مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus باهم


Trump turns sideways while speaking in the White House press room

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک جلسه در coronavirus همه گیر در کاخ سفید در روز سه شنبه.

درو Angerer/گتی ایماژ

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متمرکز است نه واقعیت. خود را به نگاه خوب و حفظ اعتماد به نفس در اقتصاد او fudged میزان این بیماری همه گیر کف فروش شواهد درمان اغراق آمیز در دسترس بودن آزمون و عنوان احتمال اقتصادی اختلال. او همچنین تشویق مردم به سرمایه گذاری در بازار سهام حتی به عنوان مقامات دولتی می دانستند که تا چه حد از coronavirus تهدید بی سر و صدا به فروش می رسد بخش هایی از پرتفوی خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن اعتیاد به مواد مخدره در مورد بازار نیست بدترین خود را فریب اما قابل توجه به دلیل بازار برای بیش از یک ماه نقل مکان کرد و مصرانه در جهت مخالف از آنچه که او نگه داشته و امیدوار کننده است. این نشان می دهد که چگونه مایل است برای حفظ و سرپا نگه داشتن یک داستان جعلی.

“بالاترین بازار سهام در تاریخ تا کنون!” رئيس جمهور توییتی در فوریه. 19. دو روز بعد پس از میانگین صنعتی داو جونز شروع به اسلاید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پیروان خود در یک تجمع در لاس وگاس “ما فقط آمار بالا با بازار سهام است.” در فوریه. 24 داو فرو 1,000 امتیاز به عنوان ویروس فلج اقتصاد چین و گسترش به کشورهای دیگر است. “Coronavirus بسیار تحت کنترل” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!” در فوریه. 26 به عنوان نشانه ای از عفونت افزایش در ایالات متحده داو رنج می برد یکی دیگر از 1000 نقطه رها کنید. اما تهمت شانه ای بالا انداخت که بازار “تا به حال یک روز بد; که دیروز بود.” این ویروس به او وعده داده شده که به زودی “از بین برود.”

تهمت و سرزنش تضعیف داو در رسانه های هیستری. CNN و MSNBC بودند “انجام همه چیز ممکن است به Caronavirus [sic] نگاه کنید به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازار” نوشته شده است. 26. “ایالات متحده آمریکا در شکل بزرگ!” دو روز بعد او را متهم به سی ان ان از تلاش برای “استوک ملی Coronavirus وحشت.” علت واقعی بازار, اسلاید, او معتقد بود که سرمایه گذاران می ترسند که مغلوب ساختن پیشی جستن نجات دهنده اقتصاد ممکن است از دست دادن به دموکرات ها. “بازار تمام خواهد شد بازگشت” او وعده داده شده. “من بعد از پیروزی در انتخابات, من فکر می کنم بازار سهام در حال رفتن به رونق مانند آن را هرگز بالندگی قبل از.”

در مارس 2, تهمت ملاقات با دارویی مدیران برای یک سخنرانی تلویزیونی بحث از امکان coronavirus درمان و واکسن. بازار رسید و رئیس جمهور مدعی پیروزی است. در یک رالی در کارولینای شمالی او thundered “امروز ما فقط تا به حال بزرگترین روز افزایش در بازار سهام در تاریخ!” اما اسلاید از سر گرفته و در مارس 9, تشکر به کاهش قیمت نفت و تشدید ویروس مربوط به سفر هشدارهای داو پایین بود یکی دیگر از 3000 امتیاز.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقصر این بازار ضرر و زیان در “خبر جعلی.” او را رد coronavirus که کمتر مضر از آنفولانزا که “هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد بر روی بروید.” در مارس 11, NBA به حالت تعلیق در آن فصل است. اما در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس آن شب مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت: “این یک بحران مالی است. این فقط موقت لحظه ای از زمان که ما غلبه خواهد کرد.” روز بعد او وعده داد که بازار سهام را “گزاف گویی بسیار بزرگ است.”

به عنوان بین المللی تجاری سفر متوقف تهمت استدلال absurdly که این امر کمک به اقتصاد است. او در زمان خود wrongheaded دگم در مورد تجارت—که قطع تجارت با کشورهای دیگر است به نحوی خوب چون شما در حفظ و بیشتر برای خودتان و اعمال آن ویروس بحران است. “من یک globalist,” او گفت: Sean Hannity در مارس 4 ساعت پس از ایتالیا تعطیل کردن همه مدارس. “اگر مردم می خواهند به صرف پول خود را در ایالات متحده به جای سفر به خارج از کشور, من بسیار خوب است که با. من فکر می کنم که فوق العاده است.” در مارس 6, تهمت بناحق “ما در حال رفتن به آمریکایی ها ماندن در خانه به جای رفتن و صرف پول در کشورهای دیگر. و شاید که یکی از دلایل این کار شماره ها خیلی خوب است.”

مارس 13, جمعه بود, یک روز خوب. که بعد از ظهر در مدت کوتاهی قبل از بازار سهام بسته مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی با مدیران شرکت های بزرگ در کاخ سفید به باغ گل رز. او ادعا کرد (به دروغ) که گوگل را “به سرعت” یک وب سایت آماده برای صفحه نمایش آمریکایی ها برای عفونت ممکن است و او پیش بینی کرد که این ویروس به زودی “شستشو از طریق.” بازار افزایش یافت. “بزرگترین افزایش بازار سهام در تاریخ” رئیس جمهور توییتی روز بعد. او اعلام کرد که کنفرانس مطبوعاتی موفقیت اشاره کرد که در حالی که او و مدیران انجام شد خود پپ بحث خود شرکت قیمت سهم افزایش یافته بود. دو روز بعد پس از دیگری از 3000 نقطه غوطه او وعده داده شده “هنگامی که این ویروس از بین رفته است من فکر می کنم شما در حال رفتن به یک بازار سهام مثل هیچ کس تا به حال ندیده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز عقب نشینی از صعودی پیام. هر زمان در بازار کاهش یافت, او فقط بهینه سازی اعداد به وخیم تر شدن وضعیت موجود نگاه خوب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشکوک است که او در مارس 2 جلسه با داروسازی مدیران در مورد درمان ممکن است تا به حال باعث تقویت بازار آن روز. بنابراین او تلاش بیشتر اعتیاد به مواد مخدره. در 19 مارس در یک کنفرانس مطبوعاتی و در تماس با فرمانداران او صحبت کردیم تا یکی از پیشنهاد مخدر کلروکين به عنوان یک “تغییر بازی” است که تا به حال نشان داده شده است “بسیار دلگرم کننده نتایج اولیه” و “رفتن به بود.” مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور پزشکی هشدار داد که شواهد برای کلروکين صرفا حدیثی و به آنها هشدار داد در برابر “امید کاذب.” اما تهمت ایستاده بود با اعتیاد به مواد مخدره”من حق زیادی” او اصرار داشت—و او ادعا کرد که “بازار سهام نابغه” با او ایمان کامل بهبود مالی. شکست ویروس “اتفاق خواهد افتاد بسیار زودتر از انتظار می رود در ابتدا” رئیس جمهور اعلام کرد در روز یکشنبه. “شما ببینید اقتصاد ما موشک وار رفتن … همه چیز را برای رفتن به محل سقوط. آن را بسیار زیبا خواهد بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز عقب نشینی از صعودی پیام. هر زمان در بازار کاهش یافت, او فقط بهینه سازی اعداد به وخیم تر شدن وضعیت موجود نگاه خوب است. در فوریه. 26 او اشاره کرد که داو در 28,000 شد و هنوز هم حدود 10000 امتیاز بالاتر از زمانی که او انتخاب می شوند. در تاریخ 6 مارس به عنوان فروش در ادامه گفت: بازار هنوز “تا 70 درصد است.” در مارس 12, پس از دیگری وحشتناک در هفته ادعای او این بود که “هنوز بسیار بالاتر از زمانی که من به اینجا رسیدیم.” و روز یکشنبه پس از تمام دستاوردهای تحت ریاست او محو شد او bragged که سرمایه گذاران تا به حال پول از دست داده. تریلیون دلار ثروت است که تا به حال ناپدید شد “همه کوسن” او با افتخار اعلام کرد.

توسط دوشنبه, کوسن رفته بود. داو کاهش یافت و به زیر 18,600 از دست دادن بیش از 1 ، 000 امتیاز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. بنابراین او جامعی به عمل است. نگران بازار, اسلاید, او اعلام کرد که بر خلاف توصیه های پزشکی که او در نظر گرفته شده برای بازگشایی کسب و کار است که بسته شده بود برای جلوگیری از گسترش ویروس. در روز سه شنبه بازار در پاسخ با یک جهش بزرگ و نسبت ناروا مدعی پیروزی است. “داو رسید بیش از 2,100 امتیاز. که تمام رکورد زمان” او جمع. سرمایه گذاران “ببینید که ما می خواهیم به کشور ما باز به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. … که یک عامل مهم من فکر می کنم امروز در تاریخی به دست آورید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از بازگشایی کسب و کار—مانند وعده های خود در مورد, درمان, وب سایت, تولید ویروس آزمون و اقتصاد آماده کردن “مانند یک موشک”—در مورد اعتیاد به مواد مخدره نه واقعیت. مانند هر مرد باهم, او به فروش می رساند اعتماد به نفس. او ممکن است غاز داو برای یک یا دو روز. اما دیر یا زود زمانی که وعده مطابقت ندارد واقعیت بازار می رود با واقعیت است. برای هفته ها از آن شده است در حال سقوط است. غنی مردم می دانستند حقیقت است. سناتور می دانستم که حقیقت است. افرادی که نمی آنهایی که بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>