تهمت نمی خواهد نیاز به شرکت برای کمک به مبارزه با کروناویروس — پس از شرکت های لابی Jared کوشنر

رئیس جمهور تهمت خودداری کرده است به استفاده از یک جنگ قانون به نیاز تولید کنندگان عمده را حیاتی تجهیزات برای مبارزه با کروناویروس جدید, بنا به گزارش ها پس از شرکت ها با موفقیت لابی خود را بالا مشاور و son-in-law, Jared کوشنر.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن امضا دفاع تولید عمل یک جنگ کره-عصر قانون است که اجازه می دهد تا دولت فدرال به زور شرکت های آمریکایی برای اطمینان از در دسترس بودن تجهیزات بسیار مهم. اما رئیس جمهور خودداری کرده است به استناد قانون حتی به عنوان فرمانداران سراسر کشور و قانونگذاران در واشنگتن هشدار داده اند که زمان در حال اجرا است برای جلوگیری از نمایی گسترش عفونت کروناویروس.

تبلیغات:

تهمت و دروغ در مقایسه با قانون ملی شدن کسب و کار در کاخ سفید جلسه توجیهی در روز یکشنبه.

“این واقعیت که من آن را امضا آن در اثر,” او گفت:. “اما شما می دانید که ما یک کشور نه بر اساس ملی کسب و کار ما. تماس با یک فرد بیش در ونزوئلا از آنها بپرسید که چگونه ملی کسب و کار خود کار می کنند ؟ نه بیش از حد خوب است.”

قانون هیچ چیز مانند. به عنوان NPR توضیح داد: این قانون فراهم می کند وام تضمین و حمایت از شرکت هایی که همکاری کنند. این امر جلوگیری از آنچه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو توصیف کرده است به عنوان یک “دیوانه مناقصه جنگ” بین کشورهای امن تجهیزات مهم مانند ماسک و هواکش و اجازه دولت فدرال برای کنترل بهتر توزیع این تجهیزات به کشورهایی که به آن نیاز دارید.

تبلیغات:

“در حال حاضر کمبود بحرانی پزشکی و تجهیزات حفاظت فردی در حال آسیب رساندن به توانایی ما برای مبارزه با کروناویروس اپیدمی خطر انداختن خط مقدم کارگران و ساخت آن را سخت تر برای مراقبت از کسانی که سقوط بیمار گفت:” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. “رئیس جمهور باید بلافاصله استفاده از قدرت دفاع تولید عمل را به صورت انبوه تولید و هماهنگی توزیع این بحرانی منابع قبل از نیاز بدتر و کمبود تبدیل شدن به حتی بیشتر وخیم. است وجود دارد یک روز را از دست بدهد.”

به عنوان بحث بر سر قانون بازی از پشت صحنه, نیویورک تایمز گزارش کوشنر “به پرتاب تاسیس دولت برنامه ای برای برخورد با بیماری های همه گیر و پس از انعقاد آن کافی بود.”

کوشنر و دیگر دستیاران تحت فشار قرار دادند برای سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) را برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی در نظارت بر پاسخ تلاش است. کوشنر و مشاور اقتصادی لری Kudlow نیز متقاعد شده توسط لابی از شرکت های بزرگ و آمریکا اتاق بازرگانی در برابر استفاده از دفاع تولید عمل با توجه به گزارش.

تبلیغات:

این حرکت منجر به FEMA نظارت بر عملیات آن است که مجهز به رسیدگی و شرکت های اشتباه بر سر نحوه ادامه کارشناسان و مدیران گفت: خروجی.

FEMA “به احتمال زیاد نمی خواهد می دانم چیزی در مورد پزشکی و زنجیره تامین و دستگاه های” Christoper روبرت کیرشهوف یک مدیر سابق برنامه ریزی استراتژیک تحت ریاست جمهوری اوباما گفت: بار.

تبلیغات:

FEMA مدیر پیتر Gaynor قادر به می گویند که چگونه بسیاری از ماسک شده بود حمل می شود و یا دستور داده که در مورد خواسته تامین تجهیزات در مصاحبه با ABC News در روز یکشنبه.

“هنگامی که شما می گویند “آنها” چگونه بسیاری از ؟ که ماسک? جدید ماسک?” فشرده لنگر مارتا Raddatz.

“من به معنای آن است که صدها نفر از هزاران نفر از میلیون ها نفر از چیزهایی که ما در حال حمل و نقل از ذخایر. من نمی توانم به شما اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که در هر حالت چه هر شهرستان در حال انجام” Gaynor پاسخ داد. “اما من به شما می گویم که ما حمل و نقل از ما ملی ذخایر ما حمل و نقل از فروشندگان ما حمل و نقل از کمک های مالی. آن است که اتفاق می افتد. تقاضا بزرگ است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور پیتر ناوارو گفت: دولت تنها استناد دفاع تولید عمل می کنند اگر شرکت مورد احتکار لوازم یا قیمت درآوردن. رئیس جمهور اصرار داشت که شرکت هایی مانند Hanes, اپل و جنرال موتورز در حال حاضر به طور داوطلبانه کار برای تولید تجهیزات لازم.

اما ماسک در حال تولید توسط تولید کنندگان پوشاک نیست N95 ماسک محافظ که کارکنان مراقبت های بهداشتی به شدت نیاز با توجه به گزارش. و شرکت هایی که ارائه داده اند به کمک ممکن است ماه برای راه اندازی لازم برای تولید تجهیزات برای تولید آنچه که دولت نیاز دارد.

بدون مجوز دفاع کنند, این بار گزارش مدیران صنعت می گویند که شرکت “تمایلی به خم کردن خطوط تولید بدون خرید تضمینی از سوی دولت” که قانون را فراهم می کند.

تبلیغات:

مدیران نیز گفت: خروجی آن را “سه تا پنج سال برای به دست آوردن و نصب تجهیزات لازم و شروع تولید” در موارد مانند N95 ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد که تولید کنندگان خودرو کمک خواهد کرد که تولید هواکش.

“فورد و جنرال موتورز و تسلا هستند که با توجه به پیش بروید به هواکش و سایر محصولات فلزی و سریع!” او در توئیتر خود نوشت.

اما شرکت او به نام کمتر خوش بینانه است. جنرال موتورز و فورد کاهش یافته است به می گویند که چگونه به سرعت آنها قادر خواهد بود برای شروع تولید در حالی که فورد اضافه شده است که هنوز به ارزیابی این که آیا آن است که قادر به تولید هواکش.

تبلیغات:

تهمت بی میلی برای استفاده از استناد به قانون حتی به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد همچنان به صعود و تهدید به پایمال بیمارستان سیستم منجر شده است به طور فزاینده ای تماس های فوری از مقامات محلی.

“من بارها و بارها خواسته نظامی به بسیج برای دفاع از تولید عمل مورد استفاده قرار گیرد به کمال خود به ما چیزهایی مانند هواکش بنابراین مردم می توانند زندگی می کنند که می میرند در غیر این صورت” نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت NBC News. “اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت — ارشد شهروندان مردمی که اعضای خانواده است.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: در طول یک خبر در جلسه روز یکشنبه که تهمت امتناع به استناد قانون منجر به مناقصه جنگ بین آمریکا و حیاتی تجهیزات ترک برخی قادر به منابع آنها نیاز دارید و دیگران پرداخت قیمت های گزاف.

روز دوشنبه فرماندار رد تهمت ادعا در مورد “ملی.”

تبلیغات:

“اجازه دولت فدرال در جای خود قرار داده فدرال دفاع تولید عمل می کنند. آن را نمی کند ملی هر صنعت است. همه از آن است که می گویند به یک کارخانه ‘شما باید تولید این مقدار'” کومو گفت. “من دریافت که بسیاری از شرکت های پله و انجام چیزهای خوب … اما شما نمی توانید این عملیات بود که… بله این ادعا از قدرت دولت در شرکت های بخش خصوصی. بله – اما که چی ؟ این یک وضعیت اضطراری است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع به استناد قانون تبدیل به یک کمپین موضوع در حال حاضر که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را آغاز کرده و با برگزاری جلسات در coronavirus پاسخ. بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع به استناد قانون است و مانند امتناع خود را به گوش دادن به هشدار دادند از سازمان های اطلاعاتی توصیف تهدید ناشی از کوروناویروس.

“در حال حاضر غم انگیز و غیر قابل اجتناب حقیقت روشن است: حتی اگر ارشد-اکثر پزشکی و هوش کارشناسان در دولت ایالات متحده شد و صدایی زنگ مورد coronavirus برای ماه رئیس جمهور تهمت غفلت به حداقل برسد و دروغ در مورد این ویروس” بایدن در بیانیه ای گفت. “او موفق به سرعت ما را به اندازه کافی آزمایش ماسک هواکش و حیاتی دیگر تجهیزات زمانی که همسالان خود در کشورهای دیگر انجام وظیفه خود و ایستاده بود تا برای خود مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>