مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به حقیقت و علم ما در اینجا — و همه چیز می تواند خیلی بدتر

در حدود 137 دموکراتیک اولیه بحث ما تا به حال تا کنون این کمپین فصل جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان حمله به حاکمیت قانون و تخصص حرفه ای است و به سختی می آیند تا. شاید مدیران فکر می کنم این موضوع بیش از حد خطرناک است و نامزدها اعتقاد دارم که آن را بیش از حد انتزاعی اما این شگفت آور است برای دیدن وقایع اتفاق می افتد قبل از چشم ما بود عملا نادیده گرفته و در این مهم رویدادهای سیاسی.

این مسئله ممکن است در مورد برای تبدیل شدن به یک کل خیلی کمتر انتزاعی و مقدار زیادی ریسک را نادیده بگیرد. ما رو به یک پتانسیل جهانی بهداشت از بحران و یک مجموعه جدید از حرفه ای که آموزش و دانش ما بستگی دارد قرار داده خواهد شد برای تست توسط یک رئیس جمهور که هیچ احترامی برای آنها.

تبلیغات:

این هیچ راز که برنده شده و یک قطره اشک از آنجایی که او متهم به سوء استفاده از قدرت خود را با او خواه همدستان در آمریکا. هر هفته به ارمغان آورده است یک سری جدید از حملات دشمنان و موسسات.

غارتی که توسط خود حقوقی majordomo دادستان کل لایحه بر تهمت به تازگی تبدیل به حمله به دادستان و قضات singling از کسانی که تلاش خود را دوست خوب راجر سنگ برای ارتکاب جرم از طرف او و قاضی او را محکوم. اما در واقعا شوم به نوبه خود این هفته گذشته او و هواداران و رسانه ها رفته اند پس از منصفه در این مورد باعث قاضی به صدور سوزش كردم ،

با اینحال مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تهمت یکی از اعضای سنگ داوران با هیچ شواهد بر اساس صرفا بر متقلب زشت حمله به او را که او را دیدم در فاکس نیوز.

تبلیغات:

رئیس جمهور ایالات متحده شخصا مورد حمله یک شهروند که در خدمت در هیئت منصفه که بازگشت حکم او را دوست ندارم. این است آنچه در آن آمده است.

در ضمن بر این ادعا قهرمان که شجاعانه رفت و در تلویزیون دو هفته به نگرانی رئیس جمهور دخالت در وزارت دادگستری, کسب و کار تا به حال هیچ چیزی برای گفتن در مورد این آخرین نامناسب ریاست جمهوری salvos. به جای او تصمیم به دیگری تکان دهنده سخنرانی که در آن او خیانت خود را افراطی فلسفه به وضوح مطلع جناح راست تب باتلاق. بر این است که ظاهرا بیش از حد شلوغ به راه انداختن جنگ در “جنبش مترقی” را به نگه داشتن دفاع حرفه ای از وکلا و محققان از اجرای قانون فدرال.

رئیس جمهور همچنین ادامه داد: جنگ صلیبی خود را در برابر جامعه اطلاعاتی. حالا که تهمت نصب شده تا یکی از همدستان او ریچارد Grenell به عنوان مدیر اطلاعات ملی آن را بسیار روشن است که ما نمی تواند به شنیدن بیشتر در مورد دخالت روسیه از طرف او رفتن به جلو. آژانس سران در حال حاضر لغو سالانه خود را در کنگره ارزیابی تهدید شهادت را به خشم دوباره رئیس جمهور. هوش حرفه ای شده اند محدود.

تبلیغات:

این قبر تهدید برای کشور است. امریکا قدرتمند ترین نهاد قانون و امنیت ملی به طور منظم بودن و خراب در راه است که به مخاطره می اندازد سیستم ما از دولت است. و شاید همه سیاستمداران و رسانه های مردمی در حال درست است که مردم به طور متوسط نمی ببینید که چگونه این تاثیر می گذارد زندگی روزانه خود را.

عمده بهداشت عمومی در بحران, اما, چیزی دیگری دوباره. هر کس است که به طور بالقوه تحت تاثیر و نشانه های حال حاضر آشکار است که این دولت به طور کلی عدم احترام به تخصص حرفه ای است مبهم پاسخ. کل کشور است و تا کنون آن را به دنبال خوب است.

تبلیغات:

ما شناخته شده برای بیشتر از یک ماه است که coronavirus تا به حال همه گیر بالقوه است. داستان بیرون آمدن از چین شده اند و ترسناک و آن را روشن شده است در حالی که با وجود این که کشور استبدادی سیستم می تواند شامل نمی شود و یا روایت و یا بیماری. برادر بزرگ قدرت بر ویروس ها.

زمانی که آمریکایی ها تخلیه شدند از چین و فرود در کالیفرنیا تمام آن نگاه منظم به اندازه کافی. مردم نگه داشته می شود تحت قرنطینه برای یک زن و شوهر از هفته و پس از آن می تواند به خانه. همه خوبی خواهد بود. دولت اعلام کرد: اقدامات قرنطینه برای هر کسی که تا به حال در سفر به چین هوبئی استان و قریب همه مسافران از چین به برخی فرودگاه هاب برای غربالگری. عمده شرکت های هواپیمایی همه به طور داوطلبانه به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن تماسهای مکرر خود در را برای بیشتر یا کمتر به تنهایی رفع این بیماری که از دولت.

نامناسبی برای او از آن پس این ویروس به 37 کشور جهان و تعدادی از موارد نمایی در حال رشد است. بازار سهام است که با داشتن آن بدترین هفته پس از سقوط سال 2008 با توجه به پیش بینی های عمده اقتصادی تحول. اپیدیولوژی هنوز عامل بدون همه شواهد تلاش برای کشف کردن که چقدر کشنده این ویروس است. اما ما می دانیم که آن را می توانید کشتن مردم و بسیار مسری است.

تبلیغات:

از همه گزارش ها رئیس جمهور بسیار ناراضی با این به نوبه خود از وقایع در درجه اول به دلیل او معتقد است که می تواند تداخل با انتخابات مجدد. آن را آسان ببینید که چرا او فکر می کند که: او و او خواه دوستان مشغول به کار سخت برای ماشین پنبه پاک کنی تا شیوع بیماری ابولا به یک ملی وحشت در سال 2014 و خوب وجود دارد شواهدی وجود دارد که آن را به حال یک اثر در نتیجه انتخابات میان دوره ای که در آن سال زمانی که در ایران ساخته شده و عمده سود.

اما این بار ما ندارد و صالح دولت مسئول برای مقابله با واقعی بحران در حالی که gadflies مانند تهمت و فاکس اخبار بازی بازی های سیاسی. فقط به عنوان او خراب شده است که DOJ و مدیر اطلاعات ملی را پاکسازی صفوف کارشناسان و متخصصان هر وسیله لازم است, بنابراین بیش از حد او به تخریب این کشور نظام سلامت اولین و مهمترین توسط شلیک کاخ سفید همه گیر تیم پاسخ و برش CDC تلاش برای جلوگیری از جهانی بیماری شیوع 80 درصد است.

و در حال حاضر تهمت قرار داده است معاون رئیس جمهور مایک پنس که botched HIV شیوع پاسخ به عنوان فرماندار ایندیانا مسئول در واکنش به این گزارش از آنجا که “او هیچ چیزی ندارد بهتر است به انجام است.”

تبلیغات:

فقط به دولت محدود هوش کارشناسان از صحبت کردن در مورد هر چیزی که ممکن است تهدیدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات مجدد آنها در حال حاضر muzzling کارشناسان بهداشت عمومی بدون شک به همین دلیل:

کاخ سفید نقل مکان کرد و در روز پنج شنبه به تشدید کنترل از coronavirus پیام توسط دولت و مقامات بهداشتی و دانشمندان و کارگردانی آنها را به هماهنگی تمام اظهارات و ظاهر عمومی با دفتر معاون رئیس جمهور مایک پنس با توجه به چند مقامات آشنا با رویکرد جدید.

کارشناسان بهداشت عمومی هرگز سانسور در گذشته است. هنگامی که شما اضافه کردن به که گراند کانیون-اندازه اعتبار شکاف ایجاد شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاتولوژیک دروغ گفتن در مورد همه چیز این بحران می تواند بسیار بد است.

در این لحظه رئیس جمهور و, فاکس نیوز, حامیان صرف بیشتر وقت خود را ناله و عبور بر روی اطلاعات غلط:

https://twitter.com/JasonSCampbell/status/1233228289445158912 https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1233256774964273152

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به فرار از فاجعه چند بار در زندگی خود را با ترکیبی از دروغ و موفق باشید. اما شما نمی توانید دروغ راه خود را از یک بیماری همه گیر. بنابراین ما تا به حال همه بهتر مشتاقانه امیدوارم که موفق باشید و ما را نگه می دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>