مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مرگ” در “سخت ترین هفته” برای Coronavirus بحران


President Donald Trump speaks at a press briefing with members of the White House Coronavirus Task Force on April 4, 2020 in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در یک نشست خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در 4 آوریل سال 2020 در واشنگتن ،

سارا Silbiger/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر استارک هشدار به آمریکایی ها در روز شنبه گفت: وجود خواهد داشت “بسیاری از مرگ” در کشور به عنوان COVID-19 عفونت نگه داشتن در حال افزایش است. “این احتمالا سخت ترین هفته این هفته و هفته آینده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و متاسفانه.” تعداد تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده رسید گذشته 300,000-علامت گذاری روز شنبه با بیش از 8,100 کشته شدند که بیش از 3,500 در ایالت نیویورک است.

رئیس جمهور گفت که پنتاگون خواهد بود استقرار 1000 نفر پرسنل پزشکی به نیویورک به عنوان بخشی از تلاش برای دریافت کمک های بیشتر به متحده است. “ما می رویم به اضافه کردن مقدار زیادی از نظامی به کمک مکمل متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هزاران نفر از سربازان هزاران نفر از کارگران پزشکی حرفه ای پرستاران و پزشکان است.” وزیر دفاع علامت Esper ارائه خواهد شد جزئیات بیشتر در مورد استقرار یکشنبه. “آنها در حال رفتن به جنگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها در حال رفتن به یک نبرد است که آنها هرگز واقعا آموزش دیده است.”

حتی به عنوان برگ برنده هشدار داد از مشکلات پیش رو برای کشور و قول داد که دولت با استفاده از “هر منبع تک ما باید برای نگه داشتن مردم ما سالم و امن و به این چیزی که بارها با” او همچنین پیشنهاد کرد او می خواست یک پایان سریع اجتماعی فاصله گرفته است. “ما باید برای باز کردن در کشور ما دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما باید برای باز کردن در کشور ما دوباره. ما نمی خواهید به انجام این کار برای ماه ها و سال و ماه”. مقامات بهداشت در ادامه به اصرار آمریکایی ها برای اجتماعی فاصله جدی است. “من می خواهم به واقع فقط درخواست … به آمریکا, شما می دانید, به عنوان جدی و به عنوان مشکل این است آنچه که ما در حال انجام است که ساخت یک تفاوت” گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. “بنابراین ما واقعا نیاز به ادامه به انجام این کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر ادامه داد: هل دادن هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus و حتی پیشنهاد کرد او می تواند شروع به در نظر گرفتن آن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است. “اگر آن را به من که من ممکن است انجام آن به هر حال. من ممکن است آن را خوب است ؟ من ممکن است آن را,” او گفت:. “و من به درخواست پزشکان من در مورد آن, اما من ممکن است آن را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>