مغلوب ساختن پیشی جستن بازرس کل تصفیه سوخت Dems ” فراخوان به مبارزه با فساد در کنار امداد لایحه

سناتور. Richard Blumenthal, D-Conn., اشاره کرد و در روز یکشنبه به رئیس جمهور تهمت به قصد سرنگونی یکی دیگر بازرس کل — این بار وزارت بهداشت و خدمات انسانی ناظر به تقویت تماس خود را برای آینده coronavirus قانونی امداد بسته شامل اقدامات برای “ممانعت از تقلب و طرفداری.”

Blumenthal همراه با سن. الیزابت وارن D-Mass., و مظنونان حمله به دانشگاه جان ساربانز D-Md., و Pramila Jayapal D-بشویید. پرده برداری از جزئیات پیشنهاد خود را به کنگره رهبری در جمعه ترغیب آنها به “عبارتند از قوی نظارت و پاسخگویی و مبارزه با فساد مقررات در آینده قوانین به ارائه کمک های اقتصادی امداد, بازیابی یا محرک در پاسخ به COVID-19 به منظور حفاظت از وجوه مالیات دهندگان و برای تقویت آمریکایی’ ایمان به دولت برای پاسخ دادن به این بحران است.”

تبلیغات:

Blumenthal نیز به مختصر و مفید از مقررات شنبه در توییتر

“رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او با قرار دادن خود و دوستان خود را برای اولین بار در طول این جهانی همه گیر—و او خواهد شد به طور فعال تضعیف مستقل نظارت” وارن در بیانیه ای گفت جمعه.

“بعد از بسته امداد باید شامل ما مقررات برای توانمند سازی بازرسان به طور کلی ممنوع و تضاد منافع و تقویت نظارت و اجرای قانون و برای جلوگیری از هر گونه دولت-تحریم احتکار و فساد” گفت: Warren. “مردم آمریکا نیاز به اعتماد به دولت خود را در کنار خود است به خصوص در حال حاضر.”

تبلیغات:

Jayapal تکرار این نگرانی و خواستار “تهاجمی نظارت اقدامات در آینده امداد بسته های به اطمینان حاصل شود کمک های اقتصادی تحویل داده شده است به تلاش خانواده ها و کسب و کار نیاز به نگه داشتن این رئیس جمهور پاسخگو و جلوگیری از او و دولت او از سوء استفاده و misallocating مالیات دهندگان دلار است.”

دموکراتها تماس جلب ستایش از دولت ناظر پروژه گروه بر دولت نظارت (پوگو).

“این طرح نشان دادن یک تعهد قوی برای نظارت و مبارزه با فساد” این گروه در روز جمعه گفت.

تبلیغات:

“در حالی که مشکلات این اصلاحات با هدف به نشانی شده اند در اطراف برای چند دهه” POGO افزود: “آنها در زیر نور افکن که ما با ادعا COVID-19.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>