رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است پیشنهاد تریلیون کاهش هزینه ها و دهه آینده در سال 2021 درخواست بودجه — اما هیچ یک از این کاهش خواهد گذارد مهاجرت سازمان های اجرای که به جای دریافت قابل توجهی افزایش دهد.

رئيس جمهور را به شدت سرمایه گذاری در ساخت و ساز خود را از مرز جنوبی دیوار گسترش بازداشتگاه های اداره مهاجرت و نیروی انسانی تا مهاجرت سازمان. این راه دیگری برای نشان دادن رای دهندگان که او را سخت در مهاجرت به عنوان او می رود تا برای انتخاب مجدد.

در طول زمان خود را در اتاق تهمت ساخته شده و لایه لایه موانع در مرکزی امریکا در مرز, در مراکز بازداشت و در دادگاه مهاجرت را ساخته اند که به دست آوردن پناهندگی تقریبا غیر ممکن است.

و او را کنار گذارده رئیس جمهور سابق باراک اوباما مهاجرت, اولویت های اجرای نفع بسیار گسترش مهاجرت بازداشت و پیگرد هر مهاجر که عبور از مرز بدون مجوز. نتیجه یک سیستم تنبیهی که رفتار مهاجران به عنوان جنایتکاران و مکان آنها را در بازداشت طولانی مدت حتی اگر آنها نمی مطرح هر گونه خطر ،

بودجه پیشنهادی خود را برای سال مالی آینده ادامه خواهد داد که برای پیشبرد دستور کار است.

این پیشنهاد شامل 2 میلیارد دلار برای ساخت اضافی 82 کیلومتر از دیوار است که به احتمال زیاد به صورت پوش بک در میان خانه دموکراتیک اکثریت. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ساخته شده 101 کیلومتر دیوار و قصد دارد به ساخت اضافی 475 مایل با توجه به پیشنهاد هزینه حدود 18.4 میلیارد و ساخت آن را به گران ترین دیوار از هر نوع در سراسر جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است sparred با کنگره برای سال بیش از بودجه برای دیوار امضای خود وعده انتخاباتی از سال 2016. آن را حتی منجر به تعطیلی دولت در ماه دسامبر سال 2018 پس از او را به خودداری از امضای یک لایحه بودجه ارائه شده است که چیزی کمتر از 5 میلیارد دلار برای دیوار. و پس از کنگره خودداری کرد و او را به آنچه که او می خواست او sidestepped قانونگذاران دموکرات و هدایت بودجه نظامی به مرز ساخت و ساز دیوار به هر حال با دادگاه عالی برکت و رحمت است.

اما در این سال بودجه درخواست می رود بسیار بیشتر از فقط تهمت مرز دیوار: این نشان دهنده گسترش عظیم از اداره مهاجرت اجرای دستگاه که روی دیوار است که تنها یک بخش کوچک.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد مقیاس بازداشتگاه های اداره مهاجرت و دولت از ظرفیت کودکان مهاجر را بازداشت کرده است. او درخواست $3.1 میلیارد دلار برای افزایش ظرفیت مهاجرت بازداشتگاه به خانه 60,000 مردم در هر زمان داده شده حتی اگر کنگره قبلا دستور داد او را به کاهش ظرفیت به حدود 40 ، 000 و وجود جایگزین مناسب برای بازداشت. و او می خواهد 4 میلیارد دلار برای مراقبت از کودکان مهاجر بدون همراه هنگامی که آنها در حال انتقال از مهاجرت بازداشت به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

بودجه پیشنهادی خود را نیز برای مجموع 1.6 میلیارد دلار به میزان قابل توجهی افزایش نیروی انسانی در سراسر مهاجرت سازمان. او را استخدام یکی دیگر از 1,050 گشت مرزی مقامات بیش از 4,600 جدید ایالات متحده مهاجرت و گمرک افسران و 100 جدید مهاجرت قضات در تلاش برای درایو کردن خود بیش از 1 میلیون مورد پرونده و دیگر کارکنان پشتیبانی.

او همچنین اختصاص مبلغ 126 میلیون دلار به حمایت از او مهاجر حفاظت پروتکل همچنین به عنوان شناخته شده “باقی می ماند در مکزیک” سیاست که بر اساس آن بیش از 60000 مهاجران فرستاده شده اند به مکزیک بازگشت به صبر در تصمیم گیری در برنامه های کاربردی پناهندگی در ایالات متحده است. اکثریت قریب به اتفاق از این پول را به بهره برداری از چادر موقت دادگاه امکانات ما در شهرهای مرزی که در آن دموکرات ها می گویند مهاجران متاثر از گیربکس نیست منصفانه جلسات.

در حالی که اجرای مهاجرت را افزایش بزرگ تحت مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهاد, منابع, حمایت از مهاجران را کاهش داد.

مهمتر از این پیشنهاد را به قطع کمک های خارجی توسط 21 درصد است. این نه تنها نشان دهنده کناره گیری آمریکا به تعهدات خود برای کمک به کشورهای آمریکای مرکزی مبارزه با خود مهاجرت بحران اما به عنوان همکار من Alex Ward می نویسد: این در واقع می تواند به تعمیق این مشکلات است.

صدها هزار نفر مجبور به ترک خشونت و فقدان فرصت های اقتصادی در السالوادور گواتمالا و هندوراس — جمعی شناخته شده به عنوان مرکزی آمریکای شمالی مثلث — بیش از چند سال گذشته.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود $450 میلیون دلار کمک به این سه کشور در سال گذشته بیشتر مهاجران از آنجا آغاز شده و پس از رسیدن به مرز ایالات متحده. در ماه مه گذشته تعداد مهاجران دستگیر و در مرز جنوبی که بیشتر آن از شمال مثلث کشور به اوج خود رسید و در 130,000 (هر چند تعداد کسانی که پس از کاهش یافته است).

اریک شوارتز رئیس پناهنده گروه حمایت از پناهندگان بین المللی در بیانیه ای گفت که این کاهش به بین المللی و کمک های انسان دوستانه مخالف اکثریت دو حزبی در کنگره و خواهد بود “پرواز را از ما رهبری” در کمک به آسیب پذیر ترین.

“طنز این است که رئیس جمهور تهمت, منشی, [مایک] Pompeo و دیگران در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور مستمر به رخ کشیدن در مورد سخاوت از ایالات متحده,” او گفت:. “زمان آن است که اقدامات خود را مطابقت با کلمات خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید بر اجرای مهاجرت در بودجه پیشنهادی خود را نیز نادیده می گیرد و دیگر نقص در سیستم مهاجرت که می تواند تصحیح شود با کمک های مالی بیشتر.

به عنوان مثال وجود دارد کمبود پناهندگی افسران و مترجمان موجود برای کمک به روند مهاجران در مرز بسیاری از آنها مجبور به زندگی در خطرناک شرایط غیر انسانی در مکزیک در حالی که آنها منتظر جواب خود را در برنامه های کاربردی پناهندگی. برای مقابله با کمبود این دولت به جای توسل به انتصاب ما گمرک و حفاظت از مرزها برای انجام اولیه پناهندگی نمایش که اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا است به نام “آشکار تلاش برای دکل سیستم در برابر پناهجویان.”

استخدام بیشتر پناهندگی افسران می تواند کمک به کوتاه شدن زمان مهاجران را به صبر و بهبود دسترسی آنها به یک نمایشگاه غیر خصمانه روند.

نیز وجود دارد که در مورد 700,000 مهاجران در حال انتظار برای برنامه های کاربردی تابعیت به پردازش می شود به طور متوسط 10 تا 18 ماه — تا کنون بیش از شش ماه آنها قرار است به صبر و تحت قانون مهاجرت. مهاجران در ارتش می تواند حتی دیگر صبر کنید بار.

این جای تعجب نیست که صبر کنید بار سر به فلک کشید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش یافته است و بررسی تمام مهاجران قانونی. اما او نمی سرمایه گذاری کافی در beefing تا نیروی انسانی در ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی — سازمان وظیفه پردازش ویزای گرین کارت و تابعیت برنامه های کاربردی — به نگه دارید تا با افزایش حجم کار.

و تنها یک زن و شوهر از نمونه هایی از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه برای اجرای مهاجرت می تواند انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی