مغلوب ساختن پیشی جستن را بی پروا طرح جدید برای کاهش خدمات درمانی توضیح داد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که مصرف آن بیشتر بی پروا گام و در عین حال به رول پزشکی با یک طرح جدید است که خواهد درپوش هزینه برای برنامه های دولت که بر اساس آن فقیر آمریکایی ها بستگی دارد برای بیمه بهداشت و درمان.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات اعلام کرد روز پنج شنبه آنها را قبول برنامه های کاربردی از ایالات متحده است که می خواهید به راه اندازی یک مدیکید بلوک اعطای طولانی-برگزار هدف ایدئولوژیک محافظه کاران که می خواهند به مقیاس شبکه امنیت اجتماعی و مستقر با موفقیت به شدت محدود نقدی مزایای رفاهی در 1990s.

این هزینه های کلاه خواهد اساسا تغییر نحوه برنامه تامین مالی, پایان مدیکید را روز به عنوان یک باز حق با قرار دادن جدید سخت محدودیت چقدر دولت مایل به خرج کردن در مراقبت های بهداشتی خاصی برای ثبت نام. پزشکی خواهد پرداخت دیگر هر آنچه که لازم است به ارائه مراقبت های پزشکی به مردم در یا در نزدیکی فقر که واجد شرایط برای مزایای آن است. به جای صرف محدود خواهد شد و در ایالات متحده است که یک چشم پوشی از دولت فدرال و آنها می توانند اعمال کاهش در منافع.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر سعی کردم به اساسا تغییر مدیکید برنامه از طریق الزامات کار هر چند او متوقف شده است در دادگاه. اما بلوک اعطا نمایندگی حتی اساسی تر بازسازی پزشکی در سازمان دیده بان خود را که می تواند منجر به کاهش هزینه ها و مزایای کمتری.

بلوک کمک های مالی نیز مانند کار مورد نیاز یک میدان راه برای عقب Obamacare را گسترش مدیکید به طور خاص. تحت هدایت منتشر شده توسط سیستم مدیریت محتوا, این امر می تواند منافع را برای مردم تازگی واجد شرایط تحت قانون مراقبت های بهداشتی — عمدتا عقیم بزرگسالان و پدر و مادر که در حال زندگی می کنند و یا در نزدیکی فقر — که می تواند موضوع را به بلوک کمک های مالی. در این زمینه با وجود تهمت انتخاباتی قول به قطع پزشکی این سیاستها حس را به عنوان وسیله ای برای پایان دادن به این حزب آنها تهمت قرار داده و در هزینه های خود را در بخش بهداشت و درمان.

بلوک کمک های مالی می تواند به مشکل اجرا در دادگاه فقط به عنوان پزشکی کار مورد نیاز در حال حاضر اگر قضات پیدا کردن آنها بر خلاف هدف از این برنامه Medicaid (که قرار است به ارائه مزایای پزشکی به مردم آسیب پذیر).

اما آخرین جلوی در صدای شیپور جنگ علیه مدیکید گرفته شده در اوایل سال انتخابات است یک یادآوری است که دولت او ثابت کرده است به طور پیوسته و متعهد به برش فدرال هزینه های مراقبت های بهداشتی.

در حال حاضر پزشکی است که باز حق برنامه. بسته به چگونه بسیاری از مردم واجد شرایط در هر سال داده شده و چگونه بسیاری از خدمات پزشکی آنها نیاز متحده دریافت به اندازه بودجه فدرال آن را به عنوان طول می کشد برای پوشش 50 درصد به 75 درصد از هزینه به صورت سنتی پزشکی جمعیت (مانند کودکان و افراد مسن معلول و زنان باردار). برای افراد تحت پوشش مدیکید توسعه به طور کلی در سن کار بزرگسال, دولت فدرال منجر 90 درصد از کل هزینه هر آن ممکن است.

اما تحت یک بلوک گرانت که تغییر خواهد کرد. متحده را دریافت کنید یک مقدار ثابت در هر سال از فدرال برای گسترش پوشش می دهد جمعیت. در نهایت پایان دولت از یک بلوک-اعطا پزشکی فدرال به اشتراک گذاری خواهد بود نمایه به تورم معمولا در یک رای است که رشد آهسته تر از هزینه های پزشکی است. بنابراین در طول زمان فدرال به اشتراک گذاری پزشکی بودجه خواهد شروع به کاهش یک کاهش در مخارج نسبت به قانون فعلی است. متحده می تواند تا این کمبود توسط اداره برنامه های موثر تر (به عنوان محافظه کاران ادعا می کنند آنها می توانند انجام دهند) و یا کاهش منافع و ثبت نام (به عنوان طرفداران ترس آنها خواهد شد).

محافظه کاران می گویند بلوک کمک های مالی هستند یک راه خوب برای مهار هزینه های دولت (پزشکی یکی از بزرگترین فدرال اقلام خط) و به کشورهای بیشتر کنترل برنامه (آن همواره مشترک دولت فدرال مسئولیت) آن را بهترین کار برای جمعیت خود را. در عمل به احتمال زیاد در اثر کاهش هزینه های پزشکی و کمتر از مزایای.

تنسی یکی از کشورهای است که در حال حاضر پیشنهاد یک مدیکید بلوک گرانت و به دنبال برگ برنده دولت تصویب. یک تجزیه و تحلیل پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد به صرف برای کودکان تحت پوشش مدیکید اگر تنسی پیشنهاد اثر در زمان در سراسر کشور و از 16 به 24 درصد کاهش, کاهش 150 میلیارد دلار یا بیشتر بیش از 10 سال است. برآورد قبلی از حزب جمهوری خواه بلوک گرانت قانون نشان داد که میلیاردها دلار در پزشکی کاهش در طول زمان و میلیون ها مردم کمتر ثبت نام در پزشکی.

اثر بلوک گرانت به عنوان مشخص شده در مغلوب ساختن پیشی جستن اداره ارشاد جدید ممکن است کاملا بسیار چشمگیر است به عنوان سیستم مدیریت محتوا است که محدود کردن پیشنهادات به گسترش جمعیت و آنها اختیاری برای دولت. کسانی که قبل تکرار شد گسترده تر است. اما اثر باید انتظار داشت به همان جهت: کاهش هزینه های پزشکی و مزایای. متحده مجاز خواهد بود برای محدود کردن تجویز دارو تحت پوشش این چشم پوشی. (مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قطعا فکر بالقوه دعاوی می گوید این نیاز متحده برای پیگیری اثر هزینه های کلاه.)

مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد در پزشکی کاملا روشن است: دولت همچنان به دنبال قانونی مشکوک تغییرات که مقیاس این برنامه است. قبل از دادگاه قرار داده و آنها را در نگه داشتن کار خود را با الزامات منجر به 17,000 مردم در آرکانزاس از دست دادن مزایای پزشکی بدون هر گونه بهبود قابل توجه در اشتغال است.

چه جای تعجب است که چگونه آن را در تضاد با وعده مبارزات انتخاباتی خود به مرخصی پزشکی به تنهایی به عنوان رئیس جمهور و با آمریکا را بهبود نظر از برنامه است.

چند متحده به نظر می رسد به احتمال زیاد به را مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه دهد. تنسی در حال حاضر نشانه علاقه خود را. اوکلاهما و میسوری هستند و دو کشور دیگر که مدیکید طرفداران در حال نگه داشتن چشم در. اما آن را می تواند جالب برای دیدن اینکه آیا وجود دارد خیلی بیشتر علاقه به واقع چشمگیر این مرحله برای جلوگیری از هزینه های پزشکی — از آنجا که پزشکی ثابت کرده است که بسیار محبوب است.

رای گیری در طرح ها مانند پزشکی کار مورد نیاز و جلوگیری از کمک های مالی می تواند پیچیده باشد. آمریکایی ها تمایل به مانند ایده های انتزاعی از “دولت انعطاف پذیری” و مردم نیاز به کار برای دریافت مزایای. اما هنگامی که به آنها گفته شود در مورد مشکلات است که می تواند بوجود می آیند و لخت واقعیت این است که این طرح به احتمال زیاد منجر به کمتر پزشکی مزایای محبوبیت خود تمایل به رها کردن.

بلوک کمک های مالی نیست به خصوص محبوب با آمریکا در حالی که پزشکی است. حتی جمهوری خواهان مخلوط شده بر روی این ایده است.

بنیاد خانواده کایسر

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به این تشخیص زمانی که به عنوان یک نامزد او lumped پزشکی همراه با مدیکر و امنیت اجتماعی نامگذاری برنامه های است که می تواند محدودیت برای دولت او. او حتی اشاره به این ساخته شده او را پرت در میان جمهوری خواهان. اما او قرار است جان سخت محافظه کاران در اتهام از خود وزارت بهداشت, و آنها را نگه دارید نورد که سیاست های جبرا قطع پزشکی.

و آن را نگه می دارد قرار دادن مغلوب ساختن پیشی جستن در یک موقعیت ناراحت کننده در مراقبت های بهداشتی یکی از سخت ترین مسائل به عنوان یک 2020 انتخابات که در آن سهام برای مراقبت های بهداشتی بالا خواهد بود. کسی در حال رفتن برای به چالش کشیدن پزشکی بلوک کمک های مالی در دادگاه تضمین این خواهد بود که یک زندگی موضوع رفتن به ماه نوامبر است. دموکراتیک رئیس جمهور خواهد بود پایان مدیکید بلوک کمک های مالی و کار مورد نیاز است.

دموکرات ها در حال صحبت کردن در مورد گسترش دولت برنامه های بهداشت و درمان, آیا مدیکید یا مدیکر. مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه می دارد پیشنهاد راه های مختلف به آنها را کاهش دهد. او حتی نرم تازگی در تعهد خود را به ترک مدیکر به تنهایی که به نظر می رسید غیر قابل تصور داده چگونه بسیاری از پایگاه خود است.

اما این شده است اساسی تناقض از مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت در دستور کار است. غرایز خود هستند پوپولیستی — او یک بار وعده داده شده مراقبت های بهداشتی برای همه, او را متهم به شرکت های دارویی از “getting away with murder” — اما دستور کار خود به عنوان رئیس جمهور شده است فرماندهی توسط محافظه کار ایدئولوژی. آخرین پیشنهاد برای مدیکید بلوک کمک های مالی فقط یک مثال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی