مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین توهم بازدید سنگها و جمهوری خواه زنان نجات

رئیس جمهور تهمت به حال ارواح خود را برداشته کمی در روز سه شنبه زمانی که او بازدید علاقه خود را ناتمام مرز دیوار و برگزار می شود یک رویداد در یک megachurch پر از 3,000 تشویق طرفداران نشان دادن خود گذشتگی در شهر فینیکس یکی از شدید ترین COVID-19 نقاط مهم در کشور است. تقریبا هیچ کدام از جمعیت عینک ماسک و آنها را نشسته در کنار هم شانه به شانه برای ساعت جیغ و خنده های خود را به ذرات معلق در هوا با رها.

تهمت بود بدون شک اطمینان با عینک. آنها او را دوست دارم آنقدر آنها آماده برای مرگ او.

تبلیغات:

او droned در 70 دقیقه یا تا هدف قرار دادن بسیاری از بزرگترین بازدید و شکایت در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری گفت: این انتخابات خواهد بود فاسد ترین در تاریخ است. اما نکتۀ اصلی از پیام او بود که او تا به حال به کارگردانی و بهترین همه گیر پاسخ هر رهبری در جهان و ایالات متحده بازگشته است ،

از “اعداد” او با اشاره به وجود آمار اقتصادی. اما همانطور که می دانید او شکایت در مورد COVID مورد اعداد برای ماه نیز حتی اصرار در اوایل این هفته است که اگر ما نمی توانیم به انجام تمام این تست ما نمی خواهد که در بسیاری از موارد. او به نظر می رسد بلوک های روانی در این موضوع است و به سادگی قادر به درک که اگر ما تست ما هنوز هم باید این موارد است. ظاهرا هیچ کس از او پرسید که آیا او فکر می کند کمتر تست را در کمتر مرگs, اما آن را قطعا خواهد بود جالب برای دانستن پاسخ.

در واقع تعداد کسانی که در هم تنیده اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد به درک دقیقا چگونه است. او همچنان ادامه دارد در توهم که اگر ما فقط “باز” و سپس مقید کردن تقاضا خواهد شد در نتیجه در یک احیای اقتصادی فقط در زمان انتخابات است. او معتقد است همه ما باید باک کردن و چشم پوشی از استرس مداوم بیماری و مرگ ما تجربه شده است برای بیش از چهار ماه در حال حاضر و فقط بازگشت به حالت عادی. آن را باید تشویق او به هیچ پایانی برای دیدن تمام کسانی که طرفداران عاشقانه انجام درست آن.

تبلیغات:

تقاضای خود را که در این کشور باز است که به طور اجتنابناپذیری منجر به بی سابقه اقتصادی پریشانی چون تا آنجا که او می خواهم به تظاهر بحران اتفاق می افتد نیست, آن است. اقتصاد در حال رفتن به رنج می برند به مراتب طولانی تر لازم است به دلیل تهمت تمایل به درمان این بیماری همه گیر را با همان جدیت به عنوان رهبران بسیاری از کشورها که در واقع در حال پیدا کردن راهی برای بازگشت از این. او ابزار خود را شکست با این تفکر جادویی. اما پس از آن که داستان زندگی خود را.

به عنوان برگ برنده شد jetting برای آخرین تجمع کنگره برگزاری یک جلسه با چهار دولت را بالا کارشناسان بهداشت CDC مدیر دکتر رابرت Redfield عفونی-متخصص بیماری های Dr. Anthony Fauci, FDA, مدیر Dr. Stephen هان و HHS معاون وزیر بهداشت و درمان Adm. برت Giroir همچنین یک پزشک. این چهار پزشکان نمی شد و احساس سحر و جادو. در واقع خود را پیام روشن بود: آن را نه بیش و نه به دنبال خوب است.

Fauci توصیف یک “افزایش نگران کننده” از coronavirus عفونت است که او در بر داشت بسیار “سخت است.” او گفت: “بعد از چند هفته در حال رفتن به بحرانی در توانایی ما برای مقابله با آن موج ما شاهد در فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کشورهای دیگر” و التماس مردم برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و به پوشیدن ماسک اگر آنها باید بیرون بروید. او به نظر می رسید واقعا نگران است.

تبلیغات:

او تنها نیست. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه که ostentatiously باز کرد تا دولت خود را در اوایل و متکبرانه اعلام کرد “ما باید این” به نظر می رسید بیش از یک بیت عصبی در روز سه شنبه. COVID بیماران ممکن است نزدیک به سربار دولت بیمارستان ظرفیت پس از بستری شدن در بیمارستان شروع به پریدن کرد از به طور متوسط 1600 یک روز به 3.200 در روز است.

“از آنجا که گسترش بسیار شایع در حال حاضر وجود دارد هرگز یک دلیل شما را مجبور به ترک خانه خود را مگر اینکه شما نیاز به بیرون رفتن” او گفت:. “امن ترین مکان برای شما است در خانه خود را.”

“باقی می ماند وجود دارد بسیاری از مردم در ایالت تگزاس که فکر می کنم گسترش Covid-19 واقعا یک چالش” گفت: آقای ابوت که در برابر این ایده از یکی دیگر از مستند.

که گریه به دور از یک زن و شوهر از سال پیش زمانی که ستوان رژیم صهیونیستی. دن پاتریک حتی بیشتر از مؤمن Trumper از ابوت به نظر می رسد در تاکر کارلسون فاکس نیوز نشان می دهد می گویند اقتصاد باید به طور کامل بازگشایی به دلیل “وجود دارد همه چیز مهم تر از زندگی است.”

تبلیغات:

ابوت تنها کسی نیست که صدایی زنگ. که در حال پخش از سراسر کشور در تعدادی از کشورهای با فرمانداران جمهوریخواه که در حال دیدن خوشه در موارد بستری و مرگ و میر پس از آنها شروع به بازگشایی است. روشن نیست که چگونه این است که تاثیر این فرمانداران’ مقبولیت اما رئیس جمهور در حال بدتر شدن است. سر خود را در شن و ماسه استراتژی است نه فروش خوبی. اولین نیویورک تایمز/سینا کالج, general-انتخابات نظرسنجی منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد او را انتهایی جو بایدن با 14 امتیاز.

با توجه به واشنگتن پست, کمپین گرفتن به طور فزاینده ای نگران:

در هسته این فرسایش چشمگیر رها از مغلوب ساختن پیشی جستن کلیدی گروه های جمعیتی. شورش توسط کالج تحصیل زنان در برابر رئیس جمهور در سال 2018 که به دموکرات ها کنترل خانه در ایالات متحده از طریق پیروزی در حومه شهر شروع به ثبت نام عمیق تر در ماه های اخیر در میان غیر کالج تحصیل کرده و زنان مسن تر.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخر هفته تجمع در تولسا که با تمرکز بیشتر بر روی شخصی خود را در نارضایتی نسبت به راه حل های به امریکا فشار دادن مشکلات تقویت احساسات است که استراتژیست های سیاسی می گویند رانده اند به صحرا او را.

این قابل فهم است که زنان بسیاری از آنها overtaxed در این بحران با شغل تمام وقت و مراقبت از کودک و پدر و مادر مسن و آسیب پذیر خواهد بود به طور خاص خاموش با مغلوب ساختن پیشی جستن خود محور وسواس خود را با “اعداد” و تمرکز فکر در باز کردن اقتصاد است. اکثر مردم آن را درک نمی امن برای از سرگیری زندگی عادی در حالی که یک ویروس خطرناک است که به وسیله مردم است. آنها می خواهند جدی رهبری نه هیاهو و ذکراست.

تبلیغات:

“این زنان واقعا توصیف زندگی خود را به عنوان پر طاقت فرسا هرج و مرج” گفت: Celinda دریاچه دموکراتیک ناظر انتخابات است که مشاوره بایدن کمپین که ترسیم اخیر تغییرات به مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر پاسخ. “آن است که چیزی جدید در هر روز است. و آنها می خواهند کسی آنها را از این طریق نه کسی که آن را بیشتر پر هرج و مرج.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نهایی هرج و مرج عامل گردش از یک فاجعه دیگر قادر به نظم و انضباط خود را در حتی کوچکترین راه. که ممکن است کار کرده اند به خوبی به اندازه کافی برای او هنگامی که ما در برخورد با جنگ سیاسی و کاخ فتنه همه از آن مهم بود اما نمی یاد به طور مستقیم در زندگی روزمره آمریکایی است. Coronavirus بحران می کند و آن را به خانه آورد این واقعیت است که خودشیفتگی و احساسی بی اختیاری باعث می شود همه چیز بدتر است. او یک پیاده روی فاجعه که آخرین مرد شما می خواهید در شارژ در طول یک بحران واقعی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>