Trumpism زیبایی است نه یک ایدئولوژی — و آن را به زنده ماندن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد برنده, برندگان و اجتناب از هر گونه ارتباط با بازنده است. او به تازگی گرفته شده به trumpeting حمایت خود را ضبط جمهوری خواه در انتخابات مقدماتی که دستیابی به همکاری صریح و روشن به رخ کشیدن و ضمنی تهدید در یک بار. بنابراین قابل درک است که پس از 24 سال به نام مدیسون Cawthorn به آسانی شکست مغلوب ساختن پیشی جستن-تایید و مورد علاقه در کارولینای شمالی جمهوری خواه کنگره اولیه در ژوئن 23, برخی رسانه ها ناظران بر این باورند که آنها می خواهم شاهد خجالت و یا حتی ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما این روایت به طور کامل و خطرناکی misconstrues طبیعت از مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست تجدید نظر و منبع خود را سیاسی قدرت است. در مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت نکرده (و نمی کند) مشتق از عمده فروشی احترام به رئیس جمهور فردی افکار و نظرات و یا از خود گذشتگی به خود قابل تشخیص ایدئولوژی; همه شواهد نشان می دهد نه که Trumpism زیبایی است — یکی به طور کلی shepherded توسط برخی مشترک فرهنگی و سیاسی ارزش ها و تجارب اما زیبایی همه یکسان نیست یک فلسفه سیاسی و یا حتی تمام عیار کیش شخصیت.

تبلیغات:

Trumpism در درجه اول ظاهر شورش هتک حرمت و درک خاصی از سفید مردانگی و قدرت — تا زمانی که رای دهندگان جمهوری خواه انتخاب یک نامزد که دودی همه از این نماد بیش از یک اسمی مغلوب ساختن پیشی جستن-تایید نامزد کسی نیست ما به دام قرار می گیرند اگر ما با هیجان توجه داشته باشید که مردمی رد تهمت اولویت به عنوان یک نشانه از زوال نفوذ و پتانسیل مرگ. ما دچار سوء تفاهم چه جذب رای دهندگان به ناروا چهار سال پیش و آنچه آنها انتظار می رود او را به ارائه و همچنین به عنوان چگونه این همان رای دهندگان ارزیابی دیگر تصمیم گیری های سیاسی ،

Trumpism: زیبایی شناسی

در ماه های مه و ژوئن 2015 به عنوان نظرسنجی آغاز شد از جمله او در نظرسنجی های خود را مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده و حتی برای رسیدن به 5%; پشتیبانی از داده های ارائه شده کمی از راه تناقض به عنوان صاحب نظران در ابتدا خندید کردن تهمت شانس.

سپس در اولین نظرسنجی پس از voraciously تحت پوشش اطلاعیه سخنرانی — سخنرانی عمدتا عاری از سیاست نسخه چه رسد به جزئیات اما معروف غنی با braggadocio لفظی و تضاد نسبت به بزرگ نفت خام اهداف مانند مهاجران مکزیکی, Obamacare و چین مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله ثبت نام 11% پشتیبانی می کند. چنین سویفت موفقیت از یک سیاست است که پرهیاهو و اولویت بندی زیبایی شناسی بیش از ماده بود مطمئنا به تقویت خود رو به رشد سیاسی غرایز.

تبلیغات:

عمده دوم مغلوب ساختن پیشی جستن-کمپین طوفان در گرفت و در ژوئیه همان سال پس از نامزد تحقیر بهداشت ، جان مک کین برای عدم جلوگیری از تصرف در طول جنگ ویتنام. که انتقاد در جهت نمادین برخی از جریان اصلی حزب جمهوری خواه شروع پدیده یک سری از شبیه تهاجمی علیه تثبیت ارقام و موسسات باقی می ماند که به یک جزء اصلی از مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار. آن jibed قابل ملاحظه ای به خوبی با پوپولیستی ضد استقرار فن بیان اعلام کرد.

آن را نیز اعلام برخورد بین کهنه و در حال ظهور مجموعه ای از ارزش های فرهنگی. مک کین تزئین veteran با اواسط قرن عاطفی و انضباط بود دیگر هیچ معیار فضیلت و مردانگی. ناگهان رای دهندگان محافظه کار گاهی مغلوب ساختن پیشی جستن را متمایز و سلطه گر خود را ارائه. آنها می خواستند خود را از خشونت وقاحت خود را بیش از حد اعتماد به نفس و بنیادگرایانه از برجسته زنان خود را به نظر می رسد و عملکرد جهانی عملکردهای بدن. در این روز است که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اول ثبت نام بیشتر از 20 درصد حمایت در یک نظرسنجی بزرگ و مدعی رهبری در Real Clear Politics’ رای گیری متوسط است. در اوایل ماه اوت مغلوب ساختن پیشی جستن و به سرعت در حال ساخته شده است 10-نقطه نظرسنجی مزیت بیش از دیگر نامزدهای جمهوری خواه که او هرگز ترک.

همچنین در ماه اوت کونور Friedersdorf از اقیانوس اطلس شروع متناظر با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در سراسر کشور در مورد انگیزه برای وفاداری خود را. یک ناشناس پاسخ در حکم تولید مثل:

تبلیغات:

“تهمت و دعوا. برگ برنده برنده است. من می خواهم یک مرد آلفا که در حال رفتن به آن را به دشمن. من خسته از حمایت بازنده است. من استفاده می شود به رای برای رئیس جمهور بر مواضع خود. در حال حاضر من می خواهم به رای برای رئیس جمهور بر اساس احساسات. من می خواهم یک مرد قوی برای رئیس جمهور بود یک مرد آلفا.”

زیبایی طبیعت Trumpism — میزان که درخواست تجدید نظر خود را به رای دهندگان مبتنی بر عملکرد خود را از گستاخی و outsiderdom و دقیق در دستور کار است — طراحی شده توسط این احساسات و عواطف. در میان بزرگ و به شدت سفید و نامتناسب نر جمعیت را تشکیل می دهند که بدنام “مغلوب ساختن پیشی جستن پایه” رئیس جمهور رفتار بدستآمده احشایی پاسخ است که در زمان خیلی از بقیه کشور. آن را پس از تحویل به این حوزه چیزی چند نفر دیگر تا به حال متوجه آن می خواستم — سیاست نیست اما روایت یک انیمیشن از آن نارضایتی و آن توهمات بازی کردن در میدان های عمومی.

این نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری شده است بی اهمیت — که به وضوح نادرست — اما که زمینه ای مغلوب ساختن پیشی جستن پدیده همچنان زیبایی. مهمترین و اساسی از رئیس جمهور موفقیت هستند نه آنهایی که شما به احتمال زیاد برای شنیدن ذکر شده در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع: اصلاحات مالیاتی و قضایی تأیید شد و در درجه اول اولویت های متفاوت نخبگان گروه جمهوری خواه wonks و گروه های ذینفع. ترین و عملی از شکل گیری باز salvos از مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش — “ساخت دیوار” را “مسلمان بان کی مون” و “تخلیه باتلاق” به ذهن آمده بودند بیشتر شعار از سیاست به عنوان چهار سال مضر است اما متوسط اجرای این آشکار اولویت همچنان به نشان می دهد.

تبلیغات:

در واقع درخواست خود را بیش از حد شد زیبایی خود را در طاس خرابکارانه ابتذال. سیاسی خود را به قدرت مشتق از همان. اولویت خواسته های رئیس جمهور در حوزه هسته مقدار به در بزرگ و سنگین سیاسی نمادها.

Simonetta Falasca-Zamponi استاد جامعه شناسی در دانشگاه سانتا باربارا, نوشته شده در مورد aestheticization از سیاست در پیگیری ایتالیایی فاشیستی دولت است. او اذعان تشابه اساسی برتری زیبایی شناسی در آن پروژه سیاسی و در مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من به شما رسمی بیان — که آن را” او توضیح می دهد که اشاره به راه موسولینی ارائه توده های مشارکتی عینک در حالی که انکار آنها فرصت واقعی برای مشارکت سیاسی و تغییر دهید. “که من فکر می کنم در قسمت نشان دهنده چیزی است که اتفاق می افتد” در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران نیز هست.

تبلیغات:

Trumpism بیش از حد هیجان انگیز است و مشارکتی اما غیر واقعی, Falasca-Zamponi می گوید. مغلوب ساختن پیشی جستن نوار مسائل سیاسی اسانس و جای لوازم “کمی عبارات به راحتی جمع شده بودند توافق — ‘این آنفولانزا چینی’ — چیزهای کوچک است که ایجاد یک رابطه بین او و پایگاه خود را.” او اشاره می کند که 20 قرن فاشیست با استفاده از برش لبه رسانه های جمعی به مردم تلقین به خود, زیبایی, زبان, خیلی, در راه است که تهمت متکی بر رسانه های اجتماعی برای انجام برای هواداران خود و ارائه آنها تقریبا ritualistically با فرصت هایی برای تعامل و انگیختگی.

آن سخت است نه به نقطه راه این سیاسی aestheticization آشکار.

تا این هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, با وجود گسترده آمریکا فشار برای انجام این کار — به ظاهر غیر قابل توضیح شورش در برابر اجماع مشاوره از کارشناسان و نخبگان سیاسی است که به سادگی طنین با پایگاه خود را و است که می آید بیشتر به تمرکز هنگامی که شما در نظر آنچه پوشیدن یک ماسک نیاز به از مغلوب ساختن پیشی جستن: به معنای تبعیت از زیبایی او به حاکم ضروری است.

تبلیغات:

در میان roiling تظاهرات که به دنبال قتل جورج فلوید او صحنه را کاملا عجیب و غریب به صراحت و نه به طور خاص مذهبی, خشونت, خیس عکس-op قبل از سنت جان کلیسا — یک منحرف و اشتباه در عملکرد و حاد زیبایی یکی است.

او باقی می ماند و تکان دهنده ناتوان از تبیین اولویت های سیاست, به عنوان نشان داده شده توسط یک اخیر ارز با مغلوب ساختن پیشی جستن-شب-نجوا Sean Hannity که در آن با وجود تکرار باعث رئیس جمهور شکست خورده به نام یک. آن را سخت برای فرار از این مفهوم است که هر چند نسبت ناروا فاقد هر گونه محسوس فرمان خاص از حکومت, دلیل برای این شکست نشده اند ممکن است صرفا یک مورد بد مغز است. هنگامی که در گفت و گو با پایگاه خود چه انگیزه ای می کند و تهمت باید برای پاسخ به این سوال که خواسته ؟ آن را ممکن است هرگز به او رخ داده است.

Trumpism, ابداع

بیایید بازگشت به مدیسون Cawthorn 24 ساله در کارولینای شمالی جمهوری خواه که مذکور را شکست خود را مغلوب ساختن پیشی جستن – تایید اولیه حریف. او نور coiffed مو; چهره اش است inoffensively نور و روشنایی. او یک سخنران انگیزشی و اسلحه مرده; او در توصیف خود را به عنوان یک قانون اساسی محافظه کار ثابت جنگنده و یک مدافع از “ایمان و آزادی است.” او با استفاده از یک صندلی چرخدار — a 2014 تصادف در سمت چپ او فلج از کمر به پایین. مغلوب ساختن پیشی جستن تایید حریف خود را; Cawthorn ضرب و شتم او توسط بیش از 30 امتیاز.

سرسری Cawthorn نیست خیلی نگاه یا صحبت می کنند مانند تهمت اما او با این وجود زمانی فوتی و فوری و مغلوب ساختن پیشی جستن-گرفتار انتخاباتی موفقیت عملکرد اجتناب ناپذیر Trumpian جهش. به عنوان برگ برنده او perceptibly jarred با تصاویر سنتی از آنچه یک سیاستمدار است — او را تکان دهنده جوان و قابل مشاهده ناتوانی و مهمتر او موقعیت خود را به عنوان یک unbeholden سیاسی خارجی قادر به از کارانداختن یک غفلت زیبایی مقابل در دفاع از محافظه کار سیاسی و ارزش های فرهنگی: آنلاین تلاش برای قرار دادن یک فوتی و فوری و جوانی چهره در محافظه کاری با هدف هزاره و ظهور Gen-Z رای دهندگان. با یک پیام و انضباط رئیس جمهور هرگز نمی تواند مطابقت با او به فروش می رسد کارولینای شمالی رای دهندگان اصلی اما قطعی Trumpist زمین: سن من و همراه منحصر به فرد زرنگ و دانا تجهیز با من به ما روایات و ارزش ها در صورت مخالفت به ویژه در رسانه های اجتماعی.

تبلیغات:

صحبت به مگی آستور از نیویورک تایمز روز پس از پیروزی او Cawthorn flitted در اطراف برخی از مبهم اولویت — او با اشاره به اهمیت یک بودجه متعادل و بیانگر تمایل به لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه و کاهش مراقبت های بهداشتی مقررات به عنوان وسیله ای برای افزایش پوشش — اما به عنوان او در بیخ او صحبت بیشتر در مورد توانایی های خود را به پیام متفاوت به طور موثر تر و به یک حوزه از جمهوری خواهان باید در گذشته است. او بازیافت مورد علاقه بیخ و بن گفتار خط: “هدف اصلی [از نامزدی من] است زیرا به اعتقاد من وجود دارد یک نسل زمان بمب رفتن در حزب جمهوری خواه.” بعد او متصل نقطه مربوط به این هشدار خود را به زمین:

چپ واز بسیار خوبی در رسانه های اجتماعی در حالی که درست است نوع trailed. شما ببینید افرادی مانند کنگره دن Crenshaw به عنوان تنها عضو جمهوری خواه که بسیار زرنگ و دانا وقتی که می آید به رسانه های اجتماعی. من فکر می کنم ما نیاز به قادر به رقابت نه تنها در سنتی بحث مرحله و یا در کابل, اخبار, اما همچنین در شهر جدید مربع است.

رسانه های اجتماعی هستند که برای شروع بسیار زیبایی برای یک وسیله ارتباط سیاسی بیشتر منجر به عملکرد این حکومت. مغلوب ساختن پیشی جستن, جای تعجب نیست, باعث می شود خانه اش در توییتر ساده ترین و ساختاری تقلیل از رسانه های اجتماعی عظیم. در حال حاضر Cawthorn است دستکاری سوی کنگره در قدرت خود را درک توانایی برای شریک شدن در ریاست زیبایی پروژه از رئیس جمهور مورد علاقه پلت فرم. او را به سمت سرمایه به ترول millennials در توییتر.

در بیشتر تقلید از Trumpian زیبایی Cawthorn ماهرانه قیری حریف خود را بیش از او در ارتباط با قدرتمند واشنگتن است. فیلم آموزش بنت — یک دوست شخصی از کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع که خارج از مسابقه برای صندلی در ماه دسامبر و استعفا از کنگره در ماه مارس — به نظر می رسد به طور مخفیانه هماهنگ ورودی او با خروج برای روشن شدن مسیر او که roiled برخی از قانونگذاران محلی و فعالان و فعالان. او تاکید کرد او حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و اتصال خود را با مراتع; Cawthorn تاکید کرد که بنت شده بود دستچین و مسح توسط این واشنگتن خودی. در اوایل ماه ژوئن گفت: Hendersonville رعد و برق:

هر زمان که شما اجازه می دهد کسی برای کمک به شما را به شما در حال رفتن به مجبور به پرداخت پیپر. یک روز آنها در حال رفتن به دست کشیدن بر روی درب و بگو: “سلام من نیاز به شما برای رای دادن در این راه.” … اگر شما مدیون کسی دیگر از مردم کارولینای شمالی غربی, شما در حال رفتن به انجام کار خود را راست.

که Cawthorn برنده اکثریت شنا بالادست در برابر تهمت تایید می شود بصری هنگامی که شما در نظر آنچه که او تا به حال: غیر مومن (و خلع سلاح) کیفیت ظاهر خود را; قانع کننده هشدار در مورد واشنگتن بار از حریف خود را; و زمین به معنای واقعی کلمه بر محور زیبایی شناسی در توانایی های خود را به عموم تاثیر محافظه کار سیاسی و فرهنگی روایت در رسانه های اجتماعی. تمام این نشان می دهد که ارزش همان است که تحریک و تشجیع کردن پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن تحریک و تشجیع کردن رای دهندگان جمهوری خواه صرف نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید.

تبلیغات:

به وضوح مغلوب ساختن پیشی جستن یک فروشگاه از اعتبار با هواداران خود را, اما آن را کمتر روشن است که او می تواند فرمان خود توجه و وفاداری هنگامی که او انجام نشده روایات آنها انتظار می رود. در اینجا او ممکن است به نظر می رسید مانند به سادگی یکی دیگر خارجی — نیروی هم تراز با اراده سیاستمداران ملی در بهترین unconvincing مسنجر و در بدترین حالت یک خطر بیافتد یکی. اهالی کارولینای شمالی با توجه به انتخاب دو نامزد یکی بیشتر Trumpian از دیگر بموقع برداشت Trumpier — رئیس جمهور خواسته بود سر در گم.

Trumpism به بعد

“ما ایمان ما آزادی و ارزش های ما تحت حمله از چپ ساحلی نخبگان مانند نانسی پلوسی و AOC” می خواند برجسته بنر در مدیسون Cawthorn انتخاباتی سایت. این یک کلاسیک Trumpian بیانیه ترس و به شدت متکی به نمادهای خاطره انگیز از گسترده نیروهای شیطانی و محبوب bogeywomen مرتب کردن بر اساس است که به طور کامل پر شده از حزب جمهوری خواه — هشدار دهنده اما در این مرحله عادی است.

Cawthorn را aestheticized, Trumpist سیاست هستند مسلما بیش از یک تنوع در اصلی است. اما Cawthorn مراتب منظم تر فرستاده و در آن نسبت ناروا را درگیر ظاهر به طور مستقیم در زیبایی آداب و رسوم خود را پایه لیلا Cawthorn ادعا میکند عملکرد در تمامیت خود را به عنوان خود را صریح دستور — اولیه دستور برای به احتمال زیاد به زودی به کنگره.

Falasca-Zamponi های جامعه شناسی, استاد, بر, تفاوت بین امریکا امروز و ایتالیا تحت فاشیسم: موسولینی عامل در واقعا دیکتاتوری زمینه را دیدم خود را به عنوان هنرمند ایتالیایی جامعه fara از بیچهره توده ها. مغلوب ساختن پیشی جستن فاقد ظرفیت فکری به تصور از خود در پیگیری منسجم پروژه می کند و دارای توتالیتر کنترل لازم برای تقاضای مشارکت در زیبایی شناسی او هوی و هوس.

تبلیغات:

این است خوش شانس برای بقیه از ما, اما آن را نشان می دهد چیز دیگری: مغلوب ساختن پیشی جستن تعقیب خود را در حوزه زیبایی ، او به آنها دیکته کند اما به جای دیکته به ما دموکراتیک زمینه میسازد لخت گسترده uncompelled اشتیاق برای زیبایی شناسی بیش از نتایج.

بالا می برد که خود را در بلندی اشباح عمدتا یک رای دهندگان برای بهره برداری رسیده و یک کشور به وضوح در معرض خطر بیشتر پسرفت. این نشان می دهد که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از بین رفته است مقامات دولتی حاضر به استقرار راهکار او تصادفا خواهد شد که مخاطبان قابل ملاحظه. زرنگ و دانا اپراتور می تواند امکان پذیر انجام خیلی بیشتر adeptly. شاید کسی مثل تام پنبه سناتور آرکانزاس است که در میان brashest مروج تهمت فرهنگ جنگ داخلی و نظامی گری. یا جاش هاولی یک دانشجوی سال اول سناتور از ایالت میسوری که مانند مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از او مشتق شده یک نام تجاری از پوپولیسم اقتصادی محروم از رادیکال سیاست های اقتصادی. هر یک از مسابقات مغلوب ساختن پیشی جستن افراط گرایی در حالی که اجتناب ترین تصفیه شده مبالغه با انجام مراتب بیشتر استراتژیک بسیار مهم بخش محافظه کار زیبایی. وجود دارد افزایش فضل از جمله چهره های سیاسی در سطح ملی به صحبت می کنند و هیچ چیز از دولت و دولت های محلی. در حال حاضر آنها در حال وقف با مردمی اجباری و رسمی قدرت سیاسی است. به عنوان تهمت به رهبری حزب جمهوری خواه به آن brave new world آنها را تماشا کرده ام و منتظر مطمئنا دریافت یک آموزش جامع در این ویژه سلیقه تهمت رای دهندگان.

اگر ما طلاق درک ما از رویدادهای سیاسی از این مرکزی واقعیت Trumpism ما ادامه خواهد داد به flummoxed توسط رای دهندگان نیست که خجالتی بودن در مورد آنچه در آن می خواهد. مدیسون Cawthorn موفقیت امتیاز نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن پدیده مرگ اما نسبت به آن ضروری طبیعت و احتمالا در آینده آن است.

آن را نشان می دهد محدودیت از مغلوب ساختن پیشی جستن جاذبه به عنوان یک فرد که می تواند گاهی اوقات به نظر می رسد بی حد و حصر اما همچنین قدرت و دوام از نیروهایی که ثروت یک C-لیست افراد مشهور به کاخ سفید است. ما هرالد سقوط از مغلوب ساختن پیشی جستن و Trumpism ما در خطر است. هر چه اتفاق می افتد در ماه نوامبر حداقل یکی از این دو به احتمال زیاد با ما به خوبی به آینده; مدیسون Cawthorn است که قطعا آماده می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>