مغلوب ساختن پیشی جستن هرج و مرج پاسخ به COVID-19 نشان می دهد عمده امنیت ملی ضعف

اگر دنیای دبیرستان, ایالات متحده است محبوب ترین دختر: منفور بسیاری پرستش توسط برخی و تماشا ، هیچ چیز می رود خود خسته شده اید. این کشور در پاسخ به COVID-19 ویروس پخش شده است به جهان و از نزدیک مشاهده کرد. هر قدم اشتباه هر واژگونی سیاست و هر بیانیه ای از اطلاعات غلط همراه با راه های که در آن ما ایالات و دولت فدرال در ارتباط و یا انسجام پروژه ها بسیار با ارزش اطلاعات به جهان و به دشمنان ما در خاص است.

زمانی که من مشغول به کار مخفی به عنوان یک افسر سازمان سیا اختصاص یافته به مرکز مبارزه با تروریسم به طور خاص سلاح های بیولوژیکی گروه من آگاه از آنچه اطلاعات دولت بود و رادیو و تلویزیون به تروریست ها من ردیابی شد. به منظور به طور کامل درک این تروریست ها من تا به حال به طور کامل درک چرا و چگونه آنها را دیدم ایالات متحده آمریکا و آمریکایی ها به عنوان دشمن. دانستن دقیقا همان چیزی است که به عنوان آسیب پذیری ما به من کمک کرد suss کردن توطئه های خود را برای کشتن انبوهی از مردم با مفرد و ساده استقرار. فکر من به عنوان من به دنبال تعطیل شیمیایی قصد دارد نه تنها دشمن بلکه به می دانم که چگونه دشمن می داند ما.

تبلیغات:

زمانی که من اعمال می شود که تفکر و روش به رئیس جمهور تهمت پاسخ به COVID-19 من دیدن یک ملت است که نه تنها در معرض خطر ویروس خود را در معرض خطر حملات در اشکال مختلف — از دشمنان ما. هر زمان پرهیاهو اشتباه پیام ها را مانند زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما تقریبا آن را تعطیل کند در آینده از چین” ما در حال اجازه دادن به دشمنان ما می دانیم که این دولت ندارد و روشن و مختصر و موثر برنامه ریزی برای نحوه مدیریت بحران از آنجا که هیچ اذعان که یک بحران حتی وجود دارد. زمانی که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیویورک که در حال حاضر بیشتر موارد بیش از هر دولت دیگر (بیش از 160000 تا زمان نوشتن این مقاله) به طور منظم به نظر می رسد در تلویزیون ملی و التماس دولت فدرال برای پنکه دشمنان ما می دانیم که فرد متحده این اتحادیه در حال گرفتن پشتیبانی و زیرساخت های لازم از دولت فدرال است. و جنگ بین کشورها به عنوان آنها سعی کنید به دریافت لوازم پزشکی نمایش بی ربط خارجه اتحادیه امروز.

این مقایسه به پاسخ رئیس جمهور سابق در طول زمان ملی بحران — FDR با بحران بانکی سال 1933 و جورج دبلیو بوش پس از حملات سپتامبر. 11 به عنوان مثال. در هر مورد رئيس جمهور در پاسخ به نمایش گذاشته وحدت وضوح و بسیج از ایالات متحده به عنوان یک کل به واکنش نشان می دهند به طور موثر. دشمنان ما شاهد قدرت یک ملت در وحدت; یک ملت با تمرکز منحصر به فرد به نگه داشتن شهروندان خود را امن است.

ماه گذشته فدرال حفاظتی خدمات گروه U. s. Department of Homeland Security, صدور یک طبقه بندی نشده ضبط خبرنگاری بیان کرد که خشونت سفید supremacist گروه های افراطی باید گفت آنها “تعهد” به گسترش coronavirus. این گروه تا به حال مشخص آسیب پذیری به عنوان سازمان های اجرای قانون و جوامع اقلیت. ده روز پیش سلامت و خدمات انسانی گروه هدف قرار داده بود در یک حمله سایبری. این بود گزارش داد که گروه در معرض خطر بود اما چند توییت اطلاعات غلط به دنبال آن است که به نظر می رسد آمده از CDC اما در واقع قرار توسط هکرها. بنابراین این نیست فرضی: دشمنان در حال حاضر شروع به بسیج در مواجهه با هرج و مرج و سردرگمی در حال حاضر به نمایش گذاشته شده توسط ایالات متحده است.

تبلیغات:

COVID-19 جهانی همه گیر; آن را به ما یادآوری می کند که همه ما متصل همه شهروندان از همان سیاره است. آن است که این کشور مسئولیت به عنوان پربیننده ترین ملت در جهان به عمل مسئولانه از نظر اخلاقی و عاقلانه است. تا کنون همه ما نشان داده است که ما رهبری داریم یا لوازم و تجهیزات ما یک سیستم ارتباطی منسجم.

آن است که در حال حاضر بسیار مهم است که ما تعطیل آسیب پذیری ما پایان ما تفاوت بین احزاب سیاسی و دولت و افزایش به عنوان یک ملت واحد است که می تواند نگه دارید سریع و امن در برابر دشمنان ما. پس از همه بعد از همه گیر بعدی عمل بیوتروریسم بعدی خطرناک سایبر هک فقط با یک کلیک دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>