مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus واکنش نشان می دهد او وفادار تنها به خود


Trump's face

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به عنوان وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت می کند در کاخ سفید در روز پنج شنبه.

تام برنر/ایسنا

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او یک رئیس جمهور زمان جنگ. “ما در جنگ ما جنگ نامرئی دشمن” او اعلام کرد در هفته گذشته. “ما همه با هم پیوست به عنوان یکی از مردم” در برابر coronavirus گفت: آمریکایی ها. “تا زمانی که من رئیس جمهور شما, شما می توانید احساس اعتماد به نفس است که شما یک رهبر است که همیشه برای مبارزه با شما و من متوقف نخواهد شد تا زمانی که ما برنده شویم.”

در بسیاری از ما واقعا در یک جنگ در برابر ویروس. و بسیاری از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن است دیر انجام—حمل و نقل کردن ویروس آزمون و هواکش برای نمونه خواهد شد صرفه جویی در زندگی می کند. اما در درجه اول او درباره خودش فکر می کند. به همین دلیل او می افزاید: “تا زمانی که من رئیس جمهور شما.” تهمت می داند که او می تواند به بهبود شانس خود را از انتخاب مجدد با توسل به میهن پرستی اما او را درک نمی کند چه وطن پرستی است. او با استفاده از زبان وحدت ملی—به عنوان او انجام داده است در بسیاری از مواقع قبل از اینکه به دنبال شخصی نارضایتی به کشور خود خدمت می کنند.

در طول بحران تهمت رفتار شده است خودخواه و حزبی. این درحالی است که کشورهای خود رنج می برند. او با ارسال کمک های بیشتر به سرعت به برخی از کشورها نسبت به دیگران است. او خواستار ستایش از فرمانداران و حاضر به صحبت می کنند به کسانی که در نظر او هستند کافی “سپاسگزار.” او حاضر به تعامل با مجلس نانسی پلوسی. او دعوت هیچ دموکرات به امضای هر دو حزب کمک مالی لایحه. به عنوان کیسه های بدن شمع تهمت استفاده روزانه کاخ سفید جلسات—که قرار بود در مورد این ویروس به شکایت دارند که او بدرفتاری توسط مطبوعات. روز پنج شنبه پس از دموکرات ها خواستار نظارت کنگره از دولت های متعدد شکست در پاسخ به این ویروس او را متهم و آنها را تضعیف آمریکا در جنگ علیه “این دشمن است.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن عدم درک از میهن پرستی نیست فقط نشان می دهد تا در درمان متحده فرمانداران و قانونگذاران. آن را نیز نشان می دهد تا در راه او رفتار کشورهای دیگر است.

رئیس جمهور مورد علاقه دروغ که او تکرار در هر سخنرانی است که در اواخر ماه ژانویه در برابر مشاوره از مشاوران او شجاعانه ممنوع سفر از چین به ایالات متحده است. “ما تا به حال 20 نفر در اتاق کار, 21 دقیق می شود و ما تا به حال بسیاری از کارشناسان” او گفت: Sean Hannity هفته گذشته است. “آنها واقعا هرگز به فکر انجام این کار است.” مغلوب ساختن پیشی جستن است توییتی عکس از هر کس که در اتاق وضعیت در طول این مذاکرات از جمله الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی; Robert Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید این داستان به دلیل آن باعث می شود او را نگاه جسورانه و prescient. نقش آن در هویت خود به عنوان یک قهرمان قوی مرزها. اما داستان جعلی است. در حقیقت تهمت بود و تمایلی به تحمیل ممنوعیت سفر. دستیاران خود را تا به حال به او فشار به آن است. و به جای آن از زیر با ویروس اقدامات کنترل در داخل ایالات متحده, او با استفاده از سفر بان کی مون به عنوان بهانه ای برای انجام هیچ چیز بیشتر.

در ماه ژانویه آمریکا و سازمان های اطلاعاتی هشدار داده است که چین بود کتمان میزان شیوع. این هشدارها بودند رله به طور مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن اما او اصرار داشت که چین بود که کاندید بود و این ویروس را تحت کنترل است. آذر Redfield و Fauci همه توصیه می شود ممنوعیت سفر اما مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر آن است. او مورد اعتماد رئیس جمهور چین و موافقت خود را با مشاوران که نگران است که بان کی مون “می تواند roil بازارهای مالی است.” به طور خاص مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که ممکن است ترساندن سرمایه گذاران و اخلال در تجارت ایران با چین است. تا Jan. 31—پس از صدها نفر از هزاران نفر از مسافران وارد شده از چین پس از شروع شیوع و پس از خطوط هوایی ایالات متحده در حال حاضر نقل مکان کرد به تعلیق پروازهای بین دو کشور—آیا دولت در نهایت اعلام ممنوعیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن چین-هجوم در مورد ویروس خود را مانند مکزیک-مورد هجوم مهاجران هرگز در مورد دوست داشتن امریکا است. آن را در مورد کمک به خود است.

در طول ماه فوریه به عنوان هوش ارزیابی بی اعتبار چین اطمینان مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به دفاع از Xi. سپس در ماه مارس عفونت در ایالات متحده تبدیل شد غیر قابل انکار است. این ویروس به عنوان یک تهدید برای مغلوب ساختن پیشی جستن را گشتند و او جامعی به عمل نام تجاری آن “چینی virus.” او نیاز به منحرف کردن سرزنش از خود سهل انگاری و بهترین شرط بندی بود به قاب دشمن به عنوان یک خارجی مزاحم. او حتی موفق به کار مکزیک به بحث اعلام “سفر جدید قوانین ما در شمال و جنوب مرز به توقف ورود چینی virus.”

مغلوب ساختن پیشی جستن چین-هجوم در مورد ویروس خود را مانند مکزیک-مورد هجوم مهاجران هرگز در مورد دوست داشتن امریکا است. آن را در مورد کمک به خود است. او خوشحال بود برای بد نام کردن, پکن, اما تنها به عنوان یک سلاح در برابر دشمنان داخلی. در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در مارس 19, پس از ایالات متحده بر اساس اخبار سازمان های خود با انتقاد چینی-virus شعارهای جناح راست روزنامه نگار متهم آنها را از ترویج “چینی” حزب کمونیست “روایت” و “جانبداری خارجی با تبلیغات دولتی.” مغلوب ساختن پیشی جستن به توافق رسیدند. “آنها در حال همکاری با چین,” او گفت:.

اما تهمت بود فقط به عنوان شاد به دفاع چین هنگامی که او را دوست نداشت خود را دشمنان. در 26 مارس در یک جلسه که قرار بود در مورد ویروس تهمت تغییر موضوع به تجارت کسری. “چین به استفاده از ایالات متحده—تا زمانی که من آمد در اینجا—با خواب آلودگی جو بایدن و اوباما و بوش” او شکایت کرده است. به جای محکوم کردن چین او را محکوم پیشینیان خود را. “من نمی سرزنش چین,” او گفت:. “من سرزنش مردم است که حق در اینجا به دلیل آنها باید هرگز اجازه آن را به اتفاق می افتد.”

در ویروس, بحران در روسیه رسوایی تهمت را رد اطلاعاتی آمریکا و گزارش های رسانه ها در مورد دخالت خارجی. روز دوشنبه رادیو فردا میزبان برایان Kilmeade او را در مورد جدید دروغ عملیات انجام شده توسط روسیه و چین و ایران است. به نقل از واشنگتن پست مقاله Kilmeade توضیح داد که این کمپین مقصر این ویروس در ایالات متحده آمریکا “با استفاده از همان اصول [روسیه] استفاده می شود برای نفوذ به ما 2016 انتخابات است.” اما تهمت را رد کرد و مقاله است. “هنگامی که شما آن را بخوانید در واشنگتن پست شما آن را باور نمی, گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “من داستان در واشنگتن پست است که پس جعلی است.”

Kilmeade اصرار مقاله درست بود. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رسیده برای دیگر بهانه ای او را اغلب استفاده می شود در روسیه به نمایندگی. اگر چین به واسطه تبلیغات تهمت استدلال بود که هیچ معامله بزرگ از ایالات متحده قرار می دهد از تبلیغات بیش از حد. “آنها آن را انجام دهد و ما آن را” رئیس جمهور شانه ای بالا انداخت. “هر کشور آن را ندارد.”

روز چهارشنبه خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که با توجه به اطلاعاتی ایالات متحده ارزیابی چین برگه از coronavirus عفونت و مرگ و میر شده است “جعلی” و “عمدا ناقص است.” به بلومبرگ مقاله با استناد به سه مقامات ایالات متحده گفت: کاخ سفید دریافت این هوش سند هفته گذشته است. اما چهارشنبه شب زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد داستان او اصرار داشت: “ما دریافت نکرده است.” او اذعان کرد که چین اعداد بود “کمی در سمت نور” اما او این موضوع را تغییر داد به تجارت. “آنها را صرف 250 میلیارد دلار خرید محصول ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از چینی ها. “بنابراین ما باید یک معامله بزرگ است و ما می خواهم به آن را نگه دارید. … به اینکه آیا یا نه تعداد آنها دقیق هستند, آه, من یک حسابدار از چین است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ وفاداری. هنگامی که روسیه دخالتی در انتخابات و یا زمانی که چین نهفته است در مورد یک بیماری همه گیر او نمی پرسید که چگونه آن را تحت تاثیر امریکا و یا ارزش های آمریکایی. او می پرسد که چگونه آن را تحت تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر صحبت کردن در سطل زباله در مورد کشورهای دیگر کمک می کند تا او را از لحاظ سیاسی این چیزی است که او را انجام دهد. اما او مراقبت می کند که کشور آنها هستند. و نه نشانی از او مراقبت که آیا شما یک خارجی دیکتاتور یا فرماندار میشیگان. همه او در مورد مراقبت است که آیا شما خوب به او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>