مغلوب ساختن پیشی جستن “باز گشت جشن” در تولسا تحت الشعاع قرار توسط COVID-19 تشخیص و تا حد زیادی خالی عرصه

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale روز دوشنبه در توییتی که بیش از 1 میلیون نفر تا به حال ثبت نام برای بلیط به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار به کرات رالی در پایان هفته در Tulsa, Okla.

دو ساعت قبل از رویداد لگد کردن کمپین فرستاده شده بیش از 1 میلیون پیام متن: “بزرگ به آمریکا باز گشت جشن تقریبا در اینجا! هنوز هم وجود دارد فضا!”

تبلیغات:

در مجموع کمتر از 6,200 مردم نشان داد تا به تماشای رئیس جمهور صحبت می کنند در 19,000-صندلی BOK عرصه با توجه به تولسا آتش نشانی. آن را طولانی نیست قبل از Infinite کاربران و طرفداران کره جنوبی موسیقی پاپ شناخته شده به عنوان K-pop نشان داد که آنها تا به حال ساخته شده و رزرو با هیچ برنامه ای برای نشان دادن به عنوان بخشی از یک ترول آغاز شده توسط یک زن 51 ساله مادر بزرگ در فورت داج, Iowa.

“این رویداد در ایالت اوکلاهما باور نکردنی” مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او انتظار می رود از 40000 نفر شرکت افتخار در کاخ سفید فقط قبل از خروج در دریایی یکی. “جمعیت باور نکردنی. آنها دیده نمی شود هر چیزی مانند آن را و ما را در حال حاضر وجود دارد. ما شما را امیدوارم خوب بیان. ما قصد داریم برای دیدن بسیاری از مردم بزرگ — بسیاری از دوستان است. و بسیار است که آن را خوب است؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن مطلع شد و مسیر این رالی که شش کمپین کاربرانی که جلو رفتم به دبستان این رویداد تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. دو عوامل سرویس مخفی نیز آزمایش مثبت است. توسط یک نیروی هوایی فرود در Tulsa, کمپین لغو کرده بود سخنرانی تهمت بود میله میله برای تحویل در سرریز زیادی که در آن همه 25 نفر جمع شده بودند.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای استفاده از این تجمع برای تزریق زندگی جدید را به مبارزات انتخاباتی خود و شخصی خود سیستم که در ابتدا پژمرده به عنوان رویدادهای کمپین متوقف شد توسط coronavirus محدودیت و بعد از آن بارها انتقاد خود را برای پاسخ به همه گیر و مرگ جورج فلوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh سرزنش معترضان ادعا که آنها تا به حال مرعوب شرکت کنندگان و مسدود شدن دسترسی به دروازه و فلز.

“رادیکال معترضین همراه با یک یورش شدید از رسانه ها اقدام به ترساندن خاموش رییس جمهور, حامیان” او در بیانیه ای گفت. “ما مفتخریم که هزاران نفر که در آن گیر کرده است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی همان پیام از این مرحله در آغاز سخنرانی خود.

“شما رزمندگان,” او گفت: این گروه جمع آوری شده در خاکستری عرصه اتوموبیل در مقابل او را سرزنش “اراذل و اوباش” برای نازک گله.

“ما تا به حال برخی بسیار بد مردم خارج است. آنها انجام می دهند چیزهای بد,” او اضافه شده است. “اما من واقعا آن را درک.”

تبلیغات:

اما خبرنگاران بر روی زمین گفت: آنها نمی بینم هر گونه خشونت و یا مسدود ورودی. و تولسا پلیس تنها گزارش یک دستگیری: یک زن و یک “من نمی توانم نفس بکشم” تی شرت که شنبه در پارکینگ در تظاهرات مسالمت آمیز تا زمانی که این کمپین دستور داد او را حذف او از این رویداد خصوصی. او تا به حال یک بلیط.

هر چند تهمت با هدف استفاده از رویداد انرژی برای جدا کردن روح از مبارزات انتخاباتی خود از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به دنبال چه بود و بی هدف و بدبین آدرس که دو ساعت به طول انجامید. هنگامی که او greatest hits شکست خورده به زمین — مسابقه-baiting “جعلی اخبار” media — مغلوب ساختن پیشی جستن خود را رها پیروز نبرد گریه و فرود به مشاهده ایستاده معمول در مورد اخیر شخصی نارضایتی که در زمان مرز در کمدی بزن و بکوب.

رئیس جمهور تمسخر رسانه ها و بی نام دموکرات ها برای برداشتی غلط خود سلامت جسمی در خود غرب نقطه شروع آدرس اثبات به جمعیت که او در واقع می تواند راه رفتن در روی سطح شیب دار و نوشیدن یک لیوان آب با یک دست. مغلوب ساختن پیشی جستن صرف یکی از هشت دقیقه “rampgate” با توجه به تحلیل واشنگتن پست. بزرگترین تشویق خط از شب در واقع زمانی بود که او خود به خود chucked خالی جام, یک حرکت است که ممکن است محصور احساسات خود را در مورد شب.

تبلیغات:

این تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن را برای اولین بار پس از 2 مارس محکوم شد تقریبا از شروع. رئیس جمهور جلب واکنش شدید برای تاریخ و محل: Juneteenth یا جشن زمانی که سیاه و سفید آمریکایی ها رعایت استقلال خود را از بردگی و تولسا این سایت یکی از خونین ترین طغیان نژادپرستانه و خشونت علیه آمریکایی های سیاه و سفید در تاریخ ایالات متحده است.

منتقدان این را دیدم به عنوان یک ترول به عمد تشدید گسترده خشم و انزجار خود را bellicose پاسخ به سراسر کشور تظاهرات مورد خشونت پلیس که شامل پارگی-کشتار با گاز مسالمت آمیز معترضان به طوری که او می تواند یک عکس با یک کتاب مقدس در مقابل یک کلیسا. اگر آن را یک ترول معلوم بود که آیا رئیس جمهور تا به حال مطلع شده است.

“من چیزی خوب: من Juneteenth بسیار معروف” او گفته وال استریت ژورنال این هفته است. “این در واقع یک رویداد مهم — مهم زمان است. اما هیچ کس هرگز از آن شنیده بود.”

تبلیغات:

اما تهمت سخنرانی انجام نشده است Juneteenth این تولسا قتل عام و یا فلوید. او گفته است که مخالفان سیاسی خود را به حال شرکت تصمیم گرفتند جنبش اعتراضی در تلاش برای تقسیم کشور است.

“این unhinged جناح چپ و اوباش در تلاش است به خرابگری تاریخ ما بی حرمت آثار ما — ما آثار زیبا — پاره کردن ما مجسمه و مجازات لغو و آزار و اذیت کسی است که مطابق با خواسته های خود را به صورت مطلق و کنترل کل. ما نه منطبق,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعیت کشیدن نادر تشویق.

“و مردم ما تقریبا به خشونت اما اگر آنها تا کنون شد که این امر می تواند وحشتناک, وحشتناک روز برای طرف دیگر,” او اضافه شده در آشکار اشاره به دومین جنگ داخلی.

این whataboutism کاهش یافت و با صدای رسا تخت که آن را به بایدن که مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر به چالش کشیده در یک سطح شخصی رد حریف خود را به عنوان ذهنی و جسمی نامناسب به اجرا در برابر او همچنین در ارتباط با عدالت اجتماعی جنبش فراگیر در کشور است.

تبلیغات:

“تقریبا هر سیاست است که صدمه دیده است آمریکایی های سیاه و سفید برای آخرین نیم قرن جو بایدن حمایت کرده است و یا تصویب,” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد. “من انجام داده اند بیشتر برای جامعه سیاه و سفید در چهار سال پس از آن جو بایدن انجام داده است و در 47 سال است.”

رئیس جمهور همچنین احساس مجبور به دریچه مورد coronavirus بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی که تهدید کرده است دست به دستبند رئیس جمهور به لحاظ سیاسی ناخوشایند واقعیت برای ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال طفره رفتن از مسئولیت برای تقریبا هر بعد از همه گیر سنجاق تقصیر را به گردن دولت چین برای گسترش جهانی ویروس است که به کشته شدن نزدیک به 120,000 آمریکایی و حمله به دموکرات ها برای حفظ اقتصاد از دولت بسته شده است.

“ما حسادت از جهان است . . . و پس از آن طاعون در آمد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خواستار متحده برای بازگشایی, با وجود این واقعیت است که تمام 50 است و باید مراحل پس ممکن است.

تبلیغات:

“ما در حال رفتن به تا, تا, تا,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین داستان تخیلی همه گیر خود را به عنوان عفونت اعداد باید دوباره شروع به سنبله.

“شما می دانید تست یک شمشیر دو لبه است,” او گفت: مخاطبان است.

“هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مردم است. شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاره اوج. “بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن لطفا.”

تبلیغات:

کاخ سفید بلافاصله رفت و برگشت انفجاری اعتراف اطمینان عمومی که رئیس جمهور تنها شده بود شوخی کرده است.

برخی از تولسا تهمت حامیان ممکن است باید خندید. محلی مقامات بهداشت عمومی را مطرح کرده و هشدار در مورد تجمع تمام هفته گفت: شهرستان بود تجربه خود بزرگترین سنبله در موارد و مرگ و میر.

“COVID است که در اینجا در تولسا” بهداشت مدیر گروه دکتر بروس دارت هشدار داد. “این انتقال بسیار کارآمد است.”

“من در مورد توانایی ما برای محافظت از هر کسی که حضور زیادی داخل رویداد و من نیز در مورد توانایی ما برای اطمینان از رئیس جمهور باقی می ماند امن به عنوان خوب,” او گفت او مایل است که این تجمع بود به تعویق افتاد.

که خطر ممکن است منصرف مسئولین بیش از K-pop, ترول که باد مبارزات انتخاباتی اعتماد به نفس در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان شب شکست از تریبون.

“تا کنون امشب من متوسط” او منعکس شده است.

و این ممکن است که تولسا نبود ترول, بعد از همه. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده اوکلاهما با 36 امتیاز در سال 2016 و هیچ دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است به اجرا درآمد دولت از سال 1964.

اما اگر این کمپین در واقع انتخاب این محل به عنوان صمیمی ترین, امن ترین فضا به مرحله رئیس جمهور swaggering بازگشت به ملی مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن بیهوده گویی ممکن است به پایان رسید با سخنرانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>