مغلوب ساختن پیشی جستن آریزونا سفر: شکست دیوار شکست خورده COVID تست و شکست خورده در انتخابات ریاست جمهوری

پس از افتضاح در تولسا یک شکست بزرگ با گردابی مردم در انتخابات و آنچه هنوز هم ممکن است شده اند فوق العاده-پخش رویداد برای یک ویروس مرگبار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به مجموعه ای از انتظارات پایین. در عوض, او بازگشته است در کمپین بلیزرز سهشنبه, ساخت سفر سوم خود در پنج ماه به آریزونا — دولت که در روز دوشنبه گزارش داد یکی دیگر از رکورد روز برای COVID-19 بستری شدن در بیمارستان به مشتری جلب کردن آنچه که او خواستار یک نقطه عطف بزرگ در راهی طولانی برای رسیدن به او شماره 1 وعده انتخاباتی ساختمان “بزرگ دیوار” در مرز ایالات متحده و مکزیک. با وجود آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان جشن “212th به علاوه مایل از اتمام” در یک شنبه جیر شکایت در مورد فاکس نیوز’ پوشش خود را شکست خورده مرز دیوار چه رئیس جمهور نمی خواهد اعتراف خود زودرس victory lap است که وجود دارد هنوز هم تنها سه مایل از مرز جدید ساخت و ساز پس از او ،

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین سفر به آریزونا موجز نشان می دهد وضعیت فعلی خود را شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری ، بزرگترین وعده انتخاباتی یک مجسمه است و coronavirus را نگه می دارد در یک دولت است که به نظر می رسد که bungled همه گیر تقریبا به عنوان بد به عنوان دولت فدرال است.

تبلیغات:

رئیس جمهور تنظیم شده است به اولین سفر بخشی از مرز در Yuma County, که در آن جدید کروناویروس موارد توسط صعود بیشتر از 100 بار دیگر در روز دوشنبه قبل از رفتن به یک ققنوس megachurch به صورت سرپوشیده رالی با جوانی حامیان. او خواهید بود پیوست و در هر دو متوقف می شود توسط آریزونا کالیفرنیا ، mlb, که در نظرسنجی به عنوان بالاترین-رتبه اجرایی خود را برای پاسخ به همه گیر او پس از صدور یک فرمان اجرایی جلوگیری از شهرداری ها در دولت از تحمیل stay-at-home سفارشات در ماه آوریل است. Ducey خود در سطح ایالت محدودیت های منقضی شده در اواسط ماه مه و آریزونا در حال حاضر به نظر می رسد در میان بدترین مکان در سراسر کشور برای COVID-19 گسترش یافته است. روز یکشنبه دولت پیشی گرفته 50,000 coronavirus موارد است.

در اطراف 1,992 بستری شدن در بیمارستان در میان مثبت و یا مشکوک به COVID-19 بيمار مبتلا به گزارش روز یکشنبه بالاترین ثبت شده پس از 8 آوریل با توجه به آخرین آمار و ارقام از Arizona Department of Health Services (ADHS). بستری تخت ICU تخت هواکش در استفاده و اورژانس نیز ضربه خود را به بالاترین اعداد یکشنبه, با توجه به ADHS. یکشنبه, 82 درصد از زمان بستری تخت و 84 درصد از تخت ICU در استفاده بودند.

برای Ducey مانند تهمت است شانه ای بالا انداخت خودنمایی پرچم قرمز و تا حدی دروغ در مورد دولت خود را تست قابلیت های.

تبلیغات:

“در حال حاضر اگر شما می خواهید یک تست آزمون. ما باید یک تست در دسترس است. ما رو بیش از 120-به علاوه مکان” گفت: Ducey در ژوئن 11 کنفرانس خبری. اما آریزونا در حال حاضر در رتبه 40 در کشور در سرانه آزمون با توجه به پژوهش انجام شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در یک درایو-از طریق آزمایش در محل عمدتا هیسپانیک جامعه, از جنوب غربی ققنوس مردم مجبور بودند در خط صبر کنید تا زمانی که 13 ساعت در آفتاب داغ در روز شنبه. صدها نفر از مردم نشسته در گرما با عدم دسترسی به حمام و سرویس بهداشتی, مواد غذایی و یا آب و بسیاری دریافت نمی آزمایشات در یک منطقه نزدیک به بالاترین نرخ از تایید عفونت در آریزونا بزرگترین شهرستان. این یکی دیگر از صغیر از چه جوامع به حاشیه رانده شده در سراسر کشور تحمل فشار از این بیماری کشنده با توجه به بهداشت عمومی انگاری. گزارش نشان می دهد که آریزونا تست شرکت ها در حال حاضر سهمیه بندی کیت های آزمایش به عنوان تهمت و جمهوری خواهان در کنگره بیشتر تاخیر فدرال سرمایه گذاری.

همانطور که در بسیاری از ملت بیماران بین سنین 20 و 44 حساب برای سریعترین رشد در موارد در گراند کانیون دولت با گروه سنی که در حال حاضر از جمله بیش از دو برابر موارد دیگر. بنابراین به طور طبیعی تهمت دوم رویداد است که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک آدرس به امریکا در جوانان است. پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ورود Maricopa شهرستانکه با 4.5 میلیون نفر است و بیش از نیمی از جمعیت این ایالت صادر شده یک ماسک قیمومیت در روز جمعه. روز بعد کشیش از megachurch که در آن تهمت صحبت خواهد شد ادعا کرد در حال حاضر حذف Facebook صفحه ای که ویژه سیستم های تهویه مطبوع می تواند عملا از بین بردن coronavirus در عرض چند دقیقه. “هنگامی که شما می آیند به ما سالن 99 درصد از COVID رفته است, کشته, گفت:” لوقا بارنت کشیش ارشد از شهر رویایی کلیسا.

تبلیغات:

که موجز مجموع تا جایی که ما در فینال چند ماه قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نهایی سیاسی آزمون. احاطه شده توسط top مقامات منتخب و دسته محور به طور یکسان مغلوب ساختن پیشی جستن است که منجر به تبخیر اقلیت و تلاش برای فروش هدف شکست به موفقیت است.

جامد اکثر نظرسنجی از آمریکایی ها هنوز پشتیبانی نمی کند رئیس جمهور را به تلاش برای ساخت یک مرز دیوار و حتی به عنوان پشتیبانی برای اجازه دادن به پناهندگان از آمریکای مرکزی — گروه مغلوب ساختن پیشی جستن بارها شرور و اهریمن به عنوان جنایتکاران — به کشور وارد علامت است تا در میان تمام رای دهندگان گروه از جمله جمهوری خواهان و مستقل. علاوه بر این تعداد زیادی از مردم در حمایت از افزایش مهاجرت و رشد کرده از 21 درصد به یک رکورد بالا از 30% پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، که افزایش نیز شامل جمهوریخواه رای دهندگان که رفته اند از 11 درصد به نفع افزایش مهاجرت در سال 2016 به 16 درصد به عنوان از اواخر سال گذشته است.

تبلیغات:

را رد کرد و حتی سرسخت ترین رای دهندگان در یک عمیقا قرمز دولت و محافظه کار-تکیه بالاترین دادگاه از زمین در چند عمده موارد در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن را تنها پناهگاه خارج از کاخ سفید و پناهگاه و Mar-a-لاگو به نظر می رسد با جمهوری sycophants مانند آریزونا سناتور. مارتا McSally که چهره تلخ نبرد انتخابات این سقوط در برابر فضانورد سابق Mark Kelly — شوهر سابق تشکر. Gabby Giffords, بود که به شدت مجروح شده در سال 2011 اقدام به ترور — پس از به طور کامل گیر کردن تو بازی او واگن به خط خارج مغلوب ساختن پیشی جستن ،

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آریزونا و تنها با سه امتیاز در سال 2016 نزدیک حاشیه پیروزی در این ایالت پس از بیل کلینتون شد آخرین دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی آن در سال 1992. تنها 73 درصد از جمهوریخواهان آریزونا حمایت McSally در یک فاکس نیوز نظرسنجی منتشر شده در اوایل این ماه. در واقع McSally ممکن است انجام نادر feat از دست دادن دو مجلس سنا در انتخابات دو سال از هم جدا; پس از دقت شکست دموکرات Kyrsten Sinema در سال 2018 او منصوب شد Ducey به صندلی که قبلا برگزار شده توسط این اواخر جان مک کین سناتور.. تهمت می خواهم تا او را نجات دهند اما سحر و جادو خود را به نظر می رسد به محو شدن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>