مغلوب ساختن پیشی جستن کار با بوش شکنجه وکیل برای کاهش کنگره از قانونگذاری: گزارش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در یک فاکس نیوز یکشنبه مصاحبه که او برنامه ریزی شده به عمل فراتر از اختیارات قانونی خود برای اجرای تغییرات گسترده به مهاجرت و مراقبت های بهداشتی سیاست مبتنی بر یک تفسیر اخیر دیوان عالی کشور حکم او را اعطای “قدرت که هیچ کس فکر رئیس جمهور بود.”

Axios گزارش شده است که از نظر قانونی مخاطره آمیز استراتژی که کاهش کنگره از قانونگذاری فرایند متکی بر یک نظریه از قدرت اجرایی شناور در ماه ژوئن توسط John Yoo جورج دبلیو بوش وکیل که پیش نویس این یادداشت توجیه استفاده از شکنجه به عنوان یک بازجویی روش.

تبلیغات:

اول از بحث برانگیز سفارشات را پوشش مهاجرت در هر Axios. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز یکشنبه میزبان کریس والاس که او نیز استناد اقتدار برای ایجاد “کامل و تکمیل طرح بهداشت.”

شما از من شنیده دیروز. ما در حال امضای یک طرح بهداشت ظرف دو هفته — کامل و تکمیل طرح بهداشت که تصمیم دیوان عالی کشور در DACA به من حق انجام دهد. بنابراین ما قصد داریم برای حل — ما در حال رفتن به امضا مهاجرت طرح مراقبت های بهداشتی و طرح های مختلف و برنامه های دیگر. و هیچ کس را مجبور به انجام آنچه من انجام می دهند در چهار هفته بعدی.

دیوان عالی کشور به رئیس جمهور ایالات متحده قدرت است که هیچ کس به فکر رئیس جمهور بود تصویب با انجام آنچه آنها — تصمیم خود را در DACA. و DACA رفتن به مراقبت گرفته شود ، اما ما در حال خلاص شدن از آن, از آنجا که ما در حال رفتن به جایگزین کردن آن با چیزی بسیار بهتر است. آنچه که ما رو از شر در حال حاضر که بسیاری از Obamacare — فرد دستور. و که من در حال حاضر به دست آورد. و ما برنده نیز در دیوان عالی کشور است. اما این تصمیم توسط دادگاه عالی در DACA اجازه می دهد تا به من برای انجام کارهای مهاجرتی در مراقبت های بهداشتی در چیزهای دیگر که ما هرگز قبل از انجام داده اند. و شما در حال رفتن به پیدا کردن آن را بسیار هیجان انگیز دو هفته.

Yoo استدلال در ملی نقد و بررسی مقاله ای که در اخیر تصمیم دیوان عالی کشور تایید اوباما-دوران اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه قدرت رئیس جمهور برای دور زدن کنگره از طریق اختیار دادستانی: انتخاب برای به اجرا درآوردن قوانین فدرال است.

در حالی که سفارشات ممکن است غیر قانونی تهمت به احتمال زیاد قادر به اجرا کردن ساعت در دادگاه تا روز انتخابات با توجه به Yoo. آن را نیز ایجاد میراث سردرد برای هر جانشین چه کسی می توانست برای به اجرا درآوردن قوانین مگر اینکه و تا زمانی که دادگاه سرنگونی آنها Yoo ادعا کرد.

تبلیغات:

“فرض کنید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به ایجاد یک کشور حق حمل اسلحه آشکارا” Yoo نوشت. “او می تواند اعلام کند که او نمی خواهد اجرا فدرال سلاح گرم قوانین و جدید “مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه’ را آزاد خواهد بود هر دارنده ایالتی و محلی تفنگ-کنترل محدودیت.”

“حتی اگر تهمت می دانستند که او در طرح فاقد اختیارات قانونی او می تواند دور با آن برای طول ریاست جمهوری خود,” او اضافه شده است. “و حتی اگر دادگاه اعلام کرد مجوز غیر قانونی جانشین او را به خاطر اجرای این برنامه برای یک سال دیگر یا دو.”

“با توجه به رئیس دادگستری رابرتز, قانون اساسی باعث می شود آن را آسان برای رئیس جمهور به نقض قانون اما معکوس این موارد نقض دشوار است — به خصوص برای جانشینان خود,” او به این نتیجه رسیدند.

تبلیغات:

Yoo معروف ترین برای آنچه شناخته شده به عنوان “شکنجه یادداشت” که توجیه دولت بوش در استفاده از آب بستن از طریق یک قانون اساسی خواندن به نام “واحد اجرایی تئوری.”

به عنوان نظریه می رود در زمان جنگ یک رئیس جمهور می تواند ورزش عملا قدرت نامحدود است که تنها می توان با کنگره صرف قدرت. به این دلیل که “جنگ با ترور” ممکن است یک پایان قطعی رئیس جمهور را نزدیک به دیکتاتوری قدرت در این عرصه برای آینده قابل پیش بینی از جمله استقرار نیروهای فدرال برای اقدامات پلیس و تعلیق متمم چهارم قانون اساسی را مبنی بر جستجوهای غیر منطقی و تشنج.

تبلیغات:

Axios گزارش داد که Yoo مقاله خال دار شده است در مغلوب ساختن پیشی جستن میز و رئیس جمهور آورده بود آن را در جلسات با مشاوران. Yoo گفت: خروجی است که او تا به حال مورد بحث و بررسی این نظریه با کاخ سفید و مشاوران در سال های اخیر جلسات مجازی.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اول با اشاره به طرح اخیر Telemundo مصاحبه او جلب آتش از درون حزب جمهوری خواه چادر. نه تنها سفارش شامل DACA که دولت فقط صرف سال مبارزه برای سرنگونی تهمت ادعا کرد که این امر نیز ایجاد یک مسیر به شهروندی نیز هست.

“من قصد دارم به DACA بخشی از آن گفت:” رئيس جمهور. “ما در حال رفتن به یک جاده شهروندی است.”

تبلیغات:

کاخ سفید بلافاصله رفت و برگشت است که ادعا می کنند اجرا می شود که خطر بیگانه ایران مهاجرت شاهین و همچنین به عنوان ضد مهاجر پایه است که انجام تهمت طریق 2016 مقدماتی و کلی انتخابات است.

“این را شامل نمی شود عفو بین الملل” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت.

همکار جمهوری خواه ایالت و سناتور ” تد کروز از تگزاس به سرعت در توئیتر خود نوشت که “این امر می تواند یک اشتباه بزرگ است اگر تهمت تلاش می کند به طور غیر قانونی گسترش عفو.”

تبلیغات:

“وجود صفر در قانون اساسی اختیارات یک رئیس جمهور برای ایجاد یک جاده به شهروندی” با اجرایی فیات,” او نوشت.

در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را تغییر دهید و بیش به یک شایستگی مبتنی بر سیستم مهاجرت, به عنوان مخالف به یک بر اساس ارتباطات خانوادگی چیزی که ضد مهاجرت تندروها مثل ارشد کاخ سفید مشاور استفان میلر را می خواستم برای سال.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن قبل “مبتنی بر شایستگی” پیشنهاد مهاجران خواهد بود انتخاب شده از طریق یک نقطه مبتنی بر سیستم که نمرات برای “استعداد فوق العاده ای حرفه ای و تخصصی مشاغل و استثنایی تحصیلی سوابق.” اما جمهوری خواه به رهبری سنا بود و نه در هیئت مدیره.

در سال 2018 تهمت ارائه یک مسیر به شهروندی به عنوان یک امتیاز به کنگره اجازه از 25 میلیارد دلار برای دیوار خود را در امتداد مرز مکزیک اما نمایندگان مجلس خودداری کردند. در سال 2019 دموکراتیک به رهبری مجلس تصویب یک لایحه که اجازه می دهد خیال برای شهروندی اعمال می شود اما در مجلس سنا هنوز رای دادند در آن است. کاخ سفید در آن زمان گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو چنین لایحه.

تبلیغات:

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد کرافت چنین اجرایی به منظور ایجاد یک طرح مراقبت بهداشتی. او را “لغو و به جای” Obamacare سنگ بنای خود را در کمپین 2016 اما تمام تلاش کافی برای تضمین جمهوریخواه رای در کنگره شکست خورده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>