تهمت و ادعا می کنند که ما تست شده بیش از همه کشورها همراه است “شلوار در آتش” اشتباه

در پاسخ به هفته از انتقاد بیش از دولت خود COVID-19 پاسخ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که ایالات متحده به خوبی پیشی گرفتن کشورهای دیگر در آزمایش مردم برای ویروس.

“ما تست شده بیش از هر کشور ترکیب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آوریل 27.

تبلیغات:

این یک تنوع در ادعا می کند او تا به حال ساخته شده, مارس 24 و همچنین در توییتر روز پس از زمانی که او گفت که ایالات متحده در حال آزمایش “بیش از هر کشور دیگر در جهان و حتی بیشتر از تمام کشورهای بزرگ ترکیب شده است.”

رئیس جمهور ساخته شده است یک عادت اغراق ایالات متحده ظرفیت برای COVID-19 تست تشخیصی. اما نظام سلامت ramped تا آن تست پس از آن شروع کند در اولین هفته از آمریکا شیوع. بنابراین ما می خواستیم برای بررسی بازگشت. چگونه بسیاری از مردم در اینجا تست شده اند? و ایالات متحده با آزمایش مردم بیش از هر کشوری در ترکیب”?

ما ایمیل فرستاده کاخ سفید دهید اما هرگز شنیده می شود به طوری که ما تبدیل به داده ها. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا نمی ایستادگی کردن به موشکافی.

تبلیغات:

در اعداد خام ایالات متحده آزمایش قرار گرفته است و مردم بیش از هر فرد دیگر کشور — اما هیچ جا در نزدیکی بیش از هر کشوری در ترکیب” و یا به عنوان او گفت: “صدای جیر جیر بیش از “همه کشورهای بزرگ ترکیب شده است.”

بدون در نظر گرفتن خام آزمون اعداد نیست معنی دار متریک در سنجش کشور coronavirus پاسخ. هنگامی که شما عامل در اندازه جمعیت است که کارشناسان می گویند ضروری است در درک که چگونه به خوبی ما انجام می دهند — ایالات متحده هنوز هم می افتد کوتاه.

اعداد

تبلیغات:

ما مشورت چند مستقل تخمین می زند که تمام شد توصیه می شود به ما بهداشت جهانی کارشناسان: COVID پیگیری پروژه Worldometer و جهان ما در داده ها.

همه آنها جای ایالات متحده در مجموع بالاتر از 5 میلیون tests — این ارقام در محدوده بین 5.59 و 5.7 میلیون. و این درست است که هیچ کشور دیگری اجرا شده است بسیاری از تست های تشخیصی. اما این که در هر صورت ظاهر از دقت و صحت به پایان می رسد.

تبلیغات:

کاخ سفید در گزارش جهانی تست — که منابع آن تعداد از جهان ما در داده اشاره می کند که ایالات متحده انجام داده است آزمایش های بیشتری از این ترکیب در مجموع از استرالیا, اتریش, کانادا, فرانسه, هند, ایتالیا, ژاپن, سنگاپور, کره جنوبی ، سوئد و انگلستان است. (که علاوه بر چک کردن.)

اما کسانی که به سختی در تمام جهان “کشور بزرگ” — اجازه دهید به تنهایی “هر کشور است.” و به استدلال می کنند لیست جامع است — به ویژه هنگامی که آلمان و اسپانیا در میان بزرگترین اقتصادهای روسیه و بدیهی است که یک بازیکن بزرگ در صحنه جهانی و در زمانی که آلمان قوی استراتژی تست شده است با اعتبار پایین آن coronavirus مرگ و میر — پوچ است ،

و هنگامی که شما نگاه در کشورهای اروپایی به تنهایی — که دوباره به مراتب کمتر از آنچه که او ادعا — مغلوب ساختن پیشی جستن مقایسه سرعت از هم جدا می افتد.

تبلیغات:

این Worldometer داده ها نشان می دهد که هنگامی که شما اضافه کردن تعداد آزمون اجرا در روسیه و آلمان و ایتالیا و کل زمین های اطراف 6.72 میلیون. شما همچنین می تواند شمارش تعداد آزمون اجرا در اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان و انگلستان هر دو Worldometer و جهان ما را در جای داده است که در مجموع بالاتر از 6 میلیون نفر است. در هر صورت, آن را بیشتر از آنچه که آمریکا انجام داده است.

تصویر بزرگ واقعا جامع مجموع از تست توسط “هر کشور” و یا حتی “تمام کشورها” را تولید اعداد بالاتر.

معنی متریک?

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین fixating در آمار جهانی بهداشت ،

“بالاترین تعداد اولیه آزمون خودی خود معنی دار برای هر کشور خاص و یا مکان در داخل کشور گفت:” جنیفر Kates, معاون رئیس جمهور در بنیاد خانواده کایسر. (قیصر سلامت اخبار یک سرمقاله مستقل برنامه از پایه و اساس.)

ایالات متحده دارای جمعیت بسیار بزرگتری نسبت به بسیاری از “کشورهای بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب اشاره. پس از آن می تواند اجرا شود به مراتب بیشتر آزمایشات اما هنوز هم بسیار بزرگتر بار جلوتر از کشورهایی مثل آلمان و فرانسه یا کانادا.

وجود دارد دیگر معیارهای مفید: برای یک, چگونه بسیاری از مردم آزمایش مثبت برای COVID-19 در مقایسه با کلی تعداد افراد آزمایش شده است. یکی دیگر از اندازه گیری مفید است سرانه نرخ, تست, یا, درصد ملت جمعیت است که تست شده برای ویروس.

تبلیغات:

در هر دو شمارش ایالات متحده هنوز هم underperforms.

Hanage اشاره کرد که, آلمان, ایرلند, بلژیک و کانادا باید همه تست شده درصد زیادی از جمعیت بیش از ایالات متحده است.

مسلما مهم تر متریک Hanage گفت: درصد مثبت نتایج آزمون. درصد پایین نشان می دهد یک ملت است که به شدت تست در حالی که یک درصد بالاتر نشان می دهد این کشور در حال آزمایش تنها در افراد بیمار — افزایش احتمال که آن سیستم ردیابی است که گم شده از موارد عفونت undercounting چگونه بسیاری از مردم در حال COVID-مثبت است. و با این اقدام ایالات متحده کرایه به مراتب بدتر از تعدادی از کشورها از جمله کانادا و آلمان است.

به عنوان Kates قرار داده و آن را “افزایش تعداد آزمایشات مهم است اما خام تعداد آزمون نمی توانم به شما بگویم که بسیار” در مورد آنچه که مورد نیاز است و یا چگونه به خوبی این کشور است مراتب.

تبلیغات:

حاکم ما

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که ایالات متحده “آزمایش بیش از هر کشور ترکیب شده است.”

وجود دارد هیچ راه معقول و منطقی به این نتیجه می رساند که سیستم آمریکایی اجرا شده است بیشتر تشخیص از “همه کشورهای دیگر ترکیب شده است.” فقط با اضافه کردن چند کشور دیگر’ در مجموع شما می توانید به سرعت ببینید تهمت ادعای سقوط از هم جدا.

به علاوه تمرکز بر 5 میلیون شکل منحرف از مسئله واقعی — توسط هر معنی دار متریک از تشخیص و ردیابی, ایالات متحده است که هنوز هم به خوبی پشت سر کشورهایی مانند آلمان و کانادا.

تبلیغات:

رئیس جمهور ادعا می کنند نه تنها نادرست بلکه مسخره است. ما رای آن شلوار در آتش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>