مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه coronavirus جلسات مطبوعاتی در حال تبدیل شدن کلیپ تلویزیون را نشان می دهد

کاخ سفید را coronavirus خبری در بعد از ظهر روز شنبه, آوریل 4 بود و خسته کننده به تماشای. آن را به طول انجامید بیش از 90 دقیقه و خیلی از آن توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و به همان تعداد انگشت شماری از اظهارات دقت کنید فقط کمی متفاوت و بیش از بیش و بیش از. (در یک نقطه او گفت: “ما باید برای باز کردن در کشور ما دوباره” در بسیاری از مواقع من فکر کردم او ممکن است گیر کرده است.) و در این جلسات پس از آن شده اند هیچ تفاوتی ندارد. در روز دوشنبه جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن آمار بسیاری از تم ها به خصوص مورد علاقه خود را: چگونه افتضاح رسانه ها است.

چیزی که من متوجه شدم در طول روز ارائه شد کمی اطلاعات جدید مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده بود. او نگه داشته تکرار مورد علاقه خود صحبت امتیاز از تمامیت این مصیبت — از جمله این که یک اثبات نشده به مواد مخدر می تواند سحر و جادو گلوله به پایین Covid-19 که شاید کلیساها باید باز برای یکشنبه عید پاک و در عین حال یکی دیگر از وزش دست انداختن در مورد چگونه مایک پنس به نظر نمی رسد به خواب زیادی است. (در درمان خود را از پنس او مرا به یاد بسیاری از بدترین رئیس من تا به حال یک مرد که می یاد یکی از جزئیات کوچک در مورد هر یک از کارکنان خود را پس از آن خستگی ناپذیر ریف بر روی جزئیات که به عنوان طولانی به عنوان آنها ممکن است برای او کار می کنند.)

وجود دارد چند جدیدer قطعه در مغلوب ساختن پیشی جستن جریان از آگاهی ربط. او گفت: وجود دارد رفتن به “بسیاری از مرگ” در کشور این هفته و او رفت و در یک مماس جایی که او به نام همه سران آمریکا ورزش لیگ.

اما حتی زمانی که تهمت بود گفت: اسمی چیزهای جدید من نمی توانستم لرزش احساس است که من شنیده ام از این همه قبل از. و سپس متوجه شدم که بهترین امکان مقایسه نقطه برای عملکرد خود را در روز شنبه و در هر کنفرانس مطبوعاتی: یک کلیپ نشان می دهد.

مایک Lindell مدیر عامل شرکت MyPillow Inc., صحبت می کند و در یک coronavirus جلسه در ماه مارس است.
Manel فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

بسیار تمسخر “کلیپ نمایش” یک قسمت از یک سریال تلویزیونی که با هم بخیه کلیپ از قسمت های گذشته معمولا با یک فریم دستگاه — خانواده سیمپسون برای مثال نشستن در اطراف و reminiscing در مورد زمان های قدیمی.

کلیپ نشان می دهد که اساسا هرگز خوب, اما آنها اغلب بودجه ضرورت است. (یک استثنای قابل توجه: این بازی سرگرم کننده “جعلی” کلیپ نشان می دهد تولید شده توسط برنامه هایی مانند متحرک کارمندان سری و جامعهاست که از ویژگی های شخصیت های به یاد ماجراهای مخاطبان هرگز بدست را ببینید. اما جعلی کلیپ نشان می دهد که تمایل به فوق العاده گران است به طوری که آنها لازم نیست که این یکی از مزایای سنتی کلیپ نشان می دهد.) در تلویزیون های فصل 22 قسمت و یا بیشتر یک کلیپ نشان می دهد یک راه خوب برای یک سری را به هر کس درگیر نور ایام کار در هفته و به صرفه جویی در پول استخدام مهمان ستاره ها و یا ساختمان جدید مجموعه. اگر 15 تا 18 دقیقه 21 دقیقه زمان در حال اجرا گرفته شده است تا قبلا پخش فیلم, شما می توانید ببینید که چگونه کنار هم قرار دادن کلیپ, نشان می دهد را به مقدار بسیار مورد نیاز طی یک مالیات تولید برنامه.

