مغلوب ساختن پیشی جستن HHS وزیر به طور تصادفی می گوید حقیقت: نژادپرستی رانندگی همه گیر سیاست

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که واقعا یک تسویه حساب یک ترفند. هر چه روایت مغلوب ساختن پیشی جستن عوامل رول سفید برتری و نژاد پرستی همیشه پایه..

در طول یک ظاهر یکشنبه گذشته در سی ان ان “دولت ملت” وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر ارائه این توضیح که چرا مردم سیاه و سفید و دیگر nonwhites هستند در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19:

تبلیغات:

متاسفانه جمعیت آمریکا بسیار متنوع — از آن است که جمعیت قابل توجهی ناسالم co-morbidities که بسیاری از افراد در جوامع ما به ویژه آفریقایی-آمریکایی اقلیت جوامع به خصوص در معرض خطر در اینجا به دلیل قابل توجهی از بیماری های زمینه ای سلامت نابرابری و بیماری co-morbidities است و تاسف میراث ما در سیستم مراقبت های بهداشتی است که ما نیاز به آدرس.

آذر دقیق این “co-morbidities” را به عنوان در درجه اول به معنی چاقی و دیابت و فشار خون بالا. به حالت آشکار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام داده است هیچ چیز برای رسیدگی به این و دیگر مشکلات سلامتی. آن است که به طور فعال تلاش برای لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه و برنامه های دیگر نشان داده شده است برای بهبود سلامت برای مردم آمریکا است.

پیامدهای آذر نظرات به اندازه کافی روشن با وجود سطحی زبان از نگرانی: سیاه و قهوه ای جوامع و افراد به نوعی مسئول مرگ در نرخ های بالاتر از این بیماری همه گیر کوروناویروس و این کشور را “ناگوار” تنوع است که حداقل تا حدی مقصر است. البته پس از ساخت آن دیدگاه آذر تلاش قابل پیش بینی برای رد گم کردن و منحرف کردن.

در اینجا نسخه کوتاه تر از وزیر و تحلیل: “عزیز سیاه و قهوه ای مردم: COVID-19 کشتار بسیاری از شما از آنجا که شما را چاق و تنبل است. مقابله با این مشکل خودتان است. این تقصیر خود را.”

تبلیغات:

این ممکن است به ارزش مشاهده است که اپیدمی چاقی در امریکا است نه محدود به سیاه و سفید و قهوه ای مردم در محله های شهری. بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران قرمز-خارجه امریکا رنج می برند از این همان “co-morbidities.” یکی باید تعجب می کنم که آیا آذر را لکه دار کردن آنها را به عنوان چاق و تنبل و در نهایت مسئول خود بیماری شدید یا مرگ از coronavirus? همان قربانی-سرزنش منطق اعمال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرد که به نظر می رسد چاق?

Coronavirus بیماری همه گیر جهانی است. از آنجا که شیوع آن کشته شدن بیش از 300,000 مردم و آلوده تقریبا 5 میلیون نفر دیگر. در ایالات متحده بیش از 90000 نفر کشته شده اند. برخی پیش بینی ها نشان می دهد که در ماه ژوئن روزانه مرگ و میر ممکن است رویکرد و یا بیش از 3000 آمریکایی — مردم بیش از کشته در مرکز تجارت جهانی در 9/11, هر روز. دانشمندان هشدار می دهند که هیچ واکسن به احتمال زیاد خواهد شد در دسترس خواهد بود برای حداقل یک سال و به احتمال زیاد دیگر. زندگی در حال از بین برد. ما در آستانه یک رکود بزرگ دوم یا در حال حاضر در آن است. جهان اقتصاد teeters در لبه پرتگاه است.

دولت وجود دارد برای مقابله و حل و فصل مشکلات بیشتر از هر فرد یا گروهی از افراد می تواند به حل خود را. به سرزنش سیاه و قهوه ای مردم برای مرگ و درد و رنج ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس نوع منطق اخلاقی که زیربنای جنایت علیه بشریت است.

تبلیغات:

الکس آذر هیچ بینش و یا عقل به پیشنهاد در مورد این بیماری همه گیر به جز به دروغ و تلاوت برنامه ریزی صحبت کردن امتیاز در نظر گرفته شده برای تبرئه تهمت رژیم است. هدف نهایی از مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر مرگ فرقه است که برای ایجاد یک روایت که در آن از 150 ، 000 یا بیشتر مرگ و میر قاب به عنوان یک پیروزی به جای زمین شناسی شکست در انتخابات ریاست جمهوری رهبری و حکومت – اگر چنین کلمات حتی ممکن است اعمال می شود به تهمت و دوز و کلک.

به توضیح و رمزگشایی آذر نظرات در مورد “تنوع” و سیاه و قهوه ای و افراد در حال مرگ در این بیماری همه گیر است که به دیدن یک بار دیگر وحدت منطق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش و حزب جمهوری خواه, اخبار رسانه های رای دهندگان و حامیان.

تبلیغات:

حقیقت و واقعیت تجربی مهم نیست به امروز “محافظه کاران” و دیگر جناح راست revanchists. چنین زمینه نیز دیده می شود به عنوان بی ربط به دلیل آن است که پایه و اساس هر گونه درک واقعی از رویدادهای پیچیده.

محافظه کاری به خصوص نوع جعلی پوپولیستی جناح راست فاشیسم و استبداد که تهمت و جنبش خود را نماینده رد پیچیدگی اندیشه و اصل.

چرا آمریکایی های سیاه و سفید و دیگر nonwhites مرگ در نامتناسب نرخ بالا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس نسبت به مردم ؟ نابرابری های اجتماعی است.

تبلیغات:

برای بسیاری از تاریخ این کشور از طریق در حال حاضر سیاه و سفید آمریکایی ها و دیگر nonwhites شده اند و دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت. آنها نیز به احتمال زیاد به ایجاد یا underinsured. آنچه روانشناسان اجتماعی به عنوان توصیف “نژادی نبرد خستگی” نیز باعث می شود nonwhites بیشتر در معرض coronavirus و دیگر بیماری های جدی است.

مواد غذایی بیابان و محیط زیست نژادپرستی همچنین کمک به شرکت morbidities که سیاه و قهوه ای از افراد بیشتر در معرض این بیماری همه گیر — و بسیاری از اشکال دیگر از بیماری و بیماری.

ثروت و درآمد و نابرابری و همچنین ساختار بازار کار ترکیب را nonwhites بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات:

به عنوان یک استراتژی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و حزب جمهوری خواه را تصویب کرده اند و به دنبال سیاست هایی که این نابرابری نژادی بسیار بدتر و در نتیجه انسان هزینه coronavirus بسیار بالاتر برای nonwhite مردم است.

سفید برتری و نژادپرستی مرکزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم است. مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش سیاسی است که با هم گره خورده و با انگیزه های نژادی عناد و خصومت نسبت به nonwhite مردم و همچنین مسلمانان و گروه های دیگر تلقی نمی شود “واقعی آمریکایی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس همه گیر است که یک راه برای کانال مانند ارزش. دکتر جاستین فرانک بازنشسته دانشگاه جورج واشنگتن روانپزشک و نویسنده کتاب “مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی نیمکت توضیح داد:” این به من در ایمیل اخیر:

یادگیری است که یک تناسب تعداد سیاه و قهوه ای پوست افراد در حال مرگ هستند از این ویروس باعث می شود آن را آسان تر برای او را به باز کردن اقتصاد دقیقا به این خاطر که آنها نمی خواهد رای برای او در حال استفاده از هیچ به او و در حال حاضر اشیاء از شرارت. فقط فکر می کنم در مورد پارک مرکزی پنج یا نظرات موهن در مورد کشورهای آفریقایی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است پدران خود را محبوب توسط Ku Klux Klan.

آذر نظرات در مورد “تنوع” و همه گیر به طور مستقیم کانال سفید supremacist نقاط صحبت کردن. برای نئو نازی ها در “alt راست” و دیگر سفید supremacists, “تنوع” است که یک ضعف است. تنوع “ضد سفید” آنها استدلال می کنند و مانند ضد آمریکایی است.

تبلیغات:

سفید supremacists ادعا می کنند که nonwhite مهاجران ذاتا کثیف و یا جنایی و وکتورها برای سفید “نسل کشی” است که ناشی از امریکا تغییر نژادی جمعیت و جهانی شدن است. این نمایش در حال حاضر به طور معمول mainstreamed در فاکس نیوز و در بخش دیگر از جناح راست اتاق اکو.

پس از ایدئولوژی سفید برتری بر بنیادی دروغ است که “سفید” مردم” هستند و به نوعی نسبت به سایر گروه ادعا می کند که “تنوع” منجر به ضعیف تر شدن جوامع است درست نیست. برای یک چیز, نژاد, به خودی خود یک ساخت اجتماعی با هیچ اساس زیستی; بر خلاف توهمات بسیاری از جناح راست “متفکران” انسان تربیت شود مانند سگ.

در واقع چالش های خاص از “جذب” و یا “هویت ملی” اغلب با آن مواجه هستند “چند نژادی” یا “متنوع” در جوامع ناشی از قهر و پارانوئید پاسخ سفید supremacists و دیگر nativists به کسانی که مردم آنها را بدانند به طور نامطلوب و غیر خودی.

در ایالات متحده که پویا آشکار چگونه آن را قوی اجتماعی دموکراسی و سیستم مراقبت های بهداشتی در بر داشت در بسیاری از کشورهای اروپایی. سفید آمریکایی و رهبران آنها در طول تاریخ شده است سرمایه گذاری بیشتر در حفظ روانی دستمزد سفیدی از در همکاری با nonwhite آمریکایی ها برای ایجاد یک جامعه بهتر است که به نفع همه است.

تبلیغات:

“دولت بزرگ” در نظر گرفته می شود بد. در واقع “دولت بزرگ” است که دقیقا همان چیزی است که مورد نیاز برای مقابله با جهانی همه گیر. به عنوان دانشمندان علوم سیاسی و دیگر محققان نشان داده اند که زبان از “دولت بزرگ” از قرن 19 به جلو بوده و منفی در ارتباط با این ایده که مردم سیاه و سفید و دیگر گروه های اقلیت را در پول و منابع دیگر به دور از “مستحق” سفید آمریکایی است.

دولت ایالات متحده شده است توخالی که از طریق منطق و ترک آن را قادر به به طور موثر پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس. این یک مثال دیگر از راه های مختلف که در آن نژادپرستی و سفید برتری صدمه دیده مردم سفید.

چگونه تاریخچه آمریکا در آن زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر بود نوشته شده است ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی fixer دادستان کل ویلیام Barr گفت: فاکس نیوز در مصاحبه اخیر خود که “تاریخ نوشته شده توسط برندگان.”

تبلیغات:

شاید در Newspeak شبه تاریخ آینده از آن خواهد شد نوشته شده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نجات داد, ایالات متحده آمریکا توسط شخصا شکست واقعی-در عین حال-به نوعی-جعلی طاعون “نامرئی دشمن” بود که بر آورده آمریکای مختلف, اسیایی, سیاه پوستان به اسپانیایی, بومیان آمریکا, یهودیان, باراک اوباما از حزب دموکرات و “جعلی اخبار” خبرنگاران و روزنامه نگاران.

حقیقت این است که همیشه یکی از اولین قربانیان فاشیسم است. در این راستا آمریکا فاشیسم است که به هیچ وجه استثنایی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>