مغلوب ساختن پیشی جستن تاریکی: سفید برتری مسیحی ناسیونالیسم و coronavirus

بحران یک فرصت است. این درست است به خصوص برای “جهانی حق” و نژادی authoritarians همراه با دیگر سفید نئو-فاشیست طی coronavirus بیماری همه گیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و عملا رهبر آن جنبش.

آنها با استفاده از این بحران برای شرکت در عملیات تروریستی و دیگر اقدامات خشونت سیاسی — همراه با دیگر عمیق تر ماشینی — برای پیشبرد هدف خود را از تضعیف چند نژادی کثرت گرا دموکراسی است.

تبلیغات:

نوشتن در Truthout, Ejeris دیکسون به طور خلاصه این است:

فاشیستی و استبدادی دولت ها اغلب برداری, سرعت بخشیدن و یا ایجاد بحران برای افزایش قدرت خود را و بیشتر برنامه های خود را.

در اینجا فاشیستی اضطراری راهکار:

  • استفاده از اورژانس به محدود کردن آزادی های مدنی — به ویژه حقوق مربوط به جنبش اعتراض, آزادی مطبوعات و حق محاکمه و آزادی به جمع آوری;
  • استفاده از اورژانس به حالت تعلیق در نهاد های دولتی تحکیم قدرت کاهش نهادی کنترل و توازن و کاهش دسترسی به انتخابات و دیگر اشکال حکومت مشارکتی;
  • ترویج حس ترس و فرد ناتوانی به خصوص در رابطه به دولت برای کاهش اعتراض و ایجاد یک فرهنگ که در آن مردم رضایت به قدرت دولت فاشیست;
  • جای نهادهای دموکراتیک با استبدادی موسسات با استفاده از اورژانس به عنوان توجیهی;
  • ایجاد سپر بلا برای شرایط اضطراری مانند مهاجران, مردم, از, رنگ, افراد معلول قومی و اقلیت های مذهبی برای منحرف کردن توجه عمومی به دور از شکست دولت و از دست دادن آزادی های مدنی.

این مراحل در حال حاضر در حال پیشرفت است.

این تا حد زیادی نادیده گرفته شده است و توسط جریان اصلی رسانه های خبری در میان جنجال و هیاهو از coronavirus همه گیر سفید نئو-فاشیست و دیگر راست افراطی به تازگی گرفتار شده است برنامه ریزی و یا درگیر شدن در اعمال خشونت سیاسی و جنایات دیگر.

ماه گذشته یک supremacist برنامه ریزی برای بمب گذاری در شهر کانزاس بیمارستان که در آن coronavirus بيماران تحت درمان. او به ضرب گلوله کشته شد توسط ماموران اف بی آی ارسال به دستگیری او.

تبلیغات:

آنلاین مختلف سفید supremacists و راست افراطی شده اند توطئه در مورد چگونه به استفاده از coronavirus برای پیشبرد اهداف خود — از جمله از طریق خشونت سیاسی.

بنا به گزارش برخی از سفید supremacists باید strategized آنلاین در مورد چگونگی استفاده از coronavirus به عنوان یک سلاح بیولوژیکی به آلوده کردن و کشتن nonwhites و یهودیان و مسلمانان و دیگر گروه های مورد هدف.

این توطئه منعکس کننده افزایش جزر و مد از سفید supremacist و دیگر جناح راست خشونت در سن مغلوب ساختن پیشی جستن. به نقطه: مرکز قانون فقر جنوب گزارش 50 درصد رشد در تعداد سفید گروه های ملی از سال 2017 تا 2019.

تبلیغات:

سفید برتری نمی توان به عنوان یک ایدئولوژی و مجموعه ای از رفتارها تنها تمرین با گروه های کوچکی از مردم سفید پوست در امریکا و در سراسر جهان است. آن است که بسیار پیچیده تر از چیزی از آن.

همانطور که بارها و بارها نشان داده شده توسط دانشمندان علوم سیاسی و اجتماعی و روانشناسان مورخان و دانشمندان علوم اجتماعی, سفید برتری و سفید ناسیونالیسم مرکزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن پدیده است که به طور موثر فتح حزب جمهوریخواه جناح راست رسانه های خبری و جمعی خود را ، Coronavirus همه گیر است و نه از بین می رود که قدرت. در عوض در بسیاری از ویروس به تقویت آن است.

تبلیغات:

به عنوان مثال سیاه و سفید آمریکایی ها خیلی بیشتر احتمال دارد به هر دو بستری و مرگ از coronavirus نسبت به گروه های دیگر در کشور است. عوامل بسیاری وجود دارد که به توضیح است که نامتناسب نتیجه.

این خدمات عبارتند از رابطه بین استرس و آزار و منفی سلامت و تاریخچه نژادی مسکن تفکیک و مرتبط با قرار گرفتن در معرض آلاینده ها و سموم. سیاه آمریکایی ها نیز به مراتب بیشتر از سفید پوستان به کار در “ضروری” شغل در بخش عمومی و یا خدمات, صنعت, جایی که آنها لازم نیست کار از خانه و باید از قرار گرفتن در معرض خطر به کروناویروس در هر روز است.

سیاه آمریکایی نیز تجربه ناامنی اقتصادی در نرخ بالاتر از گروه های دیگر. به طوری که آنها کمتر به احتمال زیاد برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی هستند و به احتمال بسیار زیاد برای ادامه کار حتی زمانی که بیمار به دلیل عدم پس انداز و سایر منابع مالی است.

تبلیغات:

به جای تلاش برای کاهش چشمگیر این نابرابری های اجتماعی — که بر طبقه کارگر و فقیر به طور کلی — مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم است که در ادامه تلاش های خود برای سرنگونی قانون مراقبت مقرون به صرفه و برنامه های مرتبط. کارشناسان بهداشت عمومی بارها و بارها نشان داده است که کاهش دسترسی به مراقبت های بهداشتی را coronavirus همه گیر و دراز مدت آن در جامعه گسترده تاثیر بسیار بدتر است. این درست است به خصوص برای nonwhites فقیر و طبقه کارگر آمریکایی ها و گروه های دیگر که تکیه بر قانون مراقبت مقرون به صرفه.

همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر استفان میلر همچنین مشاوره رئیس جمهور در دولت در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. نه انسان است و از راه دور واجد شرایط برای ارائه هر پزشکی یا مشاوره علمی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. میلر این است ناعذرخواهانه سفید supremacist است که مسئول برای مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم ظلم و ستم در برابر nonwhite مردم به طور کلی و آن وسواسی تمرکز بر nonwhite مهاجران, مهاجران و پناهندگان به طور خاص.

Coronavirus همه گیر است اما یکی دیگر از وکتور برای میلر ظلم و ستم.

تبلیغات:

به گزارش آزادی های مدنی و گروه های مدافع حقوق بشر از جمله آیتالله سیستانی ، coronavirus است خصوصی زندگی مردم برگزار می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه های کار اجباری و دیگر مراکز بازداشت. مغلوب ساختن پیشی جستن یخ مجریان نیز با استفاده از این اپیدمی به عنوان یک فرصت بیشتر برای تهدید و ارعاب nonwhite جوامع مهاجر با راه اندازی حملات در زمانی که بسیاری از مردم در حال محدود در خانه و در نتیجه راحت تر به هدف.

با انگیزه های نژادپرستی و nativism این تهمت رژیم همچنان به سرزنش coronavirus در چین و برای اشاره به همه گیر جهانی به عنوان “چینی آنفولانزا” و حداقل در خصوصی “کونگ آنفولانزا.” آسیایی و آسیایی-آمریکایی اخیرا هدفمند در جرایم ناشی از نفرت و دیگر اقدامات نژادپرستانه و خشونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به عقده روحی مورد علاقه خود را نژادپرستانه دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک به عنوان اگر آن را می تواند به نوعی جلوگیری از coronavirus از ورود به ایالات متحده است. حقایق مهم نیست به معرفت شناسی از سفید برتری: coronavirus آورده بود به ایالات متحده از چین و اروپا قطعا در سراسر ریو گراند.

سفید برتری است و نه فقط یک ماده از نژاد های متفاوت در سیاست نتایج یا رفتار فردی نژادپرستان سفید.

تبلیغات:

سفید برتری و سفیدی نیز باید درک به عنوان یک مجموعه فرهنگی اسکریپت آن داستان است که افراد و جوامع به خود بگویید در مورد ارزش های انسانی و “عادی” سلسله مراتب اجتماعی.

در این اسکریپت coronavirus همه گیر است که یک بحران که در آن سفیدی و “سفید” مردم تحت محاصره و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مذهبی و سیاسی نجات دهنده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان واقعا تهدید coronavirus — و یا حداقل آنها باور دارند که آنها نیست. برای آنها coronavirus یک استعاره یا نمایندگی از کلی نژادی پارانویا در مورد یک کشور آنها را تصور کنید که به عنوان خطر با تغییر جمعیت. Coronavirus نیز دیده می شود به عنوان یک تحمیل بر “آزادی” از مردم سفید در قالب “دولت بزرگ” و “صحت سیاسی” — کد کلمات لادن با نژادی خشم و خصومت نسبت به “نخبگان” — و به عنوان یک تهدید برای ادامه امتیاز سفید.

سفید مسیحی محافظه کاران در حال تهمت ترین بی باک حامیان. او لذت می برد 99 درصد سطح حمایت در میان آنها است. این تعریف بسیار از یک فرقه است.

تبلیغات:

به عنوان افکار عمومی و دیگر تحقیقات نشان می دهد بسیاری از جناح راست پروتستان های انجیلی به اشتراک گذاری مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستی و دشمنی نسبت به nonwhite مردم — به خصوص مهاجران و مهاجران. این مسیحی گرایان (که آیا آنها در آغوش که برچسب یا نه) برخوردار هستند عمیق اضطراب در مورد از دست دادن “خود امریکا” به nonwhite مردم لیبرال ها و ترقی خواهان, فمینیست, همجنسگرایان زن و مرد و دیگر گروه آنها را به عنوان تحتانی و یا خطرناک و یا هر دو.

در نظر گرفته شده و در مجموع این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه می دهد یک فرصت برای چنین گرایان مسیحی و مسافران همکار خود به دفاع از قدرت خود را در برابر جامعه سکولار و دموکراسی چند نژادی.

نوشتن در جمهوری جدید جارد یاتس خادم توضیح می دهد که این در سرد, قدرتمند از نظر:

از اعماق این پارانوئید فریم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک شخصیت مذهبی تجسم تلفیقی از تناقضات که بر اساس آن فرقه از درخشان شهرستان تاسیس شد….

حتی در حال حاضر به عنوان coronavirus بیماری همه گیر در حال رشد است, الگوهای رفتاری عجیب و غریب و پیام های در حال ارسال شده در سفید-هویت انجیلی محافل ریشه های آن می توان به [جری] فالول و مؤتلفه مسیحی ایدئولوژی. آنها را مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان محکم ایستاده در برابر تیره و نیروهای شیطانی است. آنها به عنوان یک بیماری همه گیر طاعون از خدا. نشانه ای از پایان زمان.

و مانند دیگر آخرالزمانی فرقه این مؤمنان واقعی هستند و نه ترس از جرم مرگ است. آنها بیش از آماده بازگشایی درب و اجازه دهید هر چه در روزهای بعد. زمانی که آنها دیده بان بازار سهام کنه به سمت بالا آنها را به دست یک نژاد پرست آمریکایی به خدا. داو جونز به دست آوردن امتیاز است که اثبات خود را به نفع. آنها سازمان دیده بان شماره های آلوده و در حال مرگ نیز در حال رشد و ببینید عهد از جهان قرار داده حق است.

در یک سال 2018 نیویورک تایمز ستون کاترین استوارت دقیق نقش راست مسیحی در مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی جنبش:

تبلیغات:

ما هنوز هم خرید خط که راست مسیحی است که فقط علاقه به کار گروهی برای حفاظت از ارزش های آن…. این نیست راست مذهبی ما فکر می کنیم می دانستند. مسیحی ناسیونالیست جنبش امروز ارعاب پارانوئید و مردسالار در هسته خود است. آنها به مبارزه با فرهنگ جنگ. آنها در حال ساخت یک حمله مستقیم دموکراسی خود را. آنها آن را می خواهم. و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آنها پیدا کرده اند که نه تنها خود را خدمت می کنند اما علت ارضا ولع مصرف خود را برای یک نوع خاصی از رهبری سیاسی.

در طول سال های اخیر تلفن مکالمه استوارت گسترده در این: “برای بسیاری از اعضای مسیحی حق آن است که بیشتر از یک تصور سفید جنبش و یا یک نوع فرهنگی سفید حرکت از یک به طور خاص نواخته سفید جنبش است. راست مسیحی روابط ایده ‘امریکا’ به خاص فرهنگی و مذهبی قرار گرفته است. این باعث ایجاد یک ساختگی گذشته برای آنها که در آن امریکا بود و ظاهرا همه مسیحی و سفید است.”

تاریخ و زمان آخرین یکشنبه عید پاک. که در مهم ترین روز به مؤمنان مسیحی برخی جناح راست پروتستان های انجیلی انتخاب برای نشان دادن وفاداری خود را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جای ایمان خود را در عیسی مسیح است.

بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن پسند شبان تصمیم به نادیده گرفتن بهداشت عمومی ممنوعیت طراحی شده برای جلوگیری از انتقال coronavirus برگزار شد و کلیسا های بزرگ ستایش رهبر بزرگ.

از طریق آن آغوش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نئو فاشیستی رژیم راست مسیحی را رد کرده است از جمله اصول اساسی آن ایمان به سخاوت خیریه و فروتنی و همچنین عمیق اخلاق مسیحی از ارائه کمک و به راحتی آسیب پذیر.

سابقه وجود دارد در اینجا ، سفید جنوب باپتیست گسترده مخالف جنبش حقوق مدنی در امریکا است. بسیاری از فرقه های مسیحی قبل از آن در دفاع و قانونی برده داری امپریالیسم و مهاجر استعمار. سفید مسیحیت وجود داشته است هرگز جدا از جهانی خط رنگ بلکه عمیقا دخیل در ایجاد و تداوم آن است.

پس امروز حزب جمهوری خواه است که ملت ما (و شاید جهان) بزرگترین سفید هویت سازمان اتحاد خود را با سفید مسیحی راست بود overdetermined توسط دیرینه مشترک سیاسی ارزش ها و منافع و اهداف.

در سال 2018 زندگینامه “گفت: من نمیخواهم بگویم هیچ کس: ساخت یک متکلم” دین پژوه و فیلسوف جیمز مخروط توصیف اتحادیه سفید برتری و کلیسای سفید:

سفید برتری امریکا را گناه اصلی و آزادی است از کتاب مقدس پیام مرکزی. هر کلام در امریکا است که نتواند به تعامل سفید برتری و خدا آزادی از مردم از آن بد نیست الهیات مسیحی اما یک کلام از دجال….

[سفید برتری] دجال در امریکا به دلیل آن است کشته و فلج ده ها میلیون نفر از سیاه و سفید بدن و ذهن در جهان مدرن است. آن را نیز مرتکب نسل کشی علیه مردم بومی این سرزمین است. اگر که نیست شیطانی, من نمی دانم چه … [و] آن است که در هر جنبه ای از زندگی آمریکایی به ویژه کلیساهای حوزه و الهیات.

در نهایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه خواهد شد هیچ رستگاری پیروان خود را. مانند دیگر فاشیست و authoritarians او تنها قادر به نابودی است. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس همه گیر در امریکا نمونه ای قدرت مخرب خود را.

فقط به عنوان سفید برتری خسارت تمام جامعه (از جمله مردم سفید) دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جنبش خود را ارائه هیچ رهایی یا رستگاری خود قرار مسیحی پیروان. تنها در تاریکی. تنها مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>