تحمل آن در ذهن, آن را آسان به تصور یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است می گویند چیزی شبیه “به یاد داشته باشید که زمان به من گفت ما تا به حال برای باز کردن در کشور ما دوباره ؟” قبل از به دنبال به سمت همانطور که کلیپ پخش شده بنابراین هر کسی می تواند به یاد داشته باشید آن زمان او گفت که فقط. در بسیاری از راه های این امر انجام همان تابع به عنوان زمان جلسات مطبوعاتی و بهتر تاکید هر چه اطلاعات جدید او برای به اشتراک گذاشتن.

این مبهم کلیپ نمایش احساس است که نتیجه طبیعی تهمت اصرار بر انجام نزدیکی-روزانه جلسات که به عشق خود را از رتبه های بالا. وجود دارد نمی تواند اطلاعات جدید در coronavirus هر روز فراتر از به روز رسانی تعداد موارد تایید شده و تعداد مرگ و میر. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای پر کردن اعتبار او نیاز به چیزی به بحث در مورد. از این رو از تکرار مجدد این حس که ما شنیده ام او را پوشش همان زمین بسیاری از بار قبل.

(یکی دیگر مقایسه قرعه کشی اینجا ممکن است به کابل شبکه های خبری و اخبار 24 ساعته چرخه که در آن مجریان مجبور به صحبت های زیادی حتی زمانی که آنها لازم نیست که هر گونه پیشرفت های جدید برای به اشتراک گذاشتن. در عین حال در یک کابل شبکه خبری مجریان می توانید مصاحبه با کارشناسان و یا افراد مبتلا به این بیماری همه گیر. آنها نشان می دهد فیلم از محاصره بیمارستان و یا آنها می توانید به بحث در مورد داستان های دیگر در اخبار. مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد و بازیافت مواد است.)

این یکنواختی ممکن است کاهش داد و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن بودند محترم virologist با درک منحصر به فرد از بیماری های عفونی. (من می دانم, من می دانم.) آن را حتی ممکن است کاهش داد اگر او بیش از تریبون اغلب به دکتر Anthony Fauci و یا حتی به پنس. من نمی دانم آنچه که دقیقا پنس می گویند که ما در حال حاضر نمی شنید اما حداقل به تماشای او صحبت می شود چیزی متفاوت. مغلوب ساختن پیشی جستن است گاهی اوقات سعی کردم این استراتژی به عنوان زمانی که MyPillow بنیانگذار مایک Lindell ارائه یک بیانیه کوتاه در مورد چگونه خدا برکت امریکا با ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن ما رئیس جمهور در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه مارس است. اما مهمان این نقاط به ندرت آخرین طولانی است.

اجازه دهید به شخص دیگری تبدیل به مرکز توجه بیش از حد طولانی اجرا می شود به مقابله با همه چیز را تهمت می داند که چگونه به انجام. بنابراین او صحبت و گفتگو و مذاکرات و او به سختی می گوید هر چیزی جدید اما حداقل وجود دارد بسیار کمی dead air. اگر یک چیز وجود دارد تهمت می داند که تلویزیون نمی تواند رعایت این هوای مرده.

حدس من این است که تکرار یکنواخت شروع به صدمه زدن به تهمت بیش از این به او کمک می کند و در واقع خود را در نظرسنجی شماره ها شروع به سقوط. به عنوان برگ برنده نگه می دارد تکرار همان چیزهایی قطع ارتباط بین خود کلیپ نشان می دهد جلسات مطبوعاتی و به طور فزاینده ای به وضعیت وخیم این کشور رشد می کند همیشه گسترده تر است. یک کلیپ نشان می دهد ممکن است گاه به گاه ضرورت در طول یک برنامه تلویزیونی را اجرا کنید اما یک فصل ساخته شده تا به طور کامل از آنها احتمالا اگزوز صبر حتی آمرزنده بیننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>