مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای فلسفه: حتی. آن را برای رفتن به واقعا زشت مردمی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد ساده اما او دارای یک فلسفه و آن را بسیار بدوی: حتی. او نگه داشته است آن را یک راز است. اخیرا او کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد قرار داده و آن را در “فکر بزرگ” خود را در سال 2009 کمک به خود کتاب قطور:

من از عاشق شدن حتی وقتی که من به پیچ با کسی. … همیشه حتی. هنگامی که شما در کسب و کار شما نیاز دارید برای به دست آوردن حتی با افرادی که پیچ شما. شما نیاز به پیچ آنها را به 15 بار سخت تر است. شما این کار را نه تنها برای به دست آوردن کسی که با خراب شما بلکه برای نشان دادن به دیگران که در حال تماشای چه اتفاقی می افتد به آنها را اگر آنها ظروف سرباز یا مسافر با شما. اگر کسی به شما حمله دریغ نکنید. برای jugular.

و او به ارمغان آورد که فلسفه به کاخ سفید است. پس از لایحه بر اشتباه تلفظ او را از همه اتهامات در Mueller گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:

تبلیغات:

وجود دارد بسیاری از مردم وجود دارد که باید انجام شود بسیار بسیار چیزهای بد خیلی بد چیزهایی که من می خواهم بگویم treasonous چیز بر علیه کشور ما است. و امیدوارم که مردم انجام داده اند از جمله آسیب به کشور ما — ما را از طریق یک دوره واقعا چیزهای بد اتفاق می افتد — آن را قطعا نگاه شود. من شده اند به دنبال آنها را برای مدت زمان طولانی و به من گفت: چرا آنها نگاه شده است ،

در حال حاضر جمهوری خواهان مجلس سنا آگاه هستند که او چگونه فکر می کند که چرا خود را مناسب hissy بیش از خانه مدیر آدام شیف با اشاره به یک گزارش خبری که تهمت بود گفت: او می خواهم که خود را “سر بر پیکس” اگر آنها به او خیانت شد بنابراین بدیهی است که ریاکارانه است.

من به ذکر این ویژگی از تهمت را برای مدتی و آن را همیشه به نظر می رسید به من تنها یک ماده از زمان قبل از او تصمیم گرفت از آن زمان به خارج کردن دستکش ، ما ممکن است در آن نقطه در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال سه رویدادهای این هفته در پی استیضاح محاکمه. آنها شده اند به تدریج بیشتر unhinged. در دولت از آدرس اتحادیه در سه شنبه شب روشن بود او به سختی نگه داشتن خود را تحت کنترل است. سخنرانی او را باب روز-نسخه جوید نشان می دهد که مبارزات انتخاباتی خود بود و در ابتدا به عنوان یک سوخته-زمین پایه استراتژی است. اما شما می توانید بگویید که او بسیار عصبانی است.

تبلیغات:

روز چهارشنبه او اجازه دهید خودش را برود. ظاهر می شود در صبحانه ملی نماز صبح او فراتر از مصر. مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در این رویداد نشان دادن همه در یک روزنامه با تیتر “تبرئه” و روشن ساخته است او به دنبال هر نوع آشتی. او گفت واشنگتن پست مقاله نویس آرتور بروکس بود که باور مسیحی اخلاق “دشمنان خود را دوست دارم” در سخنرانی خود “آرتور, من نمی دانم اگر من با شما موافقم.”

او به وضوح نمی کند. او رفت و به هر دو حمله میت رامنی و نانسی پلوسی خود را حرفه ای از ایمان و صادر محجبه تهدید مردم به او می گوید: دشمنان هستند اما در حال تظاهر به متحدان.

چند ساعت بعد او در یک سخنرانی رسمی قبل از دعوت مقامات جمهوری خواه و کارکنان در کاخ سفید است. بدون یادداشت و یا یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته او صرف ساعت جامد عصبانیت خود را تخلیه طحال در مورد سه سال گذشته:

تبلیغات:

ما تا به حال شکار ساحره آغاز شده است که بعد از ما آمد آسانسور — خودم و آینده ما بانوی اول. و هرگز آن را واقعا متوقف شده است. ما شده ایم که از طریق این شرکت برای بیش از سه سال است. آن بد بود. آن را فاسد بود. آن پلیس کثیف. آن leakers و دروغگو.

به عبارت دیگر این بود که تمام عیار MAGA تجمع برگزار شده در داخل کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن bragged و شکایت کرده و او را نفرین دشمنان و رسانه ها. اما به جای او star-struck, red-hatted پیروان کف زدن و شعار خود واشنگتن سرسپردگان شد مخاطبان — سناتورهای اعضای کابینه وکلا و کارکنان — همه آنها خندید و تشویق و تحسین را با همان شور خود را به عنوان نشئه تجمع را برانگیخت. به نام او بسیاری از نام خود را به تشکر از آنها را برای خود fealty و همه آنها basked در تب و تاب بودن خود اذعان.

که ممکن است نگران کننده ترین جنبه است که بسیار نگران کننده عملکرد است. انتقال از Trumpism به بالاترین سطوح حزب جمهوری خواه کامل است. که شامل تهمت فلسفه از انتقام. قوه مجریه خراب شده است برای مدتی اما در حال حاضر که سناتور جمهوریخواه را خوار خود را با رای خود به تبرئه رئیس جمهور آنها را تبدیل به فعال همکاران خود را در جریان توهین از دفتر.

تبلیغات:

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا گفت: در طبقه سخنرانی که او انتظار می رود برای تخطئه رای خود را به محکوم کردن رئیس جمهور است. کاخ سفید خود را مصرف سرب:

زمانی بود که سناتور را دور واگن در اطراف یکی از خود را دارند اما هیچ نشانه ای از آن است. حتی رامنی همکار یوتا سناتور مایک لی که تنها چند هفته پیش بود مبهوت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نهفته است به کنگره در مورد ترور ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی تقریبا غش با لذت وقتی که تهمت او را متوجه کاخ سفید به رویداد.

دادستان کل لایحه بار نشسته بود کنار Melania Trump, کف زدن و لبخند زدن بدیهی است که دست نخورده با مغلوب ساختن پیشی جستن خام توهین نسبت به سابق FBI کارکنان. در واقع بر تحویل هدیه ای دیگر به خود را حامی این هفته با صدور دستوری که او شخصا باید تصویب هر گونه رسیدگی به امور مالی مبارزات انتخاباتی جرم است که به وضوح به معنای به عنوان یک چراغ سبز برای مغلوب ساختن پیشی جستن و برای هر بلند پروازانه فدرال افسر که خاک بر مغلوب ساختن پیشی جستن از رقبا.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن کردم دور با اوکراین طرح. چرا که نه آن را داخلی و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دشمنان لیست ؟

در حال حاضر وجود دارد تحقیقات جدید از سابق FBI مدیر James Comey سابق و سرپرست اندرو McCabe. مشاور ویژه جان دورهام گزارش شده است که انجام “تحقیق و بررسی” به عنوان یک پرونده جنایی است که ممکن است شامل سابق جمهوریخواه.

در حال حاضر سنا گردش به دنده بالا به آزار و اذیت هانتر بایدن با یک سفر ماهیگیری به امور مالی خود را. عجیب دولت به طور کامل همکاری بدون هیچ گونه احضاریه فورا ارائه جمهوریخواه کمیته برخی از مهمترین بسیار نگهبانی مواد در وزارت خزانه داری. رند پل سناتور. R-Ky., به خواست ادعا اوکراین کاران در آمریکا هستند.

تبلیغات:

مدیر سازمان سیا Gina Haspel متوجه شده بود ایستاده و کف رئیس جمهور در دولت از آدرس اتحادیه استراحت در پروتکل های عادی که برای هر کسی در موقعیت او را به شدت بگمارند. این نشان می دهد که او بیش از حد ممکن است بر روی رئیس جمهور انتخاب مجدد تیم.

همه آنها ماگا در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی