مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف راجر سنگ جمله آشکار فساد: او را دور با آن

من فکر نمی کنم وجود دارد هر کسی در این کشور بود که واقعا تعجب است که رئیس جمهور تهمت تبدیل خود را خوب رفیق راجر سنگ جمله است. من فکر می کنم ما ممکن است انتظار یک استراحت کامل اما از آنجا بود که بنا به گزارش ها مقاومت بسیار در دولت تهمت ممکن است تصمیم گرفته اند که تخفیف قبل از انتخابات و پس از آن عفو پس از آن نگاه مانند یک مصالحه منطقی.

قطعا تهمت بود هرگز اجازه رفتن به سنگ رفتن به زندان است. سنگ ساخته شده اطمینان حاصل کنید که. هفته گذشته گفت: روزنامه نگار Howard Fineman:

تبلیغات:

من تا به حال 29 یا 30 گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مبارزات انتخاباتی دوره است. او می داند که من تحت فشار زیادی را بر او روشن. آن را کاسته وضعیت من بطور قابل توجهی. اما من نمی. آنها می خواستند مرا به بازی یهودا. من خودداری کرد.

من کاملا مطمئنم که تهمت کردم که پیام با صدای بلند و روشن است. پس از همه, او مربی بود روی Cohn بدنام وکیل و دلال مشتریان که شامل بهداشت ، جوزف مک کارتی و انجمن های کارمین Galante و “چربی تونی” سالرنو در میان دیگر شخصیت های نا مشروع. کوهن همچنین مربی راجر سنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند مسلط گانگستر لهجه محلی:

او گفت: “فاکس و دوستان” میزبان در سال 2018 چه او از افرادی که از همکاری با مراجع:

تبلیغات:

آن را به نام “کوه در می رم” و آن را تقریبا باید غیر قانونی است. من می دانم همه چیز در مورد کوه در می رم. برای 30 40 سال من شده اند تماشای باله. همه چیز فوق العاده است و سپس آنها را به 10 سال زندان و آنها تلنگر در هر بعدی بالاترین یکی است و یا به عنوان بالا به عنوان شما می توانید.

راجر سنگ ساخته شده مطمئن شوید که در روز فقط قبل از او مجموعه ای به رفتن به زندان است که رئیس جمهور درک دقیقا آنچه که او نیاز به انجام. تهمت می داند که سنگ بسیار خوب و قابل درک آنچه که او قادر بود. سنگ ممکن است به راحتی تصمیم گرفته اند به تلنگر اگر تهمت نمی آمد از طریق. آنها شناخته شده هر یک از دیگر تا زمانی که هر سنگ در مغلوب ساختن پیشی جستن لزوما باید چیزی برای انجام با روسیه بررسی است. سنگ می داند که در آن بسیاری از اجساد به خاک سپرده شد. او کمک کرد تا دفن بسیاری از آنها.

او نگران نیست. پسر خود را مغلوب ساختن پیشی جستن آمد اگر چه در برابر خواسته های خود را در کاخ سفید مشاور رئیس ستاد علامت مراتع و حتی خود را بالا مرید دادستان کل لایحه Barr. شما می توانید تصور کنید که چگونه ناراحت Barr شده اند باید بعد از او به چنین طول های بزرگ به سنگ جمله کاهش می یابد که او باعث این قیام در وزارت دادگستری و به طور دائم خود را نابود شهرت. او بدیهی است که فکر می کردم او می خواهم کمک مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان را به اندازه کافی اما این کافی نبود.

شما به یاد بیاورید که بر ادعا کرد که رئیس جمهور نمی سفارش او را به آن را انجام دهد و آن را فقط یک تصادف مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی این صرف ساعت قبل از بر تصمیم:

تبلیغات:

هنگامی که خبرنگاران خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از آخر هفته که چرا او را بر مشاوره به رفت و آمد سنگ را از جمله تهمت پاسخ داد: “او نمی گویند که. هیچ وکیل طور کلی در مورد یک یا دو هفته پیش تا به حال ساخته شده بیانیه ای اما که بود طولانی قبل از هر کسی می دانستم که آنچه که من قرار بود انجام دهد.”

در واقع بود که قبل از سنگ روشن ساخته است در هفته گذشته که او را نه برای انجام حتی یک روز زندان هم. خود را یادآوری است که خود را “وضعیت” خواهد بود بسیار بهبود یافته است اگر او در مغلوب ساختن پیشی جستن به سمت چپ جایی برای تفسیر.

تبلیغات:

سنگ هیچ پل Manafort تهمت سابق انتخابات ریاست جمهوری که صرف چندین ماه در زندان قبل از اینکه مجاز به خدمت خانه حبس با توجه به همه گیر. Manafort ایستاده بود تا دادستان و تهمت به او اجازه نشستن پشت میله های زندان. اما پس از آن Manafort تنها می دانستم که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه و احتمالا نمی تواند همان حجم از خاک در او که سنگ است. (بعلاوه Manafort تا به حال دلایل خود را برای clamming تا یعنی برخی عصبانی روسی تبادل نظر پرنیان به او بدهکار مقدار زیادی از پول.)

سنگ تخفیف اعلام شد غیر معمول به حداقل می گویند. در واقع این صدا خیلی شبیه صدای شیپور نقش برآب آن را در یک سری از توییت ها و کاخ سفید تصمیم گرفته است که در خدمت به عنوان یک مقام رسمی اعلام:

گذشته از نادرست تکرار مکررات از مولر تحقیقات که معمول بود Trumpian ترکیبی از ناله و سرزنش رئیس جمهور حمله به داور در سنگ دادگاه در اعلام رسمی شد که احتمالا یکی از بالاترین اعمال او تا کنون مرتکب شده — و این که واقعا چیزی گفته. درجه ای که خود منصوب “نظم و قانون رئیس جمهور” بی احترامی نظام حقوقی بی سابقه است. حتی گانگستر بدنام هستند بیشتر مدنی است.

تبلیغات:

اگر شما تعجب که چرا تهمت ممکن است تبدیل جمله به جای فقط عفو قدیمی خود دوستان روزنامه نگار مارسی ویلر با اشاره به این که یک تخفیف اجازه می دهد تا سنگ خود را حفظ پنجم متمم حق در برابر خود مقصر شماری که بدان معنی است که او نمی باید برای شهادت در برابر تهمت در هر ممکن است بیشتر رسیدگی در مورد تمام کسانی که تماس های تلفنی بین آنها — مکالمات است که از سنگ و به طور خاص ذکر شده در این مصاحبه با هوارد Fineman.

مبارزه حقوقی به بنیامین Wittes و Quinta Jurecic مشاهده شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی متعهد یکی دیگر از عمل انسداد عدالت است. آنها استدلال می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده پاسخ به رابرت مولر در مورد دانش خود را از ویکی لیکس توطئه بودند نهفته است که همچنین به طور خاص مربوط به جنایات راجر سنگ بود به جرم ارتکاب. روشن است از رکورد که تهمت بود سیگنالینگ به سنگ در طول نگه داشتن دهان خود را بسته است.

به تازگی unredacted صفحات مولر گزارش که. با توجه به مبارزه حقوقی:

تبلیغات:

[S]hortly پس از او را مشاهده کنید کسانی که پاسخ [به ویژه مشاور] این unredacted گزارش تهمت شروع به tweeting علنی در حمایت از سنگ — تماس او را “شجاع” و تبریک خود را “جرات” برای امتناع از شهادت.

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها همیشه مشکوک به حداقل می گویند. و پاسخ خود را به مولر به نظر می رسید کمتر از به طور کامل معتبر حتی زمانی که redacted گزارش برای اولین بار منتشر شد. اما به تازگی نشان داد متن روشن می سازد مولر را سوء ظن است که تهمت و دروغ در او نوشته شده است پاسخ — و سپس تحت فشار قرار دادند سنگ به شهادت به منظور جلوگیری از مولر از کشف که دروغ است.

به عنوان مولر قرار داده و آن را خشگی: “[T]او رئیس جمهور انجام, همچنین می تواند به عنوان منعکس کننده خود آگاهی است که سنگ می تواند با ارائه مدارک و شواهد که بر خلاف رئیس جمهور رد و لینک جمهور به سنگ تلاش برای رسیدن به ویکی لیکس.” ویژه مشاور نیز می نویسد که تهمت توييتها به سنگ — همراه با توییت خود انتقاد [مایکل] کوهن بود که پس از آن همکاری با محققان — “حمایت از استنتاج است که رئیس جمهور در نظر گرفته شده برای برقراری ارتباط یک پیام است که شاهدان عینی می تواند پاداش برای امتناع از ارائه شهادت نامطلوب به رئیس جمهور و تحقیر اگر آنها تصمیم به همکاری کنند.”

راجر سنگ رو پاداش او آخرین شب جمعه.

این باید یک impeachable جرم. اما دلایل من هرگز درک خواهد کرد که هیچ کس می خواست به زحمت با تمام شواهد انسداد عدالت در Mueller گزارش. من گمان می کنم وجود خواهد داشت کمی اشتها و به دنبال آن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک تقلید مسخره امیز.

رئیس جمهور ایالات متحده فقط اعمال قدرت قانونی خود برای ارتکاب جرم در چشم ساده. و یک بار دیگر او را دور با آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>