تهمت می خواهد به بازی-عمل قهرمان اما فراموش نکنید که: این بحران است تقصیر او

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, reality-TV ساختگی به هسته خود به وضوح معتقد است که همه او نیاز به انجام برای پاک کردن خود را تقریبا ژرف سطح شکست که منجر به coronavirus بحران است به بازی-قانون بودن مصمم رهبر در teevee. پس از صرف هفته انکار به حداقل رساندن و دروغ آشکار در مورد کوروناویروس تهدید مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر توقیف زنده اعتبار هر روز به preen در مورد چه قوی و قادر به رهبر او است — و همچنین به ارائه خود را به عنوان بزرگترین قربانی این بحران حتی به عنوان مردم می میرند و میلیون ها پیدا کردن شغل خود را در معرض تهدید هستند — حتی به عنوان او می کند هیچ چیز مهم اما صدای جیر جیر دروغ و افزایش خود نفس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد به حال دیده می شود به عنوان قهرمان فتح (در حالی که به عنوان کوچک که ممکن است) در نتیجه از ته خودشیفتگی ، نیویورک تایمز کاخ سفید خبرنگار مگی Haberman نشان داد در سی ان ان که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیش از روزانه coronavirus نیروی کار جلسات از معاون رئیس جمهور مایک پنس زیرا او حسادت تمام توجه پنس بود. گابریل شرمن از غرور نمایشگاه نیز اشاره کرد در MSNBC که کاخ سفید منابع می گویند تهمت “شده است خشمگین و نا امید در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو شده است که برگزاری این بسیار به طور گسترده ای استقبال خوبی صبح زود کنفرانس های مطبوعاتی” — از آنجا که البته مغلوب ساختن پیشی جستن آن را می بیند به عنوان سرقت با ارزش خود را کانون توجه است.

تبلیغات:

دلیل خوبی وجود دارد به ترس که مغلوب ساختن پیشی جستن reality-TV simulacrum از یک رهبر صالح است کار به احمق آمریکایی است. خود را تصویب امتیاز شروع به پریدن کرد, ضربه تقریبا 50 درصد در آخرین نظرسنجی گالوپ است که به عنوان بالا به آن تا کنون شده است. در واقع رای گیری بارها و بارها نشان می دهد اکثر آمریکایی ها معتقدند مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام یک کار بزرگ دست زدن به این بحران است.

او نمی باشد. در مقابل تهمت است تا حد زیادی مقصر وحشتناک وضعیت ما در حال حاضر در صورت که این بیماری به سرعت در حال گسترش و اقتصاد تانک. به عنوان مشکل این کار ممکن است به خصوص با بسیار دیگری که بسیار مهم است که روزنامه نگاران و فعالان همه چیز را در قدرت خود را به یادآوری است که تنها دلیل این وضعیت خیلی بد است که تهمت زننده.

بزرگترین پیچ که باعث این وضعیت شد مغلوب ساختن پیشی جستن باور است که هر گونه مشکل می تواند به از بین رفتن توسط به سادگی دروغ گفتن در مورد آن و انکار آن. به این منظور او همه چیز را او می تواند برای پنهان کردن این واقعیت است که کروناویروس در حال حاضر رسیده که آمریکا و تلاش برای پنهان کردن مشکل او اجازه این ویروس به گسترش بدون کنترل از طریق جمعیت است. در حال حاضر آن را خیلی دیر به چیزی جز آغوش شدید مستند روش های سراسر کشور که در حال آسیاب کردن اقتصاد را متوقف کند و به احتمال زیاد kickstarting چه مقدار خواهد شد به یکی دیگر از رکود بزرگ.

تبلیغات:

تعداد مطلق از دروغ تهمت و گفت: برای فریب عمومی — و بازار — به فکر coronavirus هیچ معامله بزرگ است بیش از حد زیادی به لیست جزئیات هر چند نیویورک تایمز منتشر طولانی شکست هفته گذشته است. او وعده داده آن را “کار خوبی” در ماه ژانویه و پیشنهاد کرد که یک واکسن در دسترس خواهد بود در مدت کوتاهی (در بهترین حالت آن را در سال آینده). در طول ماه فوریه تهمت وعده داده است که ویروس “به طور معجزه آسایی از بین می رود” و گفت که “این تعداد در حال رفتن به به تدریج بهتر” (آنها اخذ شده است به تدریج بدتر). در ماه مارس او در ادامه به آن تماس بگیرید “خفیف” و گفت: “من نگران نیست در همه.”

او گفت: در این نهفته است با وجود این واقعیت است که به عنوان گزارش های مختلف را نشان می دهد سرویس های اطلاعاتی بوده است جلسه او را مورد تهدید coronavirus برای ماه می باشد. به جای اعتماد خود را در گزارش های اطلاعاتی است که دولت چین بود پوشش تا حدی از گسترش ویروسی واشنگتن پست گزارش داد تهمت به جای آن تصمیم گرفت به این باور معروف نادرست رئیس جمهور شی جین پینگ از چین ضمن تشکر یازدهم برای خود “شفافیت است.”

در همین حال کره جنوبی نوسانی شد اقدام به سازماندهی یک طرح به جای اسب و گله گسترش ویروس بدون رو به ویرانی اقتصادی از یک مستند. که ملت از 50 میلیون نفر است و یکی از پرجمعیت ترین در جهان و در عین حال قادر به به طور چشمگیری کاهش سرعت گسترش این بیماری بدون انقطاع از مردم و آزادی است. کلید, با توجه به علم, مجله بود نهاد گسترده تست اجازه داده است که پزشکان به تمرکز منابع و قرنطینه تلاش در افرادی که در حال حاضر آلوده به جای قفل کردن مردم در خانه و فلج کننده اقتصاد است.

تبلیغات:

در حالی که ایتالیا دیده است coronavirus اجرا شایع این شهر کوچک بود که مرکز کشور شیوع موفق به جلوگیری از گسترش آن با اجرای تست توده. آزمایش بر روی این مقیاس است که ممکن نیست در یک کشور به عنوان بزرگ به عنوان ایالات متحده اما این نتایج نشان می دهد که محدودیت عمده و کلان اقتصادی تاثیر می توانست بسیار کاهش می یابد با یک رویکرد استراتژیک است که درگیر توده تست به جای درمان همه مثل بالقوه بردار.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا بدیهی است که نمی خواهم توده تست و به نظر می رسید به باور او می تواند پنهان کردن گسترش این بیماری جلوگیری از هر اندازه گیری از آن است. به عنوان خبرنگار سیاسی Dan الماس NPR گفت تهمت را “نه فشار برای انجام تهاجمی اضافی تست در هفته های اخیر” چرا که “تست بیشتر ممکن است منجر به بیشتر موارد در حال کشف از شیوع کروناویروس” و تهمت اعتقاد “پایین تر از اعداد در coronavirus بهتر برای رئیس جمهور.”

تبلیغات:

چه اتفاقی افتاد به جای این است که ما هیچ ایده چگونه بسیاری از موارد وجود دارد در ایالات متحده, اما ما می دانیم که برای مطمئن شوید که آن را خیلی بیشتر از آنچه که شمارش — مسلما سفارشات از قدر بزرگتر است. به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای دانستن مردم در هراس هستند و دولت در حال بستن اکثر عمومی رو کسب و کار سنگ زنی اقتصاد را متوقف کند. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به دروغ ادعا آزمون به راحتی در دسترس هستند. آنها همچنان به جیره بندی در سراسر کشور وجود دارد هیچ گفتن چه مدت از آن خواهد شد تا زمانی که آن را امن برای بازگشت به حالت عادی.

تبلیغات:

“چه اتفاق می افتد در اینجا در این کشور شد قابل اجتناب” آتلانتیک توضیح داد: در یک تجزیه و تحلیل از این فاجعه است. “تقریبا هر نقص در آمریکا در پاسخ به این ویروس به یک منبع امریکا در آزمون نیست, مردم به اندازه کافی برای COVID-19.”

حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن پاتولوژیک دروغ است علت اصلی این فاجعه او نیست حمایت کردن این دروغ-all-the-time strategy. او آغاز شده است این ادعا وجود دارد یک درمان موثر با استفاده از داروهایی که به طور بالقوه اثرات جانبی شدید حتی اگر وجود دارد که هنوز هیچ شواهد علمی برای این ادعا است. (یک نفر در حال حاضر مرده با توجه به در نظر گرفتن تهمت مشاوره.) او صداهای مورد “بازگشایی” اقتصاد توسط, عید پاک, حتی اگر او تا به قدرت برای انجام این کار وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن بحران را در هر نقطه در نزدیکی موجود در آن. او بارها و بارها وعده کمک در راه است — در قالب نیروی دریایی کشتی های تست وب سایت تجهیزات پزشکی و افزایش تست — حتی اگر خود دولت است و در واقع انجام می شود تقریبا هیچ چیزی برای ارائه به کسانی که همه چیز.

تبلیغات:

سنا در حال عبور از یک لایحه که با وجود جمهوری خواه تلاش آن را به سادگی به در حال حاضر غنی به نظر می رسد برای دریافت مستقیم کمک به افرادی که به آن نیاز دارید. که باید کمک کند اما آن را نمی خواهد این بحران ناپدید می شوند. ما هنوز رو گسترده عفونت, بسیاری از مرگ و فاجعه بار سطح از بیکاری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سعی خواهد کرد برای استفاده از این بحران به موقعیت خود را به عنوان یک رهبر قوی هدایت مردم خود را از طریق یک زمان دشوار است. او باید مجاز به انجام این کار. هیچ یک از این می تواند تقریبا به عنوان بد اگر او نبود sociopathic هیولا که از ابتدا بیشتر علاقه مند به پنهان کردن این بحران از مبارزه با ویروس. این بحران مغلوب ساختن پیشی جستن گسل و این وظیفه رسانه ها و فعالان و سیاستمداران دموکرات به یادآوری عمومی از این هر روز تا انتخابات. اگر ما هنوز به یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>