مغلوب ساختن پیشی جستن سفیر مکزیک می خواهد به یک ستاره در مکزیک توییتر. آن را پیچیده است.


A white illustration of the Twitter bird is seen carrying U.S. and Mexico flags, with speech bubbles in the background.
ناتالی ماتیوز-Ramo/تخته سنگ

اگر شما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفیر مکزیک, شما ممکن است بخشیده شود برای دروغ گفتن کم است. در عوض در اوایل ماه سپتامبر سال 2019 کریستوفر لاندو تازه منصوب سفیر آمریکا در مکزیک مطرح شده به چالش مکزیکی کاربران توییتر. همتای خود در یونان او نوشت: تا به حال تقریبا 150,000 پیروان در یک کشور با جمعیت 10 میلیون در حالی که @USAmbMex حساب تنها 40,000 پیروان در یک کشور از 130 میلیون. “این یک خشم! … مکزیک به #1!” او توییتی در اسپانیایی.

روز بعد لاندو پیروان شماره بیش از 76 ، 000. او بیش از 245.000—و حساب خود را ارائه می دهد غیر منتظره درس در آمریکا دیجیتال دیپلماسی است.

لاندو پیروان ما ممکن است فرض کنیم برای یادگیری در مورد سیاست ایالات متحده و binational رابطه—اما آنها برای memes, مواد غذایی, تصاویر Gif و جاذبه. یا شاید راه دیگری در اطراف. در هر صورت لاندو نماینده از رئیس جمهور برای حملات علیه مکزیک است با اهرم رسانه های اجتماعی به ارائه یک کاملا متفاوت کمک به همسایه جنوبی ما. او را کشت نگران توصیف شخصیت های عمومی و دعوت مردم به سوال در مورد ویزا و یا سیاست ایالات متحده. اغلب پاسخ او شخصا. بی اعتقاد پیروان استدلال می کنند به هیچ وجه او اجرا می شود حساب خود را اما او اصرار دارد که او می کند.

زمانی که من مصاحبه او را از طریق زوم (بله, من اول به او در توییتر) لاندو گفت که او سنگین رسانه های اجتماعی کاربر قبل از ورود خود را در مکزیک در ماه اوت سال 2019. توییتر قطعا هیچ نقشی در واشنگتن عمل حقوقی است که شامل استدلال نه موارد در مقابل دادگاه عالی و clerking برای قضات کلارنس توماس و Antonin Scalia. اما هنگامی که در مکزیک و در کنترل کردن @USAmbMex توییتر رسیدگی لاندو شروع به tweeting, عکس از اکتشافات of Mexico شهرستان: خانواده اش در trajineras (قایق های چوبی) در کانال Xochimilco یک lucha libre–مضمون بطری بازکن او خریداری شده در یک موزه پسرش پشت ضد آب ایستاده در مرکز شهرستان.

امثال این پست ها شمارش در هزار و برای لاندو آن را “بسیار آشکار حاضر به دلیل آن نوع از تأکید به من فقط چگونه بسیاری از مردم شما می توانید رسیدن به این راه” او گفت:. “من فکر می کنم مردم لذت می برد و احساس است که سفیر آمریکا بلند بود که پرده کمی.”

سریع به جلو تقریبا یک سال و لاندو می گویند او صرف حدود یک ساعت یک ساعت و نیم در توییتر هر روز در ماشین سواری در شب بعد از چک کردن ایمیل. او توییتهایی اغلب خبرها را در مکزیکو سیتی از عمل ساده از خرید چیپس در ایالات متحده سوپر مارکت. به خوردن chapulines (ملخ) در جشن از رسیدن به 200,000 پیروان برای تعیین ترجیح کلمه برای مو (cabello مقابل pelo).

لاندو همچنین با استفاده از توییتر خود را به “شلیک به عقب کمی” در برابر پست ها و یا پوشش خبری که با او مخالف اغلب با استفاده از “خبر جعلی” GIFs که از ویژگی های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (به او توصیه می شود زمانی که او وارد شد و موقعیت خود را نه به “کمی توییتر جنگ” او به من گفت اما او تصمیم گرفت “این در واقع کمک به نوع سرمازدگی یک داستان در جوانه.”)

مکزیکی و آمریکایی ها به طور یکسان شده اند شگفت زده لاندو تماس های شخصی در توییتر. “صادقانه بگویم بسیاری از ما در اینجا در مکزیک به شدت عصبی در مورد چه کسی خواهد بود منصوب به نمایندگی از این دولت ، مردم واقعا مثل شما” دن Defossey به تازگی گفته لانداو این در مصاحبه ای در جریان Facebook. Defossey آمریکایی مهاجرین در شهر مکزیک صاحب خود deprecatingly نام Pinche Gringo رستوران و میزبان نشان می دهد با همین نام (که ترجمه لس آنجلس تایمز اشاره کرد که “نه کاملا یک F-bomb ، یک crasser نسخه از ‘Freakin’ بیگانه’ “). زمانی که لاندو به نظر می رسد در این Pinche Gringo نشان می دهد!, او sported آنچه که او به نام “Austin Powers قنتد, ژاکت” با سبز paisleys, شوخی که او نیاز به “ران” برای مخاطبان است.

چه Defossey به نظر می رسد در یک سفیر به نمایندگی از او و دیگر میلیون یا بیشتر آمریکایی ها در مکزیک زندگی می کنند, او به من گفت که “کسی که فروتن کسی است که می تواند اتصال, کسی که می خواهد به بیرون رفتن وجود دارد در زمینه”—همه چیزهایی که او را دیده در لانداو.

لاندو متصل به طور مستقیم با هر دو مکزیکی و آمریکایی در مکزیک با پاسخ به پیروان سوالات. در ماه مارس سفارت راه اندازی توییتر برای آن بخش کنسولی که کمک می کند تا لاندو زمینه حجیم نمایش داده شد مربوط به مهاجرت و ویزا.

لاندو روشن می سازد که او ندارد و به قول یک “full-خدمات مرکز تماس 24/7.” اما او بهترین او می تواند و او معتقد است که زمان او سرمایه گذاری بازده بزرگ می گرداند. توییتر اجازه می دهد تا او را به آگاهی از مسائل در ذهن مردم بازخورد است که او می گوید به اطلاع سفارت اولویت.

“من نمی گویم لزوما که توییتر است که نماینده تمام, صدای, مکزیک. من می دانم که آن را نمی,” او گفت:. “اما قطعا آن را به من می دهد بسیار گسترده تر مقطع از من خواهد دسترسی به در غیر این صورت.”

شده اند وجود دارد دیگر سفیران در سراسر جهان که میرم مستقر رسانه های اجتماعی خلاقانه, البته, احتمالا هیچ کدام معروف تر از Michael McFaul سابق سفیر ایالات متحده در روسیه است. برای McFaul که با استفاده از یک شخصی اداره کند و نه نهادی یکی توییتر یک راه برای دور زدن رسانه های رسمی روسیه خصومت و اتصال به طور مستقیم با مردم و همچنین برای به دست آوردن ارزشمند پنجره به جامعه “انفجار از شخصیت ها و اطلاعاتی که من فقط نمی دانم در مورد” او به من گفت: وقتی ما صحبت از طریق زوم.

او قبل از ترک واشنگتن به مسکو در سال 2012 McFaul که در حال حاضر هدایت استنفورد را فریمن Spogli موسسه بین المللی مطالعات ملاقات با الک راس مشاور ارشد برای نوآوری به بعد–وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون. در آن زمان “وجود دارد نه بسیاری از مردم در توییتر به طور کلی” به یاد او قطعا بسیاری از نمایندگان است. راس تحت تاثیر قرار بر او دو درس: شما نیاز به ارتباط برقرار کردن و شما نیاز به تبدیل شدن به یک چهره عمومی.

“شخصیت خود را در توییتر و آنچه شما در برقراری ارتباط است که نه فقط شما می دانید سفیر McFaul. آن را به مایک McFaul. آن را به پدر و McFaul. آن را به دانشگاه استنفورد استاد McFaul. آن را باید از Montana McFaul” او به من گفت. “این صدا بسیار معمولی در حال حاضر, اما در سال 2012 این همه انقلابی است.”

McFaul توییتر حضور یک حاوی یکی: او نمی خجالتی و دور از استفاده از این پلت فرم برای “دشوار پیام” و انتقاد مستقیم از دولت روسیه. اما در انجام این کار, او همیشه سعی کردم به طرح یک تمایز روشن برای پیروان خود: انتقاد از دولت متفاوت بود از انتقاد از کشور, یک کشور برای, که او عشق و احترام.

یکی از چالش های بسته کردگی در توییتر دیپلماسی به عنوان McFaul می نویسد در کتاب خود از جنگ سرد به داغ صلحاست که “رسیدن و حضور … نه ترجمه منظمی را به ضربه.”

آن سخت است برای تعیین کمیت اثر موج دار شدن از یک صدای جیر جیر در هدف بزرگتر از هر سفیر از هر سفارت: برای پیشبرد منافع آمریکا.

که یک هدف است که ذاتا انتزاعی است. لاندو قرار می دهد و آن را بیشتر مشخص: “چه کار سفیر? در پایان روز, من فکر می کنم آن را واقعا در مورد ارتباط” او گفت:. و باعث می شود که توییتر در ذهن خود “یکی از مهم ترین بخش” از کار.

هر چند ارتباط engrained است به عنوان یک اولویت در تمام ایالات متحده در ماموریت خارج از کشور (سفارت خانه ها در حال شکسته را به پنج بخش کنسولی, مدیریت, سیاسی, اقتصادی و دیپلماسی عمومی که شامل روابط رسانه ای, رسانه های اجتماعی و برنامه ریزی رویداد) بسیار شخصی ارتباط است و استاندارد نیست. (من قبلا به عنوان یک دیپلماسی عمومی کارآموز در سفارت آمریکا در مادرید که در آن کار من شامل نوشتن توییتهایی دربارهی کارآفرینی کارگاه های آموزشی و چهارم جولای گرافیک در تغییرهای.)

اما شخصی ارتباط موثر است به یک دلیل ساده: تلاش برای حرکت رو به جلو در ترانشه از بیچهره خارجی بوروکراسی دولتی—به خصوص واقعا مهم زندگی در حال تغییر همه چیز مانند گرفتن یک ویزای کار و یا مطالعه و یا دیدن خانواده خود را—احساس می کند مانند جیغ در حالی که زیر آب. لاندو حساب توییتر نشان می دهد که کسی که ممکن است شما را بشنود.

رسانه های اجتماعی یکی از چند كلیك كنید راه سفرای می تواند ارتباط برقرار کند.

تضاد بین بطور سرد نهادی صدای از راه دور دولت ایالات متحده است و از simpático سفیر است که در زمان های قابل رویت در فاصله بین سفارت آمریکا در مکزیک حساب و سفیر. در ژانویه سفارت مشترک یک عکس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خودنمایی در مقابل حصار مرزی با یک عنوان است که ترجمه را به “نه بیشتر. بیشتر غلط پناهندگی. هیچ بیشتر در گرفتن و انتشار است.’ بیشتر ورود غیر قانونی در ایالات متحده #DontPutYourselfAtRisk.”

کاربران مختلف اظهار نظر در صدای جیر جیر و برچسب لاندو حساب قادر به آشتی دادن سفارت پیام با پیام سفیر که می خواهم به ظاهر دوست آنها. “چه به شما می گویند در مورد این?” آنها به او پرسید. “چه نوع از “دیپلماسی” است این؟” (کمپین اتحاد پس از نقل مکان به “دوستانه” پیام حتی شامل mariachis: “مکزیک موسیقی است! … مهاجر بدون اسناد قرار می دهد زندگی خود را در خطر است.”)

یکی دیگر از راه به فکر می کنم در مورد خوشگذران رسانه های اجتماعی شخصیت سفیر ایالات متحده است که به عنوان یک حواس پرتی—هدفمند یا نه—از اغلب ناخوشایند و بلاغت و سیاست های مکزیک نشأت گرفته از کاخ سفید است. کارلوس براوو رگیدر مدیر Periodismo کید و مقاله نویس برای مکزیکی, اخبار رسانه های Gatopardo Reforma و Expansión معتقد است که سفیر بالا-سیم عمل است “به نوعی فرسایش gravitas از موقعیت.” برای براوو رگیدر لاندو در رسانه های اجتماعی هویت “مکزیکی-کنجکاو gringo” نیست خط تا با هر گونه سیاست خاص اهداف است که سفرای می تواند—و باید—تحت فشار قرار دادند در مکزیک از طریق رسانه های سنتی و اجتماعی مانند سلف خود روبرتا ژاکوبسن تمرکز بر محکوم کردن خشونت علیه روزنامه نگاران. “اگر شما یک توجهی دستور کار برای عموم و یا به فشار از طریق کانال های عمومی … شاید عمومی سیستم عامل مانند رسانه های اجتماعی هستند و نه خود را در زیستگاه طبیعی” او گفت:.

لاندو در آغوش این واقعیت است که به tweeting آزادانه—و در زمان “هل دادن مرزهای”این است که “یک کمی مثل شما در حال بازی با آتش است.” برخی از آزادی او با خود حساب می آید از این واقعیت است که او یک حرفه ای خارجی, خدمات, دفتر, اما نه سیاسی منصوب خواهد شد که در نهایت بازگشت به دی سی عمل به قانون است. هنگامی که او فکر می کند به پدرش که یک حرفه ای در وزارت خارجه و به عنوان سفیر ایالات متحده در پاراگوئه شیلی و ونزوئلا “من نمی دانم که او می توانست احساس همان درجه آزادی با استفاده از توییتر به عنوان من” لاندو گفت.

لاندو نیز ممکن آزادتر به فشار مرزهای در توییتر از دیگر معاصر سفیران چون او یک مرد است. محققان سیسیلیا Farfán مندز و Amalia Pulido به تازگی تجزیه و تحلیل پاسخ به توییت اطراف رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador سفر به واشنگتن از هر دو لاندو و مارتا Bárcena مکزیک سفیر ایالات متحده در آنها یافت می شود که پاسخ به Bárcena توييتها تر بودند به احتمال زیاد حاوی منفی خشونت آمیز و یا تهاجمی کلمات به مقدار “یک مثال دیگر از شواهد رو به رشد از بدرفتاری با زنان در سیستم عامل آنلاین” آنها نوشت: در رفرما مکزیک امروز.

هنوز لاندو توييتها باید در زمان برانگیخته و شعله های آتش در جهات او قصد نیست. فراموش نشدنی در روزهای آغازین خود را در مکزیک او نوشته شده عکاسی از باغ فریدا کالو ، در حالی که او را تحسین کالو “رایگان و غیرمتعارف روح” او نوشت و او را درک نمی کنند شور و شوق او را برای “مارکسیسم/لنینیسم/استالینیسم.” (او تا به حال عکس های استالین و مارکس و لنین همراه با مائو تسه تونگ و فردریش انگلس در اتاق خواب خود را).

“او نمی دانم در مورد وحشت متعهد در نام آن ایدئولوژی?” لاندو نوشت.

پاسخ به واکسن در مکزیک آیکون مخلوط شد از جمله یکی از توییت نوشته شده توسط پابلو Rendón: “زمانی که او می یابد در مورد gringo مداخله در امریکا او را برای رفتن به یک حمله قلبی در ایالات متحده است.”

تفکر پشت لاندو به خاطر این حادثه به عنوان “درس مهم است که به خصوص اگر شما می خواهید به صدای جیر جیر که تا حدودی بحث برانگیز است … شما رو به کمی پرچم قرمز است که می رود تا در سر خود را به می گویند خواهم, شاید شما می خواهید به نگه داشتن در هدف قرار دادن است که کمی آبی رنگ را فشار دهید برای ارسال که صدای جیر جیر.”

اما تا کنون مکانیسم که به منظور بالا بردن “little red flag” شخصی است نه سازمانی—رسانه های اجتماعی یکی از چند كلیك كنید راه سفرای می تواند ارتباط برقرار لاندو گفت. اگر او می خواست برای نوشتن یک op-ed برای یک مکزیکی, روزنامه, برای مثال, او را مجبور به ارسال آن به سی برای تصویب.

“این نوع نشان می دهد که مکانیسم های وزارت امور خارجه در محل برای کنترل پیام ها تا حدودی از تاریخ از آنجا که شما باید به تصویب یک op-ed اما نه برای یک صدای جیر جیر” او به من گفت. “ما ممکن است در زندگی نوع از لحظه ای کوتاه از توییتر آزادی است. … من امیدوارم که آن را ادامه می دهد زیرا برای من این است که یکی از پرارزش ترین بخش از کار من است. اما شما می دانید که شما آن را انجام دهد در خطر خود شما.”

من به طور کامل درک قدرت لاندو حضور در توییتر تا زمانی که من به تازگی از او پرسید ویزا مربوط به سوال خودم. همانطور که من منتظر پاسخ گوشی من روشن با اطلاعیه از کاربران دیگر. دو نفر را گرفت و آن را به دست خود به ارائه پاسخ, در حالی که دیگران دوست من توییت, نشان دادن, من تصور برخی از مرتب کردن بر اساس از ناگفته همبستگی در این بازی آنلاین جمع صورت گیرد. و در عین حال حساب نیست حتی واقعا لاندو رغم چقدر از خود او را در آن ریخت. این یک نهادی وزارت امور خارجه حساب و در نهایت او به دست رمز عبور—کلید مربع های عمومی—به سفیر.

اما در حال حاضر لاندو نمی خواهم به فکر می کنم در مورد آن.

او با تمرکز بر روی یک هدف فوری: ضرب و شتم سفیر آمریکا در کنیا که بیش از 323,000 پیروان (و که از تاریخ خود در توییتر شده است بحث). لاندو فکر می کند او می تواند آن را انجام دهد, او به من گفت: “اما شما می دانید که من به برخی از مواد خوب برای دریافت وجود دارد.”

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com