مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus تلفات برآورد خود را در معرض شکست

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد یک گریم طرح در coronavirus همه گیر در چهار شنبه: حتی با اجتماعی فاصله از ما است که در حال حاضر انجام 100,000 تا 200,000 آمریکایی ها به احتمال زیاد به عنوان یک نتیجه از ادامه شیوع. “هنگامی که شما 100 ، 000 نفر که حداقل تعداد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این یک هولناک رقم است. که مردم بیش از همیشه در درگذشت یک سال از اچ آی وی/ایدز و مواد مخدر, استعمال بیش از حد تفنگ خشونت و یا تصادف با خودرو در ایالات متحده است. آن را بیش از تلفات آمریکا در طول جنگ ویتنام.

اما آن را نیز یک هولناک شماره در بخشی زیرا بسیاری از آن بود که به احتمال زیاد قابل پیشگیری است. اگر ما — از جمله تهمت و دولت — بهتر آماده برای بیماری های همه گیر در این کشور به احتمال زیاد اجتناب می تواند همیشه در حال صحبت کردن در مورد 100,000 تا 200,000 مرگ و میر.

برآورد مرگ و میر “بود و نه اجتناب ناپذیر” Céline Gounder متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک به من گفت. “اگر ما می خواهم شروع به پریدن کرد به قرارداد ردیابی و آزمایش اجتماعی فاصله و سیستم بهداشت و درمان آمادگی به عنوان به زودی به عنوان ما شنیده می شود گزارش ها از چین, ما می تواند در وضعیت های مختلف در حال حاضر.”

آمریکا گارد ملی سرباز به اطلاع بیماران در coronavirus مرکز آزمون در برانکس شهر نیویورک در تاریخ 28 مارس.
جان مور/گتی ایماژ

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن از ما تا به حال سال برای آماده سازی. با هشدار از رئیس جمهور باراک اوباما و فعالان مانند بیل گیتس آن را همیشه روشن است که امریکا آسیب پذیر به یک بیماری همه گیر. (Vox را یک کل قسمت در مورد آن برای Netflix بکشد.) برای بسیاری از, 2014-’16 شیوع ابولا در معرض خطر; جرمی Konyndyk که مشغول به کار در دولت اوباما در طول شیوع بیماری ابولا گفت: من او “آمد و دور از آن تجربه فقط کاملا وحشت زده در چگونه unready ما خواهد بود برای چیزی خطرناک تر از ابولا” که خوشبختانه نسبتا سخت برای انتقال.

در سال منجر به شیوع کروناویروس هر چند تهمت را از نگرانی های جدی است. دولت تعطیل کاخ سفید دفتر تا پس از شیوع بیماری ابولا که نظارت شیوع بیماری و بیماری های همه گیر. آن را بارها و بارها پیشنهاد کاهش به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و سازمان بهداشت و درمان (اگر چه کنگره تا حد زیادی رد آن کاهش). دولت با کاهش بهداشت عمومی موقعیت بود که به منظور کمک به تشخیص بیماری شیوع بیماری در چین که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد.

در آن زمان روشن شد که جهان رو به یک تهدید جدی در ماه های ژانویه و فوریه تهمت و دولت او بودند دوباره به کندی عمل می کنند. با وجود اعلام عمومی اورژانس بهداشت دولت موفق به ایجاد زیرساخت برای تست های سراسر کشور — برگزاری خصوصی آزمایشگاه تست با اداری و موانع نظارتی در حالی که ارسال خود را معیوب و کیت های آزمایش. دولت هیچ چیز از ماده واقعا به مقیاس تولید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای مراقبت های بهداشتی کارگران اجازه می دهد یک کمبود به ریشه است. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز نشده اهرمی کامل ممکن است از دفاع از تولید عمل به لوازم پزشکی به بیمارستان ها و درمانگاه است که باید آنها را به مبارزه با شیوع بیماری است.

شکست در تست به تنهایی عظیم است — یکی که باقی می ماند امروز. به عنوان دانشگاه جانز هاپکینز اپیدمیولوژی جنیفر Nuzzo گفته نیویورک تایمز “تا به حال ما در حال انجام تست های بیشتر از همان ابتدا و موارد قبل از آن ما خواهد بود در یک دور محل متفاوت است.”

در نتیجه شیوع است که به نظر می رسد بسیار متفاوت در آمریکا از معدود کشورهایی مانند کره جنوبی و تایوان که بهتر موجود Covid-19 بیماری ناشی از SARS-CoV-2 coronavirus.

این نه تنها در مغلوب ساختن پیشی جستن. برخی از آن پایین می آید به شانس — که coronavirus است که ظاهر در حال حاضر و پس کشنده و مسری است و بدیهی است که نه تحت هر رئیس جمهور را کنترل کنید. Konyndyk تجربه, تحت, اوباما نشان می دهد که دولت قبلی آماده نیست برای یک بیماری همه گیر است یا نه. کارشناسان و طرفداران استدلال می کنند که همه گیر آمادگی همراه با سلامت عمومی به طور گسترده تر است که به شدت با کمبود بودجه روبرو شده و نه فقط در آمریکا بلکه در سراسر جهان است. برخی از محلی و مقامات دولتی از جمله در شهر نیویورک و فلوریدا نیز underreacted به بحران ساخت آن بدتر است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن شاید بیش از هر رئیس جمهور تا به حال مقدار زیادی از هشدار در مورد آنچه در آمده بود. او حیف و میل تمام فرصت های داده شده به او را به انجام بهتر از ترک بسیار از اقدام تهاجمی است که به کاهش مرگ و میر — پایین از میلیون ها نفر کاخ سفید و کارشناسان می گویند ممکن است بدون مداخله — محلی و مقامات دولتی که به سادگی نمی باید رسیدن به دولت فدرال است.

بنابراین در حال حاضر 100,000 تا 200,000 آمریکایی ها به احتمال زیاد به مرگ است.

در هر مرحله از راه تهمت و دولت شکست خورده را به تهدید یک بیماری همه گیر به طور جدی.

تهدید بود و به خوبی شناخته شده از جمله به دولت فدرال است. دولت شبیه سازی و تمرینات قبل از وقوع نشان داد که وجود دارد بسیاری از مشکلات از عدم کافی PPE به ساده سردرگمی بین شهرهای متحده و بسیاری از سازمان های فدرال در مورد کسی که مسئول است در طول یک بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به خطرات توسط deprioritizing همه گیر مصلی. در سال 2018 و سپس–مشاور امنیت ملی جان بولتون اخراج تام Bossert یک میهن مشاور امنیت که واشنگتن پست گزارش داده است که “تا به حال به نام جامع biodefense استراتژی در برابر بیماری های همه گیر و بیولوژیکی حملات است.” سپس بولتون اجازه رفتن سر همه گیر پاسخ عقب Adm. تیموتی mary smith و بهداشت جهانی تیم امنیتی. تیم اداره بهداشت جهانی امنیت و Biodefense شد گروه اصلی در درون کاخ سفید برای pandemic آمادگی — و آن را هرگز جایگزین شده است.

رئیس جمهور تهمت به بررسی یک Covid-19 تست کیت توسعه یافته توسط آزمایشگاه ابوت در طول روزانه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید در مارس 30.
برنده McNamee/گتی ایماژ

در آن زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و بولتون گفت: کاهش مورد نیاز برای ساده کردن شورای امنیت ملی. اما آنچه آن را کارشناسان به من گفت که ترک ما unready برای بحران بزرگی مواجه شود در حال حاضر.

“پایه سیستم نیاز به در محل به صورت سراسری و ایالتی و محلی پاسخ” جن Kates مدیر بهداشت جهانی و ایدز سیاست در قیصر بنیاد خانواده قبلا به من گفت. “هنگامی که شما نمی ساحل کسانی که تا شما با شروع از ابتدا اما شما در حال گرفتن هر زمان.”

حتی پس از آن مشخص شد که این بیماری همه گیر کوروناویروس بود یک تهدید واقعی تهمت عنوان شیوع. او در مقایسه با رمان coronavirus به آنفولانزای فصلی که coronavirus است که در واقع بسیار مرگبارتر و بیشتر مسری از آنفولانزا. او به نگرانی در مورد ویروس “جعل.” او گفت: در تلویزیون ملی که بر اساس چیزی بیش از یک خود اعتراف کرد “قوز” این مرگ و میر از این بیماری بسیار پایین تر از مقامات بهداشت عمومی پیش بینی شده است. حتی پس از دولت او استناد اجتماعی فاصله دستورالعمل تهمت صحبت کردیم تا این ایده از انجام دور با آنها با عید پاک اجازه می دهد تا برای “بسته بندی کلیساها.”

Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه توصیف دولت در اوایل پیام به عنوان “عمیقا نگران کننده” و اضافه کرد که آن را “چپ این کشور به مراتب کمتر آمادگی بیش از آن را باید برای آنچه که بسیار قابل توجه و چالش های پیش رو.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تن را در هفته های اخیر. او در نهایت گسترش خود را وظیفه نیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق آوریل است. روز سه شنبه او رفت و پس از این ادعا — که دوباره او بارها و بارها قبل ساخته شده — که coronavirus است مانند آنفولانزا: “این آنفولانزا. آن را باطل,” او گفت:.

اما با این حال مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است احساس کنید در حال حاضر دولت خود را شکست و به این تهدید جدی اولیه در سمت چپ این کشور بسیار بدتر محل.

اخیر تحقیقات توسط نیویورک تایمز در معرض چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موفق به مقیاس تست. CDC توسعه خود آزمون برای coronavirus — به ظاهر به یک آزمون دقیق تر از آنچه در دسترس بود از جاهای دیگر — اما این تست معلوم شد که معیوب و CDC در زمان هفته به ارائه راه حل. در همین حال دولت قرار داده تا تمام انواع موانع نظارتی که مانع خصوصی labs از نورد آزمون خود را.

نتیجه: ما تنها تست حدود 100 نمونه در روز تا اواسط ماه فوریه با توجه به بار.

این بار به این نتیجه رسیدند “در سراسر دولت [کارشناسان] گفت: سه سازمان مسئول برای شناسایی و مبارزه با تهدیدات مانند coronavirus موفق به آماده سازی به سرعت به اندازه کافی. حتی به عنوان نگاه دانشمندان در چین و صدا آلارم هیچ یک از سازمان های مدیران منتقل ضرورت نیاز به خار بدون نگه می دارد-منع دفاع است.”

این شکست به تنهایی محکوم به ما بسیار بزرگتر شیوع آمریکایی ها مجبور به تکیه به مراتب بیشتر اجتماعی فاصله رنج می برند و بسیاری از مرگ و میر. که به دلیل تست بسیار مهم است به خصوص در مراحل اولیه به محدود کردن شیوع: اول, آن اجازه می دهد تا مقامات بهداشت عمومی شناسایی افراد بیمار آنها را منزوی و خود را ردیابی تماس های اخیر را به مطمئن شوید که این افراد بیمار نیست و آنها را به قرنطینه نیز هست. دوم تست اجازه می دهد تا مقامات تشخیص آن مکان ها سخت ترین ضربه و در نتیجه نیاز به بیشترین توجه و کمک کند.

حتی امروز تست یک مشکل باقی می ماند. مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) گفت: این هفته که تهمت ادعا می کنند که تست دیگر مشکل است “درست نیست” و ایالات متحده هنوز هم “پرواز کور” با توجه به ناکافی تست.

تست تنها یک مثال در میان بسیاری از. این کشور نیز دچار کمبود PPE برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و هواکش برای درمان. هر دو مشکلات بودند بارها و بارها مطرح شده در شبیه سازی pandemic اما دولت فدرال موفق به پر کردن آن استراتژیک ملی ذخایر و موفق به مقیاس تولید داخلی و زنجیره تامین. حتی در حال حاضر تهمت خودداری کرده است به استفاده از تمام قدرت دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد دولت فدرال به تقاضای بیشتر از تولید داخلی این کالا (اگر چه آن را می خواهم احتمال را حداقل هفته برای این تولید به مقیاس).

فقدان تجهیزات پزشکی یکی از دلایلی است که کارشناسان نگرانی آمریکا نمی خواهد که مراقبت های بهداشتی ظرفیت برای مقابله با سیل Covid-19 بيمار منجر به بیماری و درد و رنج و مرگ به علت ناکافی درمان است.

دوباره بسیاری از این می رود به آماده سازی ضعیف در سال های قبل از Covid-19 همه گیر — و در واقع سال ها قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بود — اما تهمت و دولت او موفق به تهیه حتی یک بار تهدید coronavirus روشن شد.

این نتایج نیست اجتناب ناپذیر است. کشورهای دیگر بودند که تهاجمی تر در اوایل به نظر می رسید خود را به کاهش بالقوه عوارض مرگ.

فقط یک نگاهی به این نمودار مقایسه Covid-19 موارد بین کشورهای مختلف و مکان:

ما را به سیر در این نمودار نمایی است: تعدادی از موارد است که به وضوح به افزایش است هر روز. اما در حالی که ما موارد به نظر می رسید به منفجر شدن حدود دو هفته پس از 100 مورد چند مکان مانند کره جنوبی و تایوان و هنگ کنگ موفق به خود را صاف منحنی با زود اقدام تهاجمی در حدود همان زمان.

کره جنوبی را به عنوان حداکثر فیشر و چو سنگ-Hun در گزارش نیویورک تایمز با بسیاری از تست. در حالی که ما هنوز در اکثر 100 آزمون در روز کره جنوبی بود و پمپاژ آنها را در هزاران نفر اگر نه ده هزار نفر در روز است. این اجازه مقامات در کره جنوبی به شناسایی که در آن شیوع بیماری اتفاق می افتد و شامل آنها — به خصوص توسط مردم به جداسازی و قرنطینه همراه با برخی از محدودیت در حرکت, مسافرت و معاشرت — قبل از همه چیز بیش از حد خارج از کنترل است.

ما بدیهی است که نه کره جنوبی. آن را بسیار بزرگتر و وسیع تر و پرجمعیت تر. اما کره جنوبی تجربه نشان می دهد که تهاجمی تست به عنوان یک مثال می تواند کمک شامل coronavirus. آمریکا به دلیل تهمت و دولت را شکست درست نیست که قابلیت های کره جنوبی را در اینجا.

وجود دارد مقدار زیادی از شواهد دیگر که زود اقدام تهاجمی می تواند کمک به مهار شیوع. در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر برخی از شهرهای آمریکا در زمان سریع اقدام قاطع در حالی که دیگران نمی. یک مطالعه سال 2007 در PNAS در معرض نتایج مختلف در سنت لوئیس که به سرعت محدودیت های تحمیل شده به نیروی اجتماعی فاصله و فیلادلفیا که نمی, در این گفتن نمودار:

A chart showing the death rates of Philadelphia and St. Louis during the 1918 flu pandemic. PNAS

این مطالعه به این نتیجه رسیدند که “شهرستانها که در آن چند مداخلات اجرا شده در مرحله اولیه این بیماری همه گیر در حال اوج نرخ مرگ ≈50 درصد کمتر از کسانی است که نیست و تا به حال کمتر-شیب منحنی اپیدمی. شهرستانها که در آن چند مداخلات اجرا شده در مرحله اولیه این بیماری همه گیر نیز نشان داد که روند به سمت کاهش تجمعی بیش از حد و مير اما تفاوت کوچکتر بود (≈20%) و کمتر از نظر آماری قابل توجهی از آن برای اوج نرخ مرگ.”

اگر تهمت عمل کرده بود زودتر از ما می توانست تا به حال شانس بهتری در تکرار نتایج حاصل از سنت لوئیس در سال 1918 و یا کره جنوبی در سال 2020 است. اما لحظه ای که گذشته است و آمریکایی ها در حال حاضر رو به مرگ به طور بالقوه صدها نفر از هزاران نفر از دوستان خود و خانواده و همسالان به عنوان یک نتیجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>