مغلوب ساختن پیشی جستن چین سندرم: آخرین ناامید مجدد استراتژی نمی خواهد به خوبی به پایان

در چند هفته گذشته بدیهی است که بسیار سخت بوده است برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. عمومی خود را خلق و خوی بوده و حتی فرار تر از حد معمول. چه با تحقیر برای نشان دادن خود را یاد ماندنی جهل در تلویزیون ملی زمانی که او وظیفه دولت او دانشمندان با بررسی امکان تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن انسان به “پاک کردن ریه ها” و سپس پیدا کردن که او فوق العاده معجزه درمان هیدروکسی کلروکین به نظر می رسد به مردم را بدتر و نه بهتر از آن شده است یک زمان.

خود را در کاخ سفید coronavirus تظاهرات لغو شده است برای زمان حال کولر سر داشتن آشکارا متقاعد مغلوب ساختن پیشی جستن است که آنها انجام می دهند او را بیش از آسیب خوب. در حال حاضر او را به عقب رفته به طور معمول کوتاه استخر اسپری و وقایع نیمه رسمی با بازدید کنندگان که در آن او طول می کشد چند سوال تا زمانی که برخی از کارمند فریاد در بالای ریه ها او را برای فشار به خارج شدن از اتاق بلافاصله. به این امید که بدیهی است این است که او را در کمتر دردسر کمتر او را در معرض سوال سخت.

تبلیغات:

این واقعا کمک کند. او قطعا شکننده و از انواع توسل به این نوع از تفکر جادویی او با استفاده از در ژانویه و فوریه زمانی که او در انکار زندگی در مورد نزدیک شدن به فاجعه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین با داشتن یک زمان سخت در برخورد با “اعداد است.” شما به یاد بیاورید که فقط یک ماه پیش از آبی مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شده صحبت کردن در مورد لغو فدرال COVID-19 دستورالعمل عید پاک “پر pews” چون کسی تا به حال زمزمه به او که “درمان بدتر از بیماری است.” کارشناسان بهداشت و درمان با عجله به او نشان می دهد مدل نشان داد که میلیون ها ممکن است مرگ اگر هر کس فقط رفت و برگشت به “عادی” را به عنوان او به نظر می رسید نشان می دهد. بنابراین او مورد حمایت و توافق برای گسترش مستند دستورالعمل تا پایان فروردین. در زمان او ساخته شده آن را بسیار روشن است که اگر ما در زیر آن پیشنهاد برآورد 120,000 مرگ او برنامه ریزی شده را به یک پیروزی دامان. از آن پس او را بدست خاص تر و کمی خود رای و پیش بینی کرد که مجموع تلفات به احتمال زیاد خواهد بود 50000 60,000. ما به تصویب رسید که در شماره این هفته با کاربرد خاص است که پایان نزدیک است.

از آغاز مغلوب ساختن پیشی جستن هدف اصلی این بود که “خود را حفظ اعداد پایین” اما این ویروس فقط حاضر به همکاری. با willy-nilly کاهش و یا کنار گذاشتن استراتژی کاهش سراسر کشور ما می تواند بسیار مطمئن شوید که تعداد کسانی که در حال رفتن به پایین در هر زمان به زودی. اکثر کارشناسان معتقدند که وجود خواهد داشت یک سنبله در موارد جدید در پاییز.

تبلیغات:

اما دلیل دیگری برای مغلوب ساختن پیشی جستن, فانک, و آن را نیز با خود اعداد. من صحبت البته در مورد نظرسنجی شماره. گزارش های متعدد در مطبوعات این هفته پیشنهاد کرده اند که مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان بوده است بالستیک داخلی بیش از نظرسنجی ها نشان می دهد که او را از دست دادن به جو بایدن سراسر کشور و در نوسان کلید متحده است.

سی ان ان برای اولین بار گزارش داد که صدای شیپور دمیده تا در مبارزات انتخاباتی مدیر براد Parscale از طریق تلفن جیغ “من نه از دست دادن به جو بایدن.” این باعث Parscale به پرش بر روی یک هواپیما به دی سی به رئیس جمهور برخی از شخصی در دست برگزاری است. داشتن آرامش با برخی از خوب قدیمی از مد افتاده جادویی تفکر مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر آرام و ازفتنه که او را باور نمی کند, نظر سنجی, نیست حتی خود:

من باور نمی کنم این نظر سنجی. من اعتقاد دارم که مردم این کشور هوشمند هستند. و من فکر نمی کنم که آنها را قرار داده و یک مرد که خود را بی کفایت.

من می ترسم که کشتی میره کرده است. و آن را کار نمی کند خیلی خوب.

تبلیغات:

چیز عجیب این است که این نظر سنجی واقعا نمی بسیار متفاوت از آنها همه همراه بوده است. من فکر می کنم دلیل واقعی او خیلی ناراحت است که او همیشه در شمارش خود از ایران به عنوان یک بررسی بر روی اعداد و به اشتراک نفس خود. این است که کسی که معتقد است “روده” چیست و هنگامی که او می ایستد قبل از نشئه, فریاد MAGA جمعیت خود را از روده به او می گوید که او محبوب مردم آمریکا است. با هیچ تظاهرات او دریافت نمی کند که تاکید و آن را آوردن او را.

این کمپین در تلاش است تا او را وادار به عقب نشینی روز به روز تمرکز بر نیروی کار مهم و تمرکز مبارزات انتخاباتی در چین-ضربه. به گزارش نیویورک تایمز چند روز پیش که جمهوری خواهان معتقد هستند “که بالا بردن چین به عنوان یک archenemy مقصر برای گسترش ویروس و مهار آمریکا در حال رشد دشمنی نسبت به پکن ممکن است بهترین راه برای نجات یک مشکل انتخابات است.”

تبلیغات:

این طبیعی رفتن به مردی که خواستار کارت نژادپرستی و بیگانه ستیزی. مشکل اینجا است که دولت با استفاده از قدرت دولت فدرال برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را. دوباره. (شما ممکن است به یاد او کمی استیضاح موضوع را چند ماه به عقب در مورد آن موضوع است. هیچ آسیبی هیچ ناپاک ظاهرا!)

تنها چند روز پس از رسانه ها در این مذاکرات برنامه ریزی کاخ سفید تصمیم به گرد و غبار کردن دیک چنی راهکار و آموزش جامعه اطلاعاتی برای پیدا کردن شواهد برای حمایت از این نظریه که شیوع ویروس آغاز شد و در دولت biodefense آزمایشگاه در شهر ووهان.

در روز پنج شنبه آنها را گزارش و آن را یک خبر خوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس در هر چیزی اما به طور طبیعی اتفاق می افتد. البته. تهمت نبود تحت تاثیر قرار:

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن در جواب پیگیری سوال در مورد اینکه آیا او تا به حال دیده می شود هر مدرکی که این ویروس از یک آزمایشگاه با گفتن “بله” اما این ادعا او نبود “مجاز” می گویند که در آن او اطلاعات است. پس از او آن را دریافت واقعی از منابع اطلاعاتی آن را به احتمال زیاد از تیم پزشکی و کارشناسان چین — معنی Sean Hannity و Laura Ingraham.

ظاهرا تهمت می خواهد مردم را به باور چینی ها ممکن است ایجاد شده و یا منتشر شده یک ویروس کشنده به منظور از بین بردن شانس خود را برای انتخاب مجدد. او به رویترز گفت “چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید به من از دست دادن در این مسابقه است.” مثل همیشه همه چیز در مورد او.

اما این همه نیست. صرف نظر از حقیقت موضوع تهمت است جعل جلوتر با این طرح به حمله و چین به عنوان دن Froomkin از سالن و مطبوعات سازمان دیده بان گزارش روز پنج شنبه. نیویورک تایمز گزارش می دهد که برگ برنده دولت است بحث در مورد سلب چین از “حق حاکمیت” که فرضی اجازه می دهد که ایالات متحده آمریکا و یا شهروندان آن به شکایت دولت چین را مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه تلافی جویانه gambit. با توجه به زمان “کارشناسان حقوقی می گویند تلاش برای محدود کردن چین حق حاکمیت خواهد بود بسیار دشوار است برای به انجام رساندن و ممکن است نیاز به کنگره قانون.” ناشناس مقامات کاخ سفید نیز در این گزارش مورد بحث قرار داشتن آمریکا لغو بدهی های خود را به چین است.

تبلیغات:

که کاملا پوچ است. جاناتان Chait در مجله نیویورک اشاره می کند “این مقاومت بسیار زیاد خواهد بود” به عنوان “دیگر خریداران بالقوه از خزانه خواهد بود خواستار نرخ بهره بالاتر برای همیشه.” بحث در مورد درمان بودن بدتر از بیماری است.

اما هیچ کدام از این ها در واقع اتفاق خواهد افتاد. به عنوان Chait astutely مشاهده این مدل در مغلوب ساختن پیشی جستن معروف قول می دهم که مکزیک خواهد پرداخت wall — در این زمان چین را برای پرداخت coronavirus. این یک استراتژی مبارزات انتخاباتی و نه سیاست. با مغلوب ساختن پیشی جستن است که همه وجود دارد.

این فقط یک نشانه است که یک امپراطوری رو به زوال می رود به آرامی در ابتدا و پس از آن همه در یک بار. و هنگامی که رو به افول امپراتوری در حال افزایش ابرقدرت تاریخ نشان می دهد آن را نمی خواهد به خوبی برای سابق است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>