مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 انتخابات برنامه برداشت صمیمی اطلاعات کاربر از جمله محل سکونت: گزارش

هر کسی با یک گوشی هوشمند است که آشنا با این مناجات از حریم خصوصی مجوز است که به کاربران خواسته می شود برای تایید به دانلود یک برنامه جدید است. این در حالی است که تعداد کمی از کاربران خواهد بلخ در یک عکس-برنامه ویرایش درخواست برای اجازه دسترسی به دوربین خود را و چگونه ممکن است شما احساس می کنید در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برنامه برای دانلود لیست تماس کامل خود را?

در حال حاضر یک تیم تحقیقاتی در دانشگاه تگزاس در Austin در مرکز رسانه ها تعامل پیدا کرده است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین و به میزان کمتر — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین در حال استخراج اطلاعات شخصی از unsuspecting کاربران که دانلود خود را قرار دادی کمپین نرم افزار.

تبلیغات:

“هدف ساخته شده برنامه های کاربردی توزیع شده از طریق App Store و Google Play Store اجازه تهمت و بایدن تیم به صحبت می کنند به طور مستقیم به احتمال زیاد رای دهندگان” یعقوب Gursky و ساموئل وولی که اعضای این مرکز تبلیغات تیم تحقیقاتی نوشت: در یک مقاله برای MIT Technology Review. “آنها همچنین اجازه می دهد تا آنها را به جمع آوری حجم انبوهی از داده های کاربر و بدون نیاز به تکیه بر عمده اجتماعی-رسانه ای سیستم عامل و یا خود را به واقعیت-جستجوگر نظارت به خصوص تفرقه فریبنده یا پیام.”

Gursky و وولی به توصیف چگونه در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه تأمین بایدن برنامه طراحی شده است در درجه اول برای رابطهای سازماندهی. هنگامی که کاربران از بایدن نرم افزار و دانلود آن از آنها خواسته می شود برای به اشتراک گذاشتن لیست تماس خود را که در آن افرادی که ممکن است حمایت بایدن شناسایی می شوند. برنامه پس از آن می پرسد کاربران به ارسال پیام های شخصی به این افراد است.

در مقابل برنامه رسمی برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 می پرسد برای مراتب بیشتر حریم خصوصی مجوز است. مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه “می خواهد به خواندن مخاطبین خود را و می دانم که خود را دقیق و تقریبی محل (GPS و network based). . . . این درخواست توانایی خود را به خواندن وضعیت تلفن و هویت (مبهم که گاهی اوقات اجازه می دهد دسترسی منحصر به فرد به دستگاه اعداد) جفت ارز با دستگاه های بلوتوث (مانند منطقه جغرافیایی چراغ) و شاید با خواندن ، نوشتن یا پاک کردن از SD کارت در دستگاه شما است.” به منظور عملکرد کاربران باید نرم افزار شماره تلفن خود را (آنها با ارسال کد تایید به منظور بررسی آنها به یک عدد حقیقی); آنها همچنین باید با ارائه نام و نام خانوادگی کد پستی و آدرس ایمیل.

تبلیغات:

به عبارت دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می خواهد به دانستن تمام مخاطبین خود را که در آن شما و که شما هستند. “آنها می خواهند تا حد رای دهندگان اطلاعات به عنوان امکان پذیر است . . . . و استفاده از آن را در هر راه که آنها را مشاهده کنید مناسب” محققان نوشت.

توصیف کمپین نرم افزار به عنوان “بخشی از یک سیستم نظارت سرمایهداری” Gursky و وولی استدلال می کنند که اطلاعات آنها کامپایل اساسا اجازه می دهد تا مبارزات برای ایجاد لیست دقیق از شهروندان و شبکه خود را. آنها در قرعه کشی در هند به عنوان یک مثال از جایی که این ممکن است منجر: نخست وزیر نارندرا جناح راست ناسیونالیست شبیه به مغلوب ساختن پیشی جستن یکی از مهمترین و به طور گسترده ای استفاده می شود سیاستمدار نرمافزار در جهان دانلود شده است بیش از 10 میلیون بار از فروشگاه Google Play. Gursky و وولی توصیف این برنامه به عنوان “یک بارور مروج اطلاعات غلط. . . . [پیروزی و] حزب بی جی پی نیز درگیر گسترده داده ها با هدف قرار دادن مبارزات تقویت شده توسط بروکر داده معادل و قشربندی اجتماعی اعمال شده توسط نظام کاست.” مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه دانلود شده است یک گزارش 780,000 بار تا کنون.

Gursky و وولی توجه داشته باشید که مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه در حال حاضر در حال ارسال “بسیار سوال برانگیز و یا به طور کامل رد اطلاعات” از جمله مقالات با عنوان “رسانه ها همچنان به گسترش افشا و خنثی نظریه در مورد استفاده از گاز اشک آور” “رسانه های ماسک-Shamers حفظ گرفتار شدن و شکستن قوانین خود را” و “بالا 8 لحظات از جو بایدن Embarrassingly فاجعه, Epically خسته کننده Livestream.”

تبلیغات:

“مردم باید به فکر می کنم دو بار در مورد دانلود ترین برنامه های” برایان کربس سابق خبرنگار واشنگتن پست که در حال حاضر می نویسد برای وبلاگ کربس در امنیت گفت: سالن. “من نه از کسی عمل snarfing تا تمام اطلاعات آنها می توانید با این برنامه که برای, اما آن را نسبتا شایع است و من می خواهم شروط است که بسیاری از مردم به سادگی نمی توجه به آنچه که مجوز مورد تقاضا در هنگام نصب آنها این چیزها.”

یوسف Getachew رسانه و دموکراسی مدیر برنامه در علت شایع ابراز احساسات مشابه.

تبلیغات:

ما یک “خودنمایی میکند عدم حفظ حریم خصوصی حمایت [در] این کشور” Getachew گفت: سالن اشاره دارد که “هیچ چارچوب فدرال برای حفظ حریم خصوصی است.” در مورد تهمت برنامه به طور خاص Getachew اشاره کرد که آن را “بسیار تهاجمی و یکی از چیزهایی که ما می خواهم برای دیدن در یک چارچوب فدرال است که برخی از مرتب کردن بر اساس داده های به حداقل رساندن سیاست های که در آن شرکت خود و یا ارائه دهنده خدمات است که تنها نیاز به جمع آوری داده های لازم برای اجرای این سطح است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale جلب توجه به این کمپین داده های برداشت در هفته گذشته زمانی که او توییتی در پیشبرد رئیس جمهور در تولسا رالی “فقط گذشت 800,000 بلیط. بزرگترین اطلاعات مسافت و تجمع ثبت نام تمام وقت با 10x.” بعدا مشخص شد که تعداد کسانی که تا به حال شده است به احتمال زیاد متورم توسط Infinite کاربران و طرفداران K-pop, بسیاری از آنها ساخته شده جعلی رزرو به این تجمع به این امید که پایین مردم در انتخابات خواهد خوار و مغلوب ساختن پیشی جستن.

در ماه جولای سالن صحبت با جولیان Wheatland — سابق اقدام مدیر عامل سیاسی انگلیسی شرکت مشاوره کمبریج Analytica — که برداشت اطلاعات از Facebook به دستکاری رای دهندگان تلقی “persuadable” به رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

“من فکر می کنم ما یک تفاوت در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین” Wheatland گفت: سالن. او گفت که چنین گرانول رای دهندگان داده شد بسیار مفید در کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین میکرو-هدف رای دهندگان. Infamously این تهمت کمپین همچنین با استفاده از آن دانه داده ها به کاهش مشارکت مردم برای کلینتون. به عنوان خبری بلومبرگ گزارش داد در سال 2016:

در اکتبر. 24 تهمت تیم شروع به قرار دادن نقاط در انتخاب آفریقایی آمریکایی ایستگاه های رادیویی. در سن آنتونیو یک جوان کارمند نشان داد یک پارک جنوبی-سبک انیمیشن او ایجاد می خواهم از کلینتون ارائه “فوق العاده درنده” خط (با استفاده از صوتی از اصلی 1996 صدا نیش) به عنوان متن کارتون ظهور در اطراف او: “هیلاری فکر می کند که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند فوق العاده شکارچیان.” انیمیشن تحویل داده خواهد شد به اسلام آمریکایی رای دهندگان از طریق Facebook “پست های تیره”—غیر دولتی تعیین پست های که بینندگان این کمپین کنترل به طوری که به عنوان [براد] Parscale آن قرار می دهد “تنها مردم ما می خواهم به آن را ببینید آن را ببینید.” هدف این است که برای کاهش کلینتون رای کل. “ما می دانیم چرا که ما این مدل می گوید:” مقام. “آن را به طور چشمگیری تاثیر می گذارد توانایی خود را به نوبه خود این افراد است.”

سالن رسید و برای اظهار نظر به بایدن و تهمت مبارزات و نمی شنید و برگشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>