مغلوب ساختن پیشی جستن را بهانه ای برای استفاده نکردن از دفاع تولید عمل اشتباه و خطرناک

چهارشنبه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا استناد به دفاع تولید عمل می کنند (DPA). که تامین نیاز شرکت های خصوصی به اولویت بندی هر دولت فدرال سفارشات برای محصولات از جمله ماسک ، ماسک و دیگر موارد بسیار مهم و مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس — بیش از دیگر سفارشات.

اما از روز شنبه پنج روز بعد حتی تهمت مقامات دولت اعتراف دولت هنوز برای ایجاد یک نظم است.

کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور در حال از جان گذشته, برای, ماسک, لباس, ماسک و دیگر لوازم اساسی آنها نیاز به درمان بیماران مبتلا به Covid-19 و به نگه داشتن خود را محافظت از coronavirus. آنها شفاعت برای او به استفاده از DPA.

پس چه می دهد ؟ چرا تهمت و دولت قرار داده شده در هر سفارش نشده است ؟

بیش از آخر هفته رئیس جمهور به نظر می رسید به ارائه دو دلیل: 1) شرکت در حال حاضر پله تا به این محصولات خود به خود; و 2) با استفاده از این مکانیزم می تواند معادل سوسیالیسم.

اول مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد که شرکت های تجهیزات پزشکی مانند باکستر و GE Healthcare, و همچنین به عنوان خودرو شرکت هایی مانند جنرال موتورز و فورد در حال کار در سراسر ساعت به دیدار با نیاز به تجهیزات. به دلیل تلاش های خود را وجود دارد هیچ دلیلی برای دولت به دخالت. “ما تعداد فوق العاده ای از شرکت ها نیز ساخت تجهیزات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

دوم او insinuated با استفاده از DPA خواهد به نحوی به نوبه خود آمریکا اقتصاد سوسیالیستی است. “ما یک کشور نه بر اساس ملی ما کسب و کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در همان رویداد است. “تماس با یک فرد بیش در ونزوئلا; آنها بپرسید چگونه ملی کسب و کار خود کار کند. نه بیش از حد خوب است. مفهوم ملی کسب و کار ما است و نه یک مفهوم خوبی است.”

مشکل این است که هر دو این استدلال به شدت ناقص است.

در حالی که بسیاری از شرکت های خصوصی در حال بالا بردن تولید خود را عدم فدرال دخالت دولت در تهیه و توزیع روند بدان معنی است که این محصولات لزوما رفتن به شهرها و ایالات متحده در اکثر نیاز مبرم به آنها را در حال حاضر.

به عنوان بورسی را تنها کربی می نویسد: “مقامات دولتی در حفظ و گفت که بدون نوعی از دولت و هدایت آنها به سمت چپ رقابت برای تجهیزات مشابه (به عنوان مخالف به داشتن که تجهیزات به جایی که مورد نیاز است) و در نتیجه overpaying.”

دوم DPA زمانی که استفاده می شود به عنوان در نظر گرفته شده را شامل نیست دولت تصاحب صنعت. “آن را نمی کند ملی کسب و کار بلکه اجازه می دهد تا دولت آمریکا به قرارداد با شرکت های اولویت دادن به تولید کالاهای حیاتی — در این مورد لوازم پزشکی” کربی یادداشت ها.

“این یک چاقوی کوچک جراحی و نه تبر” جیمز Hasik یک DPA متخصص در دانشگاه جرج میسون به من گفت.

معلوم نیست چرا تهمت است خود را متقاعد به استفاده از DPA خطرناک تر از استفاده از آن نیست. برخی در کاخ سفید می گویند او در تلاش برای کاهش این احتمال که او می تواند به طور مستقیم مقصر هر گونه سوء مدیریت. “اگر چیزی را اشتباه می رود و سپس آن را از رئیس جمهور” یک مقام ارشد دولت رسمی به من گفت: “و این چیزی است که او نمی خواهید به اتفاق می افتد.”

اما این چیزی است که رئیس جمهور انتخاب می شوند انجام دهید: مسئولیت برای اجرا به دولت فدرال است. در شرایطی که رهبری کارشناسان می گویند کمبود عرضه می تواند بدتر شود.

بسیاری از شرکت ها در حال حاضر در تلاش برای افزایش این مناسبت را حتی بیشتر از محصولات بیماران نیاز خواهد شد.

همانطور که انتظار می رود برخی از کسانی که در حال بالا مراقبت های بهداشتی شرکت. “ما ساخت تیم ها متمرکز بر روی ساخت باکستر محصولات است که در تقاضا با توجه به همه گیر و مورد نیاز بیماران مبتلا به بیماری های مزمن” لورن اهل روسیه سخنگوی فورچون 500 شرکت پزشکی باکستر بین المللی که باعث می شود بیمارستان محصولات مراقبت به من گفت در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

تولید کنندگان خودرو نیز به دنبال راه آنها می توانید با استفاده از آنها قابل توجه ظرفیت تولید به کمک, از جمله به طور بالقوه تجهیز نشدن کارخانه های خود را به تولید انتقادی موارد مانند هواکش.

اما اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن شده است آشکارا شعار این شرکت های خودرو در توییتر کارشناسان می گویند که آن را برای آنها را به تولید تجهیزات پزشکی در مقیاس چرا که آنها باید آموزش حقوقی واجد شرایط دریافت برنامه های سمت راست و منبع خاص مواد مورد نیاز برای ساخت این محصولات جدید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال این است که دولت نیازی به گفتن این شرکت چه چیزی را به عنوان آنها در حال حاضر در حال ساخت محصولات مورد نیاز. که در ذهن خود دلیل کافی نیست برای قرار دادن DPA برای استفاده و اجازه می دهد متحده به سادگی به منظور آنچه آنها نیاز دارند از این شرکت ها.

“او در حال حاضر با استفاده از آن به درایو بخش خصوصی در پاسخ به این بحران” یک سخنگوی کاخ سفید گفت: من. “و بخش خصوصی در پاسخ به تاریخ به مسیر خود شده است قریب به اتفاق تحقق دولت-شناسایی نیازهای سریع تر از هر کسی که فکر می کنید ممکن است.”

اما کارشناسان نقطه به سه مشکل عمده با این استدلال.

برای اولین بار یک شرکت خصوصی است یا قصد فروش به هر کس قرار داده و سفارش خود را یا به بالاترین پیشنهاد. بنابراین ممکن است که مکان هایی در آمریکا که بیشترین نیاز به ماسک برای مثال ممکن است آنها را در زمان به دلیل یک ماسک-ساخت شرکت دیگر سفارش را پر کنید ،

“هر کس بر میدارد تا گوشی برای اولین بار است که در خط بعدی” برت Lambert, پنتاگون بالا تولید سیاست رسمی از سال 2009 تا 2013 به من گفت.

اگر شما در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که یک مشکل است. دولت خود را در حال حاضر ممکن است مجبور به صرف بیشتر در مورد ماسک به روی دست کسی رفتن شخص دیگری و یا به سادگی آنها را در همه اگر منظور می آید بیش از حد دیر است.

این است که در حال حاضر شروع به اتفاق می افتد در برخی از مکان های. “ما در حال رقابت در برابر یکدیگر ما در حال رقابت در برابر دیگر کشورها آن را یک غرب وحشی من می گویند وجود دارد و در واقع ما overpaying برای [تجهیزات حفاظت شخصی] از آنجا که رقابت” فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفته سی ان ان جیک Tapper در روز یکشنبه.

این که در آن DPA می آید در دستی.

دولت فدرال می تواند همکاری و سفارش برای ماسک که می توانید انجام اولین دلیل DPA سفارش اولویت طول می کشد بیش از همه دیگران است. سپس به این دلیل که دولت می داند که مناطق دارای بیشترین نیاز به آن ماسک را می توانید توزیع آنها مناسب است. نیویورک قطعا اولویت را دارد بیش از سایر نقاط کشور نیست و وضعیتی وخیم به شدت از coronavirus (احتمالا از جمله ایلینوی).

دومین نقص در مغلوب ساختن پیشی جستن از استدلال است که با مواد. بله بسیاری از شرکت ها در حال حاضر درگیر در تولید تجهیزات پزشکی در حال ramping تا تلاش های خود را. اما در انجام این کار, آنها در حال رفتن به نیاز به مواد اضافی و ممکن است مانع در تلاش های خود را اگر آنها نمی توانند این مواد است.

دوباره, این جایی است که DPA در می آید: دولت فدرال می تواند در پیدا کردن منابع دیگر از این مواد قرار داده و سپس در یک سفارش به این شرکت فروش این مواد به دولت فدرال به جای استفاده از آنها را به محصولات خود را.

برای مثال یک پارچه شرکت ممکن است به طور معمول فروش بیشتر محصول خود را به یک لباس ساخت شرکت, اما این پارچه می تواند بهتر از استفاده از ماسک در حال حاضر. در آن صورت دولت فدرال خواهد پرداخت پارچه شرکت برای مواد و سپس آنها را به یک ماسک-ساخت شرکت پس در ادامه می توانید آن را حتی بیشتر از آنها. “دولت باید از این قدرت برای تبدیل شدن به منجی ارشد” لمبرت به من گفت.

در نهایت ممکن است یک شرکت است که می خواهد برای کمک به ساخت چیزی — بگو ماسک — اما ندارد ماشین آلات و یا سرمایه به انجام این کار. اگر دولت فدرال فکر می کند که شرکت می تواند مفید باشد ممکن است به یک وام و یا ارائه تجهیزات زیر DPA بنابراین تولید می توانید شروع به سمت راست دور. که شتاب که توانایی شرکت برای کمک به در حال حاضر.

مسئله آن نیست که شرکت ها در حال نشستن در دست خود. مشکلات بوجود می آیند در ساخت محصول و سپس ارائه آن به جایی که آن را بیشتر مورد نیاز در زمان بحران. تنها دولت فدرال هماهنگی پاسخ به این بینش و منابع برای کمک به با آن است.

استیون Grundman که در خدمت به عنوان پنتاگون معاون وزارتخانه برای امور صنعتی در 1990s به من گفت که با استفاده از DPA نمی خواهد متوجه مغلوب ساختن پیشی جستن ونزوئلا ترس.

“استفاده از DPA نه تنها نمی خواهد آن را نمی معاشرت اقتصاد آمریکا,” او گفت:. همانطور که در بالا اشاره شد DPA اجازه می دهد تا دولت به شناسایی و اولویت بندی و تخصیص منابع کمیاب در یک زمان اضطراری است. گریه به دور از کامل دولت تصاحب کسب و کار خصوصی.

“DPA هیچ ربطی به با ملی شدن صنعت; آن همه چیز را با اولویت صنعت” لامبرت گفت.

در واقع دولت نیست تصرف پایتخت و زايمان و یا تجهیزات را برای خود و مصرف آن بدون جبران خصوصی شهروندان و کسب و کار است که آنها را کنترل کند. این همه در مورد مطمئن شوید کسانی که مشکل دریافت آنچه آنها نیاز دارند و کسانی که در ارائه این تجهیزات هنوز هم برای آن پرداخت می شود.

در عین حال مقامات عالی در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار مانند تجارت مشاور پیتر ناوارو که به اعتقاد DPA آناتما به بازار آزاد است. “ما در حال گرفتن آنچه ما نیاز داریم … بدون قرار دادن دست سنگین دولت پایین” ناوارو گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

در صورتی که شرط دولت است, کارشناسان می گویند این یک بد — و این می تواند عواقب فاجعه بار است. “DPA نیاز به باز برای کسب و کار” Grundman گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>