مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز است افزایش اندکی در میان coronavirus همه گیر

در میان دراماتیک بهداشت عمومی و بحران اقتصادی بیش از coronavirus همه گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در حال افزایش است — هر چند او هنوز هم عقب مانده به مراتب پشت سر دولت و مقامات محلی در ایالات متحده است.

با توجه به دو نظر سنجی جدید — یکی از منموته دانشگاه و یکی از CBS/YouGov — رئیس جمهور دریافت بهتر مارکس از بسیاری از موسسات و مقامات; تنها ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کارشناسان بهداشت عمومی و دولتی و مقامات محلی بودند بهتر امتیاز.

منموته این نظرسنجی 50 درصد از ما باور بزرگسالان مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام یک “کار خوب” در پاسخ به coronavirus با 45 درصد گفت: او را به انجام یک “کار بد.” این نظرسنجی تا 3.4 درصد خطا یکی به اندازه کافی بزرگ است که اکثر آمریکایی ها در واقع می تواند رد از رئیس جمهور عملکرد. YouGov این نظرسنجی در بر داشت 53 درصد از ما بزرگسالان مورد تایید رئیس جمهور در پاسخ با 2.3 درصد خطا — دوباره یک حاشیه که muddles که آیا اکثریت مردم آمریکا تصویب از کار خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ, است, به طور کلی مورد بحث بوده است. از آن شده است برای انتقاد از اقدام بیش از حد به آرامی پس از آن آموخته تهدید ویروس های مطرح شده برای از بین بردن بهداشت عمومی مواضع به معنای محافظت در برابر بیماری های همه گیر و تهمت خود شده است مقصر برای گسترش اطلاعات غلط. به عنوان Vox آلمان لوپز اشاره کرد تهمت و توجه عمومی نادرست بر اظهارات تعدادی از چیزهای مهم از جمله “آیا شیوع بیماری بدتر خواهد شد چه مدت یک واکسن را به, آیا تست شده است به طور گسترده ای در دسترس است و چه مدت اجتماعی فاصله دستورالعمل باقی خواهد ماند در میان نمونه های دیگر.”

در ضمن کار از دولت و مقامات محلی — از شهرداران به فرمانداران — شده است بیشتر به طور گسترده ای مورد تایید از چیزی منعکس شده در انتخابات. در منموته کار 72 درصد از پاسخ دهندگان گفته خود فرمانداران در حال انجام یک کار خوب; 68 درصد گفت: دولت و مقامات محلی کردم پاسخ خود را درست در نظر سنجی YouGov.

این اعداد نشان می دهد بیشتر حمایت هر دو حزب برای این رهبران از مغلوب ساختن پیشی جستن ، به عنوان مثال — با توجه به YouGov داده — 91 درصد از جمهوری خواهان دیدن رئیس جمهور به عنوان دست زدن به coronavirus بحران به خوبی در حالی که 54 درصد از مستقل و تنها 22 درصد از دموکرات ها همان احساس.

ملی جمهوری خواهان و دموکرات ها تنها توافق پزشکی حرفه ای قابل اعتماد بودن منابع اطلاعات. نود درصد از جمهوری خواهان گفت که آنها مورد اعتماد مقامات بهداشت عمومی در حالی که 92 درصد از دموکرات ها گفت: همان. مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر یک منبع قابل اعتماد تنها برای جمهوری خواهان — 90 درصد معتقدم که او است که ارائه اطلاعات دقیق در حالی که 86 درصد از دموکرات ها گفت که او نمی توان اعتماد کرد.

رئیس جمهور تصویب امتیاز رفته است تا اندکی در میان بیماری همه گیر — Monmouth این نظرسنجی ردیابی 2 درصد افزایش نسبت به فوریه سال 2020 و 7 درصد افزایش از ماه مارس 2019 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تحت بررسی توسط مشاور ویژه رابرت مولر در طول روابط خود را با روسیه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رای گیری افزایش از ماه گذشته است که در این نظرسنجی حاشیه خطا و به عنوان نماینده دانشگاه رای گیری مدیر موسسه پاتریک مورای است اشاره منعکس نمی کند استارک رای گیری افزایش روسای جمهور معمولا در میان بحران مانند جورج دبلیو بوش رئیس جمهور را 30 درصد تصویب امتیاز افزایش به عنوان او کار می کرد برای پاسخ به 9/11.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است و بازیگران خود را به عنوان یک رئیس جمهور زمان جنگ اما افزایش کوچک در شغل فعلی خود امتیاز می افتد به مراتب از تجمع گرد پرچم’ اثر روسای جمهور گذشته را تجربه کرده اند” موری در بیانیه ای گفت.

بخشی از این به نظر می رسد با توجه به استارک حزبی تقسیم در دیدگاه رئیس جمهور این است که باید محدود خود را تصویب رتبه بندی در طول ریاست جمهوری خود. اما این نظرسنجی نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است قادر به برنده شدن بیش از دموکرات ها و مستقل ها در راه بوش قادر به نه فقط به دلیل آنها دوست نداشتند او را قبل از اما از آنجا که آنها به او اعتماد ندارد در حال حاضر — و از آنجا که بسیاری از به نظر می رسد به یک نمایش کم نور که در آن ما در حال رفتن.

مثلا 54 درصد از منموته پاسخ دهندگان گفت که این کشور در مسیر اشتباه, احساسات 57 درصد از YouGov پاسخ دهندگان توافق با. و تا آنجا که coronavirus نگران است این نظرسنجی به نظر نمی رسد که بیشتر خوش بینانه در مورد فردی خود زندگی می کند.

منموته یافت و تنها 12 درصد آنها نیست نگران ویروس آلوده خواهد آنها و یا کسی در خانواده خود و تنها 25 درصد آنها اعتماد به نفس ما خواهد بود قادر به محدود کردن Covid-19 نفر در چند هفته آینده. بیشتر جمهوری خواهان بودند اعتماد به نفس در مورد محدود کردن coronavirus از دموکرات ها اما هنوز هم بسیاری از جمهوری خواهان (56 درصد) نبود اعتماد به نفس آن محدود خواهد بود. و دانشگاه, نظرسنجی همچنین نشان داد آمریکایی ها از همه سیاسی گرایش مطمئن نیستید در مورد توانایی های عمومی برای رسیدگی به بحران ایجاد شده توسط ویروس; به طور کلی 38 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آمریکا در حال انجام یک کار خوب در برخورد با این ویروس با 39 درصد از جمهوری خواهان 50 درصد از مستقل و 45 درصد از دموکرات ها گفت: هموطنان خود آمریکایی ها در حال انجام یک کار بد.

همه این تأکید به همین دلیل لازم است برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به انواع عمل خواهد کرد که جمع آوری رئیس جمهور تصویب رتبه بندی و پایین تر, درصد از آمریکایی ها که نه به او اعتماد. نه به طوری که او می تواند بهتر اعداد — چیزی او روشن شده است او را دوست داشته باشند حتی اگر او باید باد آنها خود را — اما به دلیل ترکیبات خود نگران هستند و به درستی. ما نیاز به یک رقم در سطح ملی خواهد شد که توزیع اطلاعات دقیق و نشان می دهد که توانایی به دست گرفتن سرنوشت ساز مبتنی بر شواهد اقدام به محدود کردن آسیب های این بیماری همه گیر را انجام خواهد داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز نشان داده توانایی انجام این کار حتی با استفاده از فاکس نیوز تاون هال پنج شنبه به دوباره را سودمند مقایسه بین coronavirus و آنفولانزا. او همچنین پیشنهاد کرد — در برابر مشاوره — اجتماعی فاصله باید مدرج به سعی کنید برای کمک به اقتصاد و صرف برخی از زمان حمله دموکرات ها و آسیاب های بادی.

تا زمانی که تهمت می تواند یک منبع قابل اعتماد از علم مبتنی بر اطلاعات آمریکایی ها ادامه خواهد داد به نگاه خود را به مقامات محلی جای خود را به رئیس جمهور برای اطمینان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>