مغلوب ساختن پیشی جستن دلتنگ سیاست خارجی رکورد را از دست داد و جنگ و درگیری های جدید و وعده های شکسته

در ژوئن 13, رئیس جمهور تهمت و گفت: فارغ التحصیلی کلاس در وست پوینت “ما در حال پایان دادن به دوران جنگ های بی پایان.” این چیزی است که تهمت وعده داده است پس از سال 2016 اما “بی پایان” جنگ هنوز به پایان رسید. مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است بیشتر از بمب و موشک از جورج دبلیو بوش و یا باراک اوباما را در اولین نظر وجود دارد و هنوز هم تقریبا به عنوان بسیاری از ایالات متحده پایگاه ها و نیروهای نظامی در خارج از کشور به عنوان زمانی که او انتخاب شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول مذاکرات تا هر دو طرف از هر موضوع و رسانه های شرکت های بزرگ هنوز هم قاضی او را بیشتر از آنچه او می گوید (و سخنان) از خود واقعی سیاست. پس از آن تعجب آور نیست که او هنوز در تلاش به اشتباه عمومی در مورد خود تهاجمی سیاست جنگ. اما تهمت بوده است و در حدود سه سال و نیم و او در حال حاضر یک رکورد در جنگ و صلح است که ما می توانیم.

تبلیغات:

چنین بررسی می کند یک چیز بسیار روشن است: مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است و نزدیک به شروع جنگ جدید با کره شمالی و ونزوئلا و ایران نسبت به پایان دادن به هر یک از جنگ او به ارث رسیده از اوباما. او برای اولین بار اصطلاح رکورد نشان می دهد که تهمت به فقط یک جنگ طلب در ارشد.

خونین ارث

اول, اجازه دهید نگاهی به آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن به ارث برده. در پایان جنگ سرد ایالات متحده رهبران سیاسی وعده داده شده آمریکایی یک “سود سهام صلح” و سنا بودجه کمیته در آغوش یک پیشنهاد برای کاهش بودجه نظامی 50 درصد بیش از 10 سال آینده. ده سال بعد, تنها 22 درصد در صرفه جویی متوجه شدند و جرج دبلیو بوش تروریستی جنایات 9/11 به توجیه و غیر قانونی جنگ سیستماتیک جنایات جنگی و فوق العاده یک طرفه مسابقه تسلیحاتی که در آن ایالات متحده به خود اختصاص 45 درصد از هزینه های نظامی جهانی از سال 2003 تا 2011. تنها نیمی از این 2 تریلیون دلار صرف افزایش (در سال 2010 دلار) مربوط به جنگ در عراق و افغانستان در حالی که نیروی دریایی ایالات متحده و نیروی هوایی بی سر و صدا نقد در یک تریلیون دلار آرزو لیست جدید جنگی, هواپیماهای جنگی و سلاح های با تکنولوژی بالا.

رئیس جمهور, باراک اوباما وارد کاخ سفید با تعهد را به خانه نیروهای ایالات متحده از عراق و افغانستان و به کوچک شدن ارتش آمریکا رد پای خود در انتخابات ریاست جمهوری یک پیروزی نمادگرایی بیش از ماده است. او برنده سال 2009 جایزه صلح نوبل بر اساس چند سخنرانی بسیاری از افکار واهی و پوچ و جهان, از جان گذشته امید برای صلح و پیشرفت است. اما در زمان اوباما در سال 2017, او تا به حال کاهش یافته است بیشتر از بمب و موشک در کشور بیشتر از بوش بود و در حال صرف حتی بیشتر از بوش بر سلاح و جنگ.

تبلیغات:

این تغییر عمده در ایالات متحده در جنگ سیاست اوباما برای کاهش سیاسی حساس نظامی تلفات انتقال از مقیاس بزرگ نظامی مشاغل به جرم بمب گذاری توپخانه و پنهانی و جنگ پروکسی. در حالی که جمهوری خواهان با تمسخر دوبله اوباما دکترین “رهبری از پشت” این انتقال بود که در حال حاضر در جریان بوش در دوره دوم زمانی که او متعهد ایالات متحده به خروج کامل خود را از اشغال نیروهای آمریکایی از عراق در پایان سال 2011.

اوباما مدافعان مانند تهمت امروز بودند و همیشه آماده برای تبرئه او از مسئولیت جنایات جنگی و حتی به عنوان او به کشته شدن هزاران غیرنظامی در حملات هوایی در افغانستان و عراق و سوریه و حملات هواپیماهای بدون سرنشین در پاکستان و یمن و سومالی از جمله بلاعوض ترور آمریکایی در یمن. اوباما راه اندازی یک جنگ جدید برای از بین بردن لیبی و آمریکا پنهانی نقش در جنگ در سوریه را شبیه به نقش آن در نیکاراگوئه در سال 1980 بود که با وجود آن پنهان طبیعت, دیوان بین المللی دادگستری محکوم ایالات متحده پرخاشگری و دستور داد آن را به پرداخت غرامت.

بسیاری از مقامات ارشد نظامی و غیر نظامی مقامات سزاوار یک سهم از گناه برای امریکا سیستماتیک جنایت تجاوز و سایر جنایات جنگی از سال 2001 اما اصل فرمان مسئولیت به رسمیت شناخته شده از اصول نورنبرگ به آمریکا یکنواخت کد نظامی عدالت به این معنی است که فرمانده کل نیروهای مسلح رئیس جمهور ایالات متحده, خرس, سنگین ترین مسئولیت کیفری برای این جنایات تحت ایالات متحده و قوانین بین المللی.

تبلیغات:

است تهمت متفاوت است ؟

در ژانویه 2017 به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به نیروهای آمریکایی در عراق انجام شده خود را سنگین ترین ماه از بمباران هوایی پس از “شوک و ترس” بمب گذاری در ایالات متحده در حمله به عراق در سال 2003 است. این بار دشمن بود دولت اسلامی (داعش) یک گروه باعث توسط ایالات متحده در حمله به عراق و اوباما پنهانی برای حمایت از القاعده مرتبط گروه در سوریه است. نیروهای عراقی اسیر شرق موصل از داعش در Jan. 24 و در ماه فوریه آنها شروع حمله خود را در غرب موصل بمباران و گلوله باران آن را حتی بیشتر به شدت تا زمانی که اسیر شهر خراب در ماه جولای. کردستان عراق گزارش اطلاعات ثبت شده است که بیش از 40 ، 000 تن در آمریکا تخریب شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن معروف خلاصه تا سیاست خود را به عنوان “بمب گه از” دولت اسلامی است. او به نظر می رسد به دادن چراغ سبز به ارتش به قتل زنان و کودکان گفت: “وقتی شما به این تروریست ها شما را به خانواده خود را.” عراق نیروهای توصیف صریح دستور به انجام دقیقا همان است که در موصل. میانه چشم (MEE) گزارش داد که نیروهای عراقی قتل عام همه بازماندگان در موصل شهر.

تبلیغات:

“ما کشته شدن همه آنها را” سرباز سوری گفت. “داعش (IS) مردان و زنان و کودکان است. ما کشته همه است.” عراق عمده گفت MEE:

پس از آزادی اعلام شد, دستور داده شد برای کشتن هر چیزی و یا هر کسی که نقل مکان کرد . . . این بود که کار درست را انجام دهید . . . آنها خود را داد و ما فقط آنها را کشته است . . . هیچ قانون وجود دارد در اینجا در حال حاضر. هر روز می بینم که ما در حال انجام همان چیزی که به عنوان داعش. مردم رفت و به پایین رودخانه برای رسیدن آب به این دلیل که آنها در حال مرگ از تشنگی و ما آنها را کشته است.

در اکتبر سال 2017 رقه در سوریه بود و حتی بیشتر کاملا نابود شده از موصل در عراق است. تحت اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن ایالات متحده و متحدان آن کاهش یافته است بیش از 118,000 بمب و موشک در عراق و سوریه در مبارزه با “دولت اسلامی” در حالی که ایالات متحده HIMARS اسرائیل و آمریکا و فرانسه و عراق با توپخانه سنگین کشته شدند و حتی بیشتر یکسره.

عمده فروشی تخریب شهر موصل در عراق را که دومین شهر و دیگر شهرستانها عمده در عراق و سوریه را نمی توان از نظر قانونی توجیه تحت لاهه و ژنو بیش از هر نابودی تمام شهرستانها در گذشته جنگ مانند هیروشیما و یا درسدن. با وجود این در مجموع عدم پاسخگویی روشن است که آمریکا بمب و راکت و خمپاره به کشته شدن هزاران غیرنظامی در هر شهر و شهرستان دستگیر شده است. اوباما و تهمت به اشتراک گذاری مسئولیت این جنایات وحشتناک, اما آنها تشدید سیستماتیک جنایات جنگی ایالات متحده متعهد شده است از سال 2001 تحت سه رئیس جمهور.

تبلیغات:

در افغانستان طالبان به تدریج طول می کشد کنترل از بیشتر کشور مغلوب ساختن پیشی جستن است در برابر وسوسه به ارسال دهها هزار نفر بیشتر نیروهای آمریکایی به اوباما را, اما او به جای تصویب عمده تنش در ایالات متحده بمب گذاری ساخته شده است که تا سال 2018 و 2019 سنگین ترین و مرگبارترین سال از ایالات متحده بمب گذاری در افغانستان از سال 2001.

مغلوب ساختن پیشی جستن است کفن جنگ خود ساخت و حتی بیشتر پنهان کاری از اوباما. ارتش آمریکا منتشر نشده است ماهانه Airpower خلاصه ای از ماه فوریه سال 2020 و نه رسمی استقرار نیروهای نظامی موجود در افغانستان و عراق و یا سوریه نزدیک به سه سال است. اما ایالات متحده کاهش یافته است و حداقل 20000 بمب در افغانستان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت رسید و هیچ شواهدی از کاهش در بمب گذاری تحت توافقنامه صلح دولت افغانستان با طالبان در ماه فوریه است. برخی از نیروهای ایالات متحده خارج شده است تحت این قرارداد اما باقی مانده 8,600 هنوز هم که به عنوان جایگزین تورهای خود را تا پایان نگه داشتن ایالات متحده نیروهای مقاومت در همان سطح به عنوان زمانی که اوباما در سمت چپ اتاق.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک نمایش بزرگ از تغییر نیروهای ایالات متحده در سوریه در ماه اکتبر 2019 ترک ایالات متحده کردی متحدان در روژاوا برای مقابله با تجاوز ترکیه به تنهایی. اما هنوز هم وجود دارد حداقل 500 نیروهای ایالات متحده در سوریه و تهمت مستقر 14,000 بیشتر نیروهای ایالات متحده به خاورمیانه در سال 2019 از جمله به یک پایگاه جدید در عربستان سعودی است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است وتو هر لایحه تصویب شده توسط کنگره برای خلاص نیروهای آمریکایی از جنگ عربستان در یمن و توقف فروش در ایالات متحده ساخته شده جنگنده و بمب هایی است که عربستان سعودی با استفاده از به طور سیستماتیک کشتن غیرنظامیان این کشور. او ایجاد یک درگیری جدید با ایران با خروج از ایران و در ژانویه سال 2020 او capriciously flirted با یک جنگ تمام عیار در ایران توسط دستور ترور ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی و عراق فرمانده نظامی ابو مهدی Muhandis در عراق است.

مغلوب ساختن پیشی جستن عجیب تصمیم به حرکت به سفارت آمریکا در اسرائیل به یک قطعه زمین است که تنها تا حدودی در اسرائیل به مرزهای شناخته شده بین المللی — و تا حدودی در فلسطین است که اسرائیل به طور غیر قانونی اشغال کرده — کاملا به معنای واقعی کلمه در زمان ایالات متحده روابط بین الملل به قلمرو ناشناخته. سپس مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری از یک به اصطلاح صلح طرح بر اساس بنیامین نتانیاهو نخست وزیر جاه طلبی به ضمیمه بقیه فلسطین به یک “بیشتر اسرائیل” با بسیار گسترش یافته است — اما هنوز هم به رسمیت شناخته نشده و غیر قانونی — مرزهای بین المللی.

تهمت نیز حمایت از یک کودتا در بولیوی برگزار چندین موفق آنهایی که در ونزوئلا و هدفمند حتی ایالات متحده نزدیک ترین متحدان با تحریم سعی کنید برای جلوگیری از آنها را از تجارت با آمریکا و دشمنان است. مغلوب ساختن پیشی جستن, وحشیانه, تحریم ها علیه ونزوئلا ایران و کره شمالی و سوریه و کوبا نیست مسالمت آمیز جایگزین برای جنگ اما یک شکل از جنگ اقتصادی فقط به عنوان کشنده به عنوان بمب, به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و همراه آن بحران اقتصادی.

یک مزیت برای تجار از مرگ

هنگامی که در مقیاس بزرگ نظامی ایالات متحده مشاغل در عراق و افغانستان به پایان رسید, زیر, اوباما, آمریکا بودجه نظامی کاهش یافت و به $621 میلیارد دلار تا سال 2015. اما از آن زمان به بعد مصارف نظامی برای تهیه تحقیق و توسعه (R&D) و پایه ساخت و ساز افزایش یافته است 39 درصد است. این شده است یک ثروت باد آورده برای پنج بزرگ آمریکا سلاح سازان — لاکهید مارتین و بوئینگ, Raytheon, نورث روپ گرومن و جنرال دینامیک — که فروش اسلحه درآمد افزایش 30 درصد بین 2015 و 2019.

تبلیغات:

49 درصد افزایش به بیش از 100 میلیارد دلار برای تحقیق و توسعه در سیستم های سلاح های جدید در سال 2020 از بخش عظیم $718 میلیارد پنتاگون بودجه است پرداخت تریلیون دلار در آینده درآمد برای سوداگران مرگ مگر اینکه این برنامه ها متوقف شده است.

به بهانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن سرمایه گذاری بزرگ در, بزرگ, بلیط, سلاح های با تکنولوژی بالا از جمله یک فضای جدید نیروی با 15 میلیارد دلار برچسب قیمت برای 2021 است, جنگ سرد جدید با روسیه و چین است که او رسما پرده برداری کرد در سال 2018 ملی, استراتژی دفاع. اوباما در حال حاضر در تلاش برای تغییر دور از ایالات متحده از دست ضد شورش جنگ در بیشتر خاورمیانه خود را از طریق “محوری به آسیا” ایالات متحده به حمایت از کودتا در اوکراین و گسترش متحده آمریکا نیروهای زمینی و دریایی محاصره روسیه و چین است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل مشابه اوباما به عنوان او تلاش می کند به لول خوردن از “جنگ برای همیشه لطفا برای” چگونه برای آوردن نیروهای ایالات متحده از خانه بدون آن آشکار به کل جهان است که این مزمن ضعیف قدرت امپراتوری و آن عجیب چند تریلیون دلار به ماشین جنگی بوده است را شکست داد و در همه جا. حتی گران ترین سلاح هنوز هم تنها کشتن مردم و شکستن همه چیز. ایجاد صلح و ثبات نیاز به انواع دیگر قدرت و مشروعیت است که ایالات متحده ندارند و آن را نمی توان خرید.

قبل از رئیس جمهور Dwight D. Eisenhower چپ در سال 1961 او گفت: “به خدا کمک به این کشور وقتی کسی نشسته در این صندلی که نمی دانید نظامی به عنوان به خوبی به عنوان من انجام دهد.” مغلوب ساختن پیشی جستن است و بدیهی است که به عنوان خیره شدن سینه پر از مدال و صدای تیز و تند-bang, فن آوری به عنوان هر رئیس جمهور پس از آیزنهاور تا او را حفظ خواهد کرد به پنتاگون همه چیز آن را می خواهد برای حفظ و گسترش خشونت و هرج و مرج در سراسر جهان است.

تبلیغات:

همانطور که اوباما مشترک تصمیم گرفتند و خاموش لیبرال مخالفت با بوش جنگ و ضبط سلاح صرف تهمت است شرکت تصمیم گرفتند و خاموش محافظه کار مخالفت اوباما جنگ. در حال حاضر با فوران اعتراضات داخلی پلیس سرکوب و خواستار defunding پلیس وجود دارد یک گروه کر در حال رشد نیز پال خواستار قطع بودجه دولت نظامی است. این است که قطعا یک تماس مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد گوش دادن به اما جو بایدن بود بیشتر پذیرای فراخوان عمومی برای صلح و خلع سلاح از اوباما و تهمت?

احتمالا نه بر اساس خود سابقه طولانی در سنا نقش خود را در اجازه دادن به جنگ در یوگسلاوی و افغانستان و عراق و نزدیک خود را به روابط اسرائیل و شکست خود را به مهار در ایالات متحده از جنگ ساخت به عنوان معاون رئیس جمهور شخصا با وجود مخالفت اوباما تشدید تنش در افغانستان است. بایدن نیز در تلاش برای شکست دادن برگ برنده خود را در مخالفت با چین است. مانند اوباما و تهمت بایدن خواهد بود به طور عمده یک مدیر جدید و فروشنده در ارشد به فروش مجتمع نظامی-صنعتی آخرین استراتژی برای جنگ جهانی و اشغال نظامی به رسانه ها و شرکت های آمریکایی ،

ما نمی خواهد نجات کشور ما از چنگال آهن از مجتمع نظامی-صنعتی با چیدن شر کمتر و امید برای بهترین. که کار نکرده برای 60 سال پس از آیزنهاور تعریف مشکل به وضوح در وداع با آدرس.

از سوی دیگر جامعه مدنی ائتلاف به رهبری مردم فقیر انتخاباتی و از جمله CODEPINK خواستار یک 350 $میلیارد دلار کاهش بودجه نظامی برای تامین نیازهای انسانی و خدمات عمومی و مظنونان حمله به دانشگاه باربارا لی D-کالیفرنیا Pramila Jayapal D-بشویید. و اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., معرفی یک قطعنامه در کنگره به انجام درست آن.

تبلیغات:

در حاشیه این کمپین می تواند تاثیر بیشتری در بایدن از تهمت اما اگر مردم رفت و برگشت تا پارچه سست بافت پرچمی در شب انتخابات و فکر می کنم کار خود را انجام داده است لیبرال ها را با اوباما و ضد جنگ محافظه کاران را با مغلوب ساختن پیشی جستن. مگر و تا زمانی که آمریکا در اعمال فشار طاقت فرسا برای از بین بردن ماشین جنگی ایالات متحده و بیهوده پیشنهاد برای “طیف کامل” جهانی تسلط ارتش ایالات متحده را حفظ و از دست دادن جنگ در شرایط خاص خود خونریزی ما خشک (استعاره) و خونریزی همسایگان ما در خارج از کشور خشک (به معنای واقعی کلمه) تا زمانی که آن را از دست می دهد یک جنگ بزرگ با توده تلفات ایالات متحده و یا از بین می برد و همه ما در یک جنگ هسته ای.

ایالات متحده جنبش صلح همواره بزرگ منفعل حمایت است اما آن را به جرم اقدام جمعی نه تنها منفعل پشتیبانی برای تضمین یک آینده صلح آمیز برای فرزندان و نوه های ما. خشم عمومی و فعالیت های در حال شروع به گرفتن مجوز برای کشتن سیاه و قهوه ای مردم با مصونیت از مجازات از نظامی RoboCops در خیابان های ما. همان نوع از جمعی عمل سیاسی می تواند پال خواستار قطع بودجه دولت و خلع سلاح ارتش ایالات متحده و دور آن مجوز برای کشتن سیاه و قهوه ای مردم در همه جا.

ساختمان جدید ضد جنگ جنبش است که متصل به داخلی ضد پلیس مبارزه تنها چیزی است که می تواند در مهار نظامی گری ایالات متحده. چون دوباره انتخاب یک رئیس جمهور با حد خون در دست خود را به عنوان تهمت — و یا به سادگی انتقال فرمان ماشین جنگی به جو بایدن — قطعا نمی خواهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>