-19. من بسیار در بهبود پس لطفا نگران نباشید. شوهر من نیز در دوره نقاهت را به خوبی در خانه و هارتلی خوشبختانه نه بیمار (با تشکر از شما, خدا, من برای همیشه سپاسگزار است.) این است که یک دیوانه در جهان, پر از خیلی اضطراب و ترس است. من یاد گرفته ام خیلی در طول این هفته انجام می شود و بسیار تفکر است.”

او افزود: “می دانم که من ارسال میکنم آرامش و انرژی خوب از خانواده من به شماست. من های بیشتر در هفته های آینده. با تشکر از شما برای پیام خود را. من دوست دارم و دست همه شما.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن و والاس به حال چندین دیپلمات ها در گذشته. پس از والاس مصاحبه South Bend شهردار پیت Buttigieg در ماه ژوئیه رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که “فاکس در حال حرکت است و بیشتر و بیشتر به از دست دادن (اشتباه) سمت در پوشش حزب دموکرات.”

تهمت نیز توییتی با عصبانیت در والاس در ماه اکتبر پس از مهر میزبان گزارش رئیس جمهور اوکراین رسوایی و گفت: “کسی را لطفا توضیح دهید به کریس والاس از روباه که هرگز پدر خود را (و دوست) مایک والاس که مکالمه تلفنی من با رئیس جمهور اوکراین شد یک مشرب و خوب یکی. آن را تنها [آدم] شیف ساخته شده تا نسخه از این مکالمه که بد بود!”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شدت انتقاد کرد والاس در سال گذشته پس از فاکس نیوز میزبان اشاره کرد که “رهبران مستبد کشورهای مانند روسیه و چین و ونزوئلا در حال حاضر سرکوب رسانه ها با استفاده از خود کلمه است.” والاس گفت: “شما دیده می شود در سراسر جهان به عنوان یک فانوس دریایی برای سرکوب.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>