تهمت می پوشد ماسک صورت برای اولین بار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس


President Donald Trump wears a mask as he visits Walter Reed National Military Medical Center in Bethesda, Maryland on July 11, 2020.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می پوشد یک ماسک به عنوان بازدیدکننده داشته است او والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در Bethesda, Maryland در 11 ژوئیه سال 2020 است.
الکس EDELMAN/گتی ایماژ

آن را در نهایت اتفاق افتاده است. پس از چند ماه مقاومت در برابر ما اولین عکس رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پوشیدن یک ماسک صورت ، فرمانده کل قوا عینک, ماسک, در طول سفر به والتر رید ملی مرکز پزشکی در روز شنبه. تهمت بود نه با پوشیدن یک ماسک زمانی که او پا را از این هلیکوپتر در بیمارستان. اما او دیده می شود با پوشیدن لباس تیره و سرمه ماسک با یک طلا مهر ریاست جمهوری مزین در سمت به عنوان او راه می رفت در بیمارستان راهرو به عنوان او شروع به سفر. آن را با دقت برنامه ریزی شده عکس-op و تهمت تنها گفت: “متشکرم” را به عنوان او گذشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال پیش نمایش به خبرنگاران گفت پیش از آن که آنها به احتمال زیاد خواهد بود از دیدن او با پوشیدن ماسک. “من احتمالا باید یک ماسک اگر شما باید بدانید. من احتمالا باید یک ماسک. من فکر می کنم زمانی که شما در یک بیمارستان به خصوص در آن محیط خاص که در آن شما در حال صحبت کردن به تعداد زیادی از سربازان و مردم است که در برخی موارد فقط عامل جدول. من فکر می کنم این یک چیز بزرگ به پوشیدن ماسک. من هرگز در برابر ماسک اما من معتقدم که آنها را به یک زمان و یک محل” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از سفر به بیمارستان نظامی برای دیدار با سربازان زخمی و خط مقدم پزشکی کارگران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا قاطعانه در برابر این ایده از پوشیدن ماسک در حال نمایش است که او را به پوشیدن ماسک در طول دو مصاحبه پیش از آن در هفته. و او آن را مانند به نظر می رسد او تصمیم گرفت هیچ معامله بزرگ است. اما مشاوران ظاهرا “عملا خواهش کرد که او را” به توافق برسند تا شنبه عکس-op سی ان ان گزارش داده بود قبلا. رئیس جمهور و مشاوران و اصرار داشت که رئیس جمهور با پوشیدن ماسک در یک پیام خوب برای ارسال به حامیان او در زمانی که تعدادی از coronavirus موارد در حال افزایش در سراسر کشور است. یک مشاور رئیس جمهور گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید تا توافق پس از یک هفته “تعداد زیادی از مذاکره” که شامل “شفاعت” توسط مشاوران.

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن به حال gleefully فرسوده امتناع خود را به دیده می شود با یک ماسک به عنوان یک نشان افتخار. “من نمی خواهم به مطبوعات از لذت دیدن آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او توضیح داد که تصمیم خود را به پوشیدن ماسک در طول یک ممکن است برای یک کارخانه فورد در میشیگان. تهمت و ادعا کرد که او تا به حال فرسوده یک ماسک در بخشی از این سفر اما بعد از آن برداشته می شود.

بیش از 3.2 میلیون آمریکایی مبتلا شده توسط coronavirus است که بیش از کشته 134,000 مردم در ایالات متحده است. در اوایل این ماه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که او باور ندارد “وجود دارد یک نیاز ملی قیمومیت” در ماسک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>