مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین عمیقا ناکارآمد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا است برای انتخاب مجدد از آنچه که باید در تئوری بسیار بهتر از موقعیت او در سال 2016. او در حال حاضر وقت. او از حمایت کامل حزب جمهوریخواه پشت سر او. او دارای تجربه پیشرو ملی در انتخابات ریاست جمهوری است. حریف خود را جو بایدن پدید آمده از ستیز اولیه. و در حالی که سال 2016 تهمت کمپین بنیاد با هم با هر چه بود دروغ گفتن در اطراف رئیس جمهور است و انباشته زشت و ناپسند مقدار از پول خود را برای سال 2020 اجرا شود.

و در عین حال مبارزات انتخاباتی خود را هنوز هم به نظر می رسد به یک نظم ظروف سرباز یا مسافر.

تبلیغات:

به عنوان مثال یک گزارش اخیر از روزانه وحش. آن را یافت که در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صرف $400,000 روی آگهی خرید برای, واشنگتن d. C.

چرا سی? وجود دارد هیچ استفاده انتخاباتی. این شهر داده است آن سه انتخابات رای به نامزد حزب دموکرات در هر انتخابات ریاست جمهوری از سال 1961. هیلاری کلینتون برنده 90 درصد از سی انتخابات 2016. فقط وجود دارد هیچ دلیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به دادگاه رای دهندگان در این منطقه است.

به جز این جانور در بر داشت ممکن است برنده خاص رای دهندگان مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در تلاش است برای خواستگاری:

تبلیغات:

با مغلوب ساختن پیشی جستن در گیر کرده است که محیط اضطراب, انتخاب مجدد او به تیم امیدوار است که این تبلیغات ممکن است او را در سهولت قرار می دهد که خود را توانمند در دستگاه سیاسی است که در دفاع از او و حمله به دشمنان خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن یک حریص مصرف کننده کابل, اخبار و تفکر می رود—است که به احتمال زیاد برای دیدن لکه های پاپ بین بخش های مورد علاقه خود را نشان می دهد.

این یک پوچ و کودکانه را برای هر نامزد اجازه دهید به تنهایی یک رئیس جمهور به رفتار و به توان خود, کارکنان, اما او همچنان در کاخ سفید.

و این احتمال وجود دارد که این کمپین انگیزه تا حدودی بدبینانه تر از آنها شرح داده شده به the Daily Beast. این کمپین می خواهد به نگه دارید تهمت مبارک, البته, اما نه دلایل نوع دوستانه — اعضای رهبری آن می دانم که آنها را تنها به خاطر شغل خود را اگر آنها را خوشحال. بنابراین به نظر می رسد برگ برنده است که اساسا اجازه دادن به مردم در حال اجرا مبارزات انتخاباتی خود استفاده از پول خود را برای متقاعد کردن تهمت است که آنها در حال انجام یک کار خوب. او هدف از باهم که او را سرپرستي است.

گذشته از این عمده اختلال کمپین کاملا شکست در یکی از هسته شغل: تعریف کنه.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را دوست دارد به پرتاب بسیاری از توهین در, جو بایدن, اما آنها به نظر می رسد هرگز به چوب. خود را “خواب آلودگی جو” نام مستعار نشده به دست آورده در هر نقطه در نزدیکی کشش از “کج هیلاری” و آن را نمی کند شیر را به مدت طولانی-برگزار نگرانی بایدن به عنوان یک نامزد.

آن است که ذاتا سخت برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تعریف کسی مثل بایدن که در چشم های عمومی برای چندین دهه و معاون رئیس جمهور محبوب و موفق جمهور. رای دهندگان احساس می کنند در حال حاضر می دانیم بایدن نقاط قوت خود و گسل — که به احتمال زیاد به همین دلیل او برنده دموکراتیک اولیه تا به آسانی.

تبلیغات:

اما مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در تلاش برای تعریف بایدن برای مدتی طولانی. او حتی استیضاح او ham-fisted و فاسد تلاش به طبل خارجی تحقیقات از معاون رئیس جمهور سابق در تابستان 2019 ادعا یک نابکار ترتیب بین خود و انرژی اوکراین شرکت. (اوکراین دادستان گفت: اخیرا یک بررسی از این موضوع تبدیل شده تا هیچ مدرکی از تخلف در هانتر بایدن،””)

هیچ یک از این حملات گیر کرده اند. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز در آغوش تارا Reade را به اتهام تجاوز به عنف در برابر بایدن شاید نگران بسیاری از معتبر در عراق شده اند که تسلیم در برابر خود. مانند بسیاری از بایدن منتقدان از چپ تهمت و جناح راست سعی کرده اند به رنگ سابق معاون رئیس جمهور به عنوان مبتلا به زوال عقل شدید. در عین حال این حملات به دست آورده اند کمی بخار. گاهی مغلوب ساختن پیشی جستن است و فقط سعی در اعلام بایدن ندارد مربوطه در تمام, و او سعی دارد تا دیدگاه نژاد به عنوان یک کمپین علیه سوسیالیسم:

تبلیغات:

به وضوح تهمت می خواستم به اجرا در برابر سناتور. برنی ساندرز فکر حمله به سوسیالیسم خواهد بود یک راه آسان برای پیروزی. بنابراین او می خواهد به سعی کنید به کراوات بایدن به دور از جناح چپ. مشکل این است که بایدن به صراحت و بارها و بارها رد ساندرز’ رویکرد به سیاست در دوران اولیه کمپین. از آن پس بایدن متعهد شده است به کار با Sanders, Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز و دیگران او به تصویب رسید تحت مترقی کمپین دستور کار است. اما بایدن اساسا برنده اصلی در حال اجرا در درک شده متوسط lane, پس از آن خواهد شد بسیار سخت برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر کس دیگری برای رسیدن به رها که از نظر بایدن به عنوان یک نامزد.

نگران کننده ترین نشانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیست که آن را سخت به انتقاد از بایدن ، این است که آنها در حال تلاش برای ایجاد بسیاری از انتقادات چوب و برخی از آنها متناقض است.

به تازگی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شروع به پریدن کرد در بایدن این سخنان را به Charlamagne tha خدا که در آن معاون رئیس جمهور سابق گفت که اگر شما نمی دانید که آیا شما در حال حمایت از تهمت یا بایدن در مسابقه های آینده “شما نیست،” (بایدن بعد از عذرخواهی برای این دیدگاه گفت: “من باید شده اند تا اسب سوار.”) مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به سرعت شروع به فروش “You ain’t سیاه” t-پیراهن ظاهرا مسخره بایدن به دلیل حساس اظهارات.

تبلیغات:

اما در حال حاضر تهمت می خواهد به می گویند بایدن بیش از حد مشتاق به تسلیم شدن به خواسته های سیاه زندگی مهم جنبش:

این است که در تقابل با رئیس جمهور تلاش برای حمله به بایدن تاریخ تنظیم پشت سیاه و سفید آمریکایی “زمان بزرگ” با عبور از سال 1994 جرم لایحه.

در تئوری شما ممکن است قادر به میدان همه این به ظاهر تعارض حملات. اما مشکل این است که آنها نمی خواهند برای تمیز داستان در مورد بایدن. او سمت چپ کنترل می شود? بیش از حد محافظه کار پذیرفته می شود توسط خود حزب ؟ آیا او بیش از حد تنبیهی و نژادپرستانه مشاهده کیفری عدالت ؟ و یا این است که او آماده به پاره کردن وضعیت موجود به نفع درک نژادی عدالت اهداف ؟

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین — که اجازه دهید صادقانه مجبور است به دنبال هر کجا که مغلوب ساختن پیشی جستن, توییتر, حساب طول می کشد — هیچ منسجم پاسخ به این پرسش. تنها سازگار throughline در تمام این حملات این است که جو بایدن بد است — که احتمالا تنها به درخواست های مردم در حال حاضر تمایل به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

این فقط یک نتیجه از رئیس جمهور فقدان نظم و انضباط. او می تواند نسبتا مداوم در حملات خود را بر هیلاری کلینتون در سال 2016 پس از همه این استدلال که او فاسد محصول یک سیستم است که به حال خود رها شهروندان آسیب پذیر. اما وجود دارد هیچ پیام روشن در همه آمدن از رئیس جمهور و یا مبارزات انتخاباتی خود در مورد حریف خود را. و به عنوان نظر سنجی پیدا کردن رئیس جمهور سیاسی ایستاده در کاهش, او را برای رفتن به نیاز به تعمیر خود را ناکارآمد و پراکنده کمپین به سرعت — و یا برنده شدن در دور دوم ممکن است دور از دسترس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی