تهمت و تحقیر برای تخصص است که هدایت خود را Coronavirus پاسخ


Trump speaking at a podium open-mouthed with Pence behind him.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در آغاز خود را coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در کنار معاون رئیس جمهور مایک پنس.

Tasos Katopodis/گتی ایماژ

با کروناویروس جدید, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت یک بحران مواجه است که از خود ساخت و او پاسخ—بی اعتنا دفاعی, prevaricating همه سیاسی به نقطه کاریکاتور—نشانه بد برای برخی از نوع دیگری از بحران است که ممکن است به نزاع انداختن او و ما قبل از دوره.

در اوایل این ماه برنده دور دست تکان داد گزارش از این ویروس به عنوان یک نوسان گذرا است که “به طور معجزه آسایی” نابودی با آب و هوای گرمتر. این هفته در بازگشت به خانه از سفر خود به هندوستان, تماشای اخبار از مرگ عوارض مصرف صبح او در توئیتر خود نوشت:

رتبه های پایین خبر جعلی MSDNC (Comcast) & @سی ان ان انجام می دهند همه چیز ممکن است به Coronavirus نگاه به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای اگر ممکن است. به همین ترتیب خود را به انجام هیچ چیز دموکرات رفقا…. ایالات متحده آمریکا در شکل بزرگ!

مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود شعار افزایش بازار سهام به عنوان نقطه فروش خود را در انتخاب مجدد کمپین; که منطق او می ترسید یک توفنده بازار می تواند طلسم را شکست. ریاست جمهوری و مدال آزادی برنده Rush Limbaugh انباشت اشیاء بدست آمده در تماس با ترساندن عمیق دولت طرح اشاره کرد که نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی است که از میله Rosenstein سابق معاون دادستان کل که نقش برجسته ای در تحقیقات مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن روسیه اتصالات. (Limbaugh همچنین به اطلاع شنوندگان خود را که کروناویروس “است سرماخوردگی مردمی.”)

مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع است هر گونه مقامات بهداشتی از جمله CDC دانشمندان نظارت بر گیر از ساخت هر مکان اظهارات.

حتی مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان که فرش سوار. او شروع به انجام آنچه دیگر رئیس جمهور انجام داده اند در این شرایط: او شنیده ام یک جلسه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. پس از آن او در توئیتر خود نوشت: “ما باید بهترین کارشناسان در هر نقطه در جهان است و آنها در بالای آن 24/7.” اما پس از آن او در یک کنفرانس خبری و بازگشت به فرم انداختن خود احترام به کارشناسان مطرح او می خواهم به ندرت صورت گرفته به خصوص در هنگام قضاوت خود را بر خلاف منافع خود را.

در مورد خواسته r. schultze ، ادعا می کنند که گسترش ویروس بود “اجتناب ناپذیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فکر نمی کنم آن را اجتناب ناپذیر است.” سپس او آب گل آلود گفت: در مورد چشم انداز بزرگتر ایالات متحده شیوع “این احتمالا آن را احتمالا می تواند در یک سطح و یا آن را می تواند در یک سطح بزرگتر.” پس: “هر چه اتفاق می افتد, ما کاملا آماده شده است. ما بهترین مردم در جهان است. … ما بهترین مردم بهترین مردم در جهان است.”

در واقع r. schultze ، و دیگر مقامات CDC گفته بود ما محزون می خوانی underprepared. همانطور که برای داشتن “بهترین مردم” رسمی ظاهرا مسئول اقدامات اضطراری, چاد گرگ وزیر امنیت داخلی شهادت در روز سه شنبه که میزان مرگ و میر برای coronavirus حدود 2 درصد شبیه به آنفلوانزای معمولی. در واقع این نرخ برای آنفلوآنزای معمولی کمتر از 0.01 درصد—به این معنی که حتی اگر 2 درصد رقم دقیق بودند (که تخمین می زند که خارج از ووهان, چین, نرخ مرگ و میر است 0.7 درصد) افرادی که قرارداد coronavirus خواهد بود بیش از 200 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ است.

این یکی از دلایلی است که در میان بسیاری از, چرا داشتن بسیاری از اقدام اعضای کابینه—انتصاب که unvetted و بی توجه به هر کسی اما رئیس جمهور آنها را برای همیشه لطفا برای تستها—یک ایده خوب نیست.

پس گرگ شهادت تهمت قرار داده است معاون رئیس جمهور مایک پنس در هزینه نیروی کار برای مبارزه با کروناویروس گفتن دستیاران که پنس است “هیچ چیز دیگری را انجام دهد.” پنس مخالف است واجد شرایط برای این پست: زمانی که او فرماندار ایندیانا او تسهیل یک اپیدمی اچ آی وی توسط vetoing یک سوزن های برنامه در میان معتادان به مواد مخدر گفت: این امر تنها تشویق به استفاده از مواد مخدر.

نه تنها که اما اعضای این کارگروه عبارتند از: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow—که تقویت سوء ظن است که مغلوب ساختن پیشی جستن نگرانی اصلی این است که این اخبار از ویروس و آن اثر در بازار سهام نه ویروس خود را و اثر آن بر زندگی انسان. در یک توییت در روز دوشنبه و پس از این ادعا که ویروس “است که بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا و” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!” (پس از شش روز اسلاید S&P 500 است که 12 درصد پایین تر از اوج آن رسیده بود در فوریه. 19 سریع ترین اسلاید پس از بحران مالی 2008.)

ساخت بدتر مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع است هر گونه مقامات بهداشتی از جمله CDC دانشمندان نظارت بر گیر از ساخت هر گونه بیانیه های عمومی است. در عوض آنها به گزارش منحصرا به پنس پنل خواهد شد که دولت را تنها سخنگوی این موضوع.

ما در حال شروع به نگاه بسیاری مانند چین است.

همه این خواهد بود شگفت انگیز به جز که آن را منطبق مغلوب ساختن پیشی جستن الگو در برخورد با دیگر بخش های فدرال که در آن روسای جمهور گذشته باید با اتکا به هنگام مواجهه با بحران های مختلف انواع و الگوی خود را به عنوان آنجا که ممکن است برای جلوگیری از برخورد با آنها را در همه: به تقبیح, مستهلک و یا اخراج افرادی که تجربه و تخصص.

پس از grousing بیش از یک سراسیمگی از مقامات ارشد که گاهی اوقات به چالش کشیده به نظر او یا به او ناخوشایند اخبار مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر دارای بیشترین groveling ملی-تیم امنیتی در حافظه است. دیپلماتیک سپاه سردرگم با کاهش بودجه و سیستماتیک استفاده نامناسب است توخالی. غیر نظامی و متخصصان در پنتاگون را ترک کرده اند در droves. این اقدام مدیر اطلاعات ملی یک هک که انجام این شاهکار قابل توجهی از بیگانه ما برجسته ترین متحدان در حالی که خدمت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن سفیر ایران در آلمان و معاون سابق دستیار به Rep. Devin Nunes تهمت را سرسخت وفادار در کاپیتول هیل—دستور داده شده است برای تمیز کردن خانه” در سازمان سیا و دیگر سازمان های اطلاعاتی تبدیل آنها به Trumpian fiefdoms و پاکسازی گزارش خود از مخالفان است.

استیو Bannon تهمت سابق رئیس استراتژیست و هنوز هم خود را ایدئولوژیک ترغیب یک بار گفت: هدف او این بود که “تخریب اداری دولت است.” مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان است که به معنی از بین بردن تمام مراکز قدرت و نفوذ به جز دفتر بیضی و ضمایم وفادار به آن است. این چیزی است که او در حال انجام است. کابینه خود را, کارکنان خود و جمهوریخواهان در کنگره در حال دادن او را مهار رایگان. اما آنها دیسک خود را در گلوی این روند در یک بحران به خصوص این بحران هیچ کس مصون است از نابسامانی های بی کفایت استبداد.

می خواهید بیشتر سیاست پوشش از تخته سنگ ؟ در اینجا یک پیش نمایش از این هفته سیاسی Gabfest.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>