دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین طرح که او را در آستانه بودن تبرئه توسط آمریکا هرگز اتفاق افتاده است و در همه آن نیست دادستان کل لایحه Barr دستکاری رابرت مولر بررسی است.

با توجه به روزانه بهمن, اخبار, به نظر می رسد مانند دهه پیش زمانی که بار عمدا flummoxed پایان مولر, کار, اما, تکان دهنده, آن را تنها در کمتر از یک سال پس از آن همه رفت. قبل از اکثر آمریکایی ها فرصتی برای عینی جذب مولر را در دو جلد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی منصوب دادستان کل تصمیم به بدن-بررسی تمامی مراحل توسط cherrypicking بررسی برای جزئیات بیشتر به او فکر می exculpate جدید خود, رئیس, تدوین آن گمراه کننده فیلم-نقد و بررسی blurbs به نامه سرگشاده ای که به طور کامل defanged مولر یافته است در یکی مارس بعد از ظهر.

تبلیغات:

در نتیجه Barr بلاعوض گمراهی گردش جهان هزاران بار قبل از مولر را تحقیق حقیقت آن شلوار ، بر ارائه زمان کافی و اطلاعات غلط به مردم را متقاعد کند که مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه داستان بود که هیچ چیز حتی اگر مولر کاملا مشخص است که تهمت مسدود عدالت و چندین بار بله اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی بودند به طرز مشکوکی هماهنگی با روسها در طول مبارزات انتخاباتی 2016 و فراتر از آن. (اگر تهمت بی گناه بودند از همکاری با روسیه به همین دلیل تمام موارد انسداد?)

اضافه کردن horseshit به آسیب مولر رفت و همراه با دفتر مشاور حقوقی یادداشت حاکی از این است که یک رئیس جمهور نمی تواند تحت پیگرد قانونی قرار. زمانی که مولر گزارش در نهایت به نظر می رسد به طور کامل (یا نزدیک به این) آن کاهش یافته و با یک ضربه به جای چشمه اب گرم از حقیقت بسیاری از ما تا به حال برای امیدوار صالح تورنت که تغییر ذهن و شروع یک واکنش زنجیره ای که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف. هیچ کدام از آن اتفاق افتاده است با تشکر Barr را آشکار و نابخشودنی تصویب تداخل.

این تصادفی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن توطئه برای بهره برداری از کمک های نظامی به اوکراین به منظور تقلب در سال 2020 انتخابات آغاز شد در مدت کوتاهی پس از آن. دوباره بر نامه کاهش یافته و در مارس 24, 2019 و اوکراین طرح بود که در جریان بیش از یک ماه بعد در ماه مه.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن باید احساس شکست ناپذیر پس از Barr مناسب fluffing دلیل آن را در طولانی نیست قبل از او یک بار دیگر اجازه پرواز با تاریک ترین غرایز و این بار در برابر اوکراین و جو بایدن و دموکراسی آمریکایی خود را. پس از همه کیفرخواست به طور کامل از روی میز تا زمانی که او رئيس جمهور باقی مانده محافظت از پاسخگویی واقعی که بر تحویل دقیقا آنچه که او وعده داده بود. مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه تشنه یک کلاهبرداری بزرگ کردم هر دو خود را بدون استحقاق “هیچ تبانی” نتیجه و همچنین به عنوان یک تابع وزارت دادگستری محافظ در حالی که بر کردم چاقو دیگری در قدرت و شکوه یک بار دیگر در اطراف به عنوان AG, در حالی که همچنین تبدیل شدن به یک ستاره راک در میان مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه قرمز فرقه است.

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن مرموز وفاداری به روسیه یکی از متحرک سازی عوامل در اوکراین طرح پس از تلاش شد نه تنها با هدف کمک به تهمت پیروزی مجدد در انتخابات بلکه برای کمک به روسیه را تبرئه خود هدایت سرزنش بر روی اوکراین برای سال 2016 نرم از حزب دموکرات است. آن را تقریبا بیش از حد هوشمندانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن — چیزی بیشتر در همراهی با پوتین ایده.

جمهوریخواهان سنا حزبی است که نه تنها ارتکاب خودکشی سیاسی آن را نیز ارائه به صندلی پادشاه دیوانه بر آهن تاج و تخت به عنوان کامل واحد اجرایی — امپراتوری جمهور و یا توتالیتر دیکتاتور دیگر پاسخگو به کنگره فقط به عنوان او دیگر پاسخگو به وزارت دادگستری. با توجه به حمله داعش تهمت است نه indictable و نه impeachable و این همه تحویل شده است در صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در تنها مانده فرم پاسخگویی در برابر او: انتخابات. قرار داده راه دیگر کیفرخواست ها را از روی میز استیضاح است را از روی میز (در حال حاضر) و انتخابات شده است تنزل به “ناقص” وضعیت.

تبلیغات:

از اینجا شانس دیگری استیضاح اقدام خواهد شد در آینده به صفر است. حتی اگر تهمت بود به مرحله بر روی خیابان پنجم و شلیک یک مرد در چهره نانسی پلوسی را چند سیاسی گزینه های باقی مانده حداقل تراز سال است. هیچ سابقه برای دومین استیضاح ساخت در حال حاضر استیضاح-مخالف مجلس و حتی کمتر تمایل به شرکت در دومین اقدام.

با این وجود برای یک لحظه تصور کنید چه تهمت را انجام خواهد داد یک بار به مجلس سنا جمهوری خواهان تبرئه او. تصور کنید vomitous عاقبت که احتمال دارد به رها کردن پس از اوکراین, آنچه جان الیور به نام “احمق واترگیت 2: Stupider واترگیت.”

تبلیغات:

آن را ایمن می گویند بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن جرم پس از تبرئه خواهد شد که چیزی برای انجام با ساخت مطمئن شوید که در روز انتخابات سال 2020 ارائه خواهد شد یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن ، Duh. همچنین با توجه به این که اوکراین طرح را ادامه خواهد داد و بدون وقفه. در واقع چند هفته پیش به ما آموخته روسیه به GRU همان نظامی سازمان اطلاعات که هک کمیته ملی حزب دموکرات رایانه برای کمک به تهمت پیروزی در سال 2016 با موفقیت هک Burismaانرژی شرکت در مرکز مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر طرح را به تقلب در انتخابات. بنابراین ما احتمالا باید gird جمعی ما نسل در آماده سازی برای هک هانتر بایدن اسناد به سیل در این منطقه هر روز در حال حاضر به لطف مغلوب ساختن پیشی جستن را متحدان. و آنچه اتفاق می افتد زمانی که (اگر) ما یاد بگیرند مغلوب ساختن پیشی جستن است توزیع Burisma اسناد به فاکس نیوز Breitbart و دیگر اعضای Red Hat سرگرمی پیچیده در نقض بی شمار ؟ در حال حاضر باقی مانده از این سال هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد. هیچ استیضاح پیگرد قانونی. هیچ چیز.

به سادگی اظهار داشت ترس انداخته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پی سنا تبرئه خواهد شد سعی کنید به تقلب در انتخابات و در عین حال دوباره در چند جبهه. و اگر او تقلب در انتخابات دوباره, چگونه جهنم را مشروع پاسخگو? انتخابات ؟ دو هفته پیش در کنگره آدام شیف گفت: در طول استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن سنا محاکمه “رئیس جمهور سوء رفتار را نمی توان تصمیم گرفت در پای صندوقهای رای برای ما نمی توانیم مطمئن باشید که رای خواهد بود نسبتا به دست آورد.”

در حال حاضر حتی بدون نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن خارجی حملات علیه حاکمیت ملی جمهوری خواهان را ساخته اند آن را به طور فزاینده ای دشوار برای دموکرات ها به طور خاص رای دهندگان از رنگ به بازیگران آراء با تشکر از رای دهندگان سرکوب تلاش های از جمله تصفیه و کشتار غیر ضروری voter ID قوانینمحدود غرفه رای گیری در به شدت دموکراتیک مردم در انتخابات ولسوالی ها و غیره. زن و شوهر که با روسیه در حال انجام حملات سایبر در حال حاضر پیوست که می داند که دیگری داده شده است که بسیاری از جهان در حال حاضر متوجه می شود که رای دهندگان آمریکایی هستند nauseatingly مستعد ابتلا به رسانه های اجتماعی دستکاری. از آنجا اضافه کردن به مخلوط هر shenanigans مغلوب ساختن پیشی جستن را از بند باز کردن.

تبلیغات:

فراموش نکنید: تنها راه تهمت می توانید مطمئن شوید که او را فرار از پیگرد قانونی است برای رئیس جمهور باقی می ماند. لحظه به لحظه اش او را بازی منصفانه. و آن را وابسته به توجه داشته باشید که همان وزارت دادگستری دفتر که محافظ مغلوب ساختن پیشی جستن از دادستان به عنوان رئیس جمهور همچنین اظهار داشت: کاملا واضح است که تهمت می تواند تحت پیگرد قانونی قرار هنگامی که او برگ ، معلوم می شود که قانون اساسی “مجوز یک رئیس جمهور سابق به متهم و تلاش برای همان جرم است که برای او استیضاح توسط مجلس نمایندگان و تبرئه توسط سنا.”

است که می گویند همه این مجموعه در سنگ. من بدبین نیست به اندازه کافی برای اعلام کند که برنده انتخابات است یک عمل انجام شده است. اما این پوشش توسط مسکو میچ و موش ارشد حزبی است توزیع مغلوب ساختن پیشی جستن یک پاس رایگان به ادامه فریب داد اما, او را انتخاب می کند. بهترین سناریو این است که به اندازه کافی رای دهندگان آمریکایی را به نوبه خود به رای قریب به اتفاق تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن را فریب داد و به طور مستقیم مجازات تهمت و مک کانل را در مجلس سنا با مسلم شکست. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه خواهد آن را حتی بیشتر ضروری است که عاقل آمریکایی ها در هر دولت باید امور را به دست خود و مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت electorally برای آنچه که او انجام شده است. تهمت نمی توانید فقط از دست دادن: دست دادن به صدمه دیده است. آن را به او خوار بد است که او حاضر به نشان دادن چهره خود را در دوباره. از تورنیکه باید مهر و موم شده در اطراف Trumpism در تمام اشکال آن است. هیچ گزینه دیگری وجود دارد نه بیشتر ناجی بر روی تپه. آن را به ما برای حفظ جمهوری خواه دموکراسی و ارزش هایی است که رعایت آن است.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی