مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus پاسخ یک شکست های خود را با استانداردهای


Trump in front of a bunch of American flags

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نورفولک ویرجینیا در روز شنبه.

کوین لمرقو/ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آن را ناعادلانه به انتقاد از پاسخ او به این بیماری همه گیر کوروناویروس. هیچ کس نمی تواند دیده می شود این بحران در آینده او استدلال می کند و هیچ رئیس جمهور می تواند عمل کرده و با سرعت بیشتری. اما این که چگونه برگ برنده مذاکرات در مورد دیگر رهبران. او را محکوم فرمانداران شهرداران و روسای جمهور قبلی برای عدم در نظر او به آماده شدن برای حوادث و یا پاسخ به اندازه کافی به آن است. “همه چیز من در زمان بیش از یک ظرف غذا بود” او fumed در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه. “آن کشور شکسته در بسیاری از راه.”

در خصوص تهمت می گوید رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو باید پیش بینی کرده اند که ایالت نیویورک خواهد نیاز به هزاران اضافی هواکش. و او را متهم سابق باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا از حرکت بیش از حد به آرامی در برابر آنفولانزای خوکی در سال 2009. هر دو شکایت ریاکارانه. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به مراتب واضح تر هشدار نسبت به کومو انجام داد و او رفت به مراتب آهسته تر از اوباما انجام داد. با استانداردهای تهمت امر به دیگران خود را coronavirus پاسخ یک شکست است.

روز سه شنبه در یک فاکس نیوز مصاحبه تهمت excoriated کومو. “نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو رد خرید [a] توصیه می شود 16,000 هواکش در سال 2015 برای همه گیر” رئيس جمهور گفت: خواندن از یک جناح راست وبلاگ پست. مغلوب ساختن پیشی جستن و تاب داستان این ادعا که کومو یک فرصت برای خرید هواکش “در قیمت بسیار پایین و او آن را.” “او باید دستور هواکش گفت:” رئيس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال داستان اشتباه است. در نوامبر 2015, جدید وزارت امور خارجه نیروی کار گزارش داد که اگر دولت تا به حال به اندازه کافی هواکش برای مدیریت متوسط شیوع آنفولانزای آنها نمی تواند کافی در این رویداد از “شدید اضطراری برای بهداشت عمومی در مقیاس 1918 همه گیر آنفلوآنزا.” در این گزارش محاسبه شده است که در “شدید آنفلوانزای همه گیر وجود دارد که به احتمال زیاد پیش بینی کمبود هواکش (-15,783) در اوج هفته تقاضا است.”

در این گزارش خطاب به یک سناریو است که تا به حال دیده شده است و در نزدیک به یک قرن است. آیا این تصور از بحران کنونی و طرح آن از یک کمبود و زیر برآورد صادر شده توسط نیویورک این هفته است. نه این گزارش توصیه به خرید بیشتر هواکش. در مقابل آن به این نتیجه رسیدند که اگر دولت بودند ضربه شدید و همه گیر “خرید اضافی هواکش فراتر از آستانه صرفه جویی خواهد شد اضافی زندگی می کند چرا که وجود خواهد داشت نه یک تعداد کافی از کارکنان آموزش دیده و به آنها عمل می کنند.” این گزارش اضافه شده است که خرید بسیاری از هواکش در آماده سازی برای یک فرضی فاجعه خواهد فشار “بودجه جاری و مداوم هزینه های مراقبت سلامت.”

تهمت نیز دروغ در مورد اوباما ، در مارس 4, او ادعا کرد که اوباما “نمی هر چیزی در مورد” شیوع آنفولانزای خوکی 2009. در مارس 12, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هیچ چیز انجام شد برای یک دوره طولانی از زمان که مردم در حال مرگ بودند همه جا.” در مارس 13, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اوباما تیم “شروع به فکر کردن در مورد تست هنگامی که آن را بیش از حد دیر است.” و در روز پنج شنبه تهمت گفت: Sean Hannity, “آنها در عمل بسیار بسیار دیر است. آنها فوق العاده دیر است.”

هیچ یک از این درست است. 2009 شیوع آغاز شده در مکزیک است. دولت مکزیک گزارش آن را به سازمان بهداشت پان آمریکا در تاریخ 12 آوریل آن سال. دو روز بعد مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بررسی یک نمونه در ایالات متحده و در مارس 15, CDC مشخص بود این بود آنفولانزای خوکی. در آوریل 22, CDC فعال آن مرکز عملیات اضطراری. در مارس 26, وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و شروع به ارسال داروهای ضد ویروسی و تجهیزات حفاظت شخصی را تحت تاثیر متحده است. در 30 آوریل دولت اوباما از کنگره خواسته برای 1.5 میلیارد دلار برای مبارزه با ویروس. توسط مارس 28 CDC در حال توسعه یک تست برای تشخیص ویروس در مارس 1, تست کیت های حمل شد.

پس از همه گیر وارد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به مراتب آهسته تر از اوباما انجام داد.

اگر اوباما سزاوار انتقاد برای گرفتن 19 روز کشتی از آزمون و اگر کومو است که در گسل برای خرید اضافی هواکش چهار سال پیش پس از آن نسبت ناروا را به سهل انگاری در تهیه و پاسخ به این بحران سزاوار به مراتب بیشتر دارند. در سه سال گذشته رئیس جمهور را نادیده گرفته است هشدارهای متعدد مستقیم—جلسات, گزارش, شبیه سازی هوش ارزیابی—که یک بیماری همه گیر شد و به احتمال زیاد است که دولت به اندازه کافی ندارند, ماسک, پنکه یا داروهای ضد ویروسی برای مقابله با آن است. دولت او گفته شد دقیقا چه باید بکنید: دوم حدس صورت مستمر آماده تولید سریع از آزمون ها و خط های اضافی بودجه و تجهیزات حفاظت شخصی. او هیچ یک از آن. او سخت یک درخواست بودجه برای آمادگی بودجه و او منحل شورای امنیت ملی واحد مسئول بیماری های همه گیر.

پس از همه گیر وارد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به مراتب آهسته تر از اوباما انجام داد. مغلوب ساختن پیشی جستن اداره آموخته از شیوع این بیماری در چین در حدود سال جدید روز, اما او خار جلسات در مورد آن بدانند آن را تا به حال در ایالات متحده است. (CDC ارائه شده به ارسال آن را کارشناسان به چین, اما چین خودداری کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن—فارغ مشاوره و اطلاعاتی ایالات متحده—حمایت کردن.) در Jan. 21, CDC گزارش اول شناخته شده آمریکایی عفونت است. اما در یک مصاحبه با CNBC تهمت تمسخر “این یک نفر در آینده از چین است. ما آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.”

اطلاعات منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی نشان داد coronavirus شد, کشتن قربانیان در حد نرخ بالاتر از آنفولانزای خوکی انجام داد. (که درست باقی می ماند حتی اگر محاسبه میزان مرگ و میر از coronavirus کاهش یافته است.) اما برگ برنده دولت نمی, اعلام, بهداشت عمومی اورژانس تا Jan. 31. رئیس جمهور تا به حال به تحت فشار قرار دادند به ممنوعیت مسافران از چین و او هیچ چیز در داخل کشور. در اواخر ماه ژانویه به دولت رد یک HHS درخواست پول برای خرید ماسک و لوازم اضطراری دیگر. در طول ماه فوریه به عنوان اطلاعاتی ایالات متحده تحت نظارت سازمان گسترش ویروس در اروپا و آسیا مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار ایالات متحده امن بود. هنگامی که یک CDC رسمی نگرانی در مکان های عمومی, تهمت و سرزنش او برای ترساندن بازار سهام است.

CDC نمی begin حمل و نقل کیت های آزمایش برای تشخیص coronavirus تا فوریه. 5 بیش از یک ماه پس از یادگیری از وقوع. آزمون کار نمی کند به درستی به طوری که CDC تا به حال به آنهایی که جدید است. تا فوریه. 28 آیا CDC اعلام کند که متحده می تواند “در حال حاضر شروع به تست.” تهمت نمی درخواست بودجه برای مقابله با این ویروس تا فوریه. 24 و از او خواست که برای تنها یک چهارم از پول HHS گفت: در آن مورد نیاز است. دولت نمی شروع به ارسال تجهیزات حفاظت شخصی به ایران تا پایان ماه فوریه و آن را کشیده و پای خود را بر روی ارائه دستگاه تهویه مصنوعی تا پایان ماه مارس.

با هر اندازه گیری—آماده سازی, سازمان, بودجه, تست, هواکش, ماسک, عمومی ارتباطات—مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شده است بی پایان. او هفته و هفته پشت سر اوباما. و بی توجهی به چندین مستقیم, هشدار در مورد یک بیماری همه گیر است که توسط استاندارد از پیش بینی او در مورد کومو غیر قابل توجیه. بنابراین زمانی که تهمت ادعا می کند که “هیچ کس می تواند که تا کنون دیده می شود چیزی شبیه به این در آینده” است و هیچ دولت قبلی می تواند تحویل منابع به عنوان به سرعت به عنوان او را به دروغ گفتن. قاضی او را به عنوان او قضاوت دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>