مغلوب ساختن پیشی جستن کلرادو رالی ویژه تمدید بحران بیش از 30 ثانیه از مهم فاکس نیوز در پوشش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اختصاص داده شده بی اندازه از مقدار از زمان خود را در طول راهپیمایی در روز پنج شنبه در کلرادو اسپرینگز به شکایت در مورد یک روباه اخبار بخش است که تعداد کمی از شرکت کنندگان بودند به احتمال زیاد دیده می شود شامل تفسیر از یک روزنامه نگار بسیاری از آنها تا به حال احتمالا هرگز از شنیده می شود.

تقریبا 20 دقیقه ای نمایش داده شد قابل ملاحظه ای خرده — و آن را تنها یکی از این نوع تهمت ساخته شده در کلرادو اسپرینگز. اما آن را نیز یک تصویر کامل کور وفاداری که تهمت انتظار از فاکس نیوز.

در موضوع تفسیر ساخته شده در اوایل روز در نیل Cavuto را نشان می دهد توسط A. B. Stoddard, که با این نسخهها کار به عنوان سردبیر در اخبار سیاسی و در مراکز تجمع خروجی RealClearPolitics. Stoddard panned مایک بلومبرگ عملکرد در چهار شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری, بحث, اما بنابراین با در نظر گرفتن یک شات در مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال فاجعه بحث اجرای. بسیاری از پاسخ های خیلی cringeworthy شما فقط نمی تواند حتی بر این باورند که او هنوز ایستاده بود در مرحله — و او را رئیس جمهور,” او گفت: — این مفهوم که با وجود بلومبرگ خشن, شب, مبارزات انتخاباتی خود هنوز تمام نشده فقط می خواهم مغلوب ساختن پیشی جستن نبود بعد از او بد showings.

حتی اگر او را به سفر در نوادا و آریزونا و کالیفرنیا در این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا دیدم Stoddard نظرات و شلاق در همه درگیر — از جمله سابق مجلس پل رایان که در حال حاضر در خدمت در فاکس شرکت در هیئت مدیره.

“کسی می تواند در @foxnews لطفا توضیح دهید که به ناروا hater A. B. Stoddard (صفر استعداد!) و @TeamCavuto که من برنده هر یک از مباحث را از ابتدا تا پایان” به رئیس جمهور است. “بررسی نظرسنجی های گرفته شده بلافاصله پس از بحث. بحث رو من انتخاب می شوند. باید روباه عضو هیئت مدیره Paul Ryan!”

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز خروشد ساعت بعد. دقیقه خود را به تجمع در کلرادو اسپرینگز او آورده فاکس نیوز و denigrated Cavuto گفت: “هیچ کس او را دوست دارد.” او به دروغ ادعا Cavuto است “گرفته شده” محل سابق فاکس نیوز بعد از ظهر میزبان Shepard Smith (هر چند او به نظر می رسید قادر به یاد داشته باشید اسمیت نام) سپس اشاره به بخش با Stoddard (هر چند او نمی تواند به نظر می رسد به خاطر داشته باشید نام هر دو) و گفت: “یک دقیقه صبر کنید — من برنده هر بحث است. این درست است.”

“من گفت:,” هیچ کس مجاز به انجام این کار است. شما نمی توانید انجام دهید که. ما در به اندازه کافی از یک نقطه ضعف با خبر جعلی. شما می دانید که آنها را تا 90 درصد از داستان” ادامه داد: مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان طرفداران خود را در زمان نشانه برای شروع booing مونتاژ رسانه ها.

اما نه همه. مغلوب ساختن پیشی جستن را صرف بعد از 15 دقیقه harping در این بخش و تلاش برای کم ارزش کردن Stoddard ادعا در مورد او انجام نمی دهد و در بحث با خواندن تصادفی نظرسنجی از سال 2016.

“در این نگاه — ‘تهمت 70 درصد’ یک بعدی است که 18 درصد یک بعدی است 7, 4, 3, 3, 3, 2, 1, 1, 1, 1,” مغلوب ساختن پیشی جستن و خواندن یک ورق کاغذ قبل از حول آن به دور است. “‘تهمت نمی خوبی در بحث!’ دیدن آنها خبر جعلی.”

در پایان از بیهوده گویی خود تهمت بود conflating تئوری های توطئه های مختلف ترکیب تعدادی از آنها را به یک نامنسجم خود تصور دشمنان است.

