مغلوب ساختن پیشی جستن DHS تلاش برای جلوگیری از Netflix پخش “مهاجرت کشور” تا بعد از انتخابات: گزارش

روز پنجشنبه نیویورک تایمز گزارش داد که یک جفت از Netflix فیلمسازان تیراندازی از پشت صحنه فیلم مستند در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت سیاست تهدید شدند که توسط مقامات فدرال دستور به حذف فیلم unflattering به مهاجرت و گمرک افسران و گفت: برای تاخیر در انتشار این مستند تا پس از سال 2020 انتخابات.

“در اوایل سال 2017 به عنوان مهاجرت و گمرک آماده به انجام سخت-خط دستور کار است که در آن رئیس جمهور تهمت به حال مبارزات انتخاباتی آژانس رهبران شروع به پریدن کرد در این فرصت اجازه دهید به دو فیلمسازان به یک پشت صحنه نگاهی به روند” گزارش Caitlin Dickerson. “اما به عنوان مستند نزدیک تکمیل در ماه های اخیر اداره مبارزه با شدت و قدرت به آن را نگه دارید از اینکه منتشر شد تا پس از سال 2020 انتخابات. پس از اعطای نادر دسترسی به بخش هایی از این کشور قدرتمند اجرای مهاجرت ماشین آلات است که معمولا نامرئی به مقامات دولت تهدید به اقدام قانونی و به دنبال جلوگیری از قطعات آن از دیدن نور روز است.”

تبلیغات:

“در گرم تلفن تماس و ایمیل آنها گفت: [یک] رسمی را تحت فشار قرار دادند به تاخیر در انتشار این مجموعه در حال حاضر مجموعه ای به هوا در Netflix بکشد در ماه آینده” در ادامه این گزارش. “او هشدار داد که دولت فدرال با استفاده از آن ‘وزن’ به وتو صحنه های آن یافت می شود قابل اعتراض است. چندین بار فیلمسازان گفت: این مقام اشاره کرد که آن را ‘کمی تولید شرکت’ نه این فیلم $125 میلیارد توزیع کننده است که می گیریم. فیلمسازان گفت: به آنها گفته شد که دولت خشم بیش از این پروژه آمد از ‘تمام راه را به بالا.'”

بر اساس این گزارش فیلمسازان در پاسخ به “با استفاده از یک رمز سرویس پیام برای برقراری ارتباط با تولید خود تیم” قرار دادن دوربین های امنیتی در دفتر خود و کتمان دیسک های سخت که بر روی آنها ذخیره سازی فیلم خام است.

بیش از چهار سال گذشته سیاست های مهاجرتی شده است یکی از بحث برانگیز ترین و ستیز جنبه از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری از مسلمان سفر بان کی مون به “تحمل صفر” جدایی خانواده, سیاست های اخیر تلاش برای محروم کردن مهاجران مستند نشده از, apportionment که کارشناسان در نظر خلاف قانون اساسی است.

تبلیغات:

شما می توانید در اینجا بخوانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>