تهمت می خواهد به استفاده از coronavirus کمک به عنوان اهرم به نیروی آبی متحده به تغییر سیاست های مهاجرتی

در خودکامه و تاب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های جمعه که او به دنبال به بیماری کروناویروس اقتصادی امداد برای آبی متحده در مطابق با اداره مهاجرت اهداف سیاست.

در اظهارات خود به خبرنگاران در کاخ سفید رویداد با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تهمت گفت که او مایل به ارائه کمک های اقتصادی به دموکراتیک کنترل دولت اما او می خواهد آنها را به انجام کاری برای او اولین — خم محراب شهرستان به سیاست های همسو با دولت را سیاست های مورد نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تنها به کمک برخی از ایالت ها از نظر مالی پوشش ضرر و زیان مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من فکر می کنم وجود دارد یک تفاوت بزرگ با یک دولت است که پول از دست داده به دلیل Covid و دولت است که اجرا شده است بسیار بد برای 25 سال,” او گفت:.

او سپس با اشاره sates با محراب شهرستان سیاست.

“ما می خواهم به بحث در مورد چیزهایی مانند پناهگاه شهرستانها به عنوان مثال. من فکر می کنم پناهگاه شهرستانها چیزی است که به ارمغان آورد تا جایی که افرادی که مجرمان محافظت آنها در حال محافظت از محاکمه” او به خبرنگاران گفت: با وجود پناهگاه های شهر, سیاست داشتن چیزی برای انجام با این بیماری همه گیر. “من فکر می کنم که باید انجام شود. من فکر می کنم این یکی از مشکلات است که ایالات متحده اند. من حتی نمی فکر می کنم آنها می دانند که یک مشکل دارند اما آنها یک مشکل بزرگ با محراب وضعیت است.”

بعد در روز تهمت خود را تکرار کرد محراب شهرستان نظر گرفتن سوال از خبرنگاران در شرق اتاق رویداد برای ترویج موفقیت و دستمزد حفاظت از برنامه. “اگر آن را Covid مربوط, من حدس می زنم ما می توانیم بحث در مورد [کمک] اما ما می خواهم می خواهم چیزهای خاصی نیز از جمله محراب شهرستان تنظیمات” او گفت:.

آیتالله سیستانی در پاسخ به تهمت نظرات در توییتر سهشنبه گفت: “ما نمی توانیم اجازه تهمت و دولت برای بهره برداری از بحران بهداشت عمومی به خود را بیشتر ضد مهاجر دستور کار است.”

فدرال برای کمک به کشورهای خود را به سرعت تبدیل به یک تفرقه موضوع در کاپیتول هیل. چند قانونگذاران از هر دو طرف راهرو را محکوم کرد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) پیشنهاد است که با Covid-19 مربوط به کمبود بودجه فقط باید اعلام ورشکستگی.

قانونگذاران محافظه کار ساخته شده اند بدون استخوان را در مورد تلاش برای استفاده از coronavirus همه گیر خود را به استفاده سیاسی. چند محافظه متحده مانند تگزاس و اوهایو سی سی پی و آلاباما و تنسی همراه با چند نفر دیگر تلاش برای ممنوعیت سقط جنین مراقبت در حالی که کشورهای خود را تحت پناهگاه در خانه سفارشات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده است نه یک استثنا. دولت با استفاده از تحول اقتصادی تولید شده توسط این بیماری همه گیر به رول مقررات است که آن را به مدت طولانی به حال در آن ضربدر. آن را نورد اوباما-عصر خودرو اقتصاد سوخت مورد نیاز و کاسته اجرای چندین سازمان حفاظت محیط زیست آلودگی مقررات. آن را نیز با توجه به لغو بسیاری از کسب و کار کوچک و مقررات.

در سیاست های مهاجرتی دولت اعلام کرد در آوریل 23 که آن را به حالت تعلیق درآورد مهاجرت به آمریکا, هر چند آن معاف بسیاری از farmworkers از قانون است.

این باید به عنوان جای تعجب نیست پس از آن که برنده خواهد سعی کنید به اهرم coronavirus امداد نسبت به هل دادن متحده به تخلیه محراب شهرستان قوانین. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از مدتها مبارزه علیه سیاست که در آن ادعا پناهگاه مهاجران مستند نشده از پیگرد قانونی توسط ما مهاجرت و گمرک و ایجاد بیشتر فعالیت های جنایی.

مطالعات نشان داده اند که پناهگاه شهر سیاست نیست در واقع در نتیجه بالاتر از میانگین جرم و جنایت به عنوان توضیح داده شده توسط Vox را Nicole Narea:

پناهگاه سیاست به نظر نمی رسد به یک شهر خطرناک تر است. در حالی که وجود ندارد یک پژوهش در پناهگاه سیاست’ تاثیر بر نرخ جرم و جنایت مطالعات نشان داده اند که آنها هم کمی کاهش نرخ جرم و جنایت و یا اثر داشته باشد.

یک مطالعه منتشر شده در مجله امور شهری بررسی در سال 2017 یافت که در شهرستانها با ویژگی های مشابه اما برای خود پناهگاه سیاست تا به حال “هیچ آماری قابل تشخیص تفاوت” خود را در نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز و تجاوز به عنف و یا اموال و جنایت. با استفاده از داده های ملی قانون مهاجرت در مرکز و FBI محققان در مقایسه با نرخ جرم و جنایت قبل و بعد از شهرستانها گذشت پناهگاه قوانین و پیدا کردن که آنها تا به حال هیچ تاثیری در جرم و جنایت.

هر چند پناهگاه شهر سیاست هیچ ربطی به با Covid-19 شیوع تهمت ظاهرا انداز بحران به عنوان یک فرصت به نیروی بلوز متحده به تغییر سیاست های مهاجرتی خود را به شیوه ای مطلوب به پایگاه خود را. در راه است که بجای او در تلاش برای راه اندازی یادآور ارتباط با اوکراین که منجر به خود را استیضاح.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>