“آنها می خواهند به شما را. آنها می خواهند برای تغییر نتایج. آنها گرفتار شدم جاسوسی — بیایید می گویند آن را مانند آن است ، — آنها جاسوسی ما انتخابات خبر جعلی. با سلام خبر جعلی: دوربین های خود را برای تغییر و آنها را نشان می دهد و نشان می دهد آنها پشت سر شما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

نقطه تهمت بود در تلاش بود دو قسم: نظرسنجی ها نشان می دهد خود را در بحث اجرای برنامه بودند و در واقع خوب (این درست نیست) و بالاترین امتیاز را نشان می دهد در فاکس آنهایی که اساسا اجازه نمی دهد میزبان یا مهمان به انتقاد از او را.

اما برای کسی که غافل از backstory رئیس جمهور سخنان باید مانند صدا مزخرف ramblings. حتی برای کسی که تمدید بحران بیش از یک کلیپ 30 ثانیه ای از تفسیر نسبتا مبهم بعد از ظهر نشان می دهد عجیب و غریب است.

مبارزه با Cavuto و Stoddard تنها کسی نیست که تهمت برداشت با بعید است هدف خود را در طول راهپیمایی در روز پنج شنبه. او همچنین در زمان umbrage در این واقعیت است که این فیلم که برنده بهترین عکس در اسکار, انگلتولید شد در کره جنوبی.

“راستی چقدر بد شد جوایز اسکار در این سال؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته باعث طرفداران خود را (دوباره) شکستن در بوس. “و برنده یک فیلم از کره جنوبی! چه جهنم بود که همه چیز در مورد ؟ ما به اندازه کافی مشکلات با کره جنوبی با تجارت در بالای آن است که آنها به آنها را بهترین فیلم سال؟”

“بیایید بر باد رفته. می, ما, مانند, بر باد رفته , پشت, لطفا؟” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. (انگل را ما توزیع کننده نئون, شات پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات با یک صدای جیر جیر در مورد زیرنویس فیلم گفت: “قابل فهم او نمی تواند به عنوان خوانده شده.”)

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس در زمان هدف براد پیت برای quip او در مراسم اسکار, انتقاد جمهوری خواهان مجلس سنا را مسخره رویکرد به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

“و سپس شما باید براد پیت — من هرگز از طرفداران بزرگ خود را — او گفت: کمی عاقل پسر بیانیه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “کمی عاقلانه ، او کمی عاقلانه مرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آن است که توسط goading طرفداران خود را به booing نو جوان آب و هوا فعال گرتا Thunberg چرا که او انتخاب شد و بالاتر از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مجله فرد از سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای باراک اوباما به استیضاح (“ما باید استیضاح او!”) در حالی که همچنین با در نظر گرفتن اعتبار برای اوباما قانون را امضا و به قانون. و سپس او بسته همه چیز را با برجسته که خود را زیر سهام بسیاری از ویژگی های با فرقه.

“سی ان ان بالا رفت و به یک زن — ‘چه آن را برای شما به ترک جمهور؟’ — “من نمی روم او را!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: paraphrasing یک مکالمه او در تلویزیون دیدم. “‘آیا شما بماند اگر او کسی در وسط خیابان پنجم?’ و به نظر می رسد — ” خوب این بستگی دارد به همین دلیل او را به ضرب گلوله!'”

هر چند بسیاری از آنچه تهمت و گفت: آیا در کلرادو اسپرینگز سخت بود را به طور جدی برخی از آن سخت نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به “قفل و او!” شعارهای نشان می دهد هیلاری کلینتون خواهد اعدام شده اند اگر او یک جمهوری خواه است. او sensationalized محلی جرم و جنایت داستان به اهریمن جلوه دادن مهاجران مستند نشده. او به شوخی در مورد خدمت بیش از دو دوره در دفتر دروغ در مورد رای گیری در کلرادو و یک بار دیگر به نمایش ضعیف جهل در مورد تاریخ آمریکا و انرژی های تجدید پذیر (در میان موضوعات دیگر).

تلفیق بین مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع و دموکراتیک ریاست جمهوری بحث قرار گرفت که شب قبل از آورده سهام از سال 2020 انتخابات به استارک امداد. در یک طرف یک گروه از سیاستمداران است که با وجود معایب خاص خود را به نظر می رسد حداقل مایل به شرکت در بحث و گفتگو در مورد مسائل مهم مؤثر بر مردم است. در طرف دیگر یک وقت اختصاص داده است که بیشتر انرژی عاطفی به پلیس فاکس نیوز را پوشش او و گرفتن اموال بیش از slights از مشاهیر از او به هر چیز دیگری.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>