تهمت می خواهد به بازگشایی مدارس قبل از تابستان: بدتر از ایده سفید ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد که برخی از ایالت ها با عجله به بازگشایی مدارس قبل از تابستان است بدیهی است که به عنوان احمق به عنوان ایده خود را در مورد تزریق آب ژاول به بدن انسان برای مبارزه با کروناویروس — تقریبا هیچ چیز می تواند باشد — اما آن را به خوبی می تواند در نهایت خطرناک تر اگر هر فرمانداران به او گوش دهید.

سازگار تم در اینجا این است که تهمت است که همیشه به دنبال یک راه آسان برای خروج از این بحران یک تعمیر سریع یک معجزه آسا کاهش چیزی به بلع یا تزریق است که آن را تمام دور — و یکی وجود ندارد.

تبلیغات:

تنها راه حل شامل مقدار زیادی از الهام بخش, رهبری, بسیاری از کار سخت و عظیم جنگ جهانی دوم در سطح عرضه زنجیره ای ابتکار.

در حال حاضر تهمت کشف و ضبط شده است آشکارا بر این واقعیت است که کودکان به نظر می رسد نسبتا غیر قابل نفوذ به COVID-19. پس چرا او می پرسد: ارسال آنها را به مدرسه ؟

خوب یک دلیل وجود دارد که دانشمندان گاهی اوقات مراجعه به کودکان به عنوان “کوچک بردار.”

تبلیغات:

همانطور که هر پدر و مادر می داند یک مدرسه یک ظرف پتری برای بیماری های تنفسی. کودکان و نوجوانان گسترش میکروب ها به یکدیگر — و سپس آنها را به خانه آورد. تا آنجا که coronavirus نگران است حتی اگر بچه ها فکر نمی کنید به خصوص بیمار خود را پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ خود و به طور مستقیم — معلمان و کارکنان در معرض خطر قرار داده. و بنابراین افرادی که تماس را با مردم بچه ها را آلوده.

به همین دلیل بستن مدارس پایین بود بنابراین مهم است به کند کردن روند گسترش ویروس. و به همین دلیل کارشناسان بهداشت عمومی به طور کلی به نظر می رسد فکر می کنم که مدارس باید تنها بازگشایی زمانی که جامعه به عنوان یک کل است گسترش بیشتر یا کمتر تحت کنترل است.

به عنوان مهم به عنوان آن را به خانواده ها و به اقتصاد بازگشایی مدرسه زودرس است تا زمانی که وجود دارد هیچ راهی برای مطمئن شوید که پدر و مادر نمی فرستادن فرزندان خود به میانه از شیوع یک, که خواهد شد و سپس ضربه را به خانه های خود و جوامع است.

تبلیغات:

چه تهمت گفت:

در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه بود که به طور معمول پر از اغراق خود ستایش و اطلاعات غلط مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که داشتن مدارس “باز کردن” حتی به طور خلاصه “می تواند یک چیز خوب است.”

استدلال خود را? “زیرا همانطور که می بینید در شرایط از آنچه که این باطل ویروس می رود پس از, جوان به نظر می رسد مردم به خوبی انجام دهد. افراد جوان به نظر می رسد به خوبی انجام دهد.”

تبلیغات:

پیشتر در روز دوشنبه او گفت: فرمانداران در یک تماس تلفنی است که “برخی از شما ممکن است شروع به فکر کردن در مورد مدرسه دهانه چرا که بسیاری از مردم مایل به مدرسه دهانه.”

او به طور افراطی به حداقل برسد اهمیت چنین حرکت می کند. “این یک موضوع بزرگ است,” او گفت: فرمانداران. “کودکان باید انجام شود بسیار خوبی در این فاجعه است که ما همه را از طریق رفته.”

زمانی که باید بازگشایی مدارس?

رسانه ها نیاز به قرار دادن این موضوع در متن با صحبت کردن به کارشناسان و خواندن ادبیات است.

تبلیغات:

گزارش های اخیر از یک روبان آبی پنل تشکیل شده توسط ادموند J. Safra مرکز اخلاق در دانشگاه هاروارد برقرار چهار مرحله در بازگشایی جامعه است. آن را توصیه می کند برگزاری در بازگشایی مدارس تا مرحله 4 — و ما حتی در فاز 1 و در عین حال.

“ما تخمین می زنند که این اقتصاد دارای ظرفیت برای رسیدن به مرحله 4 در اوایل ماه اوت اگر به طور کامل بسیج در این راستا” این گزارش می گوید به این معنی پس از ماه از انبوه مدرج تا, تست, تماس, ردیابی, جداسازی و قرنطینه دوست دارد که دولت فدرال است و نه به طور جدی فکر.

پیش نویس دستورالعمل برای بازگشایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که شناور در اطراف واشنگتن شامل توصیه هایی برای مدارس مانند قرار دادن دانشجويان میز شش فوت از هم جدا متناوب ورود و خروج بار و بسته شدن زمین بازی.

تبلیغات:

اما CDC هشدار می دهد کسانی که توصیه تنها برای جوامع “با اعتماد به نفس است که بروز عفونت است واقعا کم است.”

2010 مطالعه از سال 2009 H1N1 آنفلوآنزای همه گیر یافت که بیش از حد مختصر تعطیلی مدارس به نظر می رسد به وقوع بدتر و با تاکید بر “اهمیت نگه داشتن مدارس بسته شد تا زمانی که این بیماری همه گیر منحنی دور گذشته اوج آن است.” زودرس بازگشایی در حالی که هنوز در میانه این بیماری همه گیر مجاز “کل جمعیت مستعد ابتلا دانش آموزان به مخلوط و آلوده و گسترش طول بیماری همه گیر.”

43 متحده است که به دستور و یا توصیه می شود که مدارس بسته باقی می ماند این بهار با داشتن یک زمان کافی بدانند چگونه به بازگشایی در پاییز.

لورا Meckler والری اشتراوس و Moriah Balingit نوشت: در واشنگتن پست:

تبلیغات:

میان برنامه ریزی وجود دارد مقدار زیادی از شک و تردید. معلمان خود را به اتحادیه های کارگری و برخی از مدیران از ترس فشار سیاسی را مجبور به بازگشت قبل از آن امن است. برخی از اخراج اجتماعی فاصله ایده های تحت بررسی به عنوان یک شوخی کرد و گفت این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای جلوگیری از انتقال ویروس در یک مدرسه….

نمی توان آن را امن برای بازگشایی تا زمانی که وجود دارد این است که “عظیم و دقیق” تست و همچنین به عنوان تماس با ردیابی و جداسازی برای کسانی که آلوده می شوند گفت: لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش کشور بزرگترین اتحادیه. او نا امید است با آنچه او می بیند به عنوان نامناسب فشار از تهمت ها و نگرانی های آن منجر به تصمیم گیری های بد. “ما نیاز به مدارک و شواهد آن را امن برای کسانی که بچه ها برای رفتن به عقب است.”

یک درخواست از نیویورک معلمان اتحادیه خواسته “پروتکل ها و روش های در محل برای اطمینان از ایمنی و سلامت کارکنان و دانش آموزان” شروع با “دسترسی گسترده به کروناویروس تست به طور منظم چک کنید که مردم در حال منفی و یا ایمنی است.”

کالج ها و دانشگاه ها در حال کشتی با مسائل مشابه. کریستینا Paxson رئیس جمهور از دانشگاه براون نوشت: در نیویورک تایمز ستون نظر در روز یکشنبه:

بازگشایی کالج و دانشگاه در پاییز باید یک اولویت ملی. موسسات باید توسعه بهداشت عمومی و برنامه های شرکت است که ساخت سه عنصر اساسی کنترل گسترش عفونت: آزمون ردیابی و جداگانه.

اما او ادامه داد:

تست مطلق است و لازمه. همه دانشگاه ها باید قادر به انجام تست سریع برای coronavirus برای همه دانشجویان, زمانی که آنها برای اولین بار وارد دانشگاه و در فواصل منظم در طول سال. تست تنها کسانی که با علائم و نشانه نمی خواهد کافی است. ما در حال حاضر می دانیم که بسیاری از افرادی که به این بیماری بدون علامت هستند. به طور منظم آزمایش تنها راه برای جلوگیری از این بیماری از گسترش سکوت طریق خوابگاه و کلاس های درس.

از Paxson نظر در رود آیلند است که آزمایش بیشتر ساکنان سرانه بیش از هر کشور دیگر که ممکن است در واقع به نظر می رسد ممکن است. اما به هیچ وجه تحت هر چیزی مانند زمان فدرال مسیر است که دانشگاه ها در سراسر کشور آماده خواهد شد برای انجام این کار است. آن را به یک تغییر چشمگیر, با شروع در کاخ سفید است.

تبلیغات:

هیچ گونه تغییر در شواهد

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه ارائه آنچه او به نام “طرح” برای افزایش تست ظرفیت, اما آن را فقط به یکی دیگر از ورزش در سرزنش-تغییر و اجتناب از مسئولیت.

در بازتابی از تهمت تا کنون-کاهش اعتبار سیاسی رسانه ها نام او را بر روی آن.

شریل گی استولبرگ نوشت در نیویورک تایمز که تهمت پیشنهاد هنوز هم می افتد به مراتب کمتر از آنچه اکثر کارشناسان بهداشت عمومی می گویند لازم است:

آقای تهمت اطلاعیه در باغ گل رز پس از هفته از او اصرار نادرست است که این کشور قابلیت تست “به طور کامل کافی برای شروع باز کردن کشور” را به عنوان او گفت: در مارس 18. متعدد کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که نادرست است و آقای تهمت برنامه ممکن است کمی به آن را تعمیر….

به جای یک هماهنگ فدرال پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است و درگیر شدن در یک صورت موقت به عنوان متحده را منجر شود.

Vox آلمان لوپز نوشت که آن را “خواندن بسیاری مانند کناره گیری.”

تبلیغات:

مایک DeBonis کریس Mooney و ژولیت Eilperin نوشت: در واشنگتن پست که طرح “برگ تعهد کشورها برای توسعه طرح های خود را و سریع-پاسخ برنامه” حتی به عنوان “بهداشت و کارشناسان اقتصادی گفت: در حال حاضر چهل تکه از تلاش های تست کافی است اجازه می دهد تا اقتصاد به بازگشایی با خیال راحت.”

Weijia جیانگ گزارش در فردا شب خبر که “این طرح جدید ارائه نمی دهد جزئیات در مورد زنجیره تامین و یا یک نقشه راه برای رشد تست ظرفیت و بار باقی می ماند تا حد زیادی در ایالات متحده.”

کریستن Welker گزارش NBC Nightly News “رئیس جمهور بیشتر گذاشته مراحل است که دولت او در حال حاضر گرفته شده برای انجام تست.”

پست با خبرنگاران نیز اشاره کرد که در نامه ای به کنگره “دو حزبی کادر از مقامات بهداشت عمومی به رهبری سابق مغلوب ساختن پیشی جستن غذا و دارو کمیسر اسکات Gottlieb و اندی Slavitt یک زمانی ارشد سلامت رسمی به باراک اوباما هشدار داد که” زمان تست ظرفیت و دقت باید بهبود.”

بنابراین گام بعدی چیست ؟

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز سه شنبه مطرح شده امکان باز شدن مدارس وجود دارد — و نه قبل از تابستان اما قبل از سقوط. “من فکر می کنم ما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن که در سال تحصیلی منتقل شد تا کمی او گفت:” پیشنهاد بازگشت به مدرسه به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه جولای.

اما مانند خیلی دیگر در حال حاضر باز شدن مدارس به نظر می رسد بستگی دارد بیشتر از همه در دسترس بودن تست یا در جامعه یا در سطح مدرسه در یک مقیاس است که به نظر می رسد غیر ممکن است به عنوان طولانی به عنوان برگ برنده دولت نتواند به عمل می کنند.

همانطور که برای مغلوب ساختن پیشی جستن? او در ادامه به عمل به عنوان اگر همه چیز کار خواهد کرد فقط خوب است به نحوی. او گفت: روز سه شنبه بعد از ظهر: “من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد این است که آن را برای رفتن به دور. این است رفتن به دور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>