مغلوب ساختن پیشی جستن از جان گذشته, مارس: 34 روز از بی مهارت — و از آن بدتر از ما فکر

اشاره کردم در حالی که به عقب که اقیانوس اطلس را جیمز Fallows تا به حال در مقایسه مداوم خیره کننده گزارش در مورد دولت ایالات متحده فاجعه بار پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس به پنتاگون مقالات رسوایی و این درست است. من فکر نمی کنم من تا کنون دیده ام هر چیزی شبیه به این را در زمان واقعی قبل. حساب های رسانه های دولت در پاسخ به coronavirus بحران به سادگی ویرانگر است.

ما یاد گرفته ایم که در ماه ژانویه, سازمان های اطلاعاتی بودند نگرانی در اطلاع رسانی به رئیس جمهور این است که ویروس انفجار بود حتی در حالی که او علنا رد کنید. پس از آن ما تا به حال چندین داستان توسط رسانه های مختلف در مورد “از دست ماه” فوریه زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن dawdled و زندگی در انکار که این ویروس را تحت تاثیر قرار دهد آمریکایی ها.

تبلیغات:

ماه مارس آغاز شده و با فیلم هایی از مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت تظاهر به بحران به طور جدی در سفر به CDC جایی که او به دور از تفکر خود را در مورد نحوه رسیدگی به این ویروس. وقتی پرسیده شد که در مورد اینکه آیا یا نه یک کشتی کروز با آلوده مسافران باید بارانداز در سان فرانسیسکو او گفت که او بود در برابر آن است: “من دوست دارم شماره ها جایی که آنها هستند. من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما.”

که ماه او در بازی گذشته خود را دور از گلف برگزار شد و آخرین تظاهرات چسبیده به انکار تا زمانی که او در نهایت مجبور به اعلام اورژانس ملی. بازار سهام سقوط دولت صادر شده و برخی اجتماعی-فاصله دستورالعمل و مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی شد و به روزانه خود را در جلسه مراسم اول اصرار دارد که او می خواست این کشور برای بازگشت به کار بلافاصله و پس از آن در نهایت موافقت خود را برای گسترش این دستورالعمل از طریق آوریل است.

در همین حال دولت dithered قادر به پردازش دامنه این مشکل ارائه اطلاعات لازم و یا مقابله موثر با چالش های لجستیکی از گرفتن مهم لوازم جایی که آنها بیشتر مورد نیاز است.

تبلیغات:

در حال حاضر ما باید یک حساب کاربری از ماه آوریل — و آن چیزی دیگری است. نوشته شده توسط فیلیپ Rucker جاش Dawsey, Yasmeen غلامعلی رابرت کاستاریکا و لنا H. خورشید برای واشنگتن پست آن را با عنوان “34 سال از بیماری همه گیر: در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن از جان گذشته, تلاش برای بازگشایی امریکا” این نشان می دهد فوقالعاده ناکارآمد کاخ سفید به شدت تمرکز روی یک چیز و یک چیز تنها: بازگشایی اقتصاد در سفارش به انتخاب مجدد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم به نوعی به نظر می رسد که متقاعد خود را که اقتصاد را بهبود پاییز با تکیه بر برخی از مشکوک داده های ارائه شده توسط کوین Hassett که قبلا رئیس جمهور در شورای مشاوران اقتصادی که کشید تا یک مدل اقتصادسنجی برای کمک به آنها در تصمیم گیری در مورد پاسخ. اگر چه Hassett را انکار می کند و آن منابع متعدد گفته است که این مدل پیش بینی شده بسیار کوچکتر تعداد مرگ از برآورد داده شده به رئیس جمهور توسط دانشمندان در نیروی کار. این lowballing ممکن است مرگ و میر موسیقی بود به تهمت گوش و همچنین به Jared کوشنر مشاور اقتصادی لری Kudlow و دیگران که صرفا یا عمدتا در رابطه با اقتصاد و مجدد انتخابات.

Hassett را پیش بینی اقتصادی خرید اینترنتی شد به عنوان بدبین به عنوان مرگ او رای خوشبین بود که به کاخ سفید به بهانه آن نیاز به محوری برای باز کردن اقتصاد حتی به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده است که خروج زودهنگام از اقامت در خانه دستورالعمل را در نتیجه افزایش موارد جدید. که توضیح می دهد که چرا مغلوب ساختن پیشی جستن شما شروع به ادعا می کنند که تعداد کشته شدگان را بین 60,000 50,000 و در یک زمان هنگامی که ما به وضوح بسته شدن در آن اعداد و به احتمال زیاد به ضربه گذشته آنها (همانطور که در واقعیت رخ داده در طول هفته گذشته). او هنوز هم زندگی در رویای جهانی که در آن او می تواند “خود را حفظ اعداد پایین.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن یک تلاش شجاع به فشار برای هیدروکسی کلروکین درمان معجزه در تلاش برای دریافت این مزاحم بیماری همه گیر از راه به طوری که او می تواند به موفقیت اقتصادی او بر این باور بود که گلوله سحر و جادو برای انتخاب مجدد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان رفت و به طول های شدید برای ترویج هیدروکسی کلروکین. کیت فرانکل یک ویتامین های اجرایی که گاهی socializes با مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ فلوریدا., گفت: رئیس جمهور از او خواست به تماس کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) بر روی تلفن همراه خود را و سعی کنید برای انجام یک معامله برای این کشور بزرگترین دولت برای خرید میلیون ها قرص هیدروکسی کلروکین از یک تولید کننده هند. فرانکل گفت Newsom شماره تلفن از مغلوب ساختن پیشی جستن.

این کاملا خاموش و کتاب و بدون دخالت دولت است. این بود برخی از دوستان از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا در اطراف در تلاش برای ایجاد معاملات با فرمانداران برای خرید یک اثبات نشده برای درمان یک بیماری کشنده. این یک مثال خوب از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید را بی پروا موقت, اثر, مدیریت بحران در ماه آوریل است. آن را گرفتن نیست هیچ بهتر است.

تبلیغات:

و البته وجود تست افتضاح که همچنان به این روز است. که حتی واقعا یک مسئله برای دولت فدرال کنه. ایالات متحده باید هر دو پذیرفته شده است که آنها به طور کامل خود را و یا فقط داده می شود تا بر اساس این ایده از تست در همه. که شکست به پایان خواهد رسید که کشنده ترین نتیجه از تهمت به بی کفایتی.

در ضمن Hassett و Kudlow شد گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن او نیاز به اقتصاد باز بدون توجه به آنچه. و تهمت شنیده از مورد علاقه خود را در خارج از مشاوران Arthur Laffer استیو فوربس و استفان مور دومی از آنها گفت: نوشته است که او به یاد می آورد گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن “را باز کنید و باز کنید باز ما را نگه داشته و فشار دادن آن نقطه است. شما باید یک مینی رکود بزرگ. شما باید کیسه های بدن مرده کسب و کار و شغل است که شما هرگز احیا شود.”

درست است. در واقع او گفت: “بدن کیسه های کسب و کار مرده.” آشکارا کیسه های بدن مرده انسان ها کمتر از نگرانی.

تبلیغات:

به زودی تهمت بود به tweeting برای MAGA معترضان به “آزاد” کشورهای خود را از اجتماعی خود فاصله سفارشات و به عنوان مه آمد به نزدیک متحده در سراسر کشور شروع شد به مردم بگویید که برای بازگشت به حالت عادی حتی به تعداد coronavirus شد و هنوز هم در حال بالا رفتن است. (در واقع caseload است به شدت افزایش در اکثر نقاط خارج از اصلی کانون در منطقه متروپولیتن نیویورک که در آن منحنی است و در واقع پهن.)

مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت در حال حاضر سوار بر “بازگشت به کار” مبارک-صحبت تور برای متقاعد کردن آمریکایی ها که ما به بهبود و همه چیز را به بهتر از همیشه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مادر آلما, the Wharton School منتشر کرده است یک مدل جدید است که پروژه هایی که بازگشایی متحده در حال حاضر خواهد شد در نتیجه 233,000 اضافی مرگ و میر ناشی از این ویروس تا پایان ماه ژوئن است. از آنجا که بسیاری متحده نمی خواهد به طور کامل بازگشایی و دیگران خواهد ماند قفل شده است و برای برخی از زمان تعداد واقعی احتمالا نمی خواهد که بد است. اما اشتباه نکنید — آن را برای رفتن تا احتمالا راه به عنوان متحده باز کردن willy-nilly و بسیاری از افراد تصمیم آنها نمی خواهید به زحمت با اجتماعی فاصله دستورالعمل های دیگر. آن را در حال حاضر اتفاق می افتد.

تبلیغات:

دکتر دبورا Birx روشن ساخته است عصر روز آخر این هفته که او پیش بینی شد همیشه بین 100000 تا 240,000 آمریکا زندگی می کند. آن سخت است برای دیدن چگونه بدترین سناریو نیست خیلی بیشتر قابل قبول در حال حاضر او به نظر می رسد به آن را می دانم.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی باید توانایی مدیریت بحران موثر, تصمیم گیری است و بدیهی است که ساخته شده است به قبول عظیم تلفات. رئیس جمهور تهمت به وضوح می بیند رو به رشد مرگ و میر به عنوان چیزی بیش از یک مسئولیت سیاسی او می تواند با غلبه بر قوی بهبود اقتصادی. زمان خواهد شد بگویید که آیا این استراتژی کار می کند اما به نظر می رسد او دیگر در مورد مراقبت از حفظ شماره خود را پایین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>