مغلوب ساختن پیشی جستن نگرانی های پست الکترونیکی-در رای گیری غرق خواهد شد و انتخاب مجدد او پیشنهاد داد: “بزرگترین خطر”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال در روز پنج شنبه که پست الکترونیکی-در رای گیری شد و خود را بزرگترین نگرانی خود را در انتخابات ریاست مبارزه با نژاد حتی به عنوان متعدد نظرسنجی جدید نشان داد او انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن دو رقمی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است baselessly ادعا که پست الکترونیکی-در رای گیری به نفع دموکرات ها و مملو از تقلب. مطالعات متعدد نشان داده اند که رای گیری از طریق پست است که در حال حاضر رای گیری اولیه روش در پنج کشور و در دسترس به تمام رای دهندگان در بسیاری دیگر نه به نفع هیچ حزب سیاسی. پست الکترونیکی-در رای گیری گسترده پادمان برای محافظت از تقلب و اخیر تجزیه و تحلیل نشان داد که فقط 0.0025 درصد از آرا توسط ایمیل شد ممکن است در مواردی از رای دادن و یا رای گیری از طرف مرحوم ساکنان.

تبلیغات:

با وجود شواهد undercutting این ادعا کمیته ملی حزب جمهوری خواه منجر پرونده های حقوقی متعددی به دنبال برای جلوگیری از گسترش از پست الکترونیکی رای گیری.

“بزرگترین خطر این است که ما همین حالا برنده شدن در پرونده های حقوقی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت سیاسی. “ما بسیاری از دعاوی رفتن بیش از همه. و اگر ما به پیروزی در آن پرونده های حقوقی من فکر می کنم من فکر می کنم این نهاد انتخابات در خطر است.”

رئیس جمهور dodged پیگیری سوال در مورد اینکه آیا او را قبول نتایج انتخابات اگر او از دست می دهد.

تبلیغات:

“شما هرگز نمی توانید پاسخ سوال دوم درست است ؟ چرا که هیلاری نگه داشته صحبت کردن در مورد او را برای رفتن به پذیرش, و آنها هرگز آن را پذیرفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خروجی. “شما می دانید که او از دست رفته بیش از حد است. او از دست رفته خوب است.”

کلینتون اذعان روز بعد از انتخابات 2016.

“رئیس جمهور آمریکا نباید ترس از مردم آمریکا” رای گیری مدافع حقوق الن Kurz, بنیانگذار iVote در بیانیه ای گفت: به سالن. “و حملات خطرناک روی گزینه است که اجازه می دهد مردم را به حق خود برای رای دادن با خیال راحت در وسط یک بیماری همه گیر فقط ثابت می کند بزرگترین خطر ما می تواند نه اخراج او را از دفتر در ماه نوامبر است.”

تبلیغات:

این گروه به تازگی راه اندازی یک $20 میلیون کمپین با هدف آموزش به رای دهندگان در مورد ایمیل گزینه های رای گیری و رد کردن ادعاهای دروغین در مورد پست الکترونیکی رای گیری پیش از انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها ساخته شده و ادعاهای مشابه در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر توییتر به موضوع اول آن واقعیت-بررسی خود توییتهایی. مغلوب ساختن پیشی جستن رفت تا آنجا که تهدید به خودداری از بودجه فدرال از میشیگان پس از آن دولت تصمیم به ارسال پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های کاربردی برای هر ثبت نام رای دهندگان. برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران دیده می شد سوختن برنامه های کاربردی خود را در اعتراض.

تبلیغات:

فدرال انتخابات کمیسر الن Weintraub افشا و خنثی متعدد ادعاهای دروغین ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری در طولانی توییتر موضوع.

“وجود دارد به سادگی هیچ پایه و اساس تئوری توطئه که رای گیری از طریق پست علل تقلب. None” او نوشت. “در سال 2016 حدود 1 در 4 رای دهندگان رای خود را از طریق پست الکترونیکی-در رای گیری… اورگان ارسال بیش از 100 میلیون رای از سال 2000 با حدود ده مورد از اثبات تقلب; یک 0.000012 درصد رای.”

“در دولت من, من شرط می بندم 90% از ما رای توسط ایمیل” سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته. “آن کار می کند بسیار خوب است و آن را بسیار جمهوریخواه دولت است.”

تبلیغات:

با وجود تهمت و ادعاهای متعدد قرمز متحده نقل مکان کرد و جلو خود را با بسط پست الکترونیکی-در رای گیری. تنها چهار ایالت تگزاس و تنسی, می سی سی پی و لوئیزیانا— هنوز در حال مبارزه و تلاش برای گسترش رای گیری از طریق پست.

تهمت نیز baselessly ادعا کرد که پست الکترونیکی-در رای گیری “کار نمی کند و برای جمهوری خواهان.”

“شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا ادعا در فاکس نیوز.

تبلیغات:

اما یک خانه خاص انتخابات برگزار شد در درجه اول از طریق پست در کالیفرنیا در ماه گذشته شاهد یک جمهوری خواه تلنگر دموکراتیک صندلی در این دولت برای اولین بار در بیش از دو دهه.

یک مطالعه منتشر شده توسط آکادمی ملی علوم در بر داشت که رای گیری از طریق پست نیست به نفع هیچ یک حزب.

“پیدا کنیم که جهانی رای-با-ایمیل تاثیر نمی گذارد و یا به اشتراک مردم در انتخابات و یا هر دو حزب رأی به اشتراک گذاری” محققان نوشت. “این نتیجه گیری حمایت از عقل متعارف از انتخابات دولت و کارشناسان در تضاد با بسیاری از محبوب ادعا می کند در رسانه ها. نتایج ما حاکی از آن است که حزبی نتایج رای-با-پست الکترونیکی انتخابات از نزدیک شبیه فرد در انتخابات حداقل در زمان عادی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نگرانی در مورد ایمیل تقلب انتخابات با وجود فقدان شواهد آمده است که نظرسنجی ها نشان می دهد او را انتهایی به شدت در انتخاب مجدد مسابقه. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به اقدام قانونی بیش از یک نظرسنجی سی ان ان نشان داد که او از دست دادن با 14 امتیاز جدید فاکس نیوز در نظرسنجی این هفته منتشر شده او را در بر داشت انتهایی بایدن با 12 امتیاز.

تبلیغات:

“هنگامی که شما فکر می کنم که بزرگترین خطر برای شما از دست دادن دوباره انتخابات مردم رای گیری گفت:” جان Bisognano سابق اوباما aide که در حال حاضر سران دموکراتیک ملی Redistricting کمیته “شما ممکن است مشکلات بزرگتر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی