تهمت بود پرسید: یک سوال مهم در مورد کوروناویروس. او در پاسخ به حمله به رسانه ها.

حتی به عنوان آمریکایی coronavirus موارد همچنان به سنبله به نقطه که در آن بیمارستان در حال نزدیک شدن به نقطه غرق جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به فشار برای برخی از مرتب کردن بر اساس از اقتصادی بازگشایی با عید پاک. اما دلایل خود را برای فکر کردن به این است که یک ایده خوب باقی می ماند کاملا سیاسی به جای بر اساس مکان خوب است.

در کاخ سفید coronavirus کنفرانس خبری در مارس 24, CBS خبرنگار پائولا رید خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن برای پاسخ به این واقعیت است که کارشناسان “در هر دو طرف راهرو باید گفت که بازگشایی این کشور با عید پاک یک ایده خوب نیست.” در واقع کارشناسان بهداشت عمومی به طور گسترده معتقدند که مغلوب ساختن پیشی جستن عید پاک گاهشمار زودرس است با توجه به اینکه شیوع کروناویروس ابدا تحت کنترل در امریکا و آرامش اجتماعی فاصله در این مرحله می تواند همه چیز را حتی بدتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما مصمم. به جای پرداختن به این ماده از رید سوال او رفت و در حمله علیه او و پیشنهاد کارشناسان که فکر می کنم در جدول زمانی خود را یک ایده بد است با انگیزه هستند با سیاست است.

“من فکر می کنم وجود دارد برخی از افرادی که می خواهم آن را باز نکنید تا به سرعت من فکر می کنم وجود دارد برخی از افرادی که می خواهم آن را به انجام نظر مالی ضعیف چرا که آنها فکر می کنم که خواهد بود بسیار خوب است تا آنجا که شکست من در انتخابات,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

به عنوان رید سعی کردم به درخواست پیگیری تهمت او را با بولدوزر تخریب کرد و گفت: “من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که افرادی هستند که در حرفه خود که نوشتن خبر جعلی. شما انجام دهد.” وی افزود: absurdly که “شما خوش شانس است که شما باید این گروه را در اینجا در حال حاضر برای این مشکل و یا شما حتی نمی باید یک کشور چپ” و سپس نقل مکان کرد تا کنون که بدون واقعا در پاسخ به سوال او.

تماشا کنید:

رید در سوال اشاره شده یک صدای جیر جیر تهمت ارسال شده در مدت کوتاهی قبل از کنفرانس مطبوعاتی که در آن او bashed به “LameStream رسانه” ظاهرا برای اینکه “نیروی غالب” در تلاش برای متقاعد کردن او را “برای حفظ کشور ما بسته به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است” چرا که ممکن است آن را “مخل به انتخابات موفقیت است.” اما به عنوان رید اشاره به این که ادعای است که در تضاد با واقعیت است که نه تنها سلامت عمومی متخصص از جمله آنهایی که در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی تایید شده خود را فشار به آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل در زمان برای کلیساها برای بسته بندی در عید پاک.

“مردم واقعی می خواهید به عقب بر گردیم به کار ASAP” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حتی اگر رای گیری در 25 مارس منتشر شد نشان می دهد 74 درصد از رای دهندگان ثبت نام یا تا حدودی و یا به شدت حمایت تحمیل حتی دقیق تر فاصله اقدامات از آنهایی که در حال حاضر غالب در اکثر متحده است.

به نظر می رسد تهمت نادرست و ادعا می کنند که افکار عمومی را بی پروا فشار به موعد مقرر آرامش اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است تبدیل به یکی از خود را نهفته است که غیر قابل نفوذ به اصلاح. فقط قبل از او راه می رفت دور از تریبون روز چهارشنبه آن را تکرار می گفتن خبرنگاران گفت که “کشور ما می خواهد به بازگشت به کار.”

در واقع آمریکایی ها خواهد بود دولت او به همه گیر تحت کنترل ، مغلوب ساختن پیشی جستن اما به نظر می رسد به درک که زمان لازم برای انجام این کار خود قرار می دهد انتخاب مجدد امیدوار است در معرض خطر — حتی اگر او نمی خواهید به اعتراف به اندازه.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>