تهمت نمی خواهد پرده اوباما در کاخ سفید, پرتره, پس از هل دادن بی پایه و اساس تئوری توطئه: گزارش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار نمی رود به پرده رئیس جمهور سابق باراک اوباما پرتره در کاخ سفید شکستن با دهه از سنت به عنوان او را هل می دهد به یک بی پایه و اساس تئوری توطئه در برابر دو اصطلاح سلف.

روسای جمهور هر دو طرف باید به طور خلاصه eschewed تعصب به افتخار مردان آنها جایگزین شده است.

تبلیغات:

“ما ممکن است ما اختلاف سیاسی” اوباما گفت: رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش در پرتره خود را رونمایی در سال 2012 “اما ریاست جمهوری فراتر از تفاوت های آن.”

دیگر نه ظاهرا.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای حفظ سنت زنده است, منابع گفت: ان بی سی نیوز به عنوان او مدعی است که اوباما متعهد نوعی از نامشخص جرم و شکایت که دادستان کل ویلیام Barr را بررسی نیست او و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن در حال حاضر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

تبلیغات:

اوباما نیز “بدون بهره” در شرکت در هر مراسم به عنوان طولانی به عنوان برگ برنده در دفتر منابع گفت: NBC.

“شما یک رئیس جمهور که صحبت کردن در مورد قرار دادن یکی از قبلی و در معرض خطر — آن را به سادگی. ما را دیده اند و نه یک وضعیت که در تاریخ” ریاست جمهوری مورخ مایکل Beschloss گفت: خروجی. “طول می کشد تا نفرت و بیزاری از رئيس جمهور جدید برای یک سلف به یک سطح جدید.”

دو حزبی سنت می رود بازگشت به سابق جیمی کارتر رئیس جمهور که به استقبال رئیس جمهور جرالد فورد به کاخ سفید پس از شکست دادن او چهار سال پیش از آن. کارتر خودش حضور نداشت یک مراسم برای خود کاخ سفید پرتره زمانی که رئیس جمهور سابق رونالد ریگان بود. هر رئيس جمهور پس از اتحاد در سنت انجام.

تبلیغات:

“این یک بیانیه از سخاوت در [بخشی از] فعلی رئیس جمهور و بانوی اول” سابق کاخ سفید متصدی بتی Monkman گفت: از سنت است. “و آن را بسیار گرم و دوست داشتنی لحظه.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوباما شده است مملو سال به حداقل می گویند. مغلوب ساختن پیشی جستن سال ها وقت صرف هل دادن یک نژادپرست تئوری توطئه ادعا که اوباما در آن متولد شد در آمریکا اوباما در پاسخ به تهمت را بی امان حملات وحشیانه مسخره کردن او را به چهره خود در سال 2011 White House Correspondents’ شام که به رهبری او را به اجرا برای رئيس جمهور با توجه به برخی از خواص است.

تبلیغات:

اوباما در آنجا ماند تا حد زیادی آرام در طول مغلوب ساختن پیشی جستن سه سال اول در اتاق کار, اما او تبدیل شده است به طور فزاینده ای آوازی در پی خود را رسمی حمایت از بایدن را پیشنهاد داد. اوباما به تازگی روشن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای دخالت در سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین پرونده و به شدت مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ به بیرون درز نظرات او ساخته شده به سابق دولت دستیاران.

“آنچه ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت است که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان دشمن — که تبدیل به یک قوی تر ضربه در آمریکا زندگی” اوباما گفت که در ضبط. “و ما شاهد این هستیم که در سطح بین المللی نیز هست. این بخشی از دلیل که چرا پاسخ به این بحران جهانی بوده است به طوری که کم خونی و پر از لکه. آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت ها است. آن شده است یک هرج و مرج مطلق فاجعه وقتی که طرز فکر — از “آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری’ — وقتی که طرز فکر است operationalized در دولت ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ assailing اوباما و او را متهم به نامشخص جرم بارها و بارها به tweeting عبارت “Obamagate.” اما مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ پاسخ وقتی پرسیده شد که چه جرم او هر چند اوباما متعهد شده بود. او بعد از آن ابراز “تعجب” هنگامی که بار نشان داد که وزارت دادگستری بررسی از روسیه پروب بود و انتظار نمی رود در نتیجه تحقیقات از اوباما و بایدن.

تبلیغات:

حقایق اند و مغلوب ساختن پیشی جستن از وی از سوی مامورین که اوباما بود “یکی از فاسد ترین و بی کفایت در تاریخ ایالات متحده است. اوباما ادامه داد: برای حفاری در مغلوب ساختن پیشی جستن اخیرا فراخوانی را همه گیر و پاسخ مجازی سخنرانی آخر هفته گذشته بدون ذکر جانشین او با نام.

“این بیماری همه گیر به عنوان به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام است. بسیاری از آنها حتی تظاهر به اتهام” اوباما گفت. “…و در ناتمام اهداف در این کشور مانند اقتصادی و عدالت زیست محیطی و بهداشتی برای همه گسترده اکثریت موافق به پایان می رسد. به همین دلیل مردمی با قدرت را حفظ خواهد کرد تلاش برای تقسیم شما بیش از این معنی است. به دلیل این که چگونه تغییرات هیچ چیز. شما یک سیستم است که به نظر می رسد برای ثروتمند و قدرتمند و هیچ کس دیگری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>