مغلوب ساختن پیشی جستن را گسترش ممنوعیت سفر خواهد رسید نیجریه سخت ترین

هیچ کشوری بیشتر است به از دست دادن از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به گسترش ممنوعیت سفر از نیجریه.

شروع فوریه 22, نیجریه و دیگر قادر خواهد بود برای به دست آوردن ویزا اجازه می دهد آنها را به مهاجرت به ایالات متحده به طور دائم. آنها هنوز هم می تواند سفر به آمریکا ویزای موقت مانند کسانی که برای کارگران خارجی گردشگران و دانش آموزان است. اما برای بزرگ نیجریه مهاجر در ایالات متحده این سیاست می تواند ارد عمیق خود را به خانواده و روابط فرهنگی به کشور, پرجمعیت ترین کشور آفریقا و یکی از آن اقتصادی نیروگاهی.

نیجریه را تشکیل می دهند تا کنون بزرگترین جمعیت مهاجران آفریقایی زندگی در آمریکا, شماره مورد 327,000. شهرستانها با رونق نیجریه جوامع خواهد بود به خصوص ضربه از جمله دالاس شیکاگو, Baltimore, آتلانتا و دالاس و هوستون آخر که دارای بزرگترین جمعیت نیجریه در خارج از برزیل و آفریقا است.

حتی بیشتر نیجریه انتخاب شده اند به حل و فصل در اینجا به طور دائم در سال های اخیر: در سال 2018 به ما اعطا نیجریه تقریبا 14,000 کارت سبز. در مقایسه با شهروندان از دیگر کشورها از جمله در گسترش ممنوعیت سفر اعطا شد و در مجموع کمتر از 6,000 کارت سبز. آن را نیز یکی از برترین ارسال کشورها برای دانشجویان خارجی با تقریبا 13,000 نیجریه دانش آموزان از آمدن به آمریکا در سال گذشته است.

اما در حال حاضر برگ برنده دولت بیشتر جلوگیری از مهاجرت قانونی از نیجریه با استناد به نگرانی در مورد این کشور استانداردهای امنیتی و همچنین افزایش تهدیدات تروریستی. دولت می خواهد برای دیدن نیجریه بهبود اطلاعات خود را به اشتراک گذاری با ما و مقامات اینترپل برای کمک به شناسایی مجرمان و تروریست ها است.

این وضعیت را ترک کرده است بسیاری از نیجریه تعجب که چرا آنها به طور خاص هدف قرار داده شده است که بسیاری از کشورهای دیگر ممکن است مطرح مشابه تهدیدات امنیتی. Amaha Kassa مدیر اجرایی جوامع آفریقایی هم که طرفداران برای مهاجران و خانواده های خود به خبرنگاران گفت: روز شنبه که در این گروه آخرین جلسه در شهر نیویورک ده ها تن از نیجریه بودند پرسیدن یک سوال: “چرا تنها ما؟”

مهاجر طرفداران می گویند آن را بر اساس انگیزه های تبعیض آمیز.

“مهاجران آفریقایی به طور کلی و نیجریه مهاجران به ویژه در میان تحصیل کرده ترین و موفق مهاجران در ایالات متحده” فرانک Sharry مدیر اجرایی مهاجرت گروه حمایت صدای آمریکا در بیانیه ای گفت:. “اما موفقیت و مشارکت جوامع آفریقایی است که در کنار نقطه برای این دولت. این یک سیاست های اعلام شده بر اساس حقایق آن را بر اساس تهمت تمایل به امریکا سفید دوباره.”

تهمت و دولت شده است به دنبال کاهش مهاجرت از نیجریه برای یک مدت زمان طولانی که قدمت آن به یک شرکت-بدنام جلسه در دفتر بیضی در ماه ژوئن 2017. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مشاوران او در این زمان است که نیجریه که پا در مجموعه ما هرگز “خود را از بازگشت به کلبه” در آفریقا, نیویورک تایمز گزارش داد.

دولت او شده است محدود نیجریه مهاجرت در سال های پس از بستن پایین در روادید بازدید.

اکثر نیجریه بیا به ما مبتنی بر اشتغال ویزا یا ویزای B که در حال ارائه شده برای کوتاه مدت بازدید کنندگان از جمله گردشگران و مسافران کسب و کار و افرادی که به دنبال فوری به مراقبت های پزشکی. اما برگ برنده دولت بوده است انکار نیجریه’ برنامه های کاربردی برای ویزای B در نرخ بالا بیش از دو سال گذشته است.

در سال 2018 در این سال های اخیر که داده ها در دسترس است و حدود 57 درصد از B ویزا از نیجریه محروم بودند قرار دادن آن در میان کشورهای با بالاترین انکار نرخ. که ممکن است به دلیل نیجریه بيشترين تعداد ویزا overstays از هر کشور آفریقایی در سال 2018 نیز به عنوان یکی از بالاترین نرخ ویزا overstays هر کشور است. دولت همچنین افزایش هزینه های دولت در ارتباط با برخی ویزای موقت برنامه های سال گذشته اعمال یک پتانسیل مالی مانع است.

دولت را هدف قرار آفریقایی مهاجرت به طور گسترده تر. دولت تلاش کرده است تا دل و روده این قرعه کشی ویزای تنوع فرهنگی که تحت آن 50,000 متقاضیان از کشورهای با سطوح پایین مهاجرت به طور تصادفی انتخاب شده برای اعطا می شود کارت سبز. برای بسیاری از آفریقایی ها, این تنها راهی است که آنها می توانند مهاجرت به آمریکا.

آن را نیز محروم شهروندان سودان و لیبریا از وضعیت حفاظت موقت یک حفاظت اجازه می دهد آنها را به طور قانونی زندگی و کار در ایالات متحده به طور معمول ارائه شده به شهروندان کشورهای مبتلا به بلایای طبیعی و یا درگیری های مسلحانه.

و طرفداران آنها خواستار به تازگی گسترش ممنوعیت یک “آفریقا بان کی مون” پس از حدود چهار پنج نفر از کسانی که مبتلا هستند از کشورهای آفریقایی. این یک پاسخ به اولین نسخه از این ممنوعیت پرده برداری کرد در ماه ژانویه سال 2017, که آنها به نام “مسلمان” بان کی مون پس از آن در ابتدا هدفمند با اکثریت مسلمان کشور.

“این یک محوری در دولت سیاست — آن را به یک تشدید” Kassa گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام سازماندهی گسترش بان کی مون می گوید که نیجریه نتواند برای دیدار با ما به استانداردهای امنیتی در دو روش آن را نمی کند “به اندازه کافی به اشتراک گذاری عمومی-ایمنی و مربوط به تروریسم و اطلاعات” و ارائه “خطر بالا نسبت به دیگر کشورهای جهان از تروریست سفر” به ما.

این درست است که نیجریه شده است مبارزه وطنی تروریسم است. بوکوحرام در یکی از آفریقا بزرگترین اسلامی گروه های شبه نظامی کرده است کشته شدن تقریبا 38,000 مردم از سال 2011 و آواره یکی دیگر از 2.5 میلیون. خشونت فروکش کرده است, پس از آن اوج از 2014 به 2015 پس از نیجریه نظامی مورد حمایت کشورهای همسایه آفریقایی تحت فشار قرار دادند بوکوحرام به شمال کشور است. اما این گروه همچنان به تهدید و ارعاب برخی از جوامع در استانهای دیگر ربودن زنان و کودکان و درگیر شدن در بمب گذاری های انتحاری.

اما حلق Falola یک نیجریه مورخ و استاد دانشگاه تگزاس در آستین گفت که چند مهاجر از شمال نیجریه, بوکوحرام به مساجد می آیند به ما. علاوه بر این, نیجریه مشغول به کار شده است با ما در مبارزه با تروریسم و تلاش برای ساخت تا خود مرز امنیت — صدای شیپور حتی اذعان نیجریه به عنوان یک “شریک استراتژیک مهم در مبارزه جهانی علیه تروریسم” در اعلام.

هنوز هم تهمت می گوید آن کافی نیست: “این سرمایه گذاری ها هنوز منجر به کافی پیشرفت در نیجریه به اشتراک گذاری اطلاعات با ایالات متحده برای مرز و مهاجرت غربالگری و بررسی صلاحیت” او می نویسد. او در نتیجه منع همه مهاجرت دائم به آمریکا از نیجریه به جز برای کسانی که واجد شرایط هستند به صورت ویژه ویزای مهاجرت بر اساس ارائه کمک به دولت ایالات متحده.

اگر نگه داشتن نیجریه را از تروریست ها یکی از اهداف اولیه این ممنوعیت آن روشن نیست که چرا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتخاب کرده است و تنها به نوار مهاجران به دنبال حل و فصل در ایالات متحده به طور دائم. تروریستی می تواند فقط به عنوان به خوبی ورود در ویزای توریستی که خواستار به سوال که آیا امنیت ملی منطق پشت این ممنوعیت قانونی و مشروع است.

هوستون تشکر. Sheila Jackson Lee, روسای کنگره نیجریه کمیته های پارلمانی روز جمعه به خبرنگاران گفته است که این ممنوعیت را کمی سود برای ما مبارزه با تروریسم در نیجریه.

“تلاش های ما باید با تمرکز بیشتر در مورد چگونه ما تعامل و کمک به آنها [با] داخلی و بی پروا اقدامات بوکوحرام,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی