Left-to-right: National security adviser Robert O'Brien, Mike Pence, Donald Trump, Secretary of Defense Mark Esper, Chairman of the Joint Chiefs Army Gen. Mark A. Milley, and Brig. Gen. Marcus Evans looking grim-faced, seated around a long table with phones and wires in the center and a presidential seal on the wall behind them, in the Situation Room.

چپ به راست: مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین مایک پنس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, وزیر دفاع علامت Esper رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال Mark A. Milley و Brig. ژنرال Marcus Evans, در کاخ سفید, وضعیت اتاق در Oct. 26, 2019 در واشنگتن است.

Shealah Craighead/کاخ سفید از طریق گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن $740.5 میلیارد دلار بودجه نظامی که او ارائه شده به کنگره در روز دوشنبه تنها یک مو بزرگتر از سال جاری بودجه, اما آن است که هنوز هم بزرگترین پس از جنگ جهانی دوم (حتی تنظیم برای تورم) و آن را حتی بیشتر قابل توجه برای آنچه در آن تاکید می کند: ساختمان بیشتر سلاح های هسته ای آماده برای طعم های عجیب و غریب از جنگ و گسترش آمریکا را جهانی حضور نظامی.

این آخرین ویژگی به نظر می رسد بر خلاف تهمت را تکرار وعده به جلو و عقب از جهان جنگ زده در مناطق و در نتیجه آن پرسش—برای اولین بار—چقدر commander-in-chief, بررسی, بسیار کمتر هدایت این تکه از بودجه فدرال که outspends دیگر برش ترکیب شده است.

اثبات این تضاد را نشان داد در وزارت دفاع آنلاین بودجه کتاب در دسته به نام “خارج از کشور احتمالی عملیات” است که پنتاگون lingo برای جنگ هزینه می شود. بودجه انشعابات OCO به عبارت خلاصه شده است و به سه بخش است. برای آنچه که معمولا بخش اصلی “مستقیم جنگ الزامات” پنتاگون درخواست $20.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2021. اما از آن است که درخواست خیلی بیشتر—$32.5 میلیارد—به صورت “پایدار مورد نیاز” که چاپ خوب تعریف می کند به عنوان “هزینه های که باقی خواهد ماند و پس از عملیات جنگی پایان است.” به عبارت دیگر این هزینه حفظ پایگاه, آموزش, هوش و, در برخی از مناطق عملیات پس از عملیات رزمی به خانه رفته اند.

برای بهتر یا بدتر—که آیا یا نه تهمت و امثال آن و یا آن را می داند—نظامی آمریکا در رسیدن به باقی می ماند farflung.

قسمت سوم از OCO—گرفتن یکی دیگر از 16 میلیارد دلار—که به نام “پایه مورد نیاز” که تعریف شده است به عنوان “الزامات تامین مالی در OCO بودجه مطابق با بودجه دو حزبی عمل 2019.” چه این به این معنی زبان ساده را می توان در یک کلمه خلاصه کرد: خیانت. دو حزبی بودجه عمل قرار می دهد محدودیت در اندازه بودجه دفاعی. “OCO پایه الزامات” شامل تعداد قابل توجهی از برنامه های—16 میلیارد دلار ارزش—که بیش از این حد و در عین حال حذف نیست بلکه در بی پروایی نشان دادن تردستی به سادگی منتقل می شود به OCO دسته—حتی اگر آنها هیچ ربطی به خارج از کشور ،

مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دفاع هیچ دستور به صرفه. در واقع قضاوت از بودجه آن کتاب پنتاگون مدیران را از بین نمی برد یک سلاح تک سیستم. این درجه از permissiveness ممکن است بی سابقه است. (در سال گذشته تقریبا به همان اندازه خوب ومهربان بودجه مديران در بر داشت یک سلاح به خلاص شدن از شر.) در نگاه اول ممکن است به نظر می رسد که آنها را برش 6 میلیارد دلار از برنامه های پراکنده در سراسر جدید بودجه دفاعی. اما پس از بررسی معلوم می شود که این پول صرفا انتقال از خدمات مختلف—عمدتا نیروی هوایی—جدید شاخه ای از نیروهای مسلح که به ناروا ایجاد کرده است و لقب “فضا زور است.”

آن است که در همه روشن که آیا این مقدار بودجه به چیزی واقعی است.

اما سلاح های هسته ای بزرگترین صرف افزایش جدید بودجه دفاعی—19 درصد افزایش نسبت به سال جاری بودجه آوردن مجموع به $28.9 میلیارد دلار است. این شامل پول برای گسترش سلاح-امکانات تولید و همچنین به عنوان یک زمین جدید مبتنی بر بالستیک قاره پیما, موشک جدید دوربرد بمب افکن جدید موشکی کروز و جدید هسته ای-موشک زیردریایی. بسیاری از این سلاح نیست با توجه به مستقر می شود و یا حتی ساخته شده برای یک دهه دیگر یا تا هر چند اولین زیردریایی جدید برنامه ریزی شده است برای رفتن به تولید سال آینده در هزینه $4.4 میلیارد دلار علاوه بر چندین میلیارد صرف بیش از چند سال گذشته برای تحقیق و توسعه و تولید اولیه.

منطق این موج جدید هزینه—که هانس Kristensen از فدراسیون دانشمندان آمریکایی خواستار “پخش زنده بر روی استروئیدها”—این است که آمریکا در زمان موشک و بمب افکن ها و زیر دریایی ها در آستانه منسوخ شدن است. پنتاگون بودجه کتاب معتقد است که “کمی حاشیه” بین “پایان زندگی” برای سیستم های موجود و شروع خود را جایگزین. از این رو دیگران بزرگ باید صرف شود در حال حاضر.

این استدلال این است که حداقل اغراق شده است. مقدار فعلی آرسنال به روز رسانی شده است و زمان تغییر و دوباره در دهه های اخیر از طریق “خدمات-زندگی فرمت برنامه” بدون تخریب. (یک استثنا است این زیردریایی که توسط راکتور هسته ای, هسته که در نهایت سوختن.)

در برخی از نقطه, موشک ها و بمب افکن ها ممکن است جا به جا شود و همچنین نه صرفا تغییر یافتهاست. اما پس از آن این سوال را باید پرسید: آیا ما واقعا نیاز به عنوان بسیاری از آنها را به عنوان ما در حال حاضر ؟ آن را عاقلانه به نگه داشتن هر گونه زمین-بر اساس موشک—که در یک بار قوی ترین و آسیب پذیر ترین سلاح بنابراین ساخت آنها را هدف نخست برای یک حمله پیشگیرانه در یک بحران ؟ هیچ کس در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و تعداد بسیار کمی در کنگره در حال پرسیدن این سوال. در ضمن تهمت است که مصرف هیچ اقدامی برای گسترش شروع جدید—کاهش سلاحها پیمان امضا شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما و دیمیتری مدودف رئیس جمهور روسیه در سال 2011—که منقضی می شود در یک سال. اگر او نمی کند آن را تمدید مغلوب ساختن پیشی جستن—و رئیس جمهور ولادیمیر پوتین قادر خواهد بود به گسترش زرادخانه خود را بدون محدودیت و بدون این پیمان را تأیید مفاد که به هر طرف این حق را برای بازرسی از دیگر منابع.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه نیز درخواست $20.3 میلیارد دلار برای آنچه در آن خواستار “موشک شکست و دفاع است.” (این دسته استفاده می شود به سادگی به نام “دفاع موشکی” اما کلمه “شکست” اضافه شده است که شامل تکنولوژی برای “left-از-راه اندازی” حملات پنتاگون-صحبت می کنند برای استفاده از cybertechnology برای جلوگیری از دشمن از راه اندازی موشک.) این همچنین شامل 3.2 میلیارد دلار برای hypersonic سلاح حتی اگر منطق استراتژیک برای کسانی که سلاح نشده است به طور کامل مشخص و آزمون را از اثر خود را به تعویق افتاده اند. (به عنوان جان پایک از GlobalSecurity.org یادداشت های این نوع از برنامه های عجیب و غریب “همیشه به تاخیر می اندازد.”)

آن است که در همه روشن که آیا این مقدار بودجه به چیزی واقعی است. آن را تقریبا قطعا مرده در هنگام ورود در حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان و به دلایل اساسی تر از هر گونه استنباط کشیده می شود از جزئیات آن است.

کاخ سفید خود کتاب-ظهر خلاصه ای از این بودجه به طور کلی نشان می دهد که برگ برنده دولت درخواست 20 میلیارد دلار بیشتر برای برنامه های نظامی از دیگر برنامه های فدرال ترکیب—و این تفاوت است که پیش بینی شده به رشد در سال های آینده. آن را نیز نشان می دهد که در حالی که در سال آینده بودجه نظامی را افزایش می دهد 5 میلیارد دلار وام دانشجویی فدرال برنامه های خود را کاهش 6 میلیارد دلار پزشکی و سلامت کودکان برنامه های خود را کاهش 8 میلیارد دلار و کاهش در برنامه های رفاهی—که برچسب “اصلاحات”—قطع خواهد شد با 20 میلیارد دلار است.

هیچ یک از این است که به احتمال زیاد پذیرفته خانه—و احتمالا نه به طور کامل توسط سنا.

کاخ سفید rationalizes این کاهش در نیاز به کاهش کسری بودجه اما حتی این بستگی دارد که برخی بسیار خوش بینانه اقتصادی مفروضات. مثلا دولت فرض تولید ناخالص داخلی رشد خواهد کرد با 3.1 درصد در سال آینده و در هر سال از طریق 2025—کاملا یک افزایش شدید از آن زمان نرخ رشد 2.1 درصد است.

وجود دارد مبارزه بزرگ بلندی در این جدی ترین موضوعات امنیتی این کشور است. با این بودجه تهمت حرکت اول در مسابقه نشان می دهد او نه گرفتن آن را به طور جدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی