کمتر از یک هفته پس از دادستان کل لایحه بر خواست او را به “جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به انجام درست آن.

صبح روز سه شنبه تهمت — به نقل از تفسیر فاکس نیوز قضایی تحلیلگر اندرو ناپولیتانو ساخته شده در فاکس و دوستان — خواست ما منطقه قاضی امی برمن جکسون ریاست بیش از مورد دیرین خود را دوستان و محرم راجر سنگ را به او بدهد جدید دادگاه با استناد به ادعایی تعصب سیاسی داوران forewoman Tomeka هارت.

“قاضی جکسون در حال حاضر یک درخواست برای یک محاکمه جدید بر اساس بدون ابهام و خواست تعصب از foreperson از داوران که [sic] همچنین یک وکیل ضمنا” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “بسیار واضح است او باید (دریافت یک محاکمه جدید). من فکر می کنم تقریبا هر قاضی در کشور خواهد سفارش یک محاکمه جدید من خیلی مطمئن نیستم در مورد قاضی جکسون, من نمی دانم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها آمده یک هفته پس از او وزن در سنگ در مورد فوق العاده بيشترى به tweeting که دادستان’ اصلی هفت تا نه سال از صدور توصیه برای سنگ محکومیت در دروغ و انسداد عدالت اتهام (در میان دیگران) بود “وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت” و “سقط جنین از عدالت است.”

چند ساعت بعد وزارت دادگستری به طور ناگهانی اعلام کرد این امر در واقع توصیه کمتر جمله برای سنگ — یک حرکت است که باعث دادستان کل تیم از این موردو یک دادستان به استعفا از DOJ به طور کامل.

هارت سابق ممفیس مدرسه عضو هیئت مدیره و یک بار دموکرات کنگره نامزد — در پاسخ به دادستان پله پایین با Facebook post که در آن او ابراز حمایت از آنها و گفت که در حالی که او قبلا انتخاب را به ماندن و سکوت در مورد این پرونده در بخشی به دلیل نگرانی در مورد امنیت خود را و او تصمیم گرفت به صحبت می کنند به دلیل “[i]t درد مرا به دیدن DOJ در حال حاضر تداخل با کار سخت از دادستان.”

این پست منجر به برخی از تجدید موشکافی در هارت پس زمینه و قبلی رسانه های اجتماعی پست از جمله یکی که در آن او توضیح داد که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “یک نژادپرست است.” در توییت خود تهمت به نقل از ناپولیتانو استدلال که این پست باید ابطال تصمیم هیئت داوران در سنگ مورد: “‘خانم foreperson خود را [sic] یک وکیل شما باید یک وظیفه مثبت تعهد به ما نشان می دهد هنگامی که ما انتخاب شما وجود این توییتهایی که در آن شما به شدت منفی در مورد رئیس جمهور و افرادی که از او حمایت. آیا شما فکر می کنید ما می خواستم به می دانم که قبل از ما شما را در این داوران.'”

اما این استدلال این واقعیت است که اگر سنگ وکلا احساس کردم که این پست به معنای هارت نمی تواند عادلانه آنها تا به حال فرصت را به می گویند تا قبل از محاکمه و حتی آغاز شد — و آنها نمی.

پنج شنبه گذشته واشنگتن پست گزارش داد که هارت هویت “بود که همیشه شناخته شده به هر دو سنگ دفاع و دادستان های سراسر pretrial و او فاش پس زمینه خود را از جمله یک دموکرات پیشنهاد برای کنگره در پیش از محاکمه داوران انتخاب کردند.”

اما سنگ وکلا نمی چالش که آیا او مناسب به خدمت می کنند.

داشتن دیدگاه های سیاسی نیست رد صلاحیت کسی که از خدمت در هیئت منصفه. سوال این است که آیا یک پتانسیل داور نمایش معنی آنها را نمی توان عادلانه به متهم — و به طور خاص وجود دارد برخی از سوالات در مورد اینکه آیا هارت تا به حال برخی از دیدگاه ها در مورد سنگ که ممکن است تحت تاثیر داشتن این محاکمه به نتیجه.

در حالی که پست گزارش می دهد که هارت گفت: در طول داوران غربالگری او “تا به حال تشکیل نشده یک نظر در مورد سنگ” سنگین گزارش شده که او در یک مورد ترجمه یک Bakari فروشندگان پست انتقاد از افرادی که شکایت کرده است که FBI درمان سنگ بیش از حد به شدت توسط یورش خود را در فلوریدا اقامت.

توییتر screengrab از طریق سنگین

Medgadget سابق آیووا قاضی فدرال گفت Talking Points Memo که هارت رسانه های اجتماعی پست “می تواند یک مشکل پس از محاکمه … اگر آنها یک سوال پرسید و داوران foreperson ارائه شده نادرست و ناقص و یا نادرست پاسخ دهد.”

اما به نظر می رسد که مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تویت ها در مورد سنگ مورد ندارد مورد نظر خود را تاثیر بر قاضی جکسون, حداقل تا هنوز. در طی یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه قاضی اعلام کرد که سنگ را به صدور حکم هنوز هم رخ می دهد در پنج شنبه, هر چند آن اعدام خواهد شد معوق در انتظار قطعنامه از حرکات مورد امکان محاکمه جدید.

صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد با سنگ یک چیز روشن است — با وجود انتقاد گسترده از عمومی خود را دخالت در این پرونده هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن فدراسیون در مورد مداخله. و توییت خود در روز سه شنبه نشان می دهد او به احتمال زیاد همچنان به دخالت در این مورد و دیگران او علاقه.

در واقع کمتر از 20 دقیقه پس از آخرین سنگ توییتهایی تهمت سعی در بی اعتبار کردن کل فرایند است که به اوج خود رسید در سنگ دادستان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف روسیه بررسی کلی و مشاور ویژه رابرت مولر را پروب به طور خاص به عنوان ریشه در یک “غیر قانونی راه اندازی بر اساس ساختگی و در حال حاضر به طور کامل بی اعتبار جعلی پرونده دروغ گفتن و جعل اسناد و مدارک به دادگاه FISA و بسیاری از چیزهای دیگر.”

این توییت شامل تعدادی از دروغ. اف بی آی را در روسیه بررسی شد و پس از آن تهمت کمپین مشاور سیاست خارجی جورج پاپادوپاولوس bragged در مورد داشتن دانش خودی از روسیه, هک, کمپین نه استیل پرونده. تهمت نیز mischaracterized تعداد سنگ دادستان که کار را برای مولر و به دروغ ادعا کرد که مولر خطاب به کنگره در مورد او نیست که مایل به تبدیل شدن به مغلوب ساختن پیشی جستن FBI مدیر “ثابت شده false” که در واقع آن را تایید توسط استیو Bannon.